Įkraunama...
Įkraunama...

Viešnia iš ateities

Oi kaip patiko na bet tik va ta daina įstrigus sad.gif o daugiau niekas reiės dabar parsisiųsti butinai prisiminti ax.gif
Atsakyti
Na nepasiseka parsisiūsti sad.gif vis meta "Превышено допустимое число коннектов! Ознакомьтесь с правилами работы сервера."
Turbūt visos bandot parsisiųsti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaiza: 31 sausio 2006 - 01:04
QUOTE(Mylda @ 2006 01 30, 14:14)
Laba diena, mamos, gal žinot, ar ta pagrindinė filmo "Viešnia iš ateities" daina "прекрасное далеко" buvo išversta į lietuvių kalbą? bigsmile.gif Man konkrečiai tos pačios garsiosios frazės прекрасное далеко tikro lietuviško vertimo reikia... sakau, gal kokis standartas, ar lietuviškas dainos vertimas būtų, nes nerandu niekur unsure.gif būsiu laaabai dėkinga už visokeriopą pagalbą 4u.gif

Tą dainą yra perdainavęs lemondžojus Igoris Kofas, o vėliau Andrius ir Julija iš "Kelias į žvaigždes". Bet ar ta frazė ten išvis pažodžiui išversta, negaliu garantuot g.gif Bent jau man neužsifiksavo kokia nors gražioji atetis ar nuostabūs toliai g.gif
Atsakyti
Mačiau šį filmą, žinau, kad man patiko, bet apie ką tai jau nebeprisimenu.
Atsakyti
QUOTE(Mylda @ 2006 01 30, 14:14)
Laba diena, mamos, gal žinot, ar ta pagrindinė filmo "Viešnia iš ateities" daina "прекрасное далеко" buvo išversta į lietuvių kalbą? bigsmile.gif Man konkrečiai tos pačios garsiosios frazės прекрасное далеко tikro lietuviško vertimo reikia... sakau, gal kokis standartas, ar lietuviškas dainos vertimas būtų, nes nerandu niekur unsure.gif būsiu laaabai dėkinga už visokeriopą pagalbą 4u.gif


Na šitos dainos lietuviškas variantas tikrai yra, tik nepamenu, kas ją dainavo g.gif bet ta frazė kažkaip kitaip ten verčiasi, kiek prisimenu dainos pradžią, tai ji tokia - aš girdžiu iš ateities svajonių balsą, sidabrinį balsą.... daugiau nepamenu blush2.gif
O rusišką variantą tai Kofas dainavo rolleyes.gif
Atsakyti
O iš to puslapio dar kas bandėt siųstis ar jums leidžia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 02, 01:15)
O iš to puslapio dar kas bandėt siųstis ar jums leidžia g.gif

Leidžia 4u.gif Aš parsisiunčiu. Ir multikų dar
Atsakyti
O aš šitą filmą visai neseniai žiūrėjau per kanalą "Detskij mir". thumbup.gif Tai taip vaikystę prisiminiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 02 02, 06:42)
Leidžia  4u.gif Aš parsisiunčiu. Ir multikų dar

O pas tave ar yra realus, išorinis IP adresas? g.gif nes man niekaip neleidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 04, 03:25)
O pas tave ar yra realus, išorinis IP adresas? g.gif nes man niekaip neleidžia  verysad.gif

Nežinau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Gal siuntiesi neleidžiamu į užsienį siųstis laiku? g.gif Į Lietuvą siųstis galima nuo 01.00val. iki 07.00val., t.y. tik naktį
Atsakyti
Taip taip tuo laiku ir siunčiu ir nieko... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 05, 14:05)
Taip taip tuo laiku ir siunčiu ir nieko... verysad.gif

Tai gal pas tave nėra kažkokių koderių-dekoderių ar dar kokio ten reikalingo bieso? g.gif Paskaityk visą temą, toks berniukas mums viską išaisškino, nes pradžioje ir pas mane grybavo
Atsakyti