Įkraunama...
Įkraunama...

Viešnia iš ateities

Pamenu aš šitą filmą, gerai pamenu. Yra kažkokia trauka kai kuriuose filmuose, kad niekaip negali jų pamiršti.
Tikrai norėčiau jį bent dar kartelį pažiūrėti. Geras filmas.
Atsakyti
Viesnia is ateities - thumbup.gif, et, vaikyste baigesi, tada viskas buvo kitaip, kiemas, draugai, multikai smile.gif
Beje, gal kas "sirgot" Kapitonu Grantu? lotuliukas.gif
Ir jei nesunku, prasau, priminkite, apie ka buvo astuonkojis is antro auksto, perskaicius sita pavadinima - sugriebe uz sirdies, atrodo, tuoj, tuoj prisiminsiu, apie ka sis filmas buvo, bet vel viska uzkloja laiko dukes biggrin.gif
Atsakyti
Nu, nostalgijos krūvą gavau.Ech seni laikai,geri laikai!!!!!!!
Silizniova,aštuonkojai,pelenė.....O ga kas atsimenat filmą,tik neprisimenu pavadinimo ir negaliu pasakyt kieno jis statymo (gal čekų,bet tikrai ne rusų).Apie velniuką KUTIS KAKA, nu nemirtingas filmas būdavo. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(agniukutis @ 2006 08 30, 20:13)
Ir jei nesunku, prasau, priminkite, apie ka buvo astuonkojis is antro auksto, perskaicius sita pavadinima - sugriebe uz sirdies, atrodo, tuoj, tuoj prisiminsiu, apie ka sis filmas buvo, bet vel viska uzkloja laiko dukes biggrin.gif


Apie plastilininius aštonkojus,vienas mėynas kitas žalias.Darydavo stebuklus,nešiodavo pianiną,dalino viską pusiau, o labiausiai mėgdavo druską -SOLIIIII lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sakydavo su išskirtine intonacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 08 31, 00:16)
Nu, nostalgijos krūvą gavau.Ech seni laikai,geri laikai!!!!!!!
Silizniova,aštuonkojai,pelenė.....O ga kas atsimenat filmą,tik neprisimenu pavadinimo ir negaliu pasakyt kieno jis statymo (gal čekų,bet tikrai ne rusų).Apie velniuką KUTIS KAKA, nu nemirtingas filmas būdavo. wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
Apie plastilininius aštonkojus,vienas mėynas kitas žalias.Darydavo stebuklus,nešiodavo pianiną,dalino viską pusiau, o labiausiai mėgdavo druską -SOLIIIII lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakydavo su išskirtine intonacija wub.gif

VALIO!!!!!!!!!!!!!!!!!Prisiminiau bigsmile.gif Net buvau pradejus painioti sio filmo pavadinima su filmo apie kapitona Katanio pavadinimu blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 08 30, 23:16)
Apie plastilininius aštonkojus,vienas mėynas kitas žalias.Darydavo stebuklus,nešiodavo pianiną,dalino viską pusiau, o labiausiai mėgdavo druską -SOLIIIII lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakydavo su išskirtine intonacija wub.gif

O šitas filmas nerealus buvo, bet vat kaip jis tiksliai vadinasi g.gif , nes man atrodo kad ne "Aštuonkojis iš antro aukšto". Gal atsiras kas prisimins originalo kalba, gerai būtų parsisiųsti filmą ir pažiūrėti vėl drinks_cheers.gif .
Papildyta:
QUOTE(agniukutis @ 2006 08 30, 21:13)
Beje, gal kas "sirgot" Kapitonu Grantu? lotuliukas.gif

Kad sergam su vyru dar dabar blush2.gif , turim visas serijas parsisiuntę, tai kai blogi orai ar šiaip nuotaikos nėra , karts nuo karto vėl pasižiūrim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 31 rugpjūčio 2006 - 16:08
QUOTE
Apie velniuką KUTIS KAKA

Kutis kaka, kučiui reikia plekšt biggrin.gif
QUOTE
bet vat kaip jis tiksliai vadinasi g.gif , nes man atrodo kad ne "Aštuonkojis iš antro aukšto"

Blogai atrodo. Jis taip ir vadinasi- "Aštuonkojai iš antro aukšto" arba "Oсьминоги со второго этажа" arba "Chobotnice z druhého patra". Deja, dar neradom kaip ir iš kur jį parsisiųsti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 31 rugpjūčio 2006 - 19:04
Kad sergam su vyru dar dabar blush2.gif , turim visas serijas parsisiuntę, tai kai blogi orai ar šiaip nuotaikos nėra , karts nuo karto vėl pasižiūrim.
[/quote]

Geras, maniau - cia tik berniuku filmas buvo biggrin.gif Mane ta Dunojevskio muzika is filmo veza biggrin.gif Ir isvis - pasakotojo (Ziulio Verno) balsas ir apskritai - as wub.gif wub.gif wub.gif sita filma, va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 08 31, 19:59)

Blogai atrodo. Jis taip ir vadinasi- "Aštuonkojai iš antro aukšto" arba "Oсьминоги со второго этажа" arba "Chobotnice z druhého patra". Deja, dar neradom kaip ir iš kur jį parsisiųsti  verysad.gif

Radau dar kitą šio filmo pavadinimo vertimo variantą "Осьминожки со второго этажа"
http://64.233.183.10...=lt&gl=lt&ct=cl
http://64.233.183.10...lt&ct=clnk&cd=4
Bet atrodo, kad atsisiųsti šį filmuką labai problematiška - niekur neįmanoma jo rasti.
Atsakyti
Ir man visi sie filmai nostalgija kelia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 08 31, 18:59)
Blogai atrodo. Jis taip ir vadinasi- "Aštuonkojai iš antro aukšto" arba "Oсьминоги со второго этажа" arba "Chobotnice z druhého patra". Deja, dar neradom kaip ir iš kur jį parsisiųsti  verysad.gif

Nu geras , maniau kad tikrai ne taip g.gif , bet koks skirtumas kaip, svarbu, kad filmas jėginis thumbup.gif .

QUOTE(agniukutis @ 2006 08 31, 21:04)
Geras, maniau - cia tik berniuku filmas buvo biggrin.gif  Mane ta Dunojevskio muzika is filmo veza biggrin.gif Ir isvis - pasakotojo (Ziulio Verno) balsas ir apskritai - as  wub.gif  wub.gif  wub.gif  sita filma, va smile.gif

Aš lygiai taip pat šį filmą dievinų wub.gif ir muziką turiu atsisiuntusi. Nu nerealiai geras filmas.
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 08 31, 17:59)
Kutis kaka, kučiui reikia plekšt  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Joooooooooooooooo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nerealus kinukas,ech kai smagu prisimint.Toks pasišiaušes bogiukas,kiek ragelius nupjauna,tiek jam atgal jie išdygsta biggrin.gif biggrin.gif Mano mažoji sesė, net taip buvo pradėjus kalbėt kutis kaka nu-nu-nuoi kiek būdavo juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Radau Emule'je Aštuonkojus, bet čekų kalba doh.gif . Beje, ankščiau kažkas minėjo filmą "Trys riešutėliai pelenei", tai irgi vienas iš geriausių, jeigu kas norės, turiu rusų kalba, rašykit, bandysim kaip nors apsikeisti mirksiukas.gif .
Atsakyti