Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(Stigma @ 2007 01 10, 14:42)
aga,man irgi taip yra  blink.gif svarbiausia,neseniai dare man operacija,tai pries ja reikejo daug tyrimu atsilikt-kraujas geras,su sirdim viskas gerai(bet pati taip nemanau,nes kartais uzeina staigiai ir pradeda permusinet,po poros minuciu praeina unsure.gif ),tai gydytoja pasake,kad nezino,kas cia man yra,viskas ok doh.gif
nors net sportuot intensyviau negaliu-iskart galva apsisuka...


pasirodo ne as viena tokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 01 10, 15:11)
pasirodo ne as viena tokia doh.gif

tikrai ne viena,bet ka daryt? blink.gif
Atsakyti
Mergaitės, jūs nekvailiokit su tokiais simptomais. Kai man pradėjo spengt galvoje ir ūžt ausyje, iš karto paguldė į ligoninę su diagnoze "mikro insultas".
Atsakyti
Pries pora menesiu ir man buvo koki menesi galvos svaigimas, jis su lyg kiekviena diena daresi vis daznesnis, jei pradzioje svaigdavo koki karta, du per diena, tai veliau jau vos ne pastovi busena pasidare. Nu jau niekas nebemiela buvo. dariausi kraujo tyrimus, matavaus per svaigima ir nesvaigstant spaudima, nieko nerode nei spaudimas(kaip buvo zemas taip ir buvo), nei kraujas. paskui eme mazeti svaigimai ir stai visai nebesvaigsta. nesuprantu kas buvo ir kai paskaitau cia pasisakymus tai baisu darosi, kad vel gali kartotis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2007 01 10, 15:47)
Mergaitės, jūs nekvailiokit su tokiais simptomais. Kai man pradėjo spengt galvoje ir ūžt ausyje, iš karto paguldė į ligoninę su diagnoze "mikro insultas".

nu bet m,an gydytoja sako,kad viskas gerai!nesiruosia ji manes nei gydyt,nei i kokias ligonines guldyt blink.gif buvau ir pas kita gydytoja,tai tas israse vaistu nuo nervu doh.gif mazdaug studente,turi vaikuti,tai pagerk,apsiramink....mano draugui,kuriam su nervais tikrai buvo blogai,buvo tu paciu vaistu israse,o man del galvos svaigimo.... doh.gif net nezinau,ar yra dar kokiu normaliu gydytoju,kurie ne stengtusi kuo greiciau tavim nusikratyt,o rimtai paziuretu i problemas? unsure.gif
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti tik tiek, kad kai jau būna visai blogai, tada gydytojai imasi tave visais būdais gelbėti, o kol ateini profilaktiškai - sako: "ko čia veltui vaikštai, dar jauna esi, o jau ligų ieškai". Apmaudu. Visa spauda mirgėte mirga pranešimais, kaip dera profilaktiškai tikrintis sveikatą, bet realybė, deja, yra visai kitokia.
Atsakyti
mano diagnoze buvo: maziau nervuokis, susirask vyra pasigimdyt vaika ir viskas bus gerai. dar gavau recepta vaistams nuo nervu blink.gif tai kai cia gali pagyti? g.gif
Atsakyti
Taip, taip - pažįstamas jausmelis. Ir man kažkada pradžioje išrašė raminamųjų tabletyčių - atseit, mažiau tu čia nervinkis. Na gerai - gėriau aš jas, vaikščiojau kaip apsimiegojus. Ir koks rezultatas? Trisdešimties - jau mikro insultas. O kokios priežastys - niekas negali pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2007 01 10, 16:23)
Taip, taip - pažįstamas jausmelis. Ir man kažkada pradžioje išrašė raminamųjų tabletyčių - atseit, mažiau tu čia nervinkis. Na gerai - gėriau aš jas, vaikščiojau kaip apsimiegojus. Ir koks rezultatas? Trisdešimties - jau mikro insultas. O kokios priežastys - niekas negali pasakyti.


ziauru....o gyventi darosi vis sunkiau...ir kas gali padeti?jei daktarai nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2007 01 10, 16:27)
ziauru....o gyventi darosi vis sunkiau...ir kas gali padeti?jei daktarai nepadeda?

tikriausiai del to jie visiem ir israsineja tuos vaistus nuo nervu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokas pro asaras....
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 01 10, 17:04)
tikriausiai del to jie visiem ir israsineja tuos vaistus nuo nervu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juokas pro asaras....



man tuoj bus tik asaros biggrin.gif cray.gif
jauciu, kad ir ant akiu jau kazkas puola blink.gif nu visiska invalide....
Atsakyti
klausykit o del drebejimo to yra buve taip kam nors? blink.gif ar man cia jau nauja tema atidaryt? unsure.gif
Atsakyti