Įkraunama...
Įkraunama...

Viešnia iš ateities

Nežinau kaip jūs, bet kartas nuo karto su didele nostalgija prisimenu Filmą "Viešnia iš ateities". Ryte rydavau veiksmą ekrane, o pačioje filmo pabaigoje apsiverkdavau... cry.gif
Kaip jums šis filmas, ar dar prisimenat? Gal žinote, kur jį galima būtų rasti ar iš kur parsisiųsti? Būčiau labai dėkinga clap_1.gif
Atsakyti
aisku atsimenu mirksiukas.gif per Detslij Mir netaip senai rode tongue.gif
Atsakyti
Prisimenu ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai aišku, kad pamenu. Dažnai ir paniūniuoju tą melodiją. Mane irgi nostalgija ima. Vaikai dabar atostogauja, tai žvilgtelnu ir aš ką per TV jiems rodo. Absurdizmas kažkoks doh.gif O man trūksta ir "Durklo" ir "Elektroniko nuotykių", "Buratino" ir kt. thumbup.gif filmukų verysad.gif
Atsakyti
Prisimenu puikiai tą filmą ir labai dažnai dainos iš to filmo pasiklausau.
Nostalgija... wub.gif

Ir dar vieną filmą prisimenu iš savo moksleiviškų atostogų televizijos repertuaro - "Kapitonas Tenkešas". Liuks komedija. Patiko anuomet, kelios serijos berods buvo...
Atsakyti
Man dar labai patikdavo "Aštuonkojai iš antro aukšto"... ax.gif ax.gif ax.gif
Negi niekas nežino, kur galima būtų rast tuos du filmus? Ir turguj ieškojau, deja... schmoll.gif
Atsakyti
O aš tą paskutinę finalinę dainą iki šiol mintinai moku, nes dar buvau įsirašiusi į juostinį magą tiesiai iš teliko. Sesuo sakė, neseniai per kažkokį kabelinį rusų kanalą vėl rodė ištisai. Būtų geraip taip nuo pradžios iki pabaigos peržiūrėti. Ech, nostalgija, ne kitaip cry.gif
Atsakyti
Geras filmas thumbup.gif
Mielai daba pažiūrėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2005 07 19, 14:02)

Ir dar vieną filmą prisimenu iš savo moksleiviškų atostogų televizijos repertuaro - "Kapitonas Tenkešas". Liuks komedija. Patiko anuomet, kelios serijos berods buvo...

Aha-aš maža tą Tenkešą buvau įsimylėjus smile.gif . O viešnią iš ateities kartais per rusų kanalus parodo, prieš metus gal mačiau. Tokia nostalgija apėmė. Yra epizodas, kai (nebeatsimenu vardo), neša priduot butelius nuo pieno smile.gif . Aš irgi kažkada nešdavau smile.gif
Atsakyti
Jeja, kokia nostalgija sukelet sad.gif Ech, buteliu pridavimas... O filma ziuredami net pamirsdavome pestis su broliu smile.gif O veliau kieme su kitais vaikais stengdavomes pamegdzioti to storo ateivio kefyro gerima, nu ten garsas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Na va smile.gif perskaičiau ir tokie prisiminimai sukilo- apie Alisą Selezniovą tongue.gif dar pament tokia dainelė apie ja nešvanki buvo sukurta smile.gif aš tai dar pamenu, kaip bernai kieme ar m-kolj skanduodavo biggrin.gif

Labai norėčiau filmą pažiūrėt, taip pat ir Durklą, dar norėčiau Timūras ir jo būrys smile.gif Aštuonkojai iš antro aukšto- prisimenu miglotai, bet man regis irgi vienas iš geresniųjų smile.gif

gal kas -inot kokių rusiškų saitų kaip būtų galima parsipumpuot, nes video vargu ar būtų, nors....kažkada pas mus turguje, kampelyje kur pensininkai pardavinėja visokias senienas buvau radusi senų bet gerų rusiškų filmų video....tiesiog pastatyta kamera prieš TV ir nufilmuota kai per kokią rusų programą rodė, bet kokybė gana nebloga, o ir kaina 10-15 litų smile.gif
Atsakyti
Nors ir neršiu po interneto platybes, ieškodama iš kur parsisiųst senus gerus filmus, bet dar nieko neradau. Tiesa, yra keli tinklapiai su info apie filmą bei keliom nuotraukom, bet paties filmo schmoll.gif Širdį glosto tik tai, kad radau WWW, kur galima pažiūrėt senus multikus- Brėmeno m.muzikantus, Rūgpienius, Na palauk, Mikę, Trolius mumius, Leopoldą ir daug daug kitų. Jei kam įdomu- www.seti.ee 4u.gif
Atsakyti