Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 21, 14:50)
Nu as dirbanti, bet ir kartais pasireiskiu ax.gif sian paeme krauja, ryt bus taskymas. man ir tirs ta tth.dar tirs magni, kali, kalci, natri, magni.nu kaip sesute pasake visa mendelejevo lentele doh.gif sumokejau 42,60. tai va ryt vel eisiu pas daktare ir pamatysim kas cia man yra. tikiuosi...

O kad man tokį darytų doh.gif ale ne, padarė bendrą ir viskas...
Man Druskininkuose kai darė magnetinį rezonansą, tai ta daktarė liepė būtinai pasitikrint ar geležies netrūksta. Hemoglobinas pas mane geras, bet ji sakė, kad hemoglobinas gali būt geras, o vat tame hemoglobine geležies trūkumas. Bet kai tai pasakiau savo daktarei, ji labai nustebo: ?"iš kur pas tave gali trūkt geležies?" g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif kaip jums sekas, mergaites? kaip sveikateles? mano tai visai pilas. doh.gif net prie kompiuterio ner jegu prisest. vis stipresni silpnumo, svaigimo ir tirpimo priepuoliai griebia. pradejo karts nuo karto apimt jausmas lyg ruosciaus alpt, ir labai labai kamuoja mieguistumas, siaubas kazkoks. turbut po to akiu dugno istirimo reikes vel kreiptis i klinikas visiems imanomams tirimams, ar isvis prasyt guldomai i ligonine. nebezinau net ka galvot... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestulka @ 2007 03 22, 22:51)
sveikutes  4u.gif kaip jums sekas, mergaites? kaip sveikateles? mano tai visai pilas.  doh.gif net prie kompiuterio ner jegu prisest. vis stipresni silpnumo, svaigman sie simmo ir tirpimo priepuoliai griebia. pradejo karts nuo karto apimt jausmas lyg ruosciaus alpt, ir labai labai kamuoja mieguistumas, siaubas kazkoks. turbut po to akiu dugno istirimo reikes vel kreiptis i klinikas visiems imanomams tirimams, ar isvis prasyt guldomai i ligonine. nebezinau net ka galvot...  schmoll.gif

labutis ernestulka.jau norejau tavo paieska skelbt. mirksiukas.gif vargsele,uzjauciu tave.man sie simptomai pazistami.o del alpimo,tai sis jausmas mane aplanko i diena po 2 ar 3 kartus.anksciau budavo dazniau,net viena bijodavau kur nors iseit.as per sita perejau,dabar jau atsigaunu.problema pas mane raumenyse.gal ir tau kazkas panasaus?laikykis.laukiu ziniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 22, 22:05)
anksciau budavo dazniau,net viena bijodavau kur nors iseit.

Aš ne tik bijodavau išeit iš namų viena, bet bijodavau ir viena namie būt doh.gif
O tu Ernestulka ar naudoji betaserc?
Papildyta:
Kažin ar guldys tave į ligoninę. Kai man buvo labai labai baisiai, net kalbėt negalėdavau, nes labai pavargdavau. Prašiausi į ligoninę. Daktarė išrašė siuntimą. Bet priimamąjam daktarė apžiūrėjo, iškvietė neurologą. Diagnozę užrašė: vestibiuliarinis sindromas, povirusinis nuovargis. Ir neguldė doh.gif
Jie skaito taip: jei tavo Hg geras, spaudimas - geras, tai tu esi sveika doh.gif
Atsakyti
Sveikos ligoniukes 4u.gif
Tai va vakar suzinojau kraujo ir slapimo tyrima.viskas gerai, viskas normose thumbup.gif bet kodel man tada galva svaigsta, sirdis dauzosi ir karscio nepernesu tai neaisku.eisiu vel pas savo neurologe.pasakysiu kad jos israsyti raminamieji nieko nepadeda.gal man ir kur stubure ka uzspaudzia, nes pas mane viena koja trumpesne, ir toks liemuo nelygus.
pas ka tu ten toki rjolancikas vilniuj vis eini? kiek ten kainuoja? gal koks yra internetinis adresas kur galeciau daugiau info gauti. gal ir man masazu reikia.net nzn ka galvot. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 23, 09:44)
Sveikos ligoniukes 4u.gif
Tai va vakar suzinojau kraujo ir slapimo tyrima.viskas gerai, viskas normose thumbup.gif bet kodel man tada galva svaigsta, sirdis dauzosi ir karscio nepernesu tai neaisku.

Visom taip. Tai kuo gi mes sergame? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 23, 10:44)
Sveikos ligoniukes 4u.gif
Tai va vakar suzinojau kraujo ir slapimo tyrima.viskas gerai, viskas normose thumbup.gif bet kodel man tada galva svaigsta, sirdis dauzosi ir karscio nepernesu tai neaisku.eisiu vel pas savo neurologe.pasakysiu kad jos israsyti raminamieji nieko nepadeda.gal man ir kur stubure ka uzspaudzia, nes pas mane viena koja trumpesne, ir toks liemuo nelygus.
pas ka tu ten toki rjolancikas vilniuj vis eini? kiek ten kainuoja? gal koks yra internetinis adresas kur galeciau daugiau info gauti. gal ir man masazu reikia.net nzn ka galvot. doh.gif

kai mane masaz.apziurejo iskarto pasake;viena koja ilgesne,automatiskai klubas auksciau ir petis auksciau.kaire puse raumenu nedirba[jie nuo itampos sukieteje],o desine pervargus.galejo but gimdymo trauma.ir man sirdis,galva, karscio netoler.,viskas buvo 1 metus.o jums nera tokio kaip kuno virpejimo,atrodo kaip kokia elektra krestu?jis sake kad cia nuo raumenu nusilpimo ir itampos. g.gif as einu privaciai,karta savaitej,pas ji dideles eiles.pati laukiau menesi.kainuoja 80lt.mab atrodo pas visas ta pati problema. g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 03 23, 09:59)
Visom taip. Tai kuo gi mes sergame? g.gif



dar tokios neisrado schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 23, 10:58)
kai mane masaz.apziurejo iskarto pasake;viena koja ilgesne,automatiskai klubas auksciau ir petis auksciau.kaire puse raumenu nedirba[jie nuo itampos sukieteje],o desine pervargus.galejo but gimdymo trauma.ir man sirdis,galva, karscio netoler.,viskas buvo 1 metus.o jums nera tokio kaip kuno virpejimo,atrodo kaip kokia elektra krestu?jis sake kad cia nuo raumenu nusilpimo ir itampos. g.gif as einu privaciai,karta savaitej,pas ji dideles eiles.pati laukiau menesi.kainuoja 80lt.mab atrodo pas visas ta pati problema. g.gif


o cia 80 Lt menesiui? bet gaila kad as is kauno. tai tau jau nera tokiu simptomu?pasveikai ar ne ?
Atsakyti
bandykit eiti pas rimtus manualistus,kurie ismano savo darba.nes cia tik tame problema.juk kraujas,visi tyrimai geri.paskelbiau nauja tema,bet niekas neraso. g.gif skaiciau apie osteopatus,pabandysiu parasyt istraukas.''skausmas,temperatu,svyravimai,letinis raumenu nuovargis,imunines sistemos ligos.priez,nuo sporto,nuo ydingo sedejimo,gimdymo traumos.itin dazna gimd.trauma-nuolatinis nuovargis,galvos skausmas,miego sutrikimai,virsk.problemos. g.gif osteopatasrankomis nustato kaulu strukt.,raumenu,raisciu,vidaus organu itampa.osteopatija-padeda atkurti atraminio ir judamojo aparato -slanksteliu,sanariu,raumenu judruma.kai stuburas iskrypsta-padeti pakeicia vidaus organai,sutrinka ju veikla.apie stuburo prob.sako sprando,juosmens,menciu,sanariu skausmai,migrenos priepuo.,galvos svaigimas,pykinimas,nemiga.tai vyksta todel,kad stub.smeg. ir vidaus organus jungia daug nervu,viena uzblokavus-suyra sistemos darna.todel stengiam.sugrazinti prarasta organo,raumens,raiscio,sanario judruma,fiziologine stuburo ar dubens padeti. g.gif tai va kiek prirasiau.sie osteopatai yra tulcinos med.centruose.ar nemanot kad cia galetu buti jusu ligu priezastis?tuo labiau eiliniai gyd.nieko neranda. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tai kuo skiriasi manualistai nuo osteapatu?
Atsakyti
matai manualistas dar ir palauzo,jei reikia.nors man po vieno lauzymo taip buvo negera,kad jis sake daugiau nelauzys,nes organizmas tiek neatsistates.tai dabar daro kazkoki tailandietiska masaza visam kunui.ir dar jis sake kad kai pasuki galva ir jauciasi traskejimas.tai cia ne druskos o raumenys taip traska. mirksiukas.gif rolleyes.gif
Papildyta:
as kartu ir savo mergaite vezioju,nes ji pradejo skustis sirdeles skausmais.apziurejes jis pasake,kad jai tas pats kas ir man,tik dar pradzia.jai uzspausta nugaroj ties sirdele,todel yra tie neuralg.skausmai.bet zinokit po masazu kaip mano mergaite atsigavo,kaip ji dabar valgo,paaugo.o pazistama mergaite vede nes ji pradejo taip tankiai mirkset,galva keistai i prieki lenkt,nelaikyt ismatu[jai 10 metu].jis pasake,kad ir auksciau klubas,prie jo susidaro itampa,kuri persiduoda visam organizmui.ir ka-po 2 men.masazu mergaitei kaip ir viskas praejo. rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 23, 12:02)
matai manualistas dar ir palauzo,jei reikia.nors man po vieno lauzymo taip buvo negera,kad jis sake daugiau nelauzys,nes organizmas tiek neatsistates.tai dabar daro kazkoki tailandietiska masaza visam kunui.ir dar jis sake kad kai pasuki galva ir jauciasi traskejimas.tai cia ne druskos o raumenys taip traska. mirksiukas.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
as kartu ir savo mergaite vezioju,nes ji pradejo skustis sirdeles skausmais.apziurejes jis pasake,kad jai tas pats kas ir man,tik dar pradzia.jai uzspausta nugaroj ties sirdele,todel yra tie neuralg.skausmai.bet zinokit po masazu kaip mano mergaite atsigavo,kaip ji dabar valgo,paaugo.o pazistama mergaite vede nes ji pradejo taip tankiai mirkset,galva keistai i prieki lenkt,nelaikyt ismatu[jai 10 metu].jis pasake,kad ir auksciau klubas,prie jo susidaro itampa,kuri persiduoda visam organizmui.ir ka-po 2 men.masazu mergaitei kaip ir viskas praejo. rolleyes.gif  thumbup.gif


dekui labai uz info drinks_cheers.gif tai tada reiks siuntimo pas manualista. sian jau dvi dienos kiap negeriu raminamuju, tai blogai jauciuosi.sunku vaiksciot.sian gersiu.jau vis reciau geriu nes nutraukt reikia.gal jau organizmas priprato. o kazin kaune yra geru manualistu? gyvenciau vilniuj tai tikrai eiciau pas ta kur ir tu?
Papildyta:
ten paskutinio to klaustuko nereikejo blush2.gif
Atsakyti