Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas nėštumo metu

Man tai kelias savaites rankos ties alkunių sulenkimais pabertos gerai, tokiom raudonom dėmelėm. Dieną nieko, o į vakarą niežtėti pradeda.. ir gana stipriai. Bet po valandos maždaug praeina. Būdavo kartais taip ir prieš nėšumą. Tyriausi nuo alergijos, bet nieko nenustatė gydytojai.. Sakė stebėti maistą, nu bet niekaip neatseku nuo ko! doh.gif Šiaip neramu biškuti, kad mergytei mano nepakenktų... Kita savaitę einu pas gine savo, tai jau papasakosiu kas vyksta.. Tikiuosi čia tik paprasta alergija, o ne kas nors rimto... verysad.gif
Atsakyti
man bėrė visą kūną, bet po tepalo naudojimo jis išnyko, liko tik alkūnės vidinės dalys. man odos gydytoja paskyrė griežtą dietą, nes įtarė, jog bėrimas prasidėjo nuo citrusinių vaisių.. maxėj buvo akcija paleista prieš kokius gerus 2mėn tai aš mandarinus kilogramais pirkau doh.gif ir valgiau valgiau valgiau, doh.gif o po to pradėjo berti ir niežtėti blink.gif man gine sakė, kad nieko lb rimto nėr, tik lb reik žiūrėt ką valgai (kitaip tariant, neužsikabint ant vienos rūšies produktų)
tikiuosi, tau bus viskas gerai, pranešk kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
man buvo isbere visa kuna - tai nusiprikau bepanten tepaliuka (tas kur leliukam)- tai zinokit po poros dienu naudijimo pradejio mazeti - kol isvis isnyko thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
man tai veida visa nestuma berdavo, jau lyg praeina ir vel dvigubai isberia, nei veido valymai, nieks nebepadeda, tai tikiuos savaime kad praeis, nes mazai beliko o spuogiuku mazeja smile.gif
Atsakyti
o man daba praejo thumbup.gif ir as lb del to dziaugiuosi clap.gif
Atsakyti
mane ir isbere ,bet pakeiciau duso zele i vaikiska muila ax.gif kremus ir krema nuo striju netiko bert pradejo(MATERNITY,PRE-NATAL OIL GEL) kiekis nemazas bet man tai nepatiko schmoll.gif yyrui sutepsim lotuliukas.gif kol kas naudoju paprasta NIVEA krema ir jokiu sintetiniu drabuziu ir jokiu berimu nieziejimu,nors seniau del odos bedu nebuvo blush2.gif per nestuke.gif sujautrejo viskas
Atsakyti
as irgi prausiuosi dabar tik vaikisku muilu, nenesioju sintetiniu draubuziu.. siaip stebiu koki maista valgau ir jau galiu pagaliau pasakyti, nuo ko mane beria.. ogi nuo vaisiu (pagrinde mandarinu), majonezo ir kartais no sokolado (nedaug as jo valgau, bet uztenka vienos skilteles) unsure.gif o nuo striju as tepuosi paprasciausiu drekinamuoju kremu ir jis labai padeda.. 4u.gif

user posted image
wub.gif
Atsakyti
Mano tai pilvas išbertas, akušerė sako, gal nuo strijų tepalo, tai dabar nesitepu jau trečią dieną, žiūrėsiu ar praeis.
Atsakyti
as tai ilgai stebejau savo organizma ir pagaliau radau siulo gala didis.gif mane beria nuo majonezo, padazu ir nuo importiniu vaisiu, nu pvz mandarinu, apelsinu ir kt. kazkur skaiciau, kad tepalo nuo striju poveikis yra trumpalaikis, geriau yra naudoti paprasta krema, kuriame gausu vitamino E. na ziurekis, galbut tau netiko kas nors...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liinnuutte: 09 kovo 2009 - 15:11
Va va man panasiai,savaitgalyje buvau gimtadieni visko primaisiau,aisku maisto lotuliukas.gif tai oi kaip kasiaus,o siandien jaulyg nieko
Atsakyti
tau tik po gimtadienio, o man visa nestuma si problema buvo... doh.gif

user posted image
thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi pilva l. niezejo pries kelias dienas, tai nusikasiau iki kraujo. Ir keli spuogiukai atsirado, bet dabar stengiuosi nesikasyti ir nebeniezti tiek. Daugiau nieztejo vakarais. O nuo ko galejo isbert, dar nenusistačiau
Atsakyti