Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(Nova @ 2007 04 03, 21:47)
na bent jau ramu dabar, kai zinai nuo ko blogai jautiesi. pagersi vasituku ir bus viskas super  thumbup.gif  4u.gif



Aciu uz palaikyma drinks_cheers.gif tikiuosi biggrin.gif
Cia jum balionu, kad linksmiau butu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nor iki vasaros noretusi pasveikti. bet vaistus gersiu trumpiausiai puse metu mirksiukas.gif svarbiausiai, kad man patiko daktaras, kuris atrodo nuosirdziai nori padeti, o net taip kaip klinikose, nieko normaliai nepaaiskino. o cia viska smulkiai apie visa orgaznimo veikla paaiskino.

Rjolancikas,
man ant galvos prilipino tokius laidus, ant pirstu galiuku ir ties plauciais periso toki dirza. turejau ramiai guleti 15 min. paskui viska rode man ant kompiuterio.
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 03, 23:07)
Aciu uz palaikyma drinks_cheers.gif tikiuosi biggrin.gif
Cia jum balionu, kad linksmiau butu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Nor iki vasaros noretusi pasveikti. bet vaistus gersiu trumpiausiai puse metu mirksiukas.gif svarbiausiai, kad man patiko daktaras, kuris atrodo nuosirdziai nori padeti, o net taip kaip klinikose, nieko normaliai nepaaiskino. o cia viska smulkiai apie visa orgaznimo veikla paaiskino.

Rjolancikas,
man ant galvos prilipino tokius laidus, ant pirstu galiuku ir ties plauciais periso toki dirza. turejau ramiai guleti 15 min. paskui viska rode man ant kompiuterio.

tai koks cia tyrimas?gal koks folio ar kaip ten vadinasi?ir ka ten tau per ta kompiuteri rode? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 02, 20:32)
Sveikos 4u.gif
Tai va buvau toj klinikoj. likau tikrai patenkinta. daktaras viska issamiai papasakojo, isklausinejo visko, pasijauciau kaip pas koki psichologa. padareman ta tyrima, tik neatsimenu tiksliai kaip vadinasi kazkas psichofiziologinis tyrimas ar pan blush2.gif tai istyre kraujagysles, sirdi, kvepavima ir galva.tai viskas normose, tik kur yra vegetacinis rodiklis, tai jis per mazas. turi buti 1,5-2, o pas mane 0,7.tai patvirtino kad man vegetacine krize. tai prirase trejus vaistus. gersiu vienus vos ne metus. tikiuosi pades smile.gif
Dabar pas ji eisiu po menesio. kazkaip jis kaip pakalbejo, tai atrodo net geriau jauciuosi thumbup.gif

Tai kas gi ta vegetacinė krizė? Ar kad su nervais ne kas? O čia dėl tokios ligos pas psichiatrą reikia eit ar kur? g.gif
Papildyta:
Interne ieškojau šios ligo, bet neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 04, 10:02)
Tai kas gi ta vegetacinė krizė? Ar kad su nervais ne kas? O čia dėl tokios ligos pas psichiatrą reikia eit ar kur? g.gif
Papildyta:
Interne ieškojau šios ligo, bet neradau schmoll.gif

cia ne vegetacine krize,o vegetacine distonija.as apie ja anksciau esu rasius.tai nervu sistemos liga. rolleyes.gif
Papildyta:
as apie veg.distonija aprasius 16 puslapi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 03, 22:14)
tai koks cia tyrimas?gal koks folio ar kaip ten vadinasi?ir ka ten tau per ta kompiuteri rode? g.gif  g.gif  g.gif


Sakau tiksliai nzn kaip vadinasi. kazkoks psichofiziologinis tyrimas. kompe rodo mano smegenu pavirsiu, kazkokius ten nelygumus. paskui visokie grafikai, kreives.atspausdino lapus, kuriuose visokie rodikliai.sirdies susitraukimai, kvepavimo daznis ir pan. sudare man schema ant lapo kada ir kokiom normom gert vaistus. sian jau geriau jauciuosi, bet nzn ar savaime ar kad vakar jau isgeriau biski vaistuku. nu man ten reikia gerti po ketvirtadali tableciu beveik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 04, 13:03)
Sakau tiksliai nzn kaip vadinasi. kazkoks psichofiziologinis tyrimas. kompe rodo mano smegenu pavirsiu, kazkokius ten nelygumus. paskui visokie grafikai, kreives.atspausdino lapus, kuriuose visokie rodikliai.sirdies susitraukimai, kvepavimo daznis ir pan. sudare man schema ant lapo kada ir kokiom normom gert vaistus. sian jau geriau jauciuosi, bet nzn ar savaime ar kad vakar jau isgeriau biski vaistuku. nu man ten reikia gerti po ketvirtadali tableciu beveik thumbup.gif



Tai tu cia pas neurologa buvai? ar koki kita gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 04, 14:03)
Tai tu cia pas neurologa buvai? ar koki kita gydytoja?


Pas neurologa
Atsakyti
as ir vasara ejaudarytis tokius tyrimus-uzdejo ausines ir rankoj laikiau kaip laidininka.skanavo visus organus,tipo kur negerai parodo skaiciai,kreives.ten maisto papildus paskui pritaiko kiekvienam organui.zinot ka man po trecio karto pasake,kad pas mane ant visu organu auksinis stafilokokas.as taip pagalvojau-jei auksinukas-tai tureciau buti supuliavus.pazystamas gyd.sako kai neranda kame ligos klijuoja auksinuka.kazkokie lyg fito preparatai.is pradziu dar geriau papildus paskui trenkiau. doh.gif ir kas keisciausia-nuejau po dvieju men.papildu negerus-o sako jau auksinuko nerodo,jau organai sveikesni.o kaip tik tuos du men.buvau pradejus gerti vandeni.tai kokia i mirksiukas.gif svada? g.gif vanduo-vaistai..............?tik zmones durnina. doh.gif
Atsakyti
Kas tas auksinukas? tokio negirdejus blush2.gif man tai nedejo jokiu ausiniu nedejo
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 04, 15:30)
Kas tas auksinukas? tokio negirdejus blush2.gif man tai nedejo jokiu ausiniu nedejo

tai auksinis stafilokokas-bakterija.jei papuola i krauja zmogus gali net mirti,sutrinka kraujotaka.jei buna zaizda ir ji supuliuoja-tai auksinukas papuoles........as suprantu kad tau kitoki dare tyrima.as dar tokio net negirdejus.o ten grynai tavo organu kreives?kazkaip man neitikinamai skamba. schmoll.gif bet svarbu kad tau padetu.ziurek gal issikapanosi is situ nesamoniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 14:36)
tai auksinis stafilokokas-bakterija.jei papuola i krauja zmogus gali net mirti,sutrinka kraujotaka.jei buna zaizda ir ji supuliuoja-tai auksinukas papuoles........as suprantu kad tau kitoki dare tyrima.as dar tokio net negirdejus.o ten grynai tavo organu kreives?kazkaip man neitikinamai skamba. schmoll.gif bet svarbu kad tau padetu.ziurek gal issikapanosi is situ nesamoniu. mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 14:36)
tai auksinis stafilokokas-bakterija.jei papuola i krauja zmogus gali net mirti,sutrinka kraujotaka.jei buna zaizda ir ji supuliuoja-tai auksinukas papuoles........as suprantu kad tau kitoki dare tyrima.as dar tokio net negirdejus.o ten grynai tavo organu kreives?kazkaip man neitikinamai skamba. schmoll.gif bet svarbu kad tau padetu.ziurek gal issikapanosi is situ nesamoniu. mirksiukas.gif



As zinok net nzn tiksliai. bijau nusisneket. man jis kiekvieno grafiko neaiskino.tik parode svarbiausius rodiklius.
Atsakyti
nu ziurek pagersi vaistu ir gal viskas susitvarkys.o tu dirbi man atrodo?kaip tau darbe silpna nebuna?
Atsakyti