Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hepatitas B
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4
Sister
Sveiki,

man prieš kelias dienas buvo diagnozuotas hepatitas B. verysad.gif
Norėčiau paklausti, ar tai turės įtakos norint pastoti ar laukiantis vaikelio? Kokia tikimybė, kad jis gimdymo metu neužsikrės?
čiauškutė :)
ki 95 proc. atvejų motinos nešiojančios hepatita B gimdymo metu gali užkrėsti naujagimį, iš kurių apie 80 proc. sirgs lėtine hepatito B forma.
Sister
O ar yra būdų išvengti užsikrėtimo? Ar tai reiškia, kad aš praktikai negaliu susilaukti sveikų vaikų? unsure.gif verysad.gif
An@*di
Labutis smile.gif Labai noreciau suzinoti kas tai per liga,koki buvo tau tos ligos pozymiai.
shiva1
sveika, as turiu hepatita b jau daugybe metu, nieko super baisaus nera, vaiku susilauksi sveiku, gali del to net nepergyventi, mano sunus tiesog gavo keliomis vakcinomis nuo hepatito b daugiau nei sveiku mamu vaikai. pirma skiepa gavo jau gimes, o toliau pagal tvarkarasti. na o paciai reiketu pasidaryti detalisni kraujo tyrima, jei yra dar kokiu klausimu, gali rayti man i az
inqusiux
QUOTE(shiva1 @ 2006 03 30, 03:56)
sveika, as turiu hepatita b jau daugybe metu, nieko super baisaus nera, vaiku susilauksi sveiku, gali del to net nepergyventi, mano sunus tiesog gavo keliomis vakcinomis nuo hepatito b daugiau nei sveiku mamu vaikai. pirma skiepa gavo jau gimes, o toliau pagal tvarkarasti. na o paciai reiketu pasidaryti detalisni kraujo tyrima, jei yra dar kokiu klausimu, gali rayti man i az
*

sveika smile.gif na as ir susiduriau su sia liga,kuria aptiko man tik nestumui baigiantis,gal tik po kokiu 4 issamiu kraujo tyrimu,tad man kilo itarimas,kad butent is ligonines(airijoj)ir busiu parsivezus sita malonuma.Keisciausia tai,kad Lietuvoj lankantis pas gydytoja,jis primygtinai liepe darytis kepenu biopsija ir skirti gydima,kuris kainuoja tik viso labo...apie 13 tukst lituku unsure.gif taigi mane tokia moteriske paprotino,kad gydyciausi Airijoj,nes ten atseit kompensuoja gydyma.Na as taip ir padariau,kreipiausi pas gydytojus,atliko tyrimus ir pareiske ,kad gydymo man nereikia... blink.gif atseit kad mano kepenys nepazeistos.Na bet vistiek,as juk esu viruso nesiotoja.Tai ka man laukt kada mano kepenys prades irt...ir tik tada man skirs gydyma?Tiesiog nezinau ka ir galvot rolleyes.gif
Atsiliepkit merginos,kurios esat susidurusios su sia klastinga liga! smile.gif
inqusiux
auuuu smile.gif atsiliepkit kas nors,kas susiduret su Hep b!
garnelis
man irbi butu labai idomi si informacija.
Ko gero pradziai reikai issiaiskinti - ar hepatitas B prasirgtas ir matosi kraujo tyrimusoe, kad jis parsirgtas.
Ar - jis tapes letinis.
Jei prasirgtas - tai viskas OK, nieko daryti nereikia, jus jau turite imuniteta.
Bet va liudnesnis atvejas, kai jis tampa letinis. Va tada kaip suprantu pamazu yra grauziami kepenys, reikia skirti gydyma. Nes letinis hepatitas B, tai beveik tas past kas hepatitas C.
Lietuvoje tik daliai skiriama kompensuojami vaistai, jei nepataikei, tai tada susimoketi turi pats.
Bet irgi - ... tie vaistai mazam procentui padeda, salutinis poveikis didziulis...

Man paciai labai butu idomu daugiau informacijos gauti kazkur ....
inqusiux
QUOTE(garnelis @ 2007 05 18, 12:08)
man irbi butu labai idomi si informacija.
Ko gero pradziai reikai issiaiskinti - ar hepatitas B prasirgtas ir matosi kraujo tyrimusoe, kad jis parsirgtas.
Ar - jis tapes letinis.
Jei prasirgtas - tai viskas OK, nieko daryti nereikia, jus jau turite imuniteta.
Bet va liudnesnis atvejas, kai jis tampa letinis. Va tada kaip suprantu pamazu yra grauziami kepenys, reikia skirti gydyma.  Nes letinis hepatitas B, tai beveik tas past kas hepatitas C.
Lietuvoje tik daliai skiriama kompensuojami vaistai, jei nepataikei, tai tada susimoketi turi pats.
Bet irgi - ... tie vaistai mazam procentui padeda, salutinis poveikis didziulis...

Man paciai labai butu idomu daugiau informacijos gauti kazkur ....
*

laba smile.gif ,naudingos informacijos radau cia http://www.gsk.lt/ligos_virus_hepatit.htm
man hepatitas perejo i letini,tik gydytojas nezino kiek ilgai pas mane tas virusas,sako gali but ir 10 metu...Paprastas kraujo tyrimas kazin ar rodo hepatito zidini(nes pries tai man ,nestumo metu, gal 3 kraujo tyrimus dare ir viskas normalu buvo)reikia issamesnio.Laiku neaptikus ligos...is umaus jis i letini pereina.Buna ir besimptomiu atveju,kai zmogus visa gyvenima nugyvena,net nezinodamas,kad yra Hep b nesiotojas ir jokiu nusiskundimu del sveikatos neturi.
garnelis
jo visa lietuviska info internete jau perskaiciau, noretusi dar kazkokios "lupos i lupas" informacijos. Kaip gi realiai gyvenime viskas vyksta.
Ar naudojo kas tuos vaistus ar ne. Padejo, nepadejo, kiek gydytojai prognozuoja gyvenimo trukme, kaip is tikruj uten su ta kepenu ciroze ir veziu.

As prie hepatito C skaiciau, kad jei gydaisi pats, t.y. is savo lesu, nes tau nera vietos prie kompensuojamu vaistu, kad gydymas menesiui kainuoja 6000 Lt. tai milziniski pinigai. Jei reiketu 6 ar visus 12 menesiu vartoti vaistus, tai ohoho kokia suma susidaro.
Kaip realiai su salutinaisi pozymiais buna ? Ar tikrai juos vartodamas esi nedarbingas ? Kosk salutinsi poveiksi, be to, akd temperaturos, lauzo kaulus, slenka plaukai, kaip kitiems organams, kokia jiems zala padaroma.
Tai va toki uir kitokiu klausimu pilna....
inqusiux
QUOTE(garnelis @ 2007 05 18, 13:33)
jo visa lietuviska info internete jau perskaiciau, noretusi dar kazkokios "lupos i lupas" informacijos. Kaip gi realiai gyvenime viskas vyksta.
Ar naudojo kas tuos vaistus ar ne. Padejo, nepadejo, kiek gydytojai prognozuoja gyvenimo trukme, kaip is tikruj uten su ta kepenu ciroze ir veziu.

As prie hepatito C skaiciau, kad jei gydaisi pats, t.y. is savo lesu, nes tau nera vietos prie kompensuojamu vaistu, kad gydymas menesiui kainuoja 6000 Lt. tai milziniski pinigai. Jei reiketu 6 ar visus 12 menesiu vartoti vaistus, tai ohoho kokia suma susidaro.
Kaip realiai su salutinaisi pozymiais buna ? Ar tikrai juos vartodamas esi nedarbingas ? Kosk salutinsi poveiksi, be to, akd temperaturos, lauzo kaulus, slenka plaukai, kaip kitiems organams, kokia jiems zala padaroma.
Tai va toki uir kitokiu klausimu pilna....
*

Na man gydytojas sake,kad gydymas tikrai slykstus,bloga savijauta,ne visada uztenka 6-12 men. gydymo,dazniausiai tos visos priemones buna neveiksmingos... verysad.gif sunku uzmust ta virusa,jis daznai atsinaujina netgi po sekmingo gydymo.Be to nemazai gydytoju jo neskiria,nepadare kepenu biopsijos(ima is kepenu gabaleli, norint isitikint,kad nesupiktybejusios kepenu lasteles)taigi tenka i ligonine vykt parai.(as sitos proceduros atsisakiau,tiksliau mane atkalbejo,del galimu komplikaciju)Norint ,kad tos visos blogybes(ciroze,vezys)aplenktu is tolo, butina dieta,t.y DIETA ir SUBALANSUOTA MITYBA visam gyvenimui,alkoholio atsisakymas,poilsis. doh.gif taigi,reikia save ypatingai priziureti.
garnelis
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 18, 15:40)
Na man gydytojas sake,kad gydymas tikrai slykstus,bloga savijauta,ne visada uztenka 6-12 men. gydymo,dazniausiai tos visos priemones buna neveiksmingos... verysad.gif sunku uzmust ta virusa,jis daznai atsinaujina netgi po sekmingo gydymo.Be to nemazai gydytoju jo neskiria,nepadare kepenu biopsijos(ima is kepenu gabaleli, norint isitikint,kad nesupiktybejusios kepenu lasteles)taigi tenka i ligonine vykt parai.(as sitos proceduros atsisakiau,tiksliau mane atkalbejo,del galimu komplikaciju)Norint ,kad tos visos blogybes(ciroze,vezys)aplenktu is tolo, butina dieta,t.y DIETA ir SUBALANSUOTA MITYBA visam gyvenimui,alkoholio atsisakymas,poilsis. doh.gif taigi,reikia save ypatingai priziureti.
*

O jei ne paslaptis, pas kokia gydytoja lankaisi ?
Ir apei kokius vaistus jus snekejote? Sako, kad tas brangesnis nekompensuojamas pegiliuotas interferionas padeda... Bet kainele ten ape 6000 Lt menesiui iseina....
Apie kepenu biopsijos komplikacijas nieko nesake.... blink.gif
Mes atsipute ruosiames biopsijas daryti blink.gif
o kokios ten komplikacijos?
inqusiux
QUOTE(garnelis @ 2007 05 21, 08:18)
O jei ne paslaptis, pas kokia gydytoja lankaisi ?
Ir apei kokius vaistus jus snekejote? Sako, kad tas brangesnis nekompensuojamas pegiliuotas interferionas padeda... Bet kainele ten ape 6000 Lt menesiui iseina....
Apie kepenu biopsijos komplikacijas nieko nesake....  blink.gif
Mes atsipute ruosiames biopsijas daryti  blink.gif
o kokios ten komplikacijos?
*

gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif
Sella
QUOTE(Sister @ 2006 03 26, 23:06)
O ar yra būdų išvengti užsikrėtimo?
*

Nuo hepatito B yra skiepai.Aš esu pasiskiepijusi, nes dirbau infekcinių ligų ligoninėje.
garnelis
jo jo nuo A ir B hepatitu yra skiepai. Nuo C deja nera...

Dabar visus tik ka gimusius vaikus nuo A ir B hepatitu skiepyja.
Musu laikais deja, to nebuvo......
Papildyta:
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 21, 14:12)
gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif  be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif
*

Papildyta:
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 21, 14:12)
gydytojas Stulgys(cia Siauliuose) jis konkreciai neivardino vaistu,kadangi as pirma turejau pasidaryt biopsija,o tada jis jau butu nusprendes kokiais gydyt,tik pasake kad dalinai kompensuojant gydymas apie 13 tukst. kainuotu doh.gif Truputeli keista,bet tos pacios istaigos darbuotoja, man nepatare tos biopsijos darytis,sake kad daznai pasitaiko atveju,kada pazeidziamos kepenys blink.gif  be to, mazai % kad hepatitas pasiduos gydymui ankstesnese stadijose unsure.gif Taigi,nezinau ne ka galvoti... blink.gif
*

gerai, tada as bandysiu aiskintis del komplikaciju.
Parasysiu, kai suzinosiu. Mums gydytoja nieko nesake apie komplikacijas.
Kai pagalvoji, nescioms ir vaisiaus vandenis ima tyrimams, ir nieko, viskas gerai baigiasi.
O tu kas kiek laiko daraisi kraujo tyrimus, seki ligos eina ? Ar vaikstai pas gydytoja ligos progreso sekimui ? Ar paskyre toki dalyka?
Nes siaip is principo reiketu tai daryti, labai sekti...
Sella
Deja, tikrai nuo hepatito C skiepų dar nėra.Tai yra baisu žinant, kad užsikrėtus hepatitu C galima susirgti kepenų vėžiu. verysad.gif
garnelis
QUOTE(Veronika @ 2007 05 21, 15:15)
Deja, tikrai nuo hepatito C skiepų dar nėra.Tai yra baisu žinant, kad užsikrėtus hepatitu C galima susirgti kepenų vėžiu. verysad.gif
*

o jei turi letini (chroniska) hepatita B, tai tas pats kas C, veda i ciroze ir kepenu vezi. ....
Letini hepatita B "turi" tik 5% visu sirgusiu hepatitu B, visi kiti pasveiksta ir igauna imuniteta jam...

puciuko mamyte
Man reikėjo pasitikrinti nuo hep B, tai padare kraujo tyrimą ir pasirodo turiu pakankamai antikūnių, maža sirgau gelta, tai nuo to tikriausiai...
inqusiux
QUOTE(puciuko mamyte @ 2007 05 21, 17:46)
Man reikėjo pasitikrinti nuo hep B, tai padare kraujo tyrimą ir pasirodo turiu pakankamai antikūnių, maža sirgau gelta, tai nuo to tikriausiai...
*

na cia greiciausiai Hep A,nes B uzsikreciama kitokiu budu
Papildyta:
QUOTE(garnelis @ 2007 05 21, 14:07)
jo jo nuo A ir B hepatitu yra skiepai. Nuo C deja nera...

Dabar visus tik ka gimusius vaikus nuo A ir B hepatitu skiepyja.
Musu laikais deja, to nebuvo......
Papildyta:

Papildyta:
gerai, tada as bandysiu aiskintis del komplikaciju.
Parasysiu, kai suzinosiu. Mums gydytoja nieko nesake apie komplikacijas.
Kai pagalvoji, nescioms ir vaisiaus vandenis ima tyrimams, ir nieko, viskas gerai baigiasi.
O tu kas kiek laiko daraisi kraujo tyrimus, seki ligos eina ? Ar vaikstai pas gydytoja ligos progreso sekimui ? Ar paskyre toki dalyka?
Nes siaip is principo reiketu tai daryti, labai sekti...
*

na problema tame,kad Lietuvoj man reikejo gydymo,bet kadangi siuo metu gyvenu Airijoj(gydymas cia pilnai yra kompensuojamas),tai cia gydytojas sake, kad man gydymas nereikalingas blink.gif turiu pasirodyt po metu tyrimams pasidaryt,todel laaaabai jau keista man...Aisku as tu metu nelauksiu,vaziuosiu i Lietuvele ir aiskinsiuos kur cia suo pakastas g.gif vistik tokia liga savaime nepasigydo...
Liepune
del biopsijos - tai turbut kiekvienas sudetingesnis medicininis veiksmas yra rizikingas.Bet cia gi jos siaip sau nedaro -del idomumo.Ji reikaliga tam, kad suzinoti kepenu bukle...Nes kai paaiskes, kad, neduokdie kokia ciroze isimetus, tai tada ka, jau neberizikinga bus?!
Sia liga (letine forma)sergu ne as, bet mano artimas zmogus, tai truputi raukiu apie ja.Tas vienintelis kompensuojamas vaitas tai tikriausiai lamivudinas.Salutinis poveikis- daugmaz kaip kazkuri aprasete, tik dirbti daugumai zmoniu jis netrukdo.Na, blogai issireiskiau - trukdo, bet dirbti galima, jei darbas ne fizinis, na, ir siaip, jei nera labai labai itemptas.Bet velgi - nemaza dalis nepasveiksta, o dar blogiau- issivysto atsparumas vaistams.Nu, zodziu, musu valstybe nemokamai gero daikto neduoda...smile.gifO interferonas visiskai neikandamas...Kaip tik praejusia savaite skambinomes i ligoniu kasas del jo(dakrate patare kartas nuo karto pasiskambinti ir pasiteirauti), tai zinios tos pacios- interferono sergantiems hepb, nekompensuoja.Visa paguoda ta, kad pagal paskutinius tyrimus (juos reikia darytis reguliariai), jokio pablogejimo nera.
Pagerkit vitaminus Carsil - pakenkti nepakenks,( tiesa, kai kuriems tiesiog sie vitaminai netinka, pykina nuo ju, bet pabandyti galima), o kepenims lyg tai visai gerai jie...
inqusiux
aha...situacija pas mus nekokia schmoll.gif nors skaiciau,kad siemet Lietuvai skirs daugiau lesu Hep gydymui,aisku tik tai,kad visiems ju neuzteks...kazkam pasiseks smile.gif
Man gydytojas taip pat patare profilaktiskai pagerti Carsili,tai kokius 4 men. vartojau,bet kokio blogumo tai nelabai jutos,dar neblogi yra Esenciale ir Hepafit,aisku,jais hepatito neisgydysi,bet vargsem kepenim bus lengviau darbuotis smile.gif
Liepune
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 23, 00:26)
aha...situacija pas mus nekokia schmoll.gif nors skaiciau,kad siemet Lietuvai skirs daugiau lesu Hep gydymui,aisku tik tai,kad visiems ju neuzteks...kazkam pasiseks smile.gif
Man gydytojas taip pat patare profilaktiskai pagerti Carsili,tai kokius 4 men. vartojau,bet kokio blogumo tai nelabai jutos,dar neblogi yra Esenciale ir Hepafit,aisku,jais hepatito neisgydysi,bet  vargsem kepenim bus lengviau darbuotis smile.gif
*

tiesa, o jusu artimieji, gyvenantys su jumis, pasiskiepijo?Nes jei ne, tai butinai reiketu- visiems ramiau butu.As pasiskiepijau. didis.gif
inqusiux
QUOTE(lipke @ 2007 05 23, 06:41)
tiesa, o jusu artimieji, gyvenantys su jumis, pasiskiepijo?Nes jei ne, tai butinai reiketu- visiems ramiau butu.As pasiskiepijau.  didis.gif
*

leliu mano tai vos gimusi paskiepijo,neseniai gavo paskutine- 4 injekcija kartu su vyru,liepe jam ateit po 3 men. pasidaryt pakartotinius tyrimus del Hep,o kas liecia vaika,tai sake tokiems maziems nedaro g.gif
Liepune
QUOTE(inqusiux @ 2007 05 23, 13:25)
leliu mano tai vos gimusi paskiepijo,neseniai gavo paskutine- 4 injekcija kartu su vyru,liepe jam ateit po 3 men. pasidaryt pakartotinius tyrimus del Hep,o kas liecia vaika,tai sake tokiems maziems nedaro g.gif
*

gal ir taip.As dar leliaus neturiu:) Bet mane tai tiesiog suskiepijo, o pakartotiniu tyrimu nedare...Cia pries kokius 2 metus buvo.tai gal reiks paciai savo iniciatyva tuos tyrimus pasidaryti, juk jeigu buciau susirgusi, tai nebutinai zinociau ir jausciau...
gytene
Hepatitu B prasirgau pries 20m.Pagimdziau 2 sveikus vaikus ,o dabar jauciuosi puikiai.Valgau ka noriu,net kepta mesa ant groteliu,taipat vartoju ir stipresnius gerimus.Pries dvi savaites dariausi tyrimus, jie yra geri.O hepatitas B yra uzkreciamas per krauja:svirkstai,lytiniu budu,ir t.t.Pasiskaityki twww sveikas.lt
inqusiux
QUOTE(gytenis @ 2007 05 23, 21:31)
Hepatitu B prasirgau pries 20m.Pagimdziau 2 sveikus vaikus ,o dabar jauciuosi puikiai.Valgau ka noriu,net kepta mesa ant groteliu,taipat vartoju ir stipresnius gerimus.Pries dvi savaites dariausi tyrimus, jie yra geri.O hepatitas B yra uzkreciamas per krauja:svirkstai,lytiniu budu,ir t.t.Pasiskaityki twww sveikas.lt
*

Tai tikriausiai is uminio neissivyste i letini Hep
Liepune
QUOTE(gytenis @ 2007 05 23, 23:31)
*

tai mes cia kalbame ne apie ta pati- tamsta- apie persirgta liga, o dauguma musu - apie letine sios ligos forma.
garnelis
jo jo , mes cia kalbame ne apie prasirgtus hepatitus. jei prasirgai, tai viskas OK - vaikus gimdai ir valgai ka nori ir nieks tau negresia, net tyrimu nereikia jokiu.
O va hepatitas B, perejes i letine (chroniska) busena - labai baisu...
inqusiux
QUOTE(garnelis @ 2007 05 24, 13:35)
jo jo , mes cia kalbame ne apie prasirgtus hepatitus. jei prasirgai, tai viskas OK - vaikus gimdai ir valgai ka nori ir nieks tau negresia, net tyrimu nereikia jokiu.
O va hepatitas B, perejes i letine (chroniska) busena - labai baisu...
*

Garnelis, ar biopsijos dar nesidaret?
Droo
mano uošvienė jau 27m serga hepatitu B...pagimdžiusi neteko kraujo ir gavo jo su tuo užkratu...
sveikata jos vis silpnėja, tai tas tai anas blogai...pakolkas kepenų cirozė jai negresia...kažko kepto valgyt daug negali, iškart atsiliepia...apie gėrimus išvis nešneku...pradėjo rankos drebėt...vieni sako nervai, kiti- kepenys...
Liepune
cia siaip- kas dar neseniai susidure su sia liga ir gal dar nezino, ka patariama valgyti, o ko- ne.

http://www.maxima.lt/pirkeju-klubas/sveika...ika-mityba/716/
Kristinukas
Gal kas zinote, ar daromas dirbtinis apvaisinimas, jei vienas is poros persirges hepatitu B?
garnelis
QUOTE(Kristinukas @ 2007 07 18, 15:06)
Gal kas zinote, ar daromas dirbtinis apvaisinimas, jei vienas is poros persirges hepatitu B?
*

tikrai daromas, tik tokiu atveju jei lieka pertekliniu embrionu - ju nesaldo. Pries IVF visada daromi ir hepatito tyrimai. Jei ji nustato, tada taiko lengvesne stimuliacija, kad nebutu pertekliniu embrionu.
kuziukas
Idomu kiek kainoja skiepai suagusiam zmogui,nuo hepatito B,kur daro? g.gif g.gif
garnelis
QUOTE(kuziukas @ 2007 08 23, 21:30)
Idomu kiek kainoja skiepai suagusiam zmogui,nuo hepatito B,kur daro? g.gif  g.gif
*

apie 100 Lt vienas skiepas. skiepytis reikai 3 kartus.

beveik visose gydymo istaigose yra skiepu kabinetai ir ten tikrai skiepija...

ir jei skiepysiesi nuo B, tai paprasyk skiepo is karto ir nuo A. Yra toks vienas skiepas 2 viename smile.gif
gatinha2
o noretau paklaust 4u.gif Jeigu kas yra hepatito B nesiotojas, tai cia jau kaip letinis hepatitas skaitosi? Ar cia reiskia tik kad gali paplatint liga?
husmor
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 26, 18:34)
o noretau paklaust  4u.gif Jeigu kas yra hepatito B nesiotojas, tai cia jau kaip letinis hepatitas skaitosi? Ar cia reiskia tik kad gali paplatint liga?
*

Hepatitas B yra uzkreciamas..per krauja...
gatinha2
QUOTE(husmor @ 2008 02 27, 11:58)
*

na, ta tai zinau 4u.gif , berods ,ne tik per krauja..., bet va nesupratau ar diagnose "hepatito B nesiotojas" yra tas pats kaip "letinis hepatitas" B? 4u.gif
husmor
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 27, 15:56)
na,  ta tai zinau  4u.gif , berods ,ne tik per krauja..., bet va nesupratau ar diagnose "hepatito B nesiotojas" yra tas pats kaip "letinis hepatitas" B? 4u.gif
*

Letinis,tai pagal mane..kai kartojasi pastoviai... g.gif
Ramunike
QUOTE(gatinha2 @ 2008 02 26, 17:34)
o noretau paklaust  4u.gif Jeigu kas yra hepatito B nesiotojas, tai cia jau kaip letinis hepatitas skaitosi? Ar cia reiskia tik kad gali paplatint liga?
*

Hepatito B nešiotojas reiškia,kad tas žmogus pats dar neserga,bet turi tą bacila ir kitus užkrėsti gali,o kada tas hepatitas jam pačiam pasireikš neaišku...reikalinga pastoviai tikrintis ir stengtis neapkrėsti kitų...
inqusiux
QUOTE(Ramunike @ 2008 02 28, 16:36)
Hepatito B nešiotojas reiškia,kad tas žmogus pats dar neserga,bet turi tą bacila ir kitus užkrėsti gali,o kada tas hepatitas jam pačiam pasireikš neaišku...reikalinga pastoviai tikrintis ir stengtis neapkrėsti kitų...
*

hep b nesiotojas nebutinai turi susirgti letine forma,ligos gali isvengti laiku aptikus ja,dauguma pasveiksta visiskai
Papildyta:
QUOTE(husmor @ 2008 02 27, 09:58)
*

nebutinai per krauja,per kitus kuno skyscius taip pat (iskaitant lytinius santykius)
della
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus 4u.gif nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir cray.gif
Ramunike
QUOTE(della @ 2008 03 04, 22:53)
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims  su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus  4u.gif  nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir  cray.gif
*

Nuoširdžiai užjaučiu ir suprantu tą baisumą... baisu ,kai visas gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom...kai kasdieną reikia bijoti užsikrėsti nuo mylimo žmogaus... mano vyrui irgi tas pats ir dar blogiau...tik niekaip nesuprantu kaip vienam žmogui gali būti abu hepatitai vienu metu...ar bandėt klausti daktarų?
Dėl vaikelio reikia klausti ir konsultuotis su tos srities gydytojais...jei pas Jus nenustatė nė vieno iš hepatitų tai pasiskiepyk nuo hepatito B,TIK VA NEŽINAU AR GALIMA JEI ESI NĖŠČIA...
O kaip jaučiasi Jūsų vyras,ar jau gauna kokį gydymą?
Stiprybės ir ištvermės console.gif
egliosha
as pasiskiepijau spali-lapkriti(paskutinis skiepas is triju hepB), bet ir dabar jauciu tinima ir niezti kartais g.gif na kai skiepijo paskutini karta, didesne doze buvo, tai tada ranka buvo baisiai sutinus del reakcijos i skiepus. manasis skiepijos tuo pat metu, bet jam nieko g.gif kazin ar reiketu susirupinti, mat ir dirbu darbe, kuriame yra tikimybe uzsikresti per krauja(darbas su svirksciamu narkotiku vartotojais)
gatinha2
Gal kas zinot, ka rodo hepatito B pavirsinis antigenas (HbsAg)?
inqusiux
Lėtinis hepatitas B skirstomas į 3 klinikines formas. Tai:
1. HBeAg (+) lėtinis hepatitas (replikacinė forma).
2. HBeAg (-) lėtinis B hepatitas (integracinė forma).
3. Neaktyvus HBsAg nešiojimas.
Aita
gal galetumet kas aiskiau paaiskint kas yra replikacinė ir integracinė formos?
Aciu.
Rudeneja
QUOTE(inqusiux @ 2008 05 26, 17:42)
Lėtinis hepatitas B skirstomas į 3 klinikines formas. Tai:
  1. HBeAg (+) lėtinis hepatitas (replikacinė forma).
  2. HBeAg (-) lėtinis B hepatitas (integracinė forma).
  3. Neaktyvus HBsAg nešiojimas.
*

Tai HBsAG gaunas tik nesiojimas? blush2.gif
saulyte2
QUOTE(della @ 2008 03 04, 23:53)
sveikos,as pati nesergu o serga mano vyras bet pas ji buvo nustatyta hepatitas b ir c.siuo metu as laukiu ivf ir dabar noreciau suzinoti ar jis man isvis bus daromas ir jai taip tai ar ir vaikutis gims  su hepatitu?.labai aciu uz atsakymus  4u.gif  nu zinokit taip dabar man baisu sedziu ir  cray.gif
*

mano MB irgi turi hepatita B, aš konsultavausi pas genetikus dėl to, sakė kad galiu pastoti, svarbu kad pati sveika smile.gif
koritsaki
mano draugas irgi hepatito B nesiotojas. ir labai del to pergyvena verysad.gif nes sake susidure su tokiom nuomonem, kad tipo tai tas pats, kaip AIDS ir net jo venge kai kurie. Nors jis tik nesiotojas... kaip jusu atvejais?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.