Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Rykute @ 2009 03 16, 09:23)
Apyranke  4u.gif

user posted image


As visai noreciau tokios apyrankes blush2.gif labai graziai atrodo thumbup.gif ir tokia lengvute kaip pukelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 03 03, 00:36)
Aiskumelis  rolleyes.gif
Na gaila, turetu buti nepigu, o dar jie man atrodo tokie trapus, turbut teks "mesti meskeres" kitur  tongue.gif
Aciukas  4u.gif



siap, mano manymu, stefanotis nera trapios gelytes,jos ziedlapiai tokie gan tvirti ir kieti, auginu anmuose ant palanges. bet man atrodo, kad tose puoksteles, kazkokios kitokios rusies nei, tos kur namuose auga, nes puokstelese, ziedai tikrai gerokai didesni, tiap kad, jei tikrai norisi, at as tavo vietoj placiau pasidomeciau, gal kitokia siek tiek rusis, gal ir kaina kitokia? smile.gif
Atsakyti
va, cia tia variantas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

http://public.fotki....07roses350.html
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2009 03 16, 14:03)

Geras botagelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2009 03 16, 13:03)


doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2009 03 16, 14:03)



o cia tai jau tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
as radau dar keleta nematytu, bet ydedu nuoroda, nes bus daug puslapeliu vien foto ax.gif 4u.gif http://public.fotki....aimita/gelytes/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 17 kovo 2009 - 18:54
man sita puokstyte thumbup.gif

user posted image

labai noreciau tokios paprastutes sau smile.gif

Atsakyti
O cia mano zaliasis "kopustelis" (kaip mano vyras ji vadino) lotuliukas.gif

user posted image

Labai norejau zaliu gvazdiku, tai man padare tokia puokstele kartu su kitomis gelytemis smile.gif buvau labai patenkinta, man ji superine buvo, tik labai trumpa kota padare tai siek tiek nepatogu buvo, bet kiek as ten ja teturejau smile.gif is esmes man labai patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo colliuke_: 17 kovo 2009 - 20:20
QUOTE(Auksuole @ 2009 03 17, 17:00)



Koks grozis bigsmile.gif

Gal kas zino apskritai apie tas mini kalijas, ar buna ju rugpjucio antroj pusej? g.gif
Atsakyti
Grazu... smile.gif
Beje, gal kuri galvojate apie "kabancia" puokstyte - nu tokia ale svyrancia zemyn kokia sakele, pvz orchideju? Idomu, kuri patogiau? rolleyes.gif
Atsakyti