Įkraunama...
Įkraunama...

Hepatitas B

QUOTE(Lady Dy @ 2012 02 28, 10:31)
Jei tave tai neramina ,geriau pasidaryk

Atsarga matyt gėdos nedaro.
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

gal kas pakomentuosit? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2012 03 01, 16:55)
gal kas pakomentuosit?  unsure.gif

Viskas tvarkoje.
Anti-Hbs naudojamas hepatito B diagnostikai prieš vakcinaciją. Neigiamas, jeigu <10.
Anti-HBc vertina viruso aktyvumą, 0,98 rodo pilkąją zoną, idealių atveju antikūnai neturėtų viršyti 0,85; HBsAg naudojamas diagnostikai; Anti-HCV - hepatito C diagnostikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apolonas: 02 kovo 2012 - 15:20
QUOTE(apolonas @ 2012 03 02, 15:19)
Viskas tvarkoje.
Anti-Hbs naudojamas hepatito B diagnostikai prieš vakcinaciją. Neigiamas, jeigu <10.
Anti-HBc vertina viruso aktyvumą, 0,98 rodo pilkąją zoną, idealių atveju antikūnai neturėtų viršyti 0,85; HBsAg naudojamas diagnostikai; Anti-HCV - hepatito C diagnostikai.

O jei yra antikūnių tai nereiškia kad aš buvau sirgusi o gal buvau skiepyta?
Kaip suprantu jų kažkiek turi būti?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 02 kovo 2012 - 18:40
Gal kas galėtų pakomentuoti nes nesuprantu. unsure.gif
Ar sveikas žmogus turi turėti antikūnų Anti HBs?

QUOTE
Anti-HBs

Šie antikūnai atsiranda nekomplikuoto hepatito atveju po keleto savaičių, kai išnyksta HBsAg. Tai rodo, kad ligonis sveiksta ir jam atsiranda imuninė reakcija prieš hepatito B virusą.  Anti-HBs nustatomas visą likusį gyvenimą maždaug 80% asmenų, persirgusių hepatitu B. Maždaug 10-15%  asmenų, sergančių ūmia hepatito forma, anti-HBs  nenustatomi, nors tokie asmenys ir turi imunitetą hepatitui. Kartais HBsAg ir anti-HBs  atsiranda vienu metu (ypač ligoniams, kuriems dažnai atliekama dializė).

Anti-HBs yra vakcinacijos rodiklis. Šis tyrimas atliekamas norint įvertinti imunizacijos lygį. Kuo didesnė Anti-HBs reikšmė, tuo stipresnis ir ilgiau trunkantis imunitetas.
Taigi, anti-HBs radimas rodo buvusią hepatito B infekciją arba vakcinaciją.

Papildyta:
dar štai ką radau

QUOTE
Kaip sužinoti, ar sergate hepatitu B
Vienintelis būdas, norint sužinoti, ar jūs užsikrėtęs HBV, ar sergate lėtine HBV infekcija – jūsų kraujo tyrimas. Šis tyrimas atliekamas retai, todėl turite paprašyti gydytojo, kad jis paskirtų jums šiuos tyrimus.
Yra trys pagrindiniai kraujo tyrimai nustatyti HBV:
HBsAg (hepatito B viruso paviršiaus antigenas): jei šis tyrimas yra teigiamas, tai reiškia, kad asmuo yra užsikrėtęs HBV ir gali užkrėsti kitus žmones.
anti-HBc (antikūnai prieš hepatito B viruso šerdies antigeną): jei šis tyrimas yra teigiamas, tai rodo, kad asmuo buvo užsikrėtęs HBV praeityje arba yra užsikrėtęs dabar.
anti-HBs (antikūnai prieš HBsAg): jei šis tyrimas yra teigiamas, tai rodo, kad asmuo turi imunitetą hepatitui B, tai yra buvo užsikrėtęs tuo virusu praeityje, visiškai pasveiko, pakartotinai juo nebeužsikrės ir negali užkrėsti sveikų žmonių. Taip pat šie antikūnai atsiranda, kai žmogus paskiepijamas hepatito B vakcina.


taip išeina kad juo užsikrėsti negaliu? Nes greičiausia esu sirgusi ar buvau paskiepyta? (vaikystėj esu sirgusi, bet mama nelabai gali pasakyt kuo neva tai buvo kirminų ant kepenų)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Esu mažumėlę sunerimus, nes sesės vyrui diagnozavo lėtinį hepatitą B, sesė dar neišsityrė. Didelė tikimybė, kad jam ta liga gali būti nuo alkoholio, nes jis buvęs alkoholikas. Tai, tarkim, jeigu jam būtent alkoholinis hepatitas, jis vis tiek užkrečiamas ar ne? g.gif
Atsakyti
Hepatitą B sukelia virusas Hepatitis B virus, o alkoholinę kepenų ligą - didelis alkoholio vartojimas
Atsakyti
Štai ką randame įsivedę alkoholinis hepatitas

http://www.emedicina...id=6763&lang=lt
Atsakyti
Laba diena,

Norėčiau pasidomėti ar hepatito B nešiotojas gali dirbti maisto sandėlyje, rūšiuoti ir fasuoti daržoves? visgi dirbama su pirštinėmis
Atsakyti
QUOTE(Mona1990 @ 2012 04 03, 07:55)
Laba diena,

Norėčiau pasidomėti ar hepatito B nešiotojas gali dirbti maisto sandėlyje, rūšiuoti ir fasuoti daržoves? visgi dirbama su pirštinėmis

O kodėl turėtų negalėti
Ir iš viso nerekomenduojama,pasisakyti savo diagnozės ,nes gali būti nesuprastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 03 balandžio 2012 - 07:13
QUOTE(Lady Dy @ 2012 04 03, 08:12)
O kodėl turėtų negalėti
Ir iš viso nerekomenduojama,pasisakyti savo diagnozės ,nes gali būti nesuprastas


Visgi reikia dėl sveikatos pažymą darbdaviui atnešti.
Pati kol buvau moksleivė vasarai įsidarbinau parduotuvėje, kiek pamenu domėjosi ar sergu hepatitu B, teigė, jog prie maisto negali dirbti toks žmogus
Atsakyti
sveikos, MB issityre nuo hepatito ir gavo tokius tyrimo rezultatus:
hepatito B viruso HBcore antikunai (anti HBc) (co/s) - 38,66 teigiamas. norma yra <2,1
hepatito B viruso pavirsinis antigenas (HBsAg) (OT) - 2,584 teigiamas. norma yra 0-0,105

kiek ieskojau info internete, tai ant HBc reiskia, kad zmogus turi imuniteta hepatitui, reiskia, jog yra persirges arba skiepytas, bet man tada nesueina galai, kodel HBsAg yra teigiamas? g.gif kaip tik daresi bendra kraujo tyrima - rezultatas geras, jokiu uzdegimu neparode, dare vidaus organu echoskopija, taip pat nepastebeta jokiu pakitimu, pasake, kad kaip katik gimes. ar tai reikstu, jog hepatitas letinis?
Atsakyti