Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žindymas ir mamos grožis
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Kūdikių žindymas
Pages: 1, 2, 3
melsva
Buvau isitikinusi, kad po gimdymo ne tik greitai sugris buves svoris, bet ir veido skaistumas..
Svoris krenta, bet veidelis vaje vaje... blink.gif blink.gif
Vienos demes, spuoguciai, inkstirai, kazkokie paberimai... unsure.gif
Mano mergytes jautrus pilvelis, negaliu valgyti ko noriu, pagrinde koses, koses ir koses... wink.gif
Gal mano organizmas valosi, ar cia del hormonu? Gal reikia kazka specialaus vartoti, gal kuom nors veida valyti?

Parasykit mamytes, kaip jus atrodet ir jautetes is karto po gimdymo, kada sugrizote i "normalu buvi" biggrin.gif ir susigrazinote buvusi grozi ir jegas. Ar geriate vitaminus?
GiedrUla
zinok su tuo groziu tai ir man savotiskai gaunasi.As po gimdymo koki menesi atrodziau visai neblogai,o paskui kaip pradejo visokie spuogai kilt,tai kazkoks kosmaras,ginekologe sake,kad cia del hormonu,kadangi maitinu pati,tai jie nesusireguliuoja niekaip,nes as jau po 4 savaiciu po gimdymo susirgau menesinemis,tai dar ir PMS siaubinas,zodziu laukiu kol baigsiu maitint,tada sake,kad viskas susireguliuos.Kosmetologe beje,sake ta pati,valyk nevales,kol organizme vyksta perversmai tai nieko gero nebus....Vitaminus geriu Pregnacare arba Yourlife Prenatal.
Monikule
va va, man tas pats.... irgi laukiu nesulaukiu, kol baigsiu maitinti... tik kad to pieno nemazeja smile.gif
GiedrUla
Monikule,o kokia tu kosmetika naudoji?
Lialius
O man ti kazkaip atvirksciai - kol maitinau tai visa svytejau... Jau kokia savaite is vis pasibaige pienas ir prasidejo spuogai.... sad.gif Beje, kol kas dar nebuvo PMS... Gal del to..
Maša
Man irgi buvo problemų su spuogais ir inkštirais, kol maitinau. Po truputį gražėt oda pradėjo, kai vaikai jau pradėjo daugiau valgyt košių ir mažiau mano pieno smile.gif .
Kriaka
As tai kai ir Giedrula pirma mienesi po gimdymo vaiksciojau labai grazi, o paskui tai oda isprotejo, o dabar tai tai labai gerai, tai labai blogai, beje menesiniu vis dar nera g.gif, kazin kada ju laukti, maitinu dar pati g.gif
werona
Kai pagimdziau jauciausi ne kaip.Jau svoris po truputi atsistato i savo normas ,dar 6 kg liko.Menesines man po pirmo gimdymo atsirado tik po 6 menesiu,kai pradejau primaitinti.Vartoju Maternos vitaminus,na savo oda tikrai nesiskundziu ,gal tik sausesne paliko,tai pasikeiciau krema. biggrin.gif
Kactukas
Svoris atsistate po metu (iki siol maitinu, dukrytei 1.2men)Su oda ivairiai buvo: tai beria , tai praeina. Menesines prasidejo po menesio nuo gimdymo. Be to ziema, pavasari oda visada buna negrazi. Man labai padejo soliariumas, pakeiciau krema, pilingas, kaukes. ir darau pertraukas gerdama vitaminus, nes jie mane labai alergizuoja.
Astuliukas
Man visi aiskina, kad as labai isgrazejau po gimdymo, na as tai to nejauciu, bet jei visi taip jau sneka, tai baigiu patiketi blush-anim-cl.gif veido oda ir isliko grazi, kaip ir nestumo metu, tik tas variantas maitinu kudiki ir liekneju, tai man netinka mad.gif bet tikiuosi kad kai baigsiu maitinti tai viskas susitvarkys ir vel atgausiu pirmini savo svori laugh.gif
melsva
QUOTE (Tvarkele @ 2004 03 13, 17:30)
Svoris atsistate po metu (iki siol maitinu, dukrytei 1.2men)Su oda ivairiai buvo: tai beria , tai praeina. Menesines prasidejo po menesio nuo gimdymo. Be to ziema, pavasari oda visada buna negrazi. Man labai padejo soliariumas, pakeiciau krema, pilingas, kaukes. ir darau pertraukas gerdama vitaminus, nes jie mane labai alergizuoja.

man vitaminai irgi negerai. O gal vis nepataikau, bet kad jau beveik visus isragavau g.gif
eiciau i soliariuma, bet bijau, kad tos demeles ir isberimai ne isnyks,o dar patamses unsure.gif
zuikelee
o mano svoris po gimdymo nukrito staigiai,gal po menesio blink.gif gal del to kad maitinu. bet sveriu maziau nei pries niestuma unsure.gif net baisu paziuret, tik kaulai ir skura,visi mano raumenys nuo sporto dinge sad.gif sad.gif mad.gif o oda as niekad nesiskundziau ( tfu tfu tfu) thumbup.gif bet aisku niekada nebus man viskas gerai,reikia ir pasigrazint,o be to juk pavasarelis rolleyes.gif laugh.gif
anna
man tai svoris irgi labai staigiai nukrito,manau del to,kad zindau ir turbut stresas del vaiko irgi veikia,juk dabar tai jau pripratus,viskas ciki,o pirmom savaitem tai kosmaras buvo,valge labai daznaitai ir fizinis nuovargis prisideda ir aisku psichologiskai man buvo sunku suvokt,akd kazkas nuo manes 24 h per para priklauso smile.gif
siaip visi kas pamato stebisi,kad man nestumas nieko nepakeite
o vat oda tai buvo kazko isberta pries pora savaiciu,jaugalvojau gal menesines prasides,bet nera dar ju..uztai kai nescia buvau tai oda buvo liuks,net mano kosmetologe stebejos,sake,kad turbut bus berniukas rolleyes.gif bet va gavos mergaite rolleyes.gif
kaip jum del tu menesiniu,kurios zindo,kada prasidejo?
kivi
Mazulei 10 men. Jau baigsiu maitinti. Menesiniu nera dar. Ginekologe sake, kad dazniausiai atsiranda 6 men po gimdymo, retai kada ilgiau
lysaaja
Mane po gimdymo ilgai vargino odos problemos, kai paklausiau kosmetologes, sioji atsake, kad visu pirma oda veikia hormonu pokyciai, visu antra - nuolatinis neissimiegojimas (o tai neisvengiama su mazu leliuku) ir kt. taip pat neigiamai veikia oda. Baigus maitinti, viskas lyg ir savaime susitvarke... tongue.gif
sotto
oi tai apsidziaugiau kai paskaiciau kad baigus maitinti tie spuogai pranyksta. Kai buvau nestuke.gif tai visa svytejau, nei man kremo reikejo,nei kaukiu. o po gimdymo vis pulinukais meta, nebezinau nei kiek begali praustis ar prisiziureti daugiau. Dar visa laime kad veidas svarus tfu tfu rolleyes.gif rolleyes.gif
GiedrUla
kazkas klause kada menesines prasidejo,man prasidejo geram menesiui praejus po gimdymo ,nors zindau pati jau beveik 10 menesiu,niekada neprimaitinau misiniais,zodziu pilnu tempu smile.gif
Ugne
QUOTE (GiedrUla @ 2004 03 12, 18:55)
Monikule,o kokia tu kosmetika naudoji?

GiedrUla, pabandyk VICHY krema NORMA DERM thumbup.gif Kai juo tepliojau savo feisa - nebuvo nei vieno spuogelio pas mane thumbup.gif

GiedrUla
QUOTE (Ugne @ 2004 03 16, 00:01)
GiedrUla, pabandyk VICHY krema NORMA DERM thumbup.gif Kai juo tepliojau savo feisa - nebuvo nei vieno spuogelio pas mane thumbup.gif

Ugne,bet kad tavo veidelis kaip kudikio smile.gif net nepanasu kad ten koks spuogelis butu buves wink.gif
o kokiai odai tinka tas kremas Norma Derm,ir kiek kainuoja?
Ugne
QUOTE (GiedrUla @ 2004 03 16, 08:10)
o kokiai odai tinka tas kremas Norma Derm,ir kiek kainuoja?

Neprisimenu, GiedrUla... sad.gif dezute su lietuvisku aprasymu ir kaina jau senai ismeciau... Siaip tai as visada perku kremus misriai (arba riebiai) problematiskai jautriai odai wink.gif o kainavo gal apie 60-70 Lt. g.gif Jau nepamenu.
Tiesa, pirkau ta krema Eurovaistineje.
melsva
siaip nesciom i soliaruma eiti nerekomenduoja, nes demeles ir spuogeliai ant veido gali dar patamseti.
O kaip zindymo laikotarpiu, juk tos demes irgi turbut nuo hormonu? g.gif
Jergus
Aš tas dėmeles gavau dar gerokai prieš bet kokį nėštumo planavima, kaip supratau, kontraceptikai taip suveikė, paskui - nėštumas, dabar - maitinimas, tai ką, susitaikyt su tuo, ir "susiveikti" kirpčius ant kaktos? blink.gif tuo labiau, kai pažiūriu į savo jau prieš 13 metų gimdžiusios sesers kaktą blink.gif blink.gif blink.gif
meska
Noreciau pasiklausti, o kiap su plauku dazymu? Kol esu nescia, tai susilaikiau nuo dazymo, bet jau laukiu nesulaukiu, kada galesiu nusidazyti, taciau ar tai galima maitinanciai mamai?
ragnez
per neshtuma oda shvytejo, jokiu kremu, nieko nenaudojau, o po gimdymo praejus mazhdaug 1-1,5 men pradejo berti. bet po kurio laiko susitvarke. tiesa, oda pasidare labai jautri, sausa (na, matyt, nuovargis ir zhiema padare savo).
maitinu pati iki shiol ir dar gana dazhnai, o menesines atsirado praejus 11,5 men nuo gimdymo - priesh menesines pabere truputi veida, bet tikiuosi nebesikartos, kai nusistoves ciklas. rolleyes.gif
plaukus ash dazhiausi ir neshchia, ir zhindydama - jokiu problemu del to neturejau. thumbup.gif
ir i soliariuma vaikshtinejau zhindydama laikas nuo laiko - vis shiek tiek nuotaika pakeldavo zhiema thumbup.gif

o del svorio - mano pirmagimis alergishkas, teko laikytis hipoalergines dietos, be to, intensyviai sportavau (aerobika ir baseinas kiekviena darbo diena). praejus 8 men po gimdymo sveriau 49 kg prie 165 ugio (ty 6 kg mazhiau negu priesh pastodama)... bet baigusi maitinti vel priaugau apie 2 kg.

po antro gimdymo normalus svoris nusistovejo gal po 4 men., nors jokiu dietu nesilaikiau ir nesportavau.
Derra
Oi kaip as jums visoms pavydziu! As maitinu jau va 7 menesiai, bet svoris ne tik nesumazejo, bet tikriausiai dar ir padidejo. Del veido ypatingu problemu neturiu, paberdavo siek tiek visada, tai dabar liko viskas taip pat, nei daugiau, nei maziau.
http
Žvaigždute tu labai gražiai atrodai biggrin.gif

Čia pastovi moteriška parkė dėl svorio.

Aš irgi pasiguosiu : priaugau per nėštumą 15 kg. Iki šiol maitinu ( 8 mėnesius). Mėnesines atsirado po 7 mėnesių. Dar liko numesti 3 - 4 kg iki manp komfortiško svorio rolleyes.gif

BET TAIP SUNKIAI EINASI g.gif
vilmi
sveikutes maitinu tik antras menesis bet manau kad su svoriu neturesiu bedu.. priaugau 15 kg. o dabar dar like 4 kg iki mano nuolatinio svorio bet kad ir su tais keturiais kg visai neblogai atrodau palyginus su isvaizda pries gimdyma
Garbanele
Ar maitinant krutimi galima lankytis soliariume?? g.gif
eglius
QUOTE(Garbanele @ 2006 10 20, 17:58)
Ar maitinant krutimi galima lankytis soliariume??  g.gif
*

nepiknaudziaujant galima, tik neilgai apie 10 min., ilgiausiai pradedant nuo 5, ir i savaite daugiausiai 1 karta, as skaiciau kazkokioj knygoj vaikiskoj kad kvarcines lempos dar ir dezinfekuoja, as kartais eidavau ir 2 kartus ir galiu pasakyti pienelio nesumazejo, mazoji nuo to nepasikeite netapo nei irzlesne nei ramesne, uztat as pati savimi daugiau patenkinta kai esu idegusi nei pabalusi ir man spuogeliai atsirade po gimdymo dingo ax.gif
odetee
Atsiprasau,jei ne i tema paklausiu,bet nezinau kur daugiau klausti verysad.gif iskilo tokls klausimas:ar galima kol pati maitini,depiliacija vasku?busiu labai dekinga uz atsakymus 4u.gif
kas
As irgi i soliariuma nubegu.

manau, kad cia svarbiausia- saikas. mirksiukas.gif
Mylimukas
QUOTE(odetee @ 2007 07 03, 14:47)
Atsiprasau,jei ne i tema paklausiu,bet nezinau kur daugiau klausti verysad.gif iskilo tokls klausimas:ar galima kol pati maitini,depiliacija vasku?busiu labai dekinga uz atsakymus 4u.gif
*

Drąsiai 4u.gif Bent aš dariausi jau kelis kartus ir tikrai jokių bėdų nebuvo. Aplamai jokių pastebėjimų, kad kas nors pasikeitė, nebuvo. 4u.gif
Double Latte
QUOTE(odetee @ 2007 07 03, 15:47)

Nemanau, kad kenktų pati depiliacija. Nebent norėtum (kaip aš kažkada) - gerti nuskausminamuosius prieš tai doh.gif ir jei ką- siūlyčiau pasisaugoti ilgai būti grožio salonų ar kirpyklų chemija pripurkštose patalpose.
Kažkada uždaviau panašų klausimą gyd. ginekologei - gali pasikaityt jos atsakymą čia.
catherina
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 07 04, 19:49)

grazus laiskas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2007 07 04, 13:58)
Nemanau, kad kenktų pati depiliacija. Nebent norėtum (kaip aš kažkada) - gerti nuskausminamuosius prieš tai  doh.gif ir jei ką- siūlyčiau pasisaugoti ilgai būti grožio salonų ar kirpyklų chemija pripurkštose patalpose.
Kažkada uždaviau panašų klausimą gyd. ginekologei - gali pasikaityt jos atsakymą čia.
*

drinks_cheers.gif gali darytis drasiai,klausiau savo ginekologo,tik vaistu nereiketu gerti 4u.gif
zoske
o kaip masazai ir visos kitos grozio proceduros? gavau dovanu blush2.gif
tiekto
sugalvojau, kad matyt organizmas pats save nuo traumu apsaugo- pavyzdziui kai buvau nescia staipydavaus pries veidrodi ir labai graziai sau atrodziau, o dabar pasiziurejau nuotraukas doh.gif doh.gif doh.gif , dabar velgi sau visai neblogai atrodau tik kad vyro sesuo vis klausia ko paakiai tokie pajuode g.gif
pincius
sveikutes,

as savo pirmaja mazyle maitinau iki 1 ir 2 men.buciau ilgiau maitinusi,bet vel pastojau ir pienelis pamazu pats dingo...pradzioje klausiau visokiu rekomendaciju,to nevalgiau ano negeriau ir buvau lbai nelaiminga,kai vyras salia kirto rukyta desra lotuliukas.gif paskui nusispjoviau ir valgiau ka norejau...svoris mano laimei nuo maitinimo pamazu krito ir as per tris men po gimdymo beturejau sesis licnus kilus is 22kg priaugtu ax.gif del kito grozio,tai pamaciau,kad esu nuciuskusi pele ir viskas ka padariau,tai pakeiciau sukuosena,nes ir plaukai buvo nedazyti ir nekirpti...oda mano manymu liko tokia,kokia buvo...
asmeryte
nu man tai nusiseke su svoriu. nestumo meto priaugau 20 kg, o dabar jau neliko ne vieno priaugto, nors esu visada linkusi pilneti nuo bet kokio maisto, tai visada turiu prisilaikyt nuo privalgymo.aisku, dabar kaip maitinu tai nesilaikau visiskai, o svoris po trupuciuka vis dar krenta.zodziu maitinimas geriausia dieta.gali but, kad kol baigsiu maitint sveriu maziau, nei pries nestuma thumbup.gif uzeinu ir i soliariuma. visi ka sutinku is pazystamu, sako, net neatrodo, kad buciau gimdzius.zodziu smagumelis ir nuotaika superine lotuliukas.gif
kamiliuke
O aš maitindama tiek priaugau svorio,veidas buvo baisus,nagai lužinėjo,slinko plaukai ir jokie vitaminai nepadėjo.
Labas visoms.
odetee
Sveikutes,gal zinot kol maitinu ar galima naudoti visokius kuno scrubus,t.y. sveitiklius?ir kuno pienely,kur pasitepus paruduoja oda?ar naudojat kurios?turiu nusipirkus ir nezinau ar galima naudoti,labai prasau atsakykite kas zinote 4u.gif
Raideles
odetee, žindymo metu galima naudoti įdegio kremus, nes dažas pasilieka ant viršutinio, jau negyvo odos sluoksnio. Gali paskaityti čia http://parenting.ivillage.com/newborn/nbre...0,,3x0b,00.html

Tuo tarpu odos šveitikliai, depiliaciniai kremai nėra tokie draugiški ir patariama jų nenaudoti.

Bet galima pasžiūrėti biologiškos kosmetikos, žinau, kad atsidarė parduotuvėlė Vilniuje, centrinėje universalinėje penktam aukšte. Ten gal ir patartų kas tiktų žindymo metu mamai smile.gif
catherina
QUOTE(Raideles @ 2007 07 26, 09:39)
odetee, žindymo metu galima naudoti įdegio kremus, nes dažas pasilieka ant viršutinio, jau negyvo odos sluoksnio. Gali paskaityti čia http://parenting.ivillage.com/newborn/nbre...0,,3x0b,00.html

Tuo tarpu odos šveitikliai, depiliaciniai kremai nėra tokie draugiški ir patariama jų nenaudoti.

Bet galima pasžiūrėti biologiškos kosmetikos, žinau, kad atsidarė parduotuvėlė Vilniuje, centrinėje universalinėje penktam aukšte. Ten gal ir patartų kas tiktų žindymo metu mamai smile.gif
*

Aciu 4u.gif ,labai geras puslapis thumbup.gif
kamiliuke
Niu va ir cia niekas nebesilanko verysad.gif
MarryJane
Matyt, skaudi tema daugeliui lotuliukas.gif Bent jau man tai taip biggrin.gif
Tahoe
As tai jokiu ypatingu pokyciu savyje nepastebejau, pradejusi maitinti g.gif
ingutera
Man tai svoris nukrito gan stipriai, kadangi dar maitinu, o mazei 1m. 8 men, tai sveriu maziau nei iki nestumo. Esu pastoviai perbalus ir tiek. taip kad to grozio nedaug pridejo maitinimas, gal tiesiog taip yra, kad ilgai uzsitese.
kristinita
QUOTE(ingutera @ 2009 03 08, 09:54)
Man tai svoris nukrito gan stipriai, kadangi dar maitinu, o mazei 1m. 8 men, tai sveriu maziau nei iki nestumo. Esu pastoviai perbalus ir tiek. taip kad to grozio nedaug pridejo maitinimas, gal tiesiog taip yra, kad ilgai uzsitese.
*

svoris nukrito per kelias savaites...po to pora mėn keli kg priaugo blink.gif o dabar vėl krenta...bet va kas žiauriai mane nervuoja, tai, kad turėjau nerealų presiuką, o daba unsure.gif tragedija kažkokia...oda subliusko ir net tamsi juosta per visą pilvą po gimdymo neišnyksta verysad.gif tik krūtinė pagražėjo ir plaukai labai auga smile.gif o oda tokia pati, tik paakiai truputuką juostelėję verysad.gif -tai tokia biskį pavargus atrodau unsure.gif reik kažką mąstyt...gal sportuot pradėt ar šiaip kokį baseiną lankyt...nes vien į pilvą žvilgtelėjus depresija apima unsure.gif blink.gif
Jura_j
QUOTE(kristinita @ 2009 03 08, 13:30)
svoris nukrito per kelias savaites...po to pora mėn keli kg priaugo blink.gif o dabar vėl krenta...bet va kas žiauriai mane nervuoja, tai, kad turėjau nerealų presiuką, o daba unsure.gif tragedija kažkokia...oda subliusko ir net tamsi juosta per visą pilvą po gimdymo neišnyksta verysad.gif tik krūtinė pagražėjo ir plaukai labai auga smile.gif o oda tokia pati, tik paakiai truputuką juostelėję verysad.gif -tai tokia biskį pavargus atrodau unsure.gif reik kažką mąstyt...gal sportuot pradėt ar šiaip kokį baseiną lankyt...nes vien į pilvą žvilgtelėjus depresija apima unsure.gif  blink.gif
*

Taip taip, pilvuko apimtis ir manes nedziugina.. Beje, po pirmo gimdymo, pilvukas sugrizo i "pradine padeti" per mazdaug tris menesius. O dabar ziuriu, nelabai nori mazintis.. Na, sunkiau.. Bet priaugtus kg (18 berods) jau numeciau, nes mazoji kazkam alergiska, tai sedau ant ziaurios dietos..
Tamsi juosta po pirmojo gimdymo isnyko tik apie 5-6 menesi.. Sakyciau ilgokai laikesi. Si karta tokios nebuvo.
O sportuoti gal dar anksti?? unsure.gif Nes man kazkada trenere sake, kad po gimdymo sportuoti reiktu pradeti, kai baigi maitinti.. unsure.gif
ciku_caku
nestumo metu priaugau 10 kg, liko 3 bigsmile.gif bet pastebejau, kad oda skaistesne po gimdymo tapo, jokiu pigmentacijos pedsaku, ir plaukai labiau zvilga, suktis patys pradejo thumbup.gif bijau, kad kai nebemaitinsiu dings sie gerumai ir plaukai prades slinkt unsure.gif
Numenor
QUOTE(melsva @ 2004 03 12, 13:41)
Buvau isitikinusi, kad po gimdymo ne tik greitai sugris buves svoris, bet ir veido skaistumas..
Svoris krenta, bet veidelis vaje vaje...  blink.gif  blink.gif
Vienos demes, spuoguciai, inkstirai, kazkokie paberimai...  unsure.gif
Mano mergytes jautrus pilvelis, negaliu valgyti ko noriu, pagrinde koses, koses ir koses...  wink.gif
Gal mano organizmas valosi, ar cia del hormonu? Gal reikia kazka specialaus vartoti, gal kuom nors veida valyti?

Parasykit mamytes, kaip jus atrodet ir jautetes is karto po gimdymo, kada sugrizote i "normalu buvi"  biggrin.gif  ir susigrazinote buvusi grozi ir jegas. Ar geriate vitaminus?
*

Su veido oda problemu neturejau. Yra sakoma, kad moteris pilnai grizta i "normalu gyvenima" 2 metai po gimdymo. Bent jau man po pirmojo tai pasitvirtino.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.