Įkraunama...
Įkraunama...

Poziuris i klientus, gydimo kokybe

Sveiki, noreciau paklausti, gal kazkas gydesi dantukus ar gydosi stomatologijos klinikoje, kuri lokalizuojasi Vilniuje Savanoriu pr.11e(http://www.dentalimplant.lt)? rolleyes.gif Nemazai liaupsinimu girdejau apie Gidenta. Butu labai dziugu ka nors is jusu isgirsti. Jau keleta proceduru man Savanoriuose atliko, vienos laukiu komplikuotesnes (apie ja jau klausiau, bet nieko niekas nerase- greiciausiai ir jus su tuo nesusiduret sad.gif ), taciau kazkaip keistai ten pas juos su paaiskinimais ir elgesiu ar cia del to, kad daug zmoniu ar cia jau pirma "ispindejimo" stadija biggrin.gif Todel labai laukiu bet kokios inf. ir apie kitas klinikas.Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gydziuasi ten dantukus, ejau pas Petra Gerve, man jis labai neblogas odontologas, jokiu priekaistu jiems neturiu 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai Elena4, mano gydytojas tas pats, tad labai buvo fine isgirsti si atsiliepima biggrin.gif
Atsakyti
o gal zinot kokia ten administratore dirba? man atrodo pazistama mano, bet negarantuoju, kad ten "Dentalimplant". gal kas zino jos varda ir kaip atrodo?
Atsakyti
Buvau paskelbus temą apie estetinį plombavimą ir protezavimą, ten irgi daug liaupsių buvo Gidentai..Gundžiausi, gundžiausi ir susigundžiau cry.gif Dabar galiu kaltinti tik save. Nuėjau pas išgirtąją gydytoją doh.gif Taisė taisė, po to padarė išvadą, kad dantį atseit geriau turbūt reiktų traukt arba gal dar eit į Žalgirio kliniką..davė siuntimą ir išsiuntė. Kurių velnių išvis lįst, jei žinai, kad nesugebėsi nė velnio padaryt? Žalgirio klinikoje 2 mėn. laukiau, kol patekau pas gyd. Nei jis dejavo, nei jis traukimą kaip vienintelę išeitį siūlė blink.gif Taiso pamažu labai kuropščiai, nusakė padėtį ir sakė tą dantį sutaisys thumbup.gif Viskas, kitus dantis, kuriuos reikia taisyt į Gidentą nenešiu nė už ką schmoll.gif Anksčiau teko lankytis, lyg ir nieko buvo, bet dabar labai suprastėję...
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2005 07 21, 16:02)
o gal zinot kokia ten administratore dirba? man atrodo pazistama mano, bet negarantuoju, kad ten "Dentalimplant". gal kas zino jos varda ir kaip atrodo?

g.gif neisivaizduoju, vis neatkreipiu demesio. O tiesa, klausi apie sekretore? nes, o blush2.gif , bet nezinau kaip cia tas aptarnaujantis personalas dabar vadinasi- kiek istaigu tiek pavadinimu
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 07 21, 16:49)
Viskas, kitus dantis, kuriuos reikia taisyt į Gidentą nenešiu nė už ką schmoll.gif Anksčiau teko lankytis, lyg ir nieko buvo, bet dabar labai suprastėję...

Buvau nusibeldusi ir as i Gidenta (va kiek nemokamos reklamos blink.gif ) Tai suzavejo tik mergina priimamajame, labai paslaugi ir sypsojosi, daug ka paaiskino,bet man gana slogi ten aplinka pasirode sad.gif ir nebuvo kur igrusti masiniuko, tas irgi sugrojo minusu ju naudai. PS. Rasma aciu uz pasidalijima patirtimi thumbup.gif
Atsakyti
Labai noreciau paklausti mamu ir dar ne mamu, ar elgesys daktaro bei kito personalo esancio toje klinikoje kur gydotes jums turi kazkokios itakos, faktas, kad "elgesys" dantu negydo, bet juk jaukiau, kai su tavim kalba, paaiskina ir apskritai pastebi, kad tu esi smile.gif
Nes paskutiniji vizita paprasiau savo rentgeno nuotrauku (uz jas susimokejau anksciau), o man atsove: o, kam jums, tu ka pati sau dantis dabar statysies...na,o paprasius kad paaiskintu kas do procedura tik pasake, nebeturiu laiko-visogero...Tad nebezinau ar be pasilikti ten, o gal cia taip jau visur blink.gif Manes pora metu teviskai nebuvo, cia gal koks perversmas stomatologijoj biggrin.gif
Atsakyti
Sveika aš jau daugiau kaip pusę metų vaikštau į tą kliniką. Persitvarkau daug dantų, kurie buvo ankščiau gydyti ir bus protezuojami.
Apie blogą personalo elgesį nieko negaliu pasakyti, man viską paaiškina, o jei paklausiu ko nors tai ir atsakymą gaunu. Tiesa vaikštau ne pas Gervę. Mane gydo Gerviene, Cypaitė, Basijokas. Gervė man atrodo yra tos klinikos savininkas.
Dėk kokybės, tai ji tikriausiai išaiškės vėliau.
Kitur niekur neteko vaikščioti, tai neturiu su kuo lyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(abu @ 2005 07 24, 07:47)
Sveika aš jau daugiau kaip pusę metų vaikštau į tą kliniką.

Abu, aciu uz info, tai tikrai labai daznai palengvina pasirinkima smile.gif
Atsakyti
Kažin kodėl visos žinutės apie Vivadens yra ištrintos? blink.gif
Atsakyti