Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 27, 09:59)
tai ta temper.zinok nuo raumenu.juos atpalaidavo,po ko jie vel pradejo temptis.man tas pats.reik masazu ir nera ko laukt.jei juos skauda ir kieti-tai cia viskas aisku doh.gif as dabar sedziu ir man atrodo kad visi raumenys dega,atrodo juos suka,tempia-geras zenklas-atsistatineja.masaz.man sake pas mane per greitai viskas atsistato,todel savijauta karts nuo karto buna nepavydetina. schmoll.gif kaune masaz.nelabai zinau.as paklausinesiu gal kas zinos.


As tai is Vilniaus.
Man po pirmo seanso tai dar nieko, skaudejo, bert dar gyvent galima buvo, o antra karta tai staugt norejosi doh.gif doh.gif
Ypac pecius kai minke ir maige taskus prie stuburo, virsutinej dalyje. Atrode, kad kaskart peili suvaro i kiekviena slanksteli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 27 kovo 2007 - 10:41
O jus rjolancikas ir Nova pas ta pati masazista einat? o kaip istiria, kad reikia masazo? tai gal man toj klinikoj ir paskirs masazus. nejau reiks vaziuot i vilniu doh.gif nu turi buti ir kaune geru g.gif tai jei tie masazai labai gerai tai rjolancikas dabar turetum but sveika thumbup.gif tai pas ta masazista vienas masazo seansas kainuoja 80 Lt ?
sian sirdi is niekur nieko pradejo skaudet.anksciau vis pamausdavo, o dabar grynai skauda. kazkaip apetitas dingo, taip bloga vis atrodo verysad.gif nuproteti galima
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 27, 11:49)
O jus rjolancikas ir Nova pas ta pati masazista einat? o kaip istiria, kad reikia masazo? tai gal man toj klinikoj ir paskirs masazus. nejau reiks vaziuot i vilniu doh.gif nu turi buti ir kaune geru g.gif tai jei tie masazai labai gerai tai rjolancikas dabar turetum but sveika thumbup.gif tai pas ta masazista vienas masazo seansas kainuoja 80 Lt ?
sian sirdi is niekur nieko pradejo skaudet.anksciau vis pamausdavo, o dabar grynai skauda. kazkaip apetitas dingo, taip bloga vis atrodo verysad.gif nuproteti galima


Ne, ne pas ta pati. Man tai nera tiksli diagnoze, kad nuo raumenu itampos tie spaudimai neaiskus, bet ta mano masaziste ir medike kartu, tai sake gali but nuo to. Tuo labiau, kad labai itempti raumenys pas mane.Siandien va prie vienos akies spaudzia, ar tai nosyje kazkur, nesuprasi, akys vis dar raudonos, nezinau jau, ka ir belasint i jas.. Eisiu dar pas endokrinologa, ziuresiu, ka pasakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 27 kovo 2007 - 11:12
As tai kazka buvau pas masaziste atpalaiduojanti medaus masaza dare, tai sake kad man ties peciais labi raumenys ar kas ten sustinge.tada net nepagalvojau, kad cia gali buti susije su mano ligom doh.gif nu dabar visas viltis dedu i ta klinika.ziuresim ka pirmadieni man pasakys. noriu gyvent normalu gyvenima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 27, 12:49)
O jus rjolancikas ir Nova pas ta pati masazista einat? o kaip istiria, kad reikia masazo? tai gal man toj klinikoj ir paskirs masazus. nejau reiks vaziuot i vilniu doh.gif nu turi buti ir kaune geru g.gif tai jei tie masazai labai gerai tai rjolancikas dabar turetum but sveika thumbup.gif tai pas ta masazista vienas masazo seansas kainuoja 80 Lt ?
sian sirdi is niekur nieko pradejo skaudet.anksciau vis pamausdavo, o dabar grynai skauda. kazkaip apetitas dingo, taip bloga vis atrodo verysad.gif nuproteti galima

masazus as darausi penktas menuo.ketvirta men.buvo toks kaip dvigubas pablogejimas,po kurio pradejo organizmas taisytis.raumenys atsigauti.vienam gal uztenka ir poros men.,kitam metu.ziurint kokiam lygyje tie raumenys.palyginus kaip as jauciausi pries puse metu-tai dabar as rojuj.as pati jauciu kaip po truputi gereja sveikata.supranti,pas mane buvo viso kuno raumenynas isdziuves,pervarges-taireikia nemazai laiko atsistatyti.kaip manual.sako-gal tu kokioj koncentracijos stovykloj buvai?tai va.masazas kainuoja 80lt.einu privaciai.sirdi ir man skaudedavo,durdavo,plakdavo istisai[dabar irgi buna],kojos rankos aptirpe budavo.
Papildyta:
jeigu as pavalgydavau man pasidarydavo negera-tiesiog bijodavau valgyti.viskas nuo raumenu-uzspaude sirdi,kasa,skrandi.zodziu nenoriu prisiminti.taip buvo bjauru gyventi. schmoll.gif pavydedavau zmonems kurie gali valgyt,visur vaziuot,dirbt,tiesoig ilsetis.as negaledavaunei ramiai miegoti,nei valgyt,nei dirbt,vaiksciot ir tai buvo sunku,atsiprasant sampano taures isgert.pastovus tirpimai.svaigimai,drebejimai,virpejimai ir t.t.kazkoks kosmaras. schmoll.gif kaip koks lavonas.todel labai jus mergickos suprantu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 27, 16:04)
masazus as darausi penktas menuo.ketvirta men.buvo toks kaip dvigubas pablogejimas,po kurio pradejo organizmas taisytis.raumenys atsigauti.vienam gal uztenka ir poros men.,kitam metu.ziurint kokiam lygyje tie raumenys.palyginus kaip as jauciausi pries puse metu-tai dabar as rojuj.as pati jauciu kaip po truputi gereja sveikata.supranti,pas mane buvo viso kuno raumenynas isdziuves,pervarges-taireikia nemazai laiko atsistatyti.kaip manual.sako-gal tu kokioj koncentracijos stovykloj buvai?tai va.masazas kainuoja 80lt.einu privaciai.sirdi ir man skaudedavo,durdavo,plakdavo istisai[dabar irgi buna],kojos rankos aptirpe budavo.


rjolancik, kazkurioj temoj rasei, kad ir pastovu nuovargi jausdavai, net ryte - o kaip po masazu, ar dingo tas nuovargis? Nes pas mane tas pats, jau dzin man ar miegojau ar ne, vis tiek ryte jauciuosi kaip griovius kasusi doh.gif Sabaitgaliais ir diena pamiegu, ir siaip naktim gerai miegu - jokio poveikio mano organizmui. Ir vitaminu, papildu ikalu - tas pats. Jauciuosi jau kaip kokia nenormali. Zones vis juokiasi, ka naktim darai, kad vis miegot dienom nori. O man jau net jumoras dingo, kai pastovus jausmas toks, lyg dribtum bet kur ir miegotum..
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 03 27, 17:16)
rjolancik, kazkurioj temoj rasei, kad ir pastovu nuovargi jausdavai, net ryte - o kaip po masazu, ar dingo tas nuovargis?  Nes pas mane tas pats, jau dzin man ar miegojau ar ne, vis tiek ryte jauciuosi kaip griovius kasusi  doh.gif  Sabaitgaliais ir diena pamiegu, ir siaip naktim gerai miegu - jokio poveikio mano organizmui. Ir vitaminu, papildu ikalu - tas pats. Jauciuosi jau kaip kokia nenormali. Zones vis juokiasi, ka naktim darai, kad vis miegot dienom nori. O man jau net jumoras dingo, kai pastovus jausmas toks, lyg dribtum bet kur ir miegotum..

va,va.as ryte atsikeldavau-o atrodo ne miegojau,o nama staciau,apie vakara isviso nesneku. schmoll.gif sakau po masazu man po 4 men pradejo gereti.jau dabar nesijaucia tas nuovargis,nors kai pradeda raumenys temptis po masazo -tada siek tiek jauciasi.ka as jums ir sakau-pavarge pas mus raumenys-neatlaiko kruvio. doh.gif cia kaip ir nuolat.nuovargis. g.gif tik gyd.ji gydo raminamais,kurie nepadeda o kenkia. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 27, 16:25)
va,va.as ryte atsikeldavau-o atrodo ne miegojau,o nama staciau,apie vakara isviso nesneku. schmoll.gif sakau po masazu man po 4 men pradejo gereti.jau dabar nesijaucia tas nuovargis,nors kai pradeda raumenys temptis po masazo -tada siek tiek jauciasi.ka as jums ir sakau-pavarge pas mus raumenys-neatlaiko kruvio. doh.gif cia kaip ir nuolat.nuovargis. g.gif tik gyd.ji gydo raminamais,kurie nepadeda o kenkia. schmoll.gif


As vakare po darbo kai vaziuoju autobusu, tai miegu. Ziuriu i zmones sedincius ir man keista, kaip jie miegot nenori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 03 27, 17:31)
As vakare po darbo kai vaziuoju autobusu, tai miegu. Ziuriu i zmones sedincius ir man keista, kaip jie miegot nenori  biggrin.gif

man toks uzburtas ratas budavo-nuo virpejimu,tirpimu ir t.t. as jau ir normaliai miegot negaledavau,po ko noredavosi miego bet neuzmigdavau,ir taip metus.kiek galima tempt? schmoll.gif man keista kad tu dar dirbi as tai nebuciau galejusi su tokia savijauta. schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 27, 16:36)
man toks uzburtas ratas budavo-nuo virpejimu,tirpimu ir t.t. as jau ir normaliai miegot negaledavau,po ko noredavosi miego bet neuzmigdavau,ir taip metus.kiek galima tempt? schmoll.gif man keista kad tu dar dirbi as tai nebuciau galejusi su tokia savijauta. schmoll.gif  doh.gif


Menesi nedirbau, namie sedejau, miegojau, gulejau, daug valgiau, geriau vitaminus, galvojau gal koks gripo virusas ar koks velnias - galva skauda, akis skauda, silpna, galva svaigsta, nosyje kazka spaudzia, net kvepuot nera ko (o jokiu gleiviu nera, niekas nebega), net papykindavo kartais. Bet man gi "sinusita" tariama gyde, tai israse dar tabliu ir uzdare biuleteni, sako praeis va per savaitgali ir eisi i darba. Bet kaip paaiskejo pas kita LOR po echoskopijos, kad nera man jokio sinusito, ir turbut net nebuvo jo pagal mano nupasakotus "sinusito pozymius". tai itaria alergini rinita, sako labai daug tokiu ateina, kuriems akis skauda, spaudzia, nosyje lyg tinsta kazkas, galva spaudzia, tipo alergenai dirgina viska. Ir zinok, kuo tiketi.
Atsakyti
as ir galvojau kad sinusitas.dariausi net tomografija sinusu.aisku ten nieko nera.geriau ir nuo tariamos alergijos,nors man jos gyvenime nebuve,vaistus.aisku be pagerejimo.as per sita jau perejau,tik gaila kad metus laiko reikejo ieskot ligos.gal jus merginos anksciau surasit. mirksiukas.gif ilga kelione per kopas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 27, 18:07)
as ir galvojau kad sinusitas.dariausi net tomografija sinusu.aisku ten nieko nera.geriau ir nuo tariamos alergijos,nors man jos gyvenime nebuve,vaistus.aisku be pagerejimo.as per sita jau perejau,tik gaila kad metus laiko reikejo ieskot ligos.gal jus merginos anksciau surasit. mirksiukas.gif ilga kelione per kopas. verysad.gif



Nu va, buvau dar siandien pas endokrinloga. Nustate tireotoksikoze, israse tabliu. Sake sirdis kalatotis gali nuo jos, ir akis spaust, ir nuovargis. Nu zodziu viskas gali buti nuo visko biggrin.gif Jau nezinau juoktis ar verkt.
Atsakyti