Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mamos grožis

sveikutes,

as savo pirmaja mazyle maitinau iki 1 ir 2 men.buciau ilgiau maitinusi,bet vel pastojau ir pienelis pamazu pats dingo...pradzioje klausiau visokiu rekomendaciju,to nevalgiau ano negeriau ir buvau lbai nelaiminga,kai vyras salia kirto rukyta desra lotuliukas.gif paskui nusispjoviau ir valgiau ka norejau...svoris mano laimei nuo maitinimo pamazu krito ir as per tris men po gimdymo beturejau sesis licnus kilus is 22kg priaugtu ax.gif del kito grozio,tai pamaciau,kad esu nuciuskusi pele ir viskas ka padariau,tai pakeiciau sukuosena,nes ir plaukai buvo nedazyti ir nekirpti...oda mano manymu liko tokia,kokia buvo...
Atsakyti
nu man tai nusiseke su svoriu. nestumo meto priaugau 20 kg, o dabar jau neliko ne vieno priaugto, nors esu visada linkusi pilneti nuo bet kokio maisto, tai visada turiu prisilaikyt nuo privalgymo.aisku, dabar kaip maitinu tai nesilaikau visiskai, o svoris po trupuciuka vis dar krenta.zodziu maitinimas geriausia dieta.gali but, kad kol baigsiu maitint sveriu maziau, nei pries nestuma thumbup.gif uzeinu ir i soliariuma. visi ka sutinku is pazystamu, sako, net neatrodo, kad buciau gimdzius.zodziu smagumelis ir nuotaika superine lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš maitindama tiek priaugau svorio,veidas buvo baisus,nagai lužinėjo,slinko plaukai ir jokie vitaminai nepadėjo.
Labas visoms.
Atsakyti
Sveikutes,gal zinot kol maitinu ar galima naudoti visokius kuno scrubus,t.y. sveitiklius?ir kuno pienely,kur pasitepus paruduoja oda?ar naudojat kurios?turiu nusipirkus ir nezinau ar galima naudoti,labai prasau atsakykite kas zinote 4u.gif
Atsakyti
odetee, žindymo metu galima naudoti įdegio kremus, nes dažas pasilieka ant viršutinio, jau negyvo odos sluoksnio. Gali paskaityti čia http://parenting.ivi...0,,3x0b,00.html

Tuo tarpu odos šveitikliai, depiliaciniai kremai nėra tokie draugiški ir patariama jų nenaudoti.

Bet galima pasžiūrėti biologiškos kosmetikos, žinau, kad atsidarė parduotuvėlė Vilniuje, centrinėje universalinėje penktam aukšte. Ten gal ir patartų kas tiktų žindymo metu mamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 07 26, 09:39)
odetee, žindymo metu galima naudoti įdegio kremus, nes dažas pasilieka ant viršutinio, jau negyvo odos sluoksnio. Gali paskaityti čia http://parenting.ivi...0,,3x0b,00.html

Tuo tarpu odos šveitikliai, depiliaciniai kremai nėra tokie draugiški ir patariama jų nenaudoti.

Bet galima pasžiūrėti biologiškos kosmetikos, žinau, kad atsidarė parduotuvėlė Vilniuje, centrinėje universalinėje penktam aukšte. Ten gal ir patartų kas tiktų žindymo metu mamai smile.gif

Aciu 4u.gif ,labai geras puslapis thumbup.gif
Atsakyti
Niu va ir cia niekas nebesilanko verysad.gif
Atsakyti
Matyt, skaudi tema daugeliui lotuliukas.gif Bent jau man tai taip biggrin.gif
Atsakyti
As tai jokiu ypatingu pokyciu savyje nepastebejau, pradejusi maitinti g.gif
Atsakyti
Man tai svoris nukrito gan stipriai, kadangi dar maitinu, o mazei 1m. 8 men, tai sveriu maziau nei iki nestumo. Esu pastoviai perbalus ir tiek. taip kad to grozio nedaug pridejo maitinimas, gal tiesiog taip yra, kad ilgai uzsitese.
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2009 03 08, 09:54)
Man tai svoris nukrito gan stipriai, kadangi dar maitinu, o mazei 1m. 8 men, tai sveriu maziau nei iki nestumo. Esu pastoviai perbalus ir tiek. taip kad to grozio nedaug pridejo maitinimas, gal tiesiog taip yra, kad ilgai uzsitese.



svoris nukrito per kelias savaites...po to pora mėn keli kg priaugo blink.gif o dabar vėl krenta...bet va kas žiauriai mane nervuoja, tai, kad turėjau nerealų presiuką, o daba unsure.gif tragedija kažkokia...oda subliusko ir net tamsi juosta per visą pilvą po gimdymo neišnyksta verysad.gif tik krūtinė pagražėjo ir plaukai labai auga smile.gif o oda tokia pati, tik paakiai truputuką juostelėję verysad.gif -tai tokia biskį pavargus atrodau unsure.gif reik kažką mąstyt...gal sportuot pradėt ar šiaip kokį baseiną lankyt...nes vien į pilvą žvilgtelėjus depresija apima unsure.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2009 03 08, 13:30)
svoris nukrito per kelias savaites...po to pora mėn keli kg priaugo blink.gif o dabar vėl krenta...bet va kas žiauriai mane nervuoja, tai, kad turėjau nerealų presiuką, o daba unsure.gif tragedija kažkokia...oda subliusko ir net tamsi juosta per visą pilvą po gimdymo neišnyksta verysad.gif tik krūtinė pagražėjo ir plaukai labai auga smile.gif o oda tokia pati, tik paakiai truputuką juostelėję verysad.gif -tai tokia biskį pavargus atrodau unsure.gif reik kažką mąstyt...gal sportuot pradėt ar šiaip kokį baseiną lankyt...nes vien į pilvą žvilgtelėjus depresija apima unsure.gif  blink.gif


Taip taip, pilvuko apimtis ir manes nedziugina.. Beje, po pirmo gimdymo, pilvukas sugrizo i "pradine padeti" per mazdaug tris menesius. O dabar ziuriu, nelabai nori mazintis.. Na, sunkiau.. Bet priaugtus kg (18 berods) jau numeciau, nes mazoji kazkam alergiska, tai sedau ant ziaurios dietos..
Tamsi juosta po pirmojo gimdymo isnyko tik apie 5-6 menesi.. Sakyciau ilgokai laikesi. Si karta tokios nebuvo.
O sportuoti gal dar anksti?? unsure.gif Nes man kazkada trenere sake, kad po gimdymo sportuoti reiktu pradeti, kai baigi maitinti.. unsure.gif
Atsakyti