Įkraunama...
Įkraunama...

Nekepti pyragai, pyragaičiai, tortai

Naminiai rafaelo
1indelis kondensuoto pieno
3šaukštai sviesto
50g migdolų riešutų
apie 200g kokoso drožlių
kondensuotą pilam į puodą dedam sviestą ir verdam maišant apie 10-15min, kol masė ims tirštėt, tada pilam į masę drožles ( aš pyliau 100g)permaišom viską ir nuimam puoda nuo ugnies. Masė turi atvėsti, tada formojuom rutuliukus į vidų dedam migdolą ir apvoliojam likusiose drožlėse. Dedam į šaldytuvą kad sustingtų. Skanaus
user posted image
Atsakyti
kiek daug gerų idėjų radau
thumbup.gif ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edelveise: 23 lapkričio 2010 - 15:07
QUOTE(Milky-Way @ 2010 11 23, 12:17)
Naminiai rafaelo
1indelis kondensuoto pieno
3šaukštai sviesto
50g migdolų riešutų
apie 200g kokoso drožlių
kondensuotą pilam į puodą dedam sviestą ir verdam maišant apie 10-15min, kol masė ims tirštėt, tada pilam į masę drožles ( aš pyliau 100g)permaišom viską ir nuimam puoda nuo ugnies. Masė turi atvėsti, tada formojuom rutuliukus į vidų dedam migdolą ir apvoliojam likusiose drožlėse. Dedam į šaldytuvą kad sustingtų. Skanaus


Gundanciai atrodo bigsmile.gif Bandysim thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 11 23, 12:17)
Naminiai rafaelo
1indelis kondensuoto pieno
3šaukštai sviesto
50g migdolų riešutų
apie 200g kokoso drožlių
kondensuotą pilam į puodą dedam sviestą ir verdam maišant apie 10-15min, kol masė ims tirštėt, tada pilam į masę drožles ( aš pyliau 100g)permaišom viską ir nuimam puoda nuo ugnies. Masė turi atvėsti, tada formojuom rutuliukus į vidų dedam migdolą ir apvoliojam likusiose drožlėse. Dedam į šaldytuvą kad sustingtų. Skanaus


ismeginau 4u.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 24 lapkričio 2010 - 23:05
QUOTE(...Lelyte... @ 2010 11 24, 23:05)
ismeginau  4u.gif  super thumbup.gif

As tai pat,liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Išbandžiau Naminių rafaelo receptą. Per saldu ir ne taip skanu kaip originalas...Antrąkart nebedaryčiau ax.gif Bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi per saldu, bet čia skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 12 11, 16:50)
Man irgi per saldu, bet čia skonio reikalas smile.gif

Reiks isbandyti, senokai ieskojau sio recptuko, gal pernai buvo zmonese, bet kazkaip neuzfiksavau, o kai paragavau gamintus, labai patiko
Atsakyti
Labas kulinares


ieskau recepto nekepto torto (pyrago) su kursenu vyniotiniu. Gal galetumete padeti surasti? g.gif
Atsakyti
Kaip tik dabar po šitą tinklaraštį vaikštinėju. Čia yra. Jei tą "nekeptą" kuršėnų vyniotinį turit minty.
Ir dar čia tik vidus kitoks. Manau pirmas variantas lengvesnis gal skanesnis. doh.gif kas čia man šiandien su tais saldžiais patiekalais. Seilių pilna burna vien pasižiūrėjus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 11 sausio 2011 - 10:06
as tai ieskau ne pacio kursenu vyniotinio, bet nekepto torto - pyrago su vyniotiniu... dedasi ten gritine (su zelatina) vyniotinis, aguonos riesutai...

esu maciusi, o siandien ieskau, niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edelveise @ 2011 01 11, 22:26)
as tai ieskau ne pacio kursenu vyniotinio, bet nekepto torto - pyrago su vyniotiniu... dedasi ten gritine (su zelatina) vyniotinis, aguonos riesutai...

esu maciusi, o siandien ieskau, niekur nerandu  doh.gif

Blogai ieskai:))Tam yra Google va nuoroda jo:)) http://aj-receptai.b...vyniotinis.html Kursenu vyniotinis!Skanaus wub.gif
Atsakyti