Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlių įteikimas per pasiuntinį

Sveiki smile.gif

Noreciau uzsakyti savo mamai geliu per jubilieju. Bet kad pristatytu i darba pasiuntinys. Labai idomu, ar naudojotes tokiomis paslaugomis? o gal esate gave geliu "pastu"? Noreciau, kad pasiudalintumete ispudziais. Galbut kas nors galetu rekomenduoti firma, kuri sklandziai pristatytu geles?

Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
...reiks suprast kad niekam nepatinka gauti geliu tokiu budu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Xema @ 2008 12 12, 20:02)
Sveiki  smile.gif

Noreciau uzsakyti savo mamai geliu per jubilieju. Bet kad pristatytu i darba pasiuntinys. Labai idomu, ar naudojotes tokiomis paslaugomis? o gal esate gave geliu "pastu"? Noreciau, kad pasiudalintumete ispudziais. Galbut kas nors galetu rekomenduoti firma, kuri sklandziai pristatytu geles?

Is anksto dekoju  smile.gif

Esu gavusi nuo vyro, į darbą atnešė. Tikrai buvo netikėtas siurprizas, nes kaip tiktą dieną buvo direktoriaus gimtadienis o čia kažkas su didžiausia gėlių puokšte ateina, tai visi susidomėję žiūri kas tą mūsų direktorių sveikins biggrin.gif O pasirodo sveikino mane, net buvau pati užmiršusi kas per proga. blush2.gif
Atsakyti
O aš buvau gavusi kažkurio gimtadienio proga (dar mokyklos laikais), draugė atsiuntė su taksistu lotuliukas.gif Ateina vyriškis, mama atidaro duris, o jis paprašo manęs, net nukaitau... Nesupratau ko jam gali reikėt iš manęs, o žiūriu-puokštę laiko blush2.gif Pasveikino... Buvo netikėta ir labai įspūdinga thumbup.gif
Atsakyti
aciu labai jums uz jusu istorijas 4u.gif labai man patiko. Dabar tikrai uzsakysiu geles. smile.gif taip sunku siais laikais kazkuom nustebint, ypac turint ribotas finansines galimybes.
Atsakyti
QUOTE(Xema @ 2008 12 12, 20:02)
Sveiki  smile.gif

Noreciau uzsakyti savo mamai geliu per jubilieju. Bet kad pristatytu i darba pasiuntinys. Labai idomu, ar naudojotes tokiomis paslaugomis? o gal esate gave geliu "pastu"? Noreciau, kad pasiudalintumete ispudziais. Galbut kas nors galetu rekomenduoti firma, kuri sklandziai pristatytu geles?

Is anksto dekoju  smile.gif


Žinau vieną mamą, kuri gavusi gėlių nuo dukters tokiu būdų, įsižeidė ir pasakė "galėjai ir pati įteikti..." doh.gif
Atsakyti
Vasarą buvau išvykusi ir sesė negalėjo pasveikinti, atsiuntė gėlių puokštę Gimtadienio proga thumbup.gif wub.gif buvo laaaabai gera wub.gif ...

Buvo mūsų direktorės jubiliejus, ji tuo metu atostogavo. Nusiuntėm didžiulę puokštę gėlių nuo viso kolektyvo, jubiliejaus dieną thumbup.gif ji liko sužavėta...
Atsakyti
QUOTE(Xema @ 2008 12 15, 15:10)
...reiks suprast kad niekam nepatinka gauti geliu tokiu budu  g.gif

...reik suprast, kad nieks negavo tokiu budu geles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MARSEL @ 2008 12 19, 22:41)
...reik suprast, kad nieks negavo tokiu budu geles  doh.gif

As esu gavusi geliu nuo vyro per viena firmele, kuri uzsiima gelemis ir net pristato jas i namus. Prisimenu, tuo metu kaip tik buvau isvykusi su vaiku i parduotuves. Suskambo mobilus, atsiliepiau ir tokiu maloniu balsu moteris manes paklause kur esu,kada grysiu, nes ji prie mano namu ir manes nuo vieno zmogaus laukia staigmena.Nieko nesupratau kas vyksta. Net siek tiek issigandau.Daugiau ji man neaiskino nieko, tik pasake, kad paliks dovana- siurpriza prie namu duru, gal kaimynai nepaims. Sutikau. Parlekiau netrukus namo ir prie duru radau labai grazia geliu puokste.... deja, labai negraziame stiklainyje doh.gif Na, bet i tai jau nekreipiau demesio.Svarbiausia buvo demesys ir ideja smile.gif
Tokiu firmu,kurios pristato gelytes i vieta yra internete. Paieskokite per google.lt
Atsakyti
Asneniškai man maloniau iš pažįstamo, artimo, mylimo žmogaus gauti gėlių o ne iš pasiuntinio ax.gif bet norint nustebinti nebloga idėja rolleyes.gif
Atsakyti
Esu keletą kartų gavus, labai patiko thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Esu gavusi karta , ziauriai gera staigmena buvo , ir labai labai patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti