Įkraunama...
Įkraunama...

Ploni plaukai

QUOTE(Sielutė @ 2011 12 08, 19:36)
Merginos beje nesenai ziurejau video, kai mergina su pakankamai storais plaukais, nesioja peruka kuris plonina seveliura  lotuliukas.gif , va man cia buvo lengvas sokas, tai gal sakau pradekim maziau stresuot kazkam esam grozio etalonai, kurie nesusitvarko visai su savo storom kasom  mirksiukas.gif Reik pradet ieskoti mums tame privalumu.

as visada verkslenu del savo plonu tiesiu plauku, mano drauge del per storu vesliu plauku, nes atrodo kaip su salmu. eina i kirpykla paploninti ju. doh.gif
siaip skaitau visas temas apie plaukus, daug kas tepa daug chemijos, 3 min kaukes ir nori kazkokio poveikio. cia tas pats kas uzpilama sriuba is pakelio. greitas efektas, greitai pagaminta, o naudos nulis.
as asmeniskai geriu nakvisu alieju. tai yra pats moteriskiausias aliejus. reguliuoja moteriskus hormonus, pms, grazina plaukus, oda, nagus. ir nereikia daug pinigu isleisti ir chemijos naudoti. taip pat plaukams dar kartais naudoti gera alyvuogiu alieju. ir zinoma sampuna. visos mano priemones. ir plaukai labai sveikai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 12 28, 16:00)
as visada verkslenu del savo plonu tiesiu plauku, mano drauge del per storu vesliu plauku, nes atrodo kaip su salmu. eina i kirpykla paploninti ju.  doh.gif
siaip skaitau visas temas apie plaukus, daug kas tepa  daug chemijos, 3 min kaukes ir nori kazkokio poveikio. cia tas pats kas uzpilama sriuba is pakelio. greitas efektas, greitai pagaminta, o naudos nulis.
as asmeniskai geriu nakvisu alieju. tai yra pats moteriskiausias aliejus. reguliuoja moteriskus hormonus, pms, grazina plaukus, oda, nagus. ir nereikia daug pinigu isleisti ir chemijos naudoti. taip pat plaukams dar kartais naudoti gera alyvuogiu alieju. ir zinoma sampuna. visos mano priemones. ir plaukai labai sveikai atrodo.

o sakykit kaip ta alyvuogiu alieju naudojat? Ant galiuku tepat ar kazkaip kitaip?...
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 12 29, 10:55)
o sakykit kaip ta alyvuogiu alieju naudojat? Ant galiuku tepat ar kazkaip kitaip?...

as dazniausiai istepu visus plaukus. ir saknis. dazniausiai palaikau per nakti ir isplaunu. nors galima ir tik valanda laikyti. man normaliai issiplauna. kitoms teko girdeti, kad sunkiai tas riebalas nusiplauna, tada gal tik galiukus geriau tepti. gero alyvuogiu aliejau parsivezdavau is kelioniu, naturalaus, nors manau ir lt galima gauti
Atsakyti
QUOTE(sandra.g @ 2011 12 22, 21:03)
sveikutes,
ploniems plaukams kirpimas kur tiesiog tiesiai nukirpti plaukai siek tiek prailgejantys priekyje(paivairinimui) arba lengva kariuko tipo sukuosena.tik jokiu iskarpymu,nes tada plaukuciai atrodys kaip siulai ir neuzsiauginti ilgu.kuo ilgesnis tuo labiau tempia zemyn ir priploja prie galvos.yra dar purumo suteikianti gydomoji -atstatancioji procedura.suteikia purumo,elastingumo.su proteinais.puikiai tinka ploniems,besiveliantiems plaukams.o priemones namuose ploniems plaukams,kad tik neapsunkintu plaukucio.

tad sekmes smile.gif


O kokia cia butu purumo suteikianti gydomoji -atstatancioji procedura, nes purumo verkiant truksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielutė @ 2012 01 05, 01:18)
O kokia cia butu purumo suteikianti gydomoji -atstatancioji procedura, nes purumo verkiant truksta  unsure.gif


MAne taip pat sudomino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra.g @ 2011 12 22, 21:03)
sveikutes,
ploniems plaukams kirpimas kur tiesiog tiesiai nukirpti plaukai siek tiek prailgejantys priekyje(paivairinimui) arba lengva kariuko tipo sukuosena.tik jokiu iskarpymu,nes tada plaukuciai atrodys kaip siulai ir neuzsiauginti ilgu.kuo ilgesnis tuo labiau tempia zemyn ir priploja prie galvos.yra dar purumo suteikianti gydomoji -atstatancioji procedura.suteikia purumo,elastingumo.su proteinais.puikiai tinka ploniems,besiveliantiems plaukams.o priemones namuose ploniems plaukams,kad tik neapsunkintu plaukucio.

tad sekmes smile.gif


Man įdomu, kokia tai procedūra? Ar tai kaukė, ar kas? g.gif Dabar naudoju kondicionierių su biotinu, tai tikrai daugiau apimties plaukams suteikia. Gal ir jūs panašią priemonę turėjot omeny? g.gif

4u.gif
Atsakyti
Labas, as noreciau apsikirpti, bet nzn, kaip.. pas mane tai isvis beda, kad plaukai ploni, minksti, ju ir nelabai daug, o dar banguojasi po truputi kaip nori... , tiesinimas tik tam kartui ir tai nelabai plaukai klauso, bet blogiausia, kad man netinka nei jokie kare, nei tiesiog ilgi teisus plaukai, nes ju galai atrodo, kaip kokie ploni tasmai...susivynioje, pasibangave ne i tema blush2.gif nebezinau, ka daryt. Nesiojau trumpus, tai xemines garbanas. Kirpeja siulo veliau daryt toki xemini, kuris nieko negarbanoja, o pakelia nuo saknu, bet dar reikia palaukt, o ka dabar? Nelabai man tie trumpi plaukai, bet jei ilegesni laisvi, tai atrodo netvarkingi, ploni tasmai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Black kitty*: 12 sausio 2012 - 13:40
Nervuoja ir mane mano ploni plaukuciai, gerai, kad ju ne tiek mazai kaip buna, nuolat puoseleju viskuo savo plaukus, o pas mane dar ir nedazyti, tai dar plonesni yra, nei kai dazyti jie....Echhh...daznokai vargstu su jais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2012 01 17, 04:27)
Nervuoja ir mane mano ploni plaukuciai, gerai, kad ju ne tiek mazai kaip buna, nuolat puoseleju viskuo savo plaukus, o pas mane dar ir nedazyti, tai dar plonesni yra, nei kai dazyti jie....Echhh...daznokai vargstu su jais  ax.gif

plonesni nedazyti nei dazyti butu? fantastika...
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 17, 08:51)
plonesni nedazyti nei dazyti butu? fantastika...


tikrai, kad... tik nereikia tiket tom pasakom, kad dazai tai labai jau maitina plaukus, storina ir tt ax.gif nesupratau as to posto visai.
Beje, as savo plaukams iseiti susiradau, nusikirpau madinga siemet bob-kare, grazu ir atrodo gerai smile.gif as visada taip. Kai jau labai susipergyvenu del plauku, tai nukerpu juos, taip kaip tinka
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 01 17, 14:06)
tikrai, kad... tik nereikia tiket tom pasakom, kad dazai tai labai jau maitina plaukus, storina ir tt  ax.gif  nesupratau as to posto visai.
Beje, as savo plaukams iseiti susiradau, nusikirpau madinga siemet bob-kare, grazu ir atrodo gerai smile.gif as visada taip. Kai jau labai susipergyvenu del plauku, tai nukerpu juos, taip kaip tinka

Tik neiskarpet plauku?
Dazai nemaitina o nueda plauka...Bet kokie
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 17, 21:00)
Tik neiskarpet plauku?
Dazai nemaitina o nueda plauka...Bet kokie


Dazai nemaitina, bet ir nenueda plauko, aisku ne apie parduotuvinius sneku ir nesneku apie sviesinima/auksto stiprumo peroksido naudojima mirksiukas.gif Pati turiu plonus plaukucius, bet ju daug, dazyt dazau daug metu, o susigadinau su sviesinimu, dabar naudoju dazus, kurie tikrai nepablogino mano plauku bukles, bet aisku ir nepagerino smile.gif
Atsakyti