Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

labutis merginos. biggrin.gif kaip uzsilaike?as ka tik is vilniaus gryzau.labai pavargau,karsta toj masinoj. rolleyes.gif skaiciau ka jus apie ta temperatura priraset.zinokit ir man atrodo kad ta temper. gali buti nuo nervu arba pervargimo viso organizmo.nes pas mane ji irgi sokinedavo 37.1-36.3.ir as taip galvoju,jei butu koks virusas tai ji pastoviai laikytusi.o dabar sokineja. g.gif kaip tu nova laikaisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 17, 16:35)
labutis merginos. biggrin.gif kaip uzsilaike?as ka tik is vilniaus gryzau.labai pavargau,karsta toj masinoj. rolleyes.gif skaiciau ka jus apie ta temperatura priraset.zinokit ir man atrodo kad ta temper. gali buti nuo nervu arba pervargimo viso organizmo.nes pas mane ji irgi sokinedavo 37.1-36.3.ir as taip galvoju,jei butu koks virusas tai ji pastoviai laikytusi.o dabar sokineja. g.gif kaip tu nova laikaisi? g.gif


Sveika, aciu, lyg ir geriau. Bet vis tiek dar jauciu kazkoki spaudima/maudima ir galva apsunkus. Vakar dar pas viena odontologa buvau, tai nenudziugino - paziurejo, kad virsutiniam zandikaulyje 5 protiniai dantys doh.gif doh.gif tie papildomi kaula spaudzia, sake gali but , kad nuo to ir visa galva spaudzia (nors paciu dantu neskauda man). Liepe dar pas kita chirurga eit konsultuotis, ka daryt. Jis pats sake pirma karta toki bajeri mato..

Kaip pati laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 17, 17:46)
Sveika, aciu, lyg ir geriau. Bet vis tiek dar jauciu kazkoki spaudima/maudima ir galva apsunkus. Vakar dar pas viena odontologa buvau, tai nenudziugino - paziurejo, kad virsutiniam zandikaulyje 5 protiniai dantys  doh.gif  doh.gif  tie papildomi kaula spaudzia, sake gali but , kad nuo to ir visa galva spaudzia (nors paciu dantu neskauda man). Liepe dar pas kita chirurga eit konsultuotis, ka daryt. Jis pats sake pirma karta toki bajeri mato..

Kaip pati laikaisi?

nu bet kokie cirkai su tais tavo dantim.as tau ir sakau,gal pas tave sitie iskris o visi nauji isdigs? lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tai ka tau daryt su jais jeigu patys gydytojai nezino?kazkaip nelogiska-dantys kaula spaudzia,galva spaudzia-o paciu dantu neskauda. g.gif .....................as pati tai prisvaigus po masazo,kojos padreba,kaire puse galvos paskauduliuoja.o dar turbut ir lietaus bus.ne i gera tos oro permainos. schmoll.gif ....................................kaip tavo skrandukas?streikuoja?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 17, 16:53)
nu bet kokie cirkai su tais tavo dantim.as tau ir sakau,gal pas tave sitie iskris o visi nauji isdigs? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet tai ka tau daryt su jais jeigu patys gydytojai nezino?kazkaip nelogiska-dantys kaula spaudzia,galva spaudzia-o paciu dantu neskauda. g.gif .....................as pati tai prisvaigus po masazo,kojos padreba,kaire puse galvos paskauduliuoja.o dar turbut ir lietaus bus.ne i gera tos oro permainos. schmoll.gif ....................................kaip tavo skrandukas?streikuoja?



Rugstys vel kyla, net gerklej jauciu doh.gif o negali nuo padidejusio rugstingumo tokios nesamones su galva darytis? bo man tas remuo tai gan daznai paskutiniu metu paesdavo..
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 17, 17:58)
Rugstys vel kyla, net gerklej jauciu  doh.gif  o negali nuo padidejusio rugstingumo tokios nesamones su galva darytis? bo man tas remuo tai gan daznai paskutiniu metu paesdavo..

gal tau nuo metizolio kyla rugstys?na kazin ar nuo remens gali taip darytis su galva.namanau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 17, 17:46)
gal tau nuo metizolio kyla rugstys?na kazin ar nuo remens gali taip darytis su galva.namanau. schmoll.gif



Ale kad tik po viena table geriu.....
Atsakyti
o tu vaisto anotacijoj paskaityk ar tie vaistukai gali trikdyti virškinimą.
Man irgi dažnai kyla ir papykina, kartais atrodo net plaučius graužia. Tai savaitę pageriu raniberl, po to savaitę kaip ir nereikia...ir vėl viskas iš pradžių doh.gif
Atsakyti
labutis.kaip siandien jauciates? g.gif .............................nova-kai as geriau ta metizoli-tai man labai skaudedavo skrandi,nors kitom visai nieko nebudavo.gal tau tiesiog gastritas su padidintu rugstingumu? g.gif
Atsakyti
O nuo ko tą metizolį geriat?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 18, 08:55)
labutis.kaip siandien jauciates? g.gif .............................nova-kai as geriau ta metizoli-tai man labai skaudedavo skrandi,nors kitom visai nieko nebudavo.gal tau tiesiog gastritas su padidintu rugstingumu? g.gif



Sveikos 4u.gif
man tai kelias dienas biski galva paskauda, gal sakau del to, kad oras keiciasi. vakar tai is vis tokia mieguista buvau blush2.gif grizus nusnaudziau ir gerai thumbup.gif o galva jau nebesvaigsta thumbup.gif eisiu geguzes pradzioj vel pas gydytoja, gal sumazins biski vaistuku, bijau priprasti, nes kai atsimenu savijauta kai anuos raminamuosius nustojau gerti, tai baisu darosi, tokie priepoliai uzeidavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 18, 09:50)
Sveikos 4u.gif
man tai kelias dienas biski galva paskauda, gal sakau del to, kad oras keiciasi. vakar tai is vis tokia mieguista buvau blush2.gif grizus nusnaudziau ir gerai thumbup.gif o galva jau nebesvaigsta thumbup.gif eisiu geguzes pradzioj vel pas gydytoja, gal sumazins biski vaistuku, bijau priprasti, nes kai atsimenu savijauta kai anuos raminamuosius nustojau gerti, tai baisu darosi, tokie priepoliai uzeidavo doh.gif

Seniai buvai. Jau galvojau pasveikai tai ir mus užmiršai smile.gif
Noriu tavęs paklaust, ar tau tie svaigimai būdavo tokie: pradeda labai cypt galvoj, tada pasidaro taip silpna, kad atrodo prarasi sąmonę (na labai labai silpna), po to purto šaltis. Ar buvo tokie?
Žinosiu kur kreiptis jei ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 18, 10:41)
O nuo ko tą metizolį geriat?

nuo skydliaukes.as tai negeriu-tik nova dabar geria. rolleyes.gif
Atsakyti