Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaudiniai sodai

Gal kas mokat daryti lietuviškus šiaudinius sodus?
Štai tokius:
http://images.google...lr=&sa=N&tab=wi

Arba šiaudinius paukščius. Labai užsimaniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 17 liepos 2005 - 21:19
QUOTE(Hacone @ 2005 07 17, 20:09)
Gal kas mokat daryti lietuviškus šiaudinius sodus?
Štai tokius:
http://images.google...lr=&sa=N&tab=wi

Arba šiaudinius paukščius. Labai užsimaniau.

kazkada mokykos laikais esu dariusi tokias grozybes...reikia siaudu tureti, juos nuvalyti ir sukarpyti norimo ilgio siaudeliais. kad buti kieti, mes mokykloje juos ispusdavom su pva klijais, tada isdziovindavom. reiks siulu ir ilgos adatos, mes ilga adata pasidarydavom is plonytes vielutes,kokio ilgio reikia toki gali isislankstyti is tos vielikes. tada pradedam pati rimciausia darba tai sodo risima...bet pati risimo procesa sunku aprasyti
Atsakyti
Aš irgi mokyklos laikais lankiau šiaudų pynimo būrelį. Tais laikais dar ir kaimą turėjau, kur pasirūpindavau šiaudias. Visai neseniai buvau sumasčiusi vėl pradėti pinti ar daryti sodus iš šiaudų. Nuėjau į Mickevičiaus biblioteką Vilniuje ir ten radau daug medžiagos kaip pinti iš šiaudų ir daryti sodus. Taip, kad manau gali ir pati pabandyti, tik gerų šiaudų susiorganizuok. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien parduotuvėje mačiau liepos mėnesio "Rankdarbiai" žurnalą - ten paskutiniam puslapy yra apie sodus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrutėlė: 18 liepos 2005 - 10:09
QUOTE(Hacone @ 2005 07 17, 22:09)
Gal kas mokat daryti lietuviškus šiaudinius sodus?
Štai tokius:
http://images.google...lr=&sa=N&tab=wi

Arba šiaudinius paukščius. Labai užsimaniau.

mokam, mh - o kaip paaiškint internetu g.gif
Atsakyti
Etnokulturos centrai kartais suorganizuoja pamokėles apie lietuvių tautodailę ir pan. Prieš Kaledas moko, kaip pasigaminti zaisliukus ant eglutės, prieš Velykas- kiaušinių dažymo ir t.t. Jei neklystu, gali pamokyti ir sodų.
Klaipėdoje etnokultūros centrą rasite senamiestyje (gatves nebepamenu). Skelbiasi apie renginukus "Vakarų eksprese".
Atsakyti
ir aš moku, kai tau kas parodis pamatysi kaip paprasta ir idomu daruti, linkiu sekmės rasti kur išmokti mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra tokia knygelė, vadinasi -ŠIAUDINUKAI.Viskas labai aiškiai ir išsamiai aprašyta kaip juos daryti, yra pavyzdžiai.Beje, ten rašoma, kad dabar pats metas pasirūpinti šiaudais.Tik va, kur gi jų gauti ? g.gif g.gif
Atsakyti
geriausia daryti is lininiu siaudu, tie maziau lauzosi ir joki kliju nereikia, mane vienas tautodaulininkas siak tiek pamoke, kad jokiu vieluciu nereikia nei adatu, o ruginiai siaudai graziai atrodo, bet trapesni:)
Atsakyti
Labai dekinga visoms atsiliepusioms - aciu, aciu aciu 4u.gif

Sudetingiausia tai, kad esu nelietuvoj. Tad nurodyta literatura dabar sunkiai pasiekiama. Bet pirmosios viesnages metu bandysiu susirasti ir jos, ir siaudu smile.gif
Atsakyti
Man irgi būtų labai įdomu, tuo labiau kad ir šiaudų namie turiu - vasarą planavau ką nors KALĖDOMS daryti.
O gal kuri turi tą liepos mėnesio "Rankdarbiai" žurnalą ir galėtų puslapį nsukanuoti?
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2005 12 06, 12:32)
Labai dekinga visoms atsiliepusioms  - aciu, aciu aciu 4u.gif

Sudetingiausia tai, kad esu nelietuvoj. Tad nurodyta literatura dabar sunkiai pasiekiama. Bet pirmosios viesnages metu bandysiu susirasti ir jos, ir siaudu  smile.gif


Papildyta:
gal as ne per velai uzklydau i si puslapi...
mano mama daro siaudinius sodus, nuotraukos, kurias idejai yra taip pat mano mamos, tad jei kam dar reikia siu siadiniu dirbiniu- galiu ir telefono numeri isduoti smile.gif
Atsakyti