Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotakos puokštė
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pantera83

sena tema: http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry22495569

tęsiant temą:
eglekuku
nauji namuciai wub.gif

Ruciux85
wub.gif
meilikatyte
user posted image
o man si labai patinka ir noreciau ja pasidaryti pati tik nesuprantu is ko pacios gelytes padarytos
eglieska
man irgi labai patinka wub.gif user posted image
barbarise
Gal kuriai pravers pamokele, kaip paciai pasidaryti vestuvine puokstele:
http://video.about.com/weddings/Make-a-Wedding-Bouquet.htm (labai paprastai viskas atrodo) smile.gif
nothing sweet
QUOTE(meilikatyte @ 2009 01 03, 00:05)
o man si labai patinka ir noreciau ja pasidaryti pati tik nesuprantu is ko pacios gelytes padarytos
*

man tokia barbiška blush2.gif mirksiukas.gif
Kristina.Č
QUOTE(meilikatyte @ 2009 01 02, 22:05)
*

Man taipat si labai patina wub.gif thumbup.gif tik kazko dar truksta g.gif zalumyno gal..?
*Mamis*
QUOTE(meilikatyte @ 2009 01 03, 01:05)
user posted image
*

tai cia kalijos gi ax.gif
miskouoga
QUOTE(uppity @ 2009 01 06, 21:27)
tai cia kalijos gi ax.gif
*

Bet cia negyvos geles g.gif unsure.gif
ERUGĖ
gal kartosiuosi blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
čia dirbtinės gėlės g.gif
rosena
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 07, 02:06)
Bet cia negyvos geles  g.gif  unsure.gif
*

deja tikros nera sunku padaryti tokia puokste smile.gif
miskouoga
QUOTE(rosena @ 2009 01 07, 09:41)
deja tikros nera sunku padaryti tokia puokste smile.gif
*

Gal ir nesunku, bet pagal mane vis tiek geles netikros.
Va cia tikra, ir ryskiai skiriasi nuo tu.

user posted image
eglieska
o tai kaip rosena jus siulot ja padaryti? g.gif 4u.gif
Bellina
Aš svajoju apie tulpių puokštę, tarkim kelių spalvų wub.gif
pantera83
QUOTE(Saaule @ 2009 01 08, 07:27)
Aš svajoju apie tulpių puokštę, tarkim kelių spalvų  wub.gif
*

man labai grazu puokstes is tulpiu, bijunu, hortenziju, eustomu wub.gif
Papildyta:
dar keletas 4u.gif
babsi
QUOTE(pantera83 @ 2009 01 08, 09:30)
Papildyta:
dar keletas 4u.gif
*

visas geles kurias isvardinai, man irgi patinka, o ypac tulpes, bijunai ir hortenzijos wub.gif
imanuele
QUOTE(pantera83 @ 2009 01 08, 08:30)
Papildyta:
dar keletas 4u.gif
*

ta antra kur su hortenzijom tai super duper thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ausryyte
Sweikutes.. 4u.gif
Parodysiu as savo puokste.. ax.gif
niurzga123
QUOTE(ausryyte @ 2009 01 09, 12:05)
Sweikutes..  4u.gif 
Parodysiu as savo puokste..  ax.gif

Labai grazi thumbup.gif
ausryyte
QUOTE(niurzga123 @ 2009 01 09, 12:05)
Labai grazi  thumbup.gif
*

Aciu 4u.gif
imanuele
QUOTE(ausryyte @ 2009 01 09, 10:05)
Sweikutes..  4u.gif 
Parodysiu as savo puokste..  ax.gif
*

sauni puokste 4u.gif
barbarise
Planuoju ir as puokstele is tulpiu, kadangi kaip tik per pati ju sezona vestuves kelsim. Manau laba graziai turetu atrodyti balta balta su zaliais lapeliais puokstele is tulpiu ir freziju. Kirpeja pasiule gyvas frezijas ir i plaukus deti. Tai jau is tolo kvepesiu smile.gif
Darjana83
Mano svente jau praejo sad.gif puokste dariau pati ,likau patenkinta , jokios kitos nenoreciau smile.gif

user posted image
Cica:)
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 11:57)
Mano svente  jau praejo sad.gif puokste dariau pati ,likau patenkinta , jokios kitos nenoreciau smile.gif

user posted image
*

kaip grazu wub.gif Gal gali ideti foto, kur mataisi tu visa su suknele ir puokste? smile.gif Beje, kada buvo vestuves?
Darjana83
Aciu smile.gif vestuves buvo gruodzio 20 4u.gif

user posted image
Cica:)
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 12:45)
Aciu smile.gif vestuves buvo gruodzio 20  4u.gif

user posted image
*

labai daili nuotaka smile.gif O ta puokste kaip graziai atrodo. Liuks spalvos smile.gif
Darjana83
blush2.gif aciuuu
pantera83

*

puokste tikrai grazi, tik uzkliuvo tas juodas kaspinas ax.gif
Darjana83
ne juodas o violetinis smile.gif tik jis suslapo ir tapo tamsesnis smile.gif kitoj nuotraukoj matosi tikroji kaspino spalva mirksiukas.gif
pantera83
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 13:19)
ne juodas o violetinis smile.gif tik jis suslapo ir tapo tamsesnis smile.gif kitoj nuotraukoj matosi tikroji kaspino spalva mirksiukas.gif
*

na, kad ir violetinis... man noretusi, kad butu tokios spalvos, kaip geles smile.gif
imanuele
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 10:57)
Mano svente  jau praejo sad.gif puokste dariau pati ,likau patenkinta , jokios kitos nenoreciau smile.gif

user posted image
*

labai grazi puokstyte, kaip ir nuotaka. o kokia puokstes kaina isejo, jei jau vestuves buvo ziema???? gi nesezonas tulpiu g.gif g.gif
Bellina
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 11:57)
*

Nerealiai gražu wub.gif O sakyk ar ilgai atlaikė gėlytės? Na gal žiemą ne tokia problema, bet įdomu kokios galimos kompozicijos šiltuoju metų laiku, kai puokštė paruošiama kažkaip su dėkliuku, kad nenuvystų, nežinau, kaip tiksliai vadinas. Man asmeniškai nepaprastai gražu taip, paprastai, tiesiog surištų tulpių puokštė, bet jei bus šiltas-karštas oras, neaišku kiek ilgai taip atlaikytų unsure.gif
pantera83
QUOTE(imanuele @ 2009 01 11, 20:00)
labai grazi puokstyte, kaip ir nuotaka. o kokia puokstes kaina isejo, jei jau vestuves buvo ziema???? gi nesezonas tulpiu g.gif  g.gif
*

vakar pirkau tulpes po 3 lt. mirksiukas.gif
Darjana83
Su visais kaspinais isejo apie 120 lt uz viska : mano puokste , vyro gelyte , liudininko gelyte ir 5 tulpiu puokstyte liudininkes smile.gif

QUOTE(imanuele @ 2009 01 11, 20:00)
labai grazi puokstyte, kaip ir nuotaka. o kokia puokstes kaina isejo, jei jau vestuves buvo ziema???? gi nesezonas tulpiu g.gif  g.gif
*

Sunflowers

user posted image
*

Vaizdas tai thumbup.gif
Darjana83
aciu smile.gif Gelytes atlaike puikiai , siaip tulpes salti megsta , tai vasara nezinau kaip butu smile.gif Sako kad jei pvz vazoje laikai reikia imesti kelis ledo gabalikus karts nuo karto smile.gif

QUOTE(Saaule @ 2009 01 11, 20:44)
Nerealiai gražu  wub.gif O sakyk ar ilgai atlaikė gėlytės? Na gal žiemą ne tokia problema, bet įdomu kokios galimos kompozicijos šiltuoju metų laiku, kai puokštė paruošiama kažkaip su dėkliuku, kad nenuvystų, nežinau, kaip tiksliai vadinas. Man asmeniškai nepaprastai gražu taip, paprastai, tiesiog surištų tulpių puokštė, bet jei bus šiltas-karštas oras, neaišku kiek ilgai taip atlaikytų  unsure.gif
*

imanuele
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 20:25)
Su visais kaspinais isejo apie 120 lt  uz viska : mano puokste  , vyro gelyte , liudininko gelyte ir  5 tulpiu puokstyte liudininkes smile.gif
*

tai labai cia pigiai gavosi 4u.gif reiks dar gerai pagalvot ir apie tulpiu puokste 4u.gif
Plumeria
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 01 07, 01:45)
user posted image
čia dirbtinės gėlės g.gif
*

čia gyvos gėlės - plumerijos mirksiukas.gif
Darjana83
QUOTE(imanuele @ 2009 01 11, 22:37)
tai labai cia pigiai gavosi  4u.gif reiks dar gerai pagalvot ir apie tulpiu puokste 4u.gif
*

Butent ! as pamaciau , kad laisvai pati gali pasidaryti ir padariau blush2.gif .. kam permoketi floristei . tongue.gif
graShkyte
QUOTE(Darjana83 @ 2009 01 11, 13:45)

user posted image
*

Labai graziai atrodo, thumbup.gif wub.gif
ausryyte

user posted image
*

Tikrai labai, labai wub.gif wub.gif wub.gif Ir ne tik puokste, o visa nuotaka nuo A iki Z atrodo nepakartojamai..
niurzga123
QUOTE(Plumeria @ 2009 01 12, 15:19)
čia gyvos gėlės - plumerijos mirksiukas.gif
*

hmm..neteko tokiu matyti.. grazi labai puokste..o kazin kada siu geliu sezonas?ir ar pas mus isvis tokiu imanoma gauti? smile.gif
Plumeria
QUOTE(niurzga123 @ 2009 01 12, 17:48)
hmm..neteko tokiu matyti.. grazi labai puokste..o kazin kada siu geliu sezonas?ir ar pas mus isvis tokiu imanoma gauti?  smile.gif
*

šiaip tai jos laikomos havajų vestuvinėmis gėlėmis.
tačiau ir LT įmanoma jų gauti, jas parduoda vazonėliuose, bet labai rizikinga, nes viena forumietė, kaip anksčiau buvo rašyta rizikavo ir atrodo nusipirko vazonėlius bet vestuvėms nepražydo. perversk temą ir rasi ta tema nemažai gvildenta, kur, kiek ir po kiek mirksiukas.gif
rosena
na savo vetuvine puokste isivaizduoju tik is amariliu arba kardeliu tad ziuresime ka floriste padarys
daivulius
sveikutes merginos mirksiukas.gif as cia pirma karta 4u.gif 4u.gif bet jau daug minciu pasisemiau is jusu thumbup.gif tikiuosi primsit i savo bureli ir mane wub.gif
Plumeria
QUOTE(daivulius @ 2009 01 14, 13:47)
sveikutes merginos  mirksiukas.gif  as cia pirma karta  4u.gif  4u.gif  bet jau daug minciu pasisemiau is jusu  thumbup.gif  tikiuosi primsit i savo bureli ir mane  wub.gif
*

visad prašom 4u.gif
absinthfaerie
Cia manoji puokste
user posted image
ax.gif
katikai
net ir ypac karsta diena labai gerai laikosi kalijos smile.gif
Linxma
Sakykit, merginos, kada frezijų sezonas? Ar rugpjūtį būna šių gėlių?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.