Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

O nuo kurios savitės maždaug prasideda bėrimai?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 08 11, 12:31)
O nuo kurios savitės maždaug prasideda bėrimai?

na man nuo 3trimestro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 08 11, 12:31)
O nuo kurios savitės maždaug prasideda bėrimai?

man prasidejo nuo kazkur 17 savaites
Atsakyti
man dabar-aštuntame nėštumo mėnesyje labai pilvą išbėrė, ir tik pilvą. Neniežti. Bet nu negražu kažkaip. Su kitais 2 vaikais taip nebuvo...... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zay: 10 rugsėjo 2009 - 14:57
mane irgi pabere pilva sonuose ir virsuje, jau koki pusantro menesio, bet neniesti, tik kai pilveli glostau ir uzkliunu noris nudraskyt, nes atrodo kaip spuogeliai doh.gif
dar kai visada esu alergiska milteliam jei blogai issiskalauja tai paberia kuria nors ranka ar koja g.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamytės,
Ar kuriai buvo išbėrę veidą ir kada jus tai pastebėjote. Aš jau pagimdžiau, bet bėrimas dar nepraeina - sako čia hormonai veikia, bet ar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2009 09 10, 15:56)
man dabar-aštuntame nėštumo mėnesyje labai pilvą išbėrė, ir tik pilvą. Neniežti. Bet nu negražu kažkaip. Su kitais 2 vaikais taip nebuvo...... blink.gif

Man irgi buvo per antra nestuma pilva isbere, tai buvo mazdaug gal 35 sav. tai kiek as daktaru ne apiejau nieko man nepasake, sake gal cia koks muilas tau netinka....ir t.t.
o kai gime vaikiukas tai isbere ir vaikiuka (visa kuneli). O 3 dienoj prasidejo naujagimiu gelta ir teko ligoninei pabuti 14 dienu. Bet daktarai nieko taip ir nenustate nuo ko bere, nuo ko gelta. O po kiek laiko as pati issiaiskinau, kad tai buvo toksoplazmoze.Bet neivienas man gydytojas pas kuriuos as buvau net nepasiule pasidaryti kraujo tyrimo.Aisku nieko butu ir nepakeite jei ir butu nustate, kad as nestumo gale uzskreciau sia liga.Daugiau tik nervu butu kainave Nes kiek teko dometis tai labai yra si liga pavojinga nestumo pradzioje. O uzsikresti galima net ir pjaustant zalia mesa.
Atsakyti
mane 1 ir 2 trimestre bere juodai, ypac pecius, nugara, veida, o treciam trimestre praejo, vienas kitas spuogelis atsiranda, bet ne taip kaip buvo. gydytoju pasakymas buvo kad tai nestuminis berimas ir nieko cia nepadarysi.. doh.gif
Atsakyti
ir as buvau visa isberta, bet didejant nestumuj spuogeliu vis mazejo.. tai bent tiek galiu paguosti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldu444 @ 2009 09 24, 13:26)
mane 1 ir 2 trimestre bere juodai, ypac pecius, nugara, veida, o treciam trimestre praejo, vienas kitas spuogelis atsiranda, bet ne taip kaip buvo. gydytoju pasakymas buvo kad tai nestuminis berimas ir nieko cia nepadarysi..  doh.gif

Mane taip pat kamuoja nuo pat pradziu berimas,nugaros,veido,kaklo...jau atsibodo doh.gif
Atsakyti
vargses paneles.., tikiuosi visom praeis sis nemalonus dalykas, nes pvz mane vis dar beria nuo tam tikru dalyku (pries tai jokiu alergiju neturejau), o sunui jau 4men :verysad:galvojau, kad viskas pasibaigs kai jis gims, bet... esu pasmerkta, galima sakyti, atsisakyti tam tikru maisto produktu ir dabar.. be to, koks nestumas toks ir vaiko organizmas:istyrus krauja rado alerginiu lasteliu.. verysad.gif taigi laukia sunkus darbas atsekti kas alergizuos jo organizma, nes kol kas valgo tik pieno misinuka.
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
man beria veida- tokiom sausom raudonom demem. Jau koki menesi vis prastyn ir prastyn. Nuo vandens labai niezti, tai dabar valau veida su pieneliu, bet nieko nepadeda, skruostai visi nupleiskanoje... O anksciau veido oda buvo misri...
Nezinau, ka daryti , po 2 sav. einu pas gine, bet gal nueiti skubiai pas odos gydytoja?
Atsakyti