Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

aciu smile.gif Gelytes atlaike puikiai , siaip tulpes salti megsta , tai vasara nezinau kaip butu smile.gif Sako kad jei pvz vazoje laikai reikia imesti kelis ledo gabalikus karts nuo karto smile.gif

QUOTE(Saaule @ 2009 01 11, 20:44)
Nerealiai gražu  wub.gif O sakyk ar ilgai atlaikė gėlytės? Na gal žiemą ne tokia problema, bet įdomu kokios galimos kompozicijos šiltuoju metų laiku, kai puokštė paruošiama kažkaip su dėkliuku, kad nenuvystų, nežinau, kaip tiksliai vadinas. Man asmeniškai nepaprastai gražu taip, paprastai, tiesiog surištų tulpių puokštė, bet jei bus šiltas-karštas oras, neaišku kiek ilgai taip atlaikytų  unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 20:25)
Su visais kaspinais isejo apie 120 lt  uz viska : mano puokste  , vyro gelyte , liudininko gelyte ir  5 tulpiu puokstyte liudininkes smile.gif

tai labai cia pigiai gavosi 4u.gif reiks dar gerai pagalvot ir apie tulpiu puokste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 01 07, 01:45)
user posted image
čia dirbtinės gėlės g.gif

čia gyvos gėlės - plumerijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imanuele @ 2009 01 11, 22:37)
tai labai cia pigiai gavosi  4u.gif reiks dar gerai pagalvot ir apie tulpiu puokste 4u.gif


Butent ! as pamaciau , kad laisvai pati gali pasidaryti ir padariau blush2.gif .. kam permoketi floristei . tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 13:45)
Aciu smile.gif vestuves buvo gruodzio 20  4u.gif

user posted image


Labai graziai atrodo, thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 12:45)
Aciu smile.gif vestuves buvo gruodzio 20  4u.gif

user posted image


Tikrai labai, labai wub.gif wub.gif wub.gif Ir ne tik puokste, o visa nuotaka nuo A iki Z atrodo nepakartojamai..
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 01 12, 15:19)
čia gyvos gėlės - plumerijos mirksiukas.gif


hmm..neteko tokiu matyti.. grazi labai puokste..o kazin kada siu geliu sezonas?ir ar pas mus isvis tokiu imanoma gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2009 01 12, 17:48)
hmm..neteko tokiu matyti.. grazi labai puokste..o kazin kada siu geliu sezonas?ir ar pas mus isvis tokiu imanoma gauti?  smile.gif

šiaip tai jos laikomos havajų vestuvinėmis gėlėmis.
tačiau ir LT įmanoma jų gauti, jas parduoda vazonėliuose, bet labai rizikinga, nes viena forumietė, kaip anksčiau buvo rašyta rizikavo ir atrodo nusipirko vazonėlius bet vestuvėms nepražydo. perversk temą ir rasi ta tema nemažai gvildenta, kur, kiek ir po kiek mirksiukas.gif
Atsakyti
na savo vetuvine puokste isivaizduoju tik is amariliu arba kardeliu tad ziuresime ka floriste padarys
Atsakyti
sveikutes merginos mirksiukas.gif as cia pirma karta 4u.gif 4u.gif bet jau daug minciu pasisemiau is jusu thumbup.gif tikiuosi primsit i savo bureli ir mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulius @ 2009 01 14, 13:47)
sveikutes merginos  mirksiukas.gif  as cia pirma karta  4u.gif  4u.gif  bet jau daug minciu pasisemiau is jusu  thumbup.gif  tikiuosi primsit i savo bureli ir mane  wub.gif

visad prašom 4u.gif
Atsakyti
Cia manoji puokste
user posted image
ax.gif
Atsakyti