Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

Sveikos,mane isbėre,tiksliau viena koja o kitos ne...niezti,nemalonu...gal kuria buvo isberia?gal kreipetes pas gyditoja?Ar tai gali pakenkti vaikui?
as pasitepu tik spiritu...
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2008 12 10, 15:07)
Sveikos,mane isbėre,tiksliau viena koja o kitos ne...niezti,nemalonu...gal kuria buvo isberia?gal kreipetes pas gyditoja?Ar tai gali pakenkti vaikui?
as pasitepu tik spiritu...



Sveikute, mane taip pat isbere ir labai niezti..bet pirma isbere krutine kreipiausi i gydytojus skyre tepalo ir praejo, bet paskui vel isbere rankas, nugara vel kreipiausi i gydytojus vel skyre kito tepalo...Tad tepames ax.gif man turbut alerginis berimas,... bet esu girdejusi, kad pries pabaiga, kudikelis gali spausti kepenis, sutrinka fermentu gamyba..tuomet pasireiskia berimas ir niezulys, reikia kreiptis i gydytojus.. Pasikonsultuok su savo ginekologe smile.gif
Atsakyti
Nestumo metu buvo pabertas pilvas, krutine, truputi nugara ir veidas, tai praeidavo tai vel atsirasdavo... Ir berimas turi tokia tendencija - kuo daugiau prausiesi (slapini tas vietas) tuo daugiau beria....
As niekuo netepiau, nes gyd. sake tai nestuminis berimas, ir tikrai po gimdymo visi berimai isnyko smile.gif
Na, tik man nenieztejo, tai nezinau...
Atsakyti
Šiaip jeigu beria ir ypač niežti, paprastai patariama pasakyt apie tai gydytojai, nes gali įvairios priežastys būti, kad ir sutrikusi kepenų/inkstų veikla.

Bet jeigu vieną koją tik išbėrė, gali būti ir kokia nors vietinė alergija, pavyzdžiui jeigu iš kojinės gerai skalbimo milteliai neišsiskalavo.
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2008 12 10, 15:07)
Sveikos,mane isbėre,tiksliau viena koja o kitos ne...niezti,nemalonu...gal kuria buvo isberia?gal kreipetes pas gyditoja?Ar tai gali pakenkti vaikui?
as pasitepu tik spiritu...



mane isbere taip pat, ir nieztejo. nebezinojau kur detis, tai nuejau pas odos gydytoja. ji man tepaliuku israse, bet ju vaistinej siaip nenusipirksi, juos gamina tai po ilgu kankyniu (jau 2sav) tepuosi ir lyg ir gereja, tikiuosi kad maziukui nepakenks, nes ir taip nestumas pilnas staigmenu. jei ne viena liga tai kita doh.gif
Atsakyti
Jau keletas dienu,kai man pabere veida g.gif Gal koks maistas netiko g.gif Niezejimo nejauciu,tad gal greitai praeis unsure.gif
Atsakyti
aij del veido manau nieko cia baisaus, nes man tai visa kuna isbere, ai tik koju ne, o niezti tai nesveikai, baigsiu teptis vaistukus ir leksiu as tirtis kam alergiska, baisu tik del leliuko, kad jam tik nieko nebutu nuo to... g.gif tikiuosi tau pareis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
man taj rankas neisbere bet tokios raudonos mazos demeles pasidare ir begalo niezti...delnu virsu blush2.gif nemoku kitaip paaiskinti tai tepu Excepial Lipolotio (rodos taip parasiau) ir geriau darosi
Atsakyti
QUOTE(jujuste @ 2009 01 08, 11:02)
man taj rankas neisbere bet tokios raudonos mazos demeles pasidare ir begalo niezti...delnu virsu blush2.gif nemoku kitaip paaiskinti tai tepu Excepial Lipolotio (rodos taip parasiau) ir geriau darosi


man rankas ir pilva, bet man padare vaistus, ju nera vaistinese, tai vis dar kankinuosi... kai baigsiu tuos tepalus leksiu tirtis kam as alergiska o kam ne.. baisu truputi, bet mano ginekologe mane nuramino.. rolleyes.gif
Atsakyti
va turiu jums klausima, ar tada,kai isbere vartojote vitaminus nescosioms? nes kai as isgeriau 2 tabletes ju, mane puikiai isbere.... juose visuose yra padidintas vit. B grupes kiekis, ir kas jautresnis jiems sauniai beria...
Atsakyti
Vieną pusę pilvo doh.gif Nžn nuo ko ir kdl ax.gif bet jau praeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liinnuutte @ 2009 01 08, 14:35)
man rankas ir pilva, bet man padare vaistus, ju nera vaistinese, tai vis dar kankinuosi...  kai baigsiu tuos tepalus leksiu tirtis kam as alergiska o kam ne.. baisu truputi, bet mano ginekologe mane nuramino..  rolleyes.gif

as tai galvoju kad man nuo kokiu valymo priemoniu nes berimas praejo o oda toj vietoj labai sausa pasidare,serpetoja ax.gif
Atsakyti