Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viešnia iš ateities
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Tučka
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 25, 17:13)
Galiu tave nudžiuginti. Tą filmą gali pasisiųsti iš čia:Выше радуги Yra dvi dalys.
Nereikia jokių specialių programų (tik Winamp), pagal abėcėlę susirandi pavadinimą,spaudi su pele du kartus ant nuorodos. Ir Kolia vėl tavo  mirksiukas.gif 
Beje, suintrigavai, reiks pasižiūrėt ir man  smile.gif
*

Ar niekas nesisiuntet Gardemarinu ar Kapitono granto beieskant?
blush2.gif Nu niekaip man neiseina 1 valanda prieit prie kompo sad.gif sad.gif sad.gif Gal kas duotumet persirasyt? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Tiesa ar kas atsimenat toki filma "Beprociai stadione"? Nes ko paklausiu, tai kaip i durne pasiziuri doh.gif unsure.gif Ji rode seniai seniai kinoteatre. Ir vaidino tas garbanotas aktorius is Italu nuotyiu Rusijoj. ax.gif
Russne
QUOTE(safarikids @ 2005 08 25, 17:26)
"Vyše radugi" vaidino Dmitrij Marijanov ("Viešnia iš ateities jis tikrai nevaidino").
*

Nu gal sumaisiau tada, bet man tas is "Vyše radugi" patiko. Seniai tas buvo, ech... tongue.gif
Utiuitiutė
Russne, ar ne šitas gražuolis Tau patiko? Šitas, ar ne?
Russne
Bliamba, gal ir šitas, bet koks pasikeitęs........ Aš tai tokia pat jauna, kokia buvau, o jis ttoks pasenęs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na jei čia tikrai tas aktorius, tai tas ir patiko, bet neatpažinčiau gatvėje sutikus biggrin.gif Juokauju, jei ką ax.gif
Utiuitiutė

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
butterfly_
QUOTE(Danguole55 @ 2005 08 25, 18:00)

Tiesa ar kas atsimenat toki filma "Beprociai stadione"? Nes ko paklausiu, tai kaip i durne pasiziuri  doh.gif  unsure.gif  Ji rode seniai seniai kinoteatre. Ir vaidino tas garbanotas aktorius is Italu nuotyiu Rusijoj.  ax.gif
*

Vaje, labai miglotai, bet pamenu, kad su broliu žiūrėjom thumbup.gif
O gal žinai iš kur jį galima parsisiųsti? g.gif
Tučka
QUOTE(gogota @ 2005 08 25, 20:57)
Vaje, labai miglotai, bet pamenu, kad su broliu žiūrėjom  thumbup.gif 
O gal žinai iš kur jį galima parsisiųsti?  g.gif
*

nezinau sad.gif cry.gif
Roliukas
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 25, 16:23)
GELMYTE , aš jau parsisiunčiau pirmą "Viešnios..." dalį antrą kartą  ir sėkmingai pažiūrėjau!!!  Viską rodė ir viskas girdėjosi  thumbup.gif - ne taip, kaip pirmą kartą.

LABAI LABAI AČIŪ ROLIUKUI UŽ NUORODĄ. JEI NE TU, NEAIŠKU, KADA BUČIAU PASIŽIŪRĖJUSI.. wub.gif  wub.gif  wub.gif
iR APSKRITAI, KIEK TEN VISOKIŲ GĖRYBIŲ... blink.gif

O dabar laukiu gudraus žmogelio, kuris pasakys, kur rast "Aštuonkojus iš antro aukšto"  g.gif
*

4u.gif kad tik padetu ax.gif
o ashtunkojuku ir ash norechiau,yra emuleje,bet kaip suprantu tik koks vienas ar du zmogai turi ir ne visada sedi emuleje jie.. verysad.gif
arden
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 25, 14:23)
GELMYTE , aš jau parsisiunčiau pirmą "Viešnios..." dalį antrą kartą  ir sėkmingai pažiūrėjau!!!  Viską rodė ir viskas girdėjosi  thumbup.gif - ne taip, kaip pirmą kartą.

LABAI LABAI AČIŪ ROLIUKUI UŽ NUORODĄ. JEI NE TU, NEAIŠKU, KADA BUČIAU PASIŽIŪRĖJUSI.. wub.gif  wub.gif  wub.gif
iR APSKRITAI, KIEK TEN VISOKIŲ GĖRYBIŲ... blink.gif

O dabar laukiu gudraus žmogelio, kuris pasakys, kur rast "Aštuonkojus iš antro aukšto"  g.gif
*

kada siunteisi? man neleidžia siųstis, ar laiko neužtaikau. granto parsisiunčiau 1 dalį, bet jos man nerodo cry.gif
Utiuitiutė
Siunčiausi naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Siųstis galima tik nuo 01.00 val. iki 07.00 ryto. Aš pradėjau siųstis 1 val, baigiau 10 ryto, viskas parsisiuntė thumbup.gif Įtariu, kad nebūtina keltis naktį, jei pradėtum siųsti kokią 6val., leistų pabaigti mirksiukas.gif Bandyk "Grantą..." siųstis dar kartą, turėtų pavykti. ir įsiinstaliuok Roliuko nurodytas programas, jei neturi dar mirksiukas.gif
arden
ačiū už paaiškinimus, gal šiąnakt pavyks ką nors atsisiųsti 4u.gif
Utiuitiutė
Sėkmės mirksiukas.gif
Euforija
o ar žinote, kad aktorius, vaidinęs Kolia, mirė nuo alkoholio dar visai jaunas būdamas? verysad.gif
Utiuitiutė
o ar žinote, kad aktorius, vaidinęs Kolia, mirė nuo alkoholio dar visai jaunas būdamas?

Kolia sudegė pirtyje cry.gif o ar blaivus buvo, ar neblaivus, neradau paskelbta niekur. Gal yra kur WWW plačiau nušviestas būtent šis įvykis? Būtų įdomu unsure.gif
arden
galima daryti prielaidą, kad buvo neblaivus, juk blaivus nesideginsi gyvas, juolab pirtyje sad.gif
Utiuitiutė
Nu neaišku, kaip ten buvo g.gif Ar jis "perkepė", ta prasme, gavo kokį šilumos smūgį ir pan, ar pirtyje buvo gaisras? Va ko iki galo neišsisiškinu g.gif
Utiuitiutė
Na va, šiandien pažiūrėjau antrąją dalį rolleyes.gif Labai smagu tongue.gif
Roliukas
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 29, 17:08)
Na va, šiandien pažiūrėjau antrąją dalį  rolleyes.gif Labai smagu  tongue.gif
*

mirksiukas.gif biggrin.gif
EvelinaZ
Oi atsimenu sita filma, labai patiko. Atsimenu viskas kai maza budavau mesdavau ir lekdavau ziureti. Man tada Alisa pgrindine veikeja labai patiko ax.gif
LaWita
Geras filmas labai norėciau jį pažiurėti.
TaGre
QUOTE(Sandrelle @ 2005 08 25, 17:13)
Galiu tave nudžiuginti. Tą filmą gali pasisiųsti iš čia:Выше радуги Yra dvi dalys.
Nereikia jokių specialių programų (tik Winamp), pagal abėcėlę susirandi pavadinimą,spaudi su pele du kartus ant nuorodos. Ir Kolia vėl tavo  mirksiukas.gif 
Beje, suintrigavai, reiks pasižiūrėt ir man  smile.gif
*

Esu labai žalia visuose parsisiuntimuose. Bet kaip suprantu, siunčiant iš čia, nereikia jokių programų, rodo per Winamp. Tai kodėl man neleidžia nieko siųst, rašo Xod zaprečion, ar kažkaip panašiai, kad tik rusiškiems tinklams priėjimas. Paaiškinkit žioplei, kai peržiūrėjau kiek ten filmų yra, net saldu pasidarė - atrodo, visus peržiūrėčiau
Utiuitiutė
Esu labai žalia visuose parsisiuntimuose. Bet kaip suprantu, siunčiant iš čia, nereikia jokių programų, rodo per Winamp. Tai kodėl man neleidžia nieko siųst, rašo Xod zaprečion, ar kažkaip panašiai, kad tik rusiškiems tinklams priėjimas. Paaiškinkit žioplei, kai peržiūrėjau kiek ten filmų yra, net saldu pasidarė - atrodo, visus peržiūrėčiau

Reikėjo perskaityt visą temą, tikrai būtų taip nenutikę tongue.gif Tinginiukas esi, a? ax.gif Gerai, nepamokslauju, o aiškinu: vartotojai, kurių IP mazgas yra ne Rusijoje, filmus gali siųstis nuo 01.00 iki 07.00 val, tai yra naktį mirksiukas.gif
TaGre
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 27, 18:47)
Reikėjo perskaityt visą temą, tikrai būtų taip nenutikę tongue.gif Tinginiukas esi, a? ax.gif Gerai, nepamokslauju, o aiškinu: vartotojai, kurių IP mazgas yra ne Rusijoje, filmus gali siųstis nuo 01.00 iki 07.00 val, tai yra naktį  mirksiukas.gif
*

Ačiū 4u.gif . Nesu tinginukas, paprasčiausiai laiko stoka. Super mamai laiko nuvagiu nuo ten, kur visai nereikėtų to daryti.
Apuokas
o as labaaaaaai noreciau paziureti Trys riesuteliai pelenei thumbup.gif pabandziau is http://zevel.ru/opisanie.php?id=2896 siustis bet nezinau kas cia gausis unsure.gif kol kas nejuda ne kiek cry.gif
Utiuitiutė
Gal rasi tą filmą čia? Leidžia siųstis nuo 1 val.nakties
Tučka
QUOTE(Apuokas @ 2005 10 22, 17:44)
o as labaaaaaai noreciau paziureti Trys riesuteliai pelenei  thumbup.gif pabandziau is  http://zevel.ru/opisanie.php?id=2896  siustis bet nezinau kas cia gausis  unsure.gif  kol kas nejuda ne kiek  cry.gif
*

As turiu ta filma. Galeciau irasyt 4u.gif
Apuokas
QUOTE(Danguole55 @ 2005 10 23, 07:32)
As turiu ta filma. Galeciau irasyt 4u.gif
*

heart.gif aciu labai. bet as cia pasibedavojusi dar karteli kaip reikalas paieskojau ir radau!!!!! thumbup.gif jau ir atsisiunciau!!!! kaip faina... 4u.gif
arden
aš parsisiunčiau kapitono granto vaikus 1 dalį, bet ten tik pradžia ir daugiau neberodo cry.gif
Anafora
Kokiu geru tinklapiu cia radau - visi mano sentimentai sukilo perziurint rusiskus filmukus. Bet vieno filmo nerandu, greiciausiai del to, akd pavadinimo tikslaus neatsimenu doh.gif Gal kas zinote - apie Vasilisa Prekrasnaja ar pan. toks labai senas, nespalvotas rusu filmas su "firmine" ragana, Ivanusku ir pan. Dekui jei ka.
Utiuitiutė
Apie Vasilisą yra šitas "Кащей Бессмертный" ir šitas "Василиса прекрасная" . Jie abu yra http://filmiki.arjlover.net
Utiuitiutė
aš parsisiunčiau kapitono granto vaikus 1 dalį, bet ten tik pradžia ir daugiau neberodo cry.gif

Gelmyte, bandyk siųstis dar kartą. Šią savaitę man ko tai labai gerai ir labai greitai siuntė thumbup.gif
Kenya
Laba diena, mamos, gal žinot, ar ta pagrindinė filmo "Viešnia iš ateities" daina "прекрасное далеко" buvo išversta į lietuvių kalbą? bigsmile.gif Man konkrečiai tos pačios garsiosios frazės прекрасное далеко tikro lietuviško vertimo reikia... sakau, gal kokis standartas, ar lietuviškas dainos vertimas būtų, nes nerandu niekur unsure.gif būsiu laaabai dėkinga už visokeriopą pagalbą 4u.gif
Zaiza
Oi kaip patiko na bet tik va ta daina įstrigus sad.gif o daugiau niekas reiės dabar parsisiųsti butinai prisiminti ax.gif
Zaiza
Na nepasiseka parsisiūsti sad.gif vis meta "Превышено допустимое число коннектов! Ознакомьтесь с правилами работы сервера."
Turbūt visos bandot parsisiųsti smile.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Mylda @ 2006 01 30, 14:14)
Laba diena, mamos, gal žinot, ar ta pagrindinė filmo "Viešnia iš ateities" daina "прекрасное далеко" buvo išversta į lietuvių kalbą? bigsmile.gif Man konkrečiai tos pačios garsiosios frazės прекрасное далеко tikro lietuviško vertimo reikia... sakau, gal kokis standartas, ar lietuviškas dainos vertimas būtų, nes nerandu niekur unsure.gif būsiu laaabai dėkinga už visokeriopą pagalbą 4u.gif
*

Tą dainą yra perdainavęs lemondžojus Igoris Kofas, o vėliau Andrius ir Julija iš "Kelias į žvaigždes". Bet ar ta frazė ten išvis pažodžiui išversta, negaliu garantuot g.gif Bent jau man neužsifiksavo kokia nors gražioji atetis ar nuostabūs toliai g.gif
sssaule
Mačiau šį filmą, žinau, kad man patiko, bet apie ką tai jau nebeprisimenu.
ugniuke
QUOTE(Mylda @ 2006 01 30, 14:14)
*

Na šitos dainos lietuviškas variantas tikrai yra, tik nepamenu, kas ją dainavo g.gif bet ta frazė kažkaip kitaip ten verčiasi, kiek prisimenu dainos pradžią, tai ji tokia - aš girdžiu iš ateities svajonių balsą, sidabrinį balsą.... daugiau nepamenu blush2.gif
O rusišką variantą tai Kofas dainavo rolleyes.gif
Zaiza
O iš to puslapio dar kas bandėt siųstis ar jums leidžia g.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 02, 01:15)
O iš to puslapio dar kas bandėt siųstis ar jums leidžia g.gif
*

Leidžia 4u.gif Aš parsisiunčiu. Ir multikų dar
Natalėja
O aš šitą filmą visai neseniai žiūrėjau per kanalą "Detskij mir". thumbup.gif Tai taip vaikystę prisiminiau. blush2.gif
Zaiza
QUOTE(Hestija @ 2006 02 02, 06:42)
Leidžia  4u.gif Aš parsisiunčiu. Ir multikų dar
*

O pas tave ar yra realus, išorinis IP adresas? g.gif nes man niekaip neleidžia verysad.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 04, 03:25)
O pas tave ar yra realus, išorinis IP adresas? g.gif nes man niekaip neleidžia  verysad.gif
*

Nežinau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Gal siuntiesi neleidžiamu į užsienį siųstis laiku? g.gif Į Lietuvą siųstis galima nuo 01.00val. iki 07.00val., t.y. tik naktį
Zaiza
Taip taip tuo laiku ir siunčiu ir nieko... verysad.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 05, 14:05)
Taip taip tuo laiku ir siunčiu ir nieko... verysad.gif
*

Tai gal pas tave nėra kažkokių koderių-dekoderių ar dar kokio ten reikalingo bieso? g.gif Paskaityk visą temą, toks berniukas mums viską išaisškino, nes pradžioje ir pas mane grybavo
Zaiza
Tai va man taip paprotino vyras kad pas mus nėra to išorinio IP adreso ir dėt to neleidžia siųstis na bet reiks dar ir to jūsų berniuko pasiskaitinėti patarimus wink.gif Ačiū
Apuokas
As is to puslapiuko zadu atsisiusti filma- pasaka ,,MAMA,, apie 7 oziukus ir vilka kur vaidina Gurcenko ir Bojarskis. thumbup.gif
Zaiza
Na va jau turim realų tą IP adresą tai siunčiamės viską be vargo thumbup.gif
Utiuitiutė
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 27, 20:27)
Na va jau turim realų tą IP adresą tai siunčiamės viską be vargo thumbup.gif
*

Atgal į vaikystę, ar ne? wub.gif
Ikulia
QUOTE(Hestija @ 2006 05 26, 09:36)
Atgal į vaikystę, ar ne?  wub.gif
*

drinks_cheers.gif tikrai...bet filmas tai geras buvo, a ne???
babouziuke
QUOTE(Roliukas @ 2005 08 26, 10:45)
4u.gif kad tik padetu  ax.gif
o ashtunkojuku ir ash norechiau,yra emuleje,bet kaip suprantu tik koks vienas ar du zmogai turi ir ne visada sedi emuleje jie.. verysad.gif
*

Oi, merginos aš irgi turiu vią krūvą tų senų gerų rusiškų filmų. tiesiog kolekcionuoti pradėjau, kažkoks azartas mane pagavo. doh.gif

O koks tikslus pavadinimas to filmo "Aštunkojai iš antro aukšto"? Nes aš jo irgi baisiai noriu, bet kai pavadinimo tikslaus nežinau, tai ir neieškojau. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.