Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(zibambukas @ 2007 02 21, 22:55)
Nu jo, kol sulauksiu eilės prieiti prie daktaro, pusę pakelio spėsiu sugerti...          lotuliukas.gif

Ar ir pas terapeuta tiek ilgai reikia laukti g.gif
Atsakyti
Kiek teko girdėti augalinius vaistukus galima naudoti su bet kokiais chemikaliniais, jie nesipjauna, bent jau viena gydytoja man taip sakė.
Bet esu kažkur skaičiusi, kad ir vaistažolės tos pačios ilgą laiką nevertėtų naudoti, po kurio laiko reiktų pakeisti. Tik nežinau kiek ilgai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(1-oji mama @ 2007 02 22, 10:44)
Ar ir pas terapeuta tiek ilgai reikia laukti g.gif


Kartais reikia. Pati vakar bandžiau papulti pas savo šeimos gydytoja, o ji pasakė, kad galės priimti tik penktadienį doh.gif
Atsakyti
nu joa man ir taip darosi
Atsakyti
vyras skundžiasi ūžimu. Pasidarė cholesterolį - labai užkilęs, manom, kad nuo to. Po išeiginių - tieisiai pas gydytojus. Žiūrėsim, ką pasakys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 11 kovo 2007 - 15:46
sveiki.rasau,kad pasidalinciau savo patirtimi.viskas prasidejo man pries metus.is pradziu pakildavo temp.iki 37.2.skaudejo galva,atrodydavo jog vaikstau su salmu.uzeidavo sirdies plakimo priepuoliai,ypac po valgio,pykindavo,pastoviai budavo salta,pildavo prakaitas.gyd.nustate hipertireoze.geriau vaistus,po kuriu pasidare dar blogiau.ir tada prasidejo maratonas per gyd.kabinetus.kraujo,akiu dugno,kompiuterinio tomografo,pagaliau magnetinio rezonanso tyrimai nieko blogo nerode.o sveikata blogejo,galva svaigo,sirdis plake,raumenis skaudejo net ryte atsikelus,vaikstant atgal versdavo.negana to miegant dingdavo kvepavimas,tirpdavo veidas,visas kunas.po to prasidejo kuno virpejimas,drebejimas,akyse vaizdai mirgejo.jauciausi vaiksciojantis lavonas.kol po metu atradau zmogu kuris pasake kas man yra.jei kam idomu,galiu pratesti.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 11, 17:28)
sveiki.rasau,kad pasidalinciau savo patirtimi.viskas prasidejo man pries metus.is pradziu pakildavo temp.iki 37.2.skaudejo galva,atrodydavo jog vaikstau su salmu.uzeidavo sirdies plakimo priepuoliai,ypac po valgio,pykindavo,pastoviai budavo salta,pildavo prakaitas.gyd.nustate hipertireoze.geriau vaistus,po kuriu pasidare dar blogiau.ir tada prasidejo maratonas per gyd.kabinetus.kraujo,akiu dugno,kompiuterinio tomografo,pagaliau magnetinio rezonanso tyrimai nieko blogo nerode.o sveikata blogejo,galva svaigo,sirdis plake,raumenis skaudejo net ryte atsikelus,vaikstant atgal versdavo.negana to miegant dingdavo kvepavimas,tirpdavo veidas,visas kunas.po to prasidejo kuno virpejimas,drebejimas,akyse vaizdai mirgejo.jauciausi vaiksciojantis lavonas.kol po metu atradau zmogu kuris pasake kas man yra.jei kam idomu,galiu pratesti.



Aišku, kad įdomu. unsure.gif Pratęsk. blink.gif
Atsakyti
rjolancike, būtinai pratęsk...labai aktualu
Atsakyti
sveikutes.tesiu pasakojima.per pazistamus radau gydytoja,kuris yra mokesis japonijoj ir siaip protingas.,kazkas panasaus i manualista,zodziu jis mane apziurejo ir isvada;kairys klubas ir kaire petis auksciau nei desines[galejo but gimdymo trauma mane gimdant],ko pasekoj per tiek metu kaires puses raumenys nuo nuolatines itampos pavirto i sniura,o desine puse nuo dvigubo kriuvio pervargo.turbut zinot,kad nuo stuburo eina nervai i kiekviena organa[sirdi,kasa,plaucius t.t.].tai tie raumenys man uzspaude kraujotaka i sirdi,kasa.pagrindinis tas sniuras pas mane yra nugaroj kairej pusej prie stuburo.uz tai sirdis maskatuodavo,kvepavimas dingdavo.uzspaustas 7 slankstelis atsakingas uz akis,uz tai ir mirga jose.ir dar svarbus dalykas vanduo.as jo beveik negerdavau[kava,arbata,bet tik ne grynas vanduo].jis liepe gert vandeni 2.5litro ir puse arbt.saukstelio grynos druskos,nes organizmas trukstant vandenio pradeda imti ji is raumeu. verysad.gif raumenukai mano buvo isdziuve.jis pradejo daryt man spec.masaza,kad klubas ir petys atsistatytu i vieta.i savaite viena karta daro.dabar eina ketv.menuo jau petis,klubas atsistate.isgeriu apie3.5l vandens.raumenys pradejo minkstet.tik skauda visa,atrodo kad kas uz galvos ir uz koju tempia.gyd.sako kad'' lavonas''jau prisikelia po truputi. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=rjolancikas,2007 03 12, 14:16]
isgeriu apie3.5l vandens.

Aš bandžiau kiekvieną dieną išgert 2 l vandens, bet nelabai išeina...net tąso
Kaip tau pavyksta išgrt 3,5 l ?
Atsakyti
Žmogui per parą reikia išgerti 2 l skysčių ir nebūtinai vien tik vandens. O aš vandenį labai mėgstu, dažnai jį geriu, net sriubą užsigeriu vandeniu. Taigi, jo išgeriu ne mažai smile.gif o galva vistiek sukasi... Vadinasi, priežastis ne vandenyje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 13 kovo 2007 - 18:37
as tai sugebu per diena isgerti ir 3 litrus vandens, ypac pastaruoju metu kai ziauriai vis troskina. doh.gif bet deja, kaip ir niekas, tai nepadeda. schmoll.gif baigus leistis kraujagysles plecianciu vaistuku kursa lyg buvo trupuciuka pagerejus sveikata, o dabar vel...svaigstu, tirpstu, silpstu, didziuliai mieguistumai uzeina, o sio 6ieniuko isvis pamirst negaliu....atsikelus ryte is lovos kaip eme per kuna vilnyt silpnumo bangos, rankos ir kojos drebet... karsta.gif apie kokias 15min net rubu negalejau pasiimt i rankas ir apsirengt. po trupuciuka viskas lyg praejo, bet dar kelias valandas po to vos paejau, kaip kojos drebejo. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 13 kovo 2007 - 19:11
is pradziu ir man skrandi skaudejo,bet po keliu dienu pripratau.as darau taip;vandeni geriu pries valgi po 2 stiklines.pries kiekviena vandens gerima ant liezuvio dedu truputi druskos,ji istirpsta ir uzsigeriu vandeniu.gyd.sake taip reikia daryti kad smegenys suprastu jog gavo druskos.siulyciau nusipirkti knyga;vase telo prosit vody;rusu kalba.po jos man akys atsivere.o tau ''jega'' siulyciau daugiau druskytes g.gif supranti,be druskos vanduo dar labiau isplauna organizma. unsure.gif
Atsakyti