Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Muzika pilvukui
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2
kzuzia
labas, gal kas kas išbandė nėštumo metu, duodi klausytis muzikos (klasikinės) busimam žmogučiui ar tai yra veiksminga kaip rašo, kad geriau išsivysto smegenys 4u.gif
mazee
Labukas,

Ir man labai idomu bigsmile.gif As pries daugiau nei menesi pradejau karta ar du i savaite klausytis klasikines muzikos... Idomu butu isgirsti ar turi leliams tai tikrai kokios nors itakos g.gif As kol kas pastebejau, kad klausantis Hendelio ar Mocarto lelius nusiramina... o jei ka linksmesnio pasiklausom pradeda "baladotis" lotuliukas.gif
Elemire
Veiksminga tiek pat, kiek einant pas būrėją yra veiksminga sužinot kuo bus užaugęs.

Jeigu muzika pačiai patinka, galima klausytis, bet kankinti save jeigu ta muzika nepatinka yra beprasmiška. Kaip ir suaugęs žmogus neprotingėja nuo tam tikro tipo muzikos, taip ir negimęs žmogus neprotingėja nuo tos pačios muzikos.

Plius visokių tų panašių eksperimentų buvo daryta ir su augalais, ir su gyvūnais, paprastai įrodančių ką autoriui norisi įrodyti. Buvo gi ir per Mythbusters, kad augalai augo geriausiai šiltnamyje kuriame sunkusis metalas grojo. lotuliukas.gif
kroha
o as vis delto manau, kad tai veiksminga... blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo.... nestuke.gif
Clotilde
QUOTE(kroha @ 2008 12 17, 12:59)
o as vis delto manau, kad tai veiksminga...  blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo....  nestuke.gif
*

As irgi taip manau drinks_cheers.gif
Cia aisku kiekvieno asmeniskas isitikinimas, bet net daktarai sako, kad vaikui tai yra labai gerai tiek bunant pilve, tiek gimus(del klausos)
Elemire
QUOTE(Clotilde @ 2008 12 17, 19:12)
Cia aisku kiekvieno asmeniskas isitikinimas, bet net daktarai sako, kad vaikui tai yra labai gerai tiek bunant pilve, tiek gimus(del klausos)

Įdomu kurie jau daktarai taip sako, ir kokiais tyrimais remiasi?

Iš savo patirties galiu pasakyti kad muzika klausai neturi reikšmės - mūsų artimi draugai abu profesionalūs muzikai, kaips sakant nėštumo metu tos klasikinės muzikos buvo su kaupu, o iš jų trijų vaikų viena turi klausą, o kitiems dviems meška kaip reikalas ant ausies užlipus. Jų atveju visgi ko gero tai priklauso nuo genų - muzikali mergaitė atsigimė į mamą, o kiti du į senelį kuris irgi klausos neturėjo. g.gif
liseklis
QUOTE(kroha @ 2008 12 17, 12:59)
o as vis delto manau, kad tai veiksminga...  blush2.gif
man paciai patinka klasika, ivairus bangu osimo ar delfinu skleidziami garsai, ir manau, kad mano vaikeliui, tai suteikia ramybes ir malonumo....  nestuke.gif
*

Vaikui tai suteikia ramybes ir malonumo todel, kad tau malonu klasyti, nes tu pati atsipalaiduoji bigsmile.gif
Manau taip butu su bet kuria kita tavo dusiai miela dainele ar kitokia muzika, nebutinai klasika bigsmile.gif

maman8
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...hl=prenatalinis
stai cia tokia temuke smile.gif
Agė
drauge paskolino stai toki cd:

Chakra's Dream PREGNANCY nestuke.gif

Includes: The Joy of PREGNANCY, DREAMS OF BABY ANTICIPATION AND MANY MORE...
vega22
del klasikines muzikos tai nzn, nes nebandziau, bet mano darbovietej nuolat skambejo muzika, tad mano mazylis pilvuky kasdien muzikeles klauses. o kokiu 2 men geriausia nusiraminimo muzika jam buvo gregorians (vienuoliu muzika)
Srika
as irgi bandziau ausines prie pilvuko deti, ir uzleidau leta muzika, bet ne klasikine, tai mazyles neramios kazko pasidare, gal nepatiko g.gif
bet tp esu girdejusi kad klasikine muzika labai gerai mazyliams esantiems dar ysciose nestuke.gif nestuke.gif
kristeulv
Gal teko kur skaityti, koki poveiki vaisiui daro garsi ritminga sokiu muzika?

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.

mazee
QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 13:27)

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens  arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.
*

Nezinau kaip butent del garsesnes trankios muzikos... bet apie 20 sav. teko nueiti i kina... tai buvo paskutinis mano apsilankymas nestumo metu doh.gif Nes maziukas pilvuky tiek nerimavo ir baladojos... kad norejos atsikelt ir iseit is sales unsure.gif

O klasikine muzika tai megsta... as nededu ausiniu, o siaip klausausi, tai tikiuos kad ir lelius girdi wub.gif Nes tikrai nusiramina man jos beklausant smile.gif
zaliaake25
QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 13:27)

Esu 22 sav. nestumo ir labai noreciau eiti kartu su draugais i DJ Tiesto pasirodyma Siemens  arenoj vasario 21 d. Tiesto groja trankia sokiu muzika ir man neramu, ar nekenks vaisiui tokio pobudzio muzika: nemazai zemu garsu, plius ritmas siek tiek keliantis kraujo spaudima.
*

o as buvau kai man iki gimdymo buvo like 2 menesiai anties koncerte gyvo garso, tai irgi galvojau kad yztrenks ausytes kudikiui, taciau viskas gerai. Pasikonsultuok su gydytoja ka sakys, jei leis eik sekmingo nesiojimo nestuke.gif
Skoria
Mes irgi kalusomes klasikines muzikos, dazniausiai Vivaldzio, nes kazkur skaiciau, kad geriausiai veikia butent Mocerto ir Vivaldzio muzika. Tiksliai nezinau kaip tai veikia smeginys, bet nemanau kad klasikine muzika gali pakenkti, tai gi reikia klausytis savo ir mazylio malonumui smile.gif)
Magnifique
Mano teta dirbo muzikos mokykloje pianino mokytoja.Per abu nėštumus daug grojo pianinu ir klausė klasikinės muzikos,ir iki šiol pusseseres 2 ir beveik 4 metukų geriausiai nuramina ta muzika,kurios klausėsi dar būdamos pilvukyje. mirksiukas.gif Ir nuėjus į koncertus vz: ąžuoliuko ir tt. abi labai gražiai ir ramiai klauso,nes jom ta muzika labai gerai žinoma...ir jeigu būdavo neramios,kai buvo dar mažutės,užleidus klasikinę muziką ar pagrojus pianinu tuoj pat nusiramindavo wub.gif Tad manau,kad naudinga pilvukam klausyt ramios muzikytės ir prie jos pripratint,kad po to būtų galima ja nuraminti mirksiukas.gif
Elemire
QUOTE(kristeulv @ 2009 01 07, 12:27)

*

Na paprastai garsi muzika geros savijautos neprideda - kenkt gal ir nekenkia, bet jau reikėtų laikytis toliau nuo kolonėlių. Plius dar tokiuose renginiuose kas gali kenkti tai įvairios dūmų mašinos, cigaretės, žolytės dūmai ir panašiai, jau nekalbant kad ir apskritai po tokių renginių pilna nosis juodų dulkių būna.

Be to, vasario gale tai ir tau bus jau 28 savaitės, ir pilvas didesnis ir judėt sunkiau.
kristeulv
QUOTE(Elemire @ 2009 01 07, 11:47)
Na paprastai garsi muzika geros savijautos neprideda - kenkt gal ir nekenkia, bet jau reikėtų laikytis toliau nuo kolonėlių. Plius dar tokiuose renginiuose kas gali kenkti tai įvairios dūmų mašinos, cigaretės, žolytės dūmai ir panašiai, jau nekalbant kad ir apskritai po tokių renginių pilna nosis juodų dulkių būna.

Be to, vasario gale tai ir tau bus jau 28 savaitės, ir pilvas didesnis ir judėt sunkiau.
*

Aciu Jums mergaites uz komentarus. Pagalvosiu as dar, kaip man cia elgtis.
Aciu Dievui dabar rukyklos lauke, tai ivairiu dumeliu prisiuostyti neteks. Siaip dar tikiuosi, kad bus galima sedeti Siemens arenoj, nors ir visi bilietai stovimi. Parasiau organozatoriams ir paklausiau, ar bus galimybes sedeti. Dar vis laukiu atsakymo. Aisku, isstoveti kokias 6 val. tai man butu per sunku su tokiu pilvuku.
*DorfFres*
as kas vakara pridedu ausine prie pilvo ir savo mazikei duodu klausytis lopsiniu... tikiuos kai gims jas atsimins ir nurims, kai paleisiu... ax.gif
Vaiduliux25
Man patinka klausytis relaksacines muzikos,arba tokio stiliaus kaip Enya,nes tai raminanti,atpalaiduojanti muzika ir,manau,mano beveik 16sav zirniukui taip pat patinka smile.gif thumbup.gif
MERENGE
o vaikiukas pilvukyje per ausines girdi taip pat gerai, kaip ir naturalioj aplinkoj? man vis atrodo, kad jiems tem nieko nesigirdi doh.gif
cajole
mes dar lb lb maziukai, bet klausomes Mocarto, Vivaldzio, Bacho, Sumano... smile.gif 4u.gif tokia muzika lb atpalaiduoja nestuke.gif nuramina
Diana_B_K
mums tevelis nupirko cd - Mother and Baby 4u.gif , labai grazi rami atpalaiduojanti muzikyte. klausausi pati ir ausines ant pilvuko uzdedu.
tik vat irgi susimastau, kaip mazylis ten viska girdi... blush2.gif
Flamera
4u.gif Sveikos būsimos mamytės. Įdomu sužinoti ar klausotės muzikos ir kokios? Aš net neabejoju, kad muzika turi įtakos. Tai kokią pasirinkti sau ir vaikeliui? g.gif bigsmile.gif
loretka
As taip pat manau, kad muzika turi itakos, todel klausau ivairios man patinkancios muzikos, nes kai jos klausaus as esu patenkinta, tai manau ir vaikiukas tada gerai jauciasi thumbup.gif o juk svarbiausia, kad mamyte gerai jaustusi, tada ir kudikelis laimingas wub.gif
vesna
Aš neseniai buvau pas kosmetologę ir ten gulėdama klausiausi ramios muzikos (relaksacinė gal). Tai leliukui labai patiko, toks jausmas, kad šokti net pradėjo.
Juudita
Aš tai esu girdėjus kažkur, kad gerai yra klasikinės muzikos klausyti ^ ^ ir šiaip juk klasika ramina, gerai veikia, o vaikučiui pilvelyje tuo labiau. Tada geriau smegenys vystosi, vaikutis gimęs ramesnis būna. wink.gif
JN
Gimęs kūdikis atpažįsta pilvelyje girdėtą muziką ir nurimsta. Bent taip teko skaityti.
Flamera
QUOTE(Juudita @ 2009 08 30, 15:22)
Aš tai esu girdėjus kažkur, kad gerai yra klasikinės muzikos klausyti ^ ^ ir šiaip juk klasika ramina, gerai veikia, o vaikučiui pilvelyje tuo labiau. Tada geriau smegenys vystosi, vaikutis gimęs ramesnis būna. wink.gif
*

As taip pat girdejau, kad veliau vaikuciai buna gabesni blush2.gif idomus faktas, nes net augalai prie klasikines muzikos auga geriau, gal tas pats ir su vaisiomi??? rolleyes.gif
marytyy
Nežinau kodl, bet mane visokie garsai erzina, netgi muzika... Kartais pasiklausau, bet labai tyliai smile.gif Geriau būti tyloje
Flamera
QUOTE(marytyy @ 2009 08 31, 09:25)
Nežinau kodl, bet mane visokie garsai erzina, netgi muzika... Kartais pasiklausau, bet labai tyliai  smile.gif  Geriau būti tyloje
*

Kaip idomu... o gal cia tiesiog tam tikram nestumo laikotarpy? g.gif Arba tiesiog ne ta muzika...
Keja
As klausiausi klasikos, tiksliau mano mazyles, nes as pati tokios muzikos nelabai megstu, tai pridedavau ausinuko ausines prie pilvuzo ir uzleisdavau joms Mocerta, Bethovena ir pan. 4u.gif Buvau prisipirkusi spec muzikos nestukem
Flamera
QUOTE(Keja @ 2009 08 31, 21:41)
As klausiausi klasikos, tiksliau mano mazyles, nes as pati tokios muzikos nelabai megstu, tai pridedavau ausinuko ausines prie pilvuzo ir uzleisdavau joms Mocerta, Bethovena ir pan.  4u.gif Buvau prisipirkusi spec muzikos nestukem
*

O kur galima isigyti specialios muzikos? rolleyes.gif
_Foxy_
Klausausi tokios muzikos, kurios klausydama gerai jaučiuosi. Kai važiuoju automobiliu, klausausi seno gero roko, kaip ir anksčiau, tik pradėjo nepatikti psichodelinė muzika. O namuose man patinka ramybė. Prieš nėštumą dažniausiai klausydavausi european hit radio arba zip.fm, bet dabar nebesinori bet kokios muzikos, tai klausausi nebent solinio džiazo, lengvo roko, šiek tiek klasikos, o dabar siunčiuosi Tajos lopšinių albumą ... ax.gif
dovilytemmm
na as dazniausiai klausaus muzikos kai varuoju ,o megeja esu rusiskos ir ne tik tai lelius lyg nieko pries bet esu girdejus kad klasikine muzika gerai veikia vaikeli reiks pabandyti nes seip tai nemegeja as tokios blush2.gif blush2.gif blush2.gif
braske22

As kai pirmo laukiausi daznai klausydavausi Enyos, tai kai maziukas gime ir jei budavo neramus - uzdedavu Enya ir nurimdavo wub.gif o vairuodama dazniausiai klausydavausi M1+, klausausi ir dabar ax.gif
O Tajos lopsines, tai thumbup.gif patinka ir raminanciai veikia visa seima smile.gif tai manau ir busimam leliukui patiks smile.gif
aaistulis
As tai irgi kai vaziuoju masinoj, klausausi kaip visada - tai, kas tuo metu patinka, o siaip turiu nusipirkus Starosaites lopsiniu albuma, tai stengiuosi mazyliui kuo dazniau paleist, o ir man ne prosal pasimokinti lopsiniu zodzius biggrin.gif nors negaliu sakyti,kad visos jos lopsines patinka g.gif va pabandysiu ir as Tajos albumeli parsisiust - man jos balsas thumbup.gif
FortePiano
Aš klasikos klausau,kadangi mūsų tėtis muzikantas,tai namie nuolat tokia muzika skamba.O ir kai laukiausi pirmojo gydytoja pasakė,kad labai teigiamai veikia vaiką,ramesnis būna. g.gif
Mantė'
As savo patyrimu galiu pasakyti, kad muzika nestumo metu tikrai turi itakos vaikucio muzikalumui, bei vystimuisi. Kai as laukiausi grojau, daug dainavau, klausiau muzikos. Ir tikrai matom rezultata nuo pat kudikystes smile.gif
Papildyta:
beje, pamirsau pamineti kokios muzikos klausiau..klausiau klasikos, ja grojau, vaiksciojau i dziazo koncertus(per juos mazius aktyviai makaluodavosi pilvelyje, su MB juokdavomes, kad soka biggrin.gif ) , roka smile.gif
kzuzia
QUOTE(Flamera @ 2009 08 30, 09:49)
4u.gif Sveikos būsimos mamytės. Įdomu sužinoti ar klausotės muzikos ir kokios? Aš net neabejoju, kad muzika turi įtakos. Tai kokią pasirinkti sau ir vaikeliui?  g.gif  bigsmile.gif
*

aš duodavau paklausyti mocarto, bacho kai gimė įjungiau dukrytei tą muziką galvojau gal nuo to geriau užmigs, mano atveju nepasitvirtino, mergaitė į tą muziką nereagavo
saupas
QUOTE(Srika @ 2009 01 06, 20:54)
as irgi bandziau ausines prie pilvuko deti, ir uzleidau leta muzika, bet ne klasikine, tai mazyles neramios kazko pasidare, gal nepatiko g.gif
bet tp esu girdejusi kad klasikine muzika labai gerai mazyliams esantiems dar ysciose nestuke.gif  nestuke.gif
*

nedekit tu ausiniu ant pilvuko!!! taigi vaisius tai pilvuke plaukioja vandeny, o per vandeni bet koks garsas kaip garsiai girdis!! tai aisku, kad vaikeliui gaunasi per garsiai ir jis tampa neramus. tokiu atveju muzika ne padeda, o kenkia. tik atrodo, kad vaisius nieko negirdi, o per vandeni jis girdi viska, net vibracijas, net mamos kalbos tembra ir t.t. taigi pilnai uztenka klausytis muzikos paprastai ir vaisius tai puikiai girdes. jau nekalbant apie tai kiek puikiu emociju sukels mamai, o tai irgi vaikelis pajus smile.gif
pridedu nebloga straipsni smile.gif
http://www.mamosdienorastis.lt/index.php?id=l-n-padainuokite
Melioni
manau, bet kuriuo atveju tikrai nepakenks smile.gif
guandolina
mes klausomes Mocarta smile.gif

user posted image
aiste_liepa
Veiksminga tai ar ne, bet pas mus namie ir siaip pastoviai muzika skamba, ir klausomes ne klasikines, o mano pacios megstamu grupiu. Isigijom keleta kompaktu su pasakom vaikam, tai ir nestuke.gif , ir man ir tetei pries miega biggrin.gif Ir tikrai suaktyveja ji muzikai pasigirdus. smile.gif
Aurita.G
smagu pagalvojus, kad musu mazyliukams patinka muzika..... nestuke.gif ...as taipogi neseniai pradejau savo pilvuko gyventoja palepinti lopsinemis..... ax.gif ir mano atveju - tai veiksminga..... thumbup.gif mazylis pritaria i muzikos tona clap.gif
Kreizy
Mes gavom dovanu cd Harmony & Balance Pregnancy relaxation music, labai gerai atpalaiduoja o ir leliukam patiko wub.gif
Letta26
Kol dirbau, tai nebuvo kada ir lepiti pilvuko muzika unsure.gif Bet dekretinėse būnant tikrai lepinsiu savo nestuke.gif wub.gif Šeip kažkada pastebėjau, kad rami muzika labiausiai patinka nestuke.gif
Gabriete
Aš skaičiau straipsnį apie klasikinės muzikos įtaką dar negimusiam vaikeliui ir įsiminiau, kad ten palankiausiai vertinami Mocarto kūriniai. Jie itin gerai veikia leliukus. Dabar, kol aš dar dirbu, tai vaikutis dažniau klausosi popso per radiją, kai automobiliu važinėju į darbą ir atgal, bet kai jau atostogausiu, reikės mažių palepinti klasikine muzika smile.gif. Taram taram tim tim
Angel_of_Death
Sveikos, kadangi as nemegstu klasikos ,tai dabar klausau "foje" jie turi gan graziu letu dainu..tai visai neblogai... 4u.gif
L'aurora
man tai nelabai patinka klasikine, tai ir vaikui neduodu klausyt. pati jam daug dainuoju
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.