Įkraunama...
Įkraunama...

Paieškų tarnyba :)

Galvoju,kad galbut tokia tema galetu, kam nors padeti surasti ieskoma zmogu.Galbut susipazinote su zmogum,pabendravote,bet pamirsote uzsirasyti jo kontaktinius duomenis?O gal uzsirasete,bet pametete ir nebezinote,kaip ta zmogu rasti(o taip noretusi).Galbut tik atvaziave i uzsieni kartu gyvenote,o paskui issikrauscius rysiai nutruko,bet norite juos atnaujinti? Zodziu,kaip bebutu,tikiuosi si tema bent kam nors pagelbes 4u.gif
Pradesiu as: seniai,seniai.Lietuvoj turejau drauge,paskui ji isvaziavo gyventi i Klaipeda as isvaziavau is Lietuvos ir rysiai nutruko,noreciau ja surasti,bet nezinau kaip,nes nei telefono ,nei adreso neturiu.Karta grizus i Lietuva netycia sutikau jos teti,kuris pasake,kad mano sena drauge Lietuvoj negyvena.Ji gyvena Italijoje,istekejusi uz italo.Palikau savo telefono numeri ir paprasiau,kad perduotu jai ,kai gris atostogu(tas turejo ivykti po menesio,nuo mano susitikimo,su jos teciu) deja skambucio nesulaukiau.Tada ilindau i Italijos lietuvaiciu pasnekesius ir parasiau gal kas nors ja pazista,deja vel tyla.Kazkas papasakojo,kad man tikriausiai padetu,www.klase.lt,deja ir ten jos neradau.Zodziu jei kas nors pazistate Ieva Karbonskyte (jei 26 metai),vyro pavardes nezinau,tokia buvo,kol neistekejo.kuri gyvena Italijoje(bent jau gyveno) ,prasau perduokit,kad as jos ieskau.Galbut,net ji pati atsilieps,jei uzeina i SM
P.S jei netycia tokia tema jau buvo,prasau neuzsipult,uztektu ,tik mandagiai primint,aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2008 12 13, 18:11)
Galvoju,kad galbut tokia tema galetu, kam nors padeti surasti ieskoma zmogu.Galbut susipazinote su zmogum,pabendravote,bet pamirsote uzsirasyti jo kontaktinius duomenis?O gal uzsirasete,bet pametete ir nebezinote,kaip ta zmogu rasti(o taip noretusi).Galbut  tik atvaziave i uzsieni kartu gyvenote,o paskui issikrauscius rysiai nutruko,bet norite juos atnaujinti? Zodziu,kaip bebutu,tikiuosi si tema bent kam nors pagelbes  4u.gif
Pradesiu as: seniai,seniai.Lietuvoj turejau drauge,paskui ji isvaziavo gyventi i Klaipeda as isvaziavau is Lietuvos ir rysiai nutruko,noreciau ja surasti,bet nezinau kaip,nes nei telefono ,nei adreso neturiu.Karta grizus i Lietuva netycia sutikau jos teti,kuris pasake,kad mano sena drauge Lietuvoj negyvena.Ji  gyvena Italijoje,istekejusi uz italo.Palikau savo telefono numeri ir paprasiau,kad perduotu jai ,kai gris atostogu(tas turejo ivykti po menesio,nuo  mano susitikimo,su jos teciu) deja skambucio nesulaukiau.Tada ilindau i Italijos lietuvaiciu pasnekesius ir parasiau gal kas nors ja pazista,deja vel tyla.Kazkas papasakojo,kad  man tikriausiai padetu,www.klase.lt,deja ir ten jos neradau.Zodziu jei kas nors pazistate Ieva Karbonskyte (jei 26 metai),vyro pavardes nezinau,tokia buvo,kol neistekejo.kuri gyvena Italijoje(bent jau gyveno) ,prasau perduokit,kad as jos ieskau.Galbut,net ji pati atsilieps,jei uzeina i SM
P.S jei netycia tokia tema jau buvo,prasau neuzsipult,uztektu ,tik mandagiai primint,aciu  smile.gif

thumbup.gif Aciu uz tema.. Bent as tokios pat sukurtos tikrai nemaciau ax.gif
Taigi, jau seniai noriu surasti savo drauge Rasa Sapelyte, kuri, mano ziniomis gyvena
Airijoje, berods, Limeriko mieste..( Isvaziavo is LT 2004 m. ) ax.gif Kazkada seniai dirbom ir nuomavomes kartu buta Vilniuje.. Kiek ziurinejau Limeriko mamyciu tema, jos ten nebuvo.. Jei kas nors pazista ja, prasyciau jei perduoti, kad as taip pat jos ieskau.. Didelis dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 13 gruodžio 2008 - 17:18
Liuks tema thumbup.gif O as ieskau Kristinos Zaveckienes ( buvusi Kazlauskaite) jau seniai gal pries 8 metus ji isvaziavo i Anglija. Taip ir nutruko viskas. Ji turi sunu Karoli, kuriam jau turetu buti apie 14-15 metu. Galbut kas nors turite kokiu ziniu apie ja, rasykite man i az. O gal pati Kristina cia uzsuka smile.gif O gal ir pavarde visai ne ta jau...
Atsakyti
Negi niekas nezino situ zmoniu? ax.gif Noriu pakelti tema i virsu, gal nieks neskaito jos.. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,as irgi ieskau senai drauge Ieva ligtai pavarde Kasparaviciute,(jai dabar kazkur 27-29)turi jaunesne sese Simona,pati as esu jau 12 metu Kipre,pries 10 metu persikele is Vilniaus m. Naugarduko/Svitrigailos g. ,nuo to laiko dingo rysiai.,girdejau,kad gali gyvent netoli Naujininku g.gif jai kas jas pazysta,buciau dekinga labai 4u.gif labai noreciau suzinot kaip jai sekasi,gal jau ir ji mamyte smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_sypsena: 11 balandžio 2009 - 18:27
Labai idomi tema smile.gif linkiu didziuliausios sekmes visoms ieskant senai prarastu rysiu smile.gif as pati net dabar susimasciau ar turiu kokia senai " pamesta " drauge g.gif

Buvo man atvejis kada sutikau senai nematyta klasioke , su kuria kazkada buvom geriausios drauges , tik gaila , kad tiek metu nesimatymo stipriai pakeite musu charakterius ir interesus , kad susitike nelabai ka ir beturejom bendra . Pirmas pasimatymas,senu laiku prisiminimas begalo malonus, bet deja su tuo zmogumi turbut daugiau nesiversciau beendrauti ar palaikyti rysius.

Bet kokiu atveju , kakip ir minejau - linkiu jums sekmes mergaites
Atsakyti
As jau radau savo ieskoma drauge thumbup.gif
Labai dziugu, kad siuo metu abi gyvenam toj pacioj saly,tik skirtinguose miestuose.. taigi artimiausiu metu ruosiuosi susitikimui .. Beje, musu ir sunus panasaus amziaus wub.gif
Visoms tikejimo ir vilties ieskant sau brangiu zmoniu 4u.gif Anksciau ar veliau vis vien atrasite vieni kitus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 04 11, 16:59)
As jau radau savo ieskoma drauge  thumbup.gif
Labai dziugu, kad siuo metu abi gyvenam toj pacioj saly,tik skirtinguose miestuose.. taigi artimiausiu metu ruosiuosi susitikimui .. Beje, musu ir sunus panasaus amziaus  wub.gif
Visoms tikejimo ir vilties ieskant sau brangiu zmoniu  4u.gif Anksciau ar veliau vis vien atrasite vieni kitus  wub.gif

4u.gif sveikinimai ... smaguas ir kupino ispudzu jums susitikimo
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 04 11, 20:09)
4u.gif sveikinimai ... smaguas ir kupino ispudzu jums susitikimo

Dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Domke, fantastiska,kad radai savo drauge thumbup.gif thumbup.gif ,gal galetum pasakyt kaip pasiseke ja rast,nes as jau nematau tunelio galo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_sypsena @ 2009 04 21, 01:57)
Domke, fantastiska,kad radai savo drauge thumbup.gif  thumbup.gif  ,gal galetum pasakyt kaip pasiseke ja rast,nes as jau nematau tunelio galo  verysad.gif

Tiesa sakant, radau labai paprastai, nezinau, kodel anksciau taip nebandziau doh.gif blush2.gif
Radau per Skype paieskos sistema smile.gif
Atsakyti
Šauni temukė thumbup.gif
Aš irgi pasiskelbsiu.. Jau seniau bandžiau per Anglijos mamukes, bet nieko nepešiau sad.gif
Gal kas nors pažįsta Kristiną L.? Jai 23, greit bus 24. Paskutiniom žiniom, ji mokosi arba bent jau pernai dar mokėsi Luton'e, University of Bedfordshire. Jei manot, kad galit ją pažinot, arba įtariat, kad kažkas kitas ją pažįstą, rašykit į AŽ - duosiu daugiau duomenų.. Labai noriu surasti šią mergaitę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 21 balandžio 2009 - 12:47