Įkraunama...
Įkraunama...

Perfectil

būtų įdomu sužinoti mamyčių, išbandžiusių vitaminus plaukams, odai, nagams "PERFECTIL" atsiliepimus. pati vartoju jau antrą pakuotę. labai sustiprėjo nagai, nes prieš tai buvau prisiauginusi ir po nuėmimo jie atrodė tragiškai. doh.gif dabar situacija visai pasitaisė 4u.gif
plaukai iki vartojimo irgi labai slinko. net išsigandusi vienu metu buvau. dabar vėlgi tikrai geriau. net vyras pastebėjo, kad mažiau slenka.
bet visada yra "bet"...
prasidėjo odos problemos. visada atsirasdavo ant kaktos smakro vienas kitas spuogiukas per PMS, bet daugiau nieko. dabar tokių spuogiukų ant veido nebespėju išsigydyt... pulinukų vis atsiranda ir ant nugaros. jei nukrapštau, dar blogiau... ar gali taip būt nuo PERFECTIL? esu kažkada anksčiau tuos vitaminus vartojus, tik ne taip ilgai, viskas buvo gerai... kaip šie vitaminai veikia jūsų organizmą? pasisakykit ax.gif
Atsakyti
geriau beveik 3 menesius. nagai sustiprejo, del plauku neprisimenu, bet oda irgi labai pradejo berti, nors manes neberia siaip. Atsirado giluminiu spuogu. Ir issigydyti pavyko tik po kokiu 2 menesiu kai nustojau vartoti Perfectil. daugiau nevartosiu schmoll.gif
Atsakyti
Mane irgi nuo šių vitaminų išbėrė... doh.gif
Atsakyti
tai visgi manot, kad čia nuo tų vitaminų? doh.gif nes aš jau nebežinau, ką galvot... ir soliariumą kaltint pradėjau - sakiau, kad amžiais nebeisiu... nes būdavo, kad kartais po soliariumo paberia... bet ne taip, kaip dabar...
pas mane irgi tokių giluminių atsirado, jei tik nusikrapštau, dar blogiau... ant kaktos, smakro, pečių, dekoltė... nesamonė kažkokia... schmoll.gif
o PERFECTIL vis dar geriu... turbūt jau reikia mest juos lauk... verysad.gif
Atsakyti
As pries kokius 3 ar 4 metus PERFEKTIL geriau, nes labai plaukai slinko ir su odos problemomis nebesusitvarkiau. PERFEKTIL geriau kokius 3 ar 4 menesius, taciau poveikio plaukams ir odai jokio nebuvo. Plaukai slinko ir toliau, o spuogu ant veido tik daugejo doh.gif Vienintelis geras dalykas nuo PERFEKTIL buvo tas, kad nagai labai greitai pradejo augti ir buvo labai stiprus, nors ir taip jais niekada nesiskusdavau. Po PERFEKTIL vartojimo savo odos problemas iveikiau su BIONAL firmos maisto papildu SVARI ODA PLIUS thumbup.gif
Atsakyti
gėriau ir aš tuos vitaminus, mane nuo jų pykindavo ir vemdavau, tai poveikio jokio ir nepastebėjau išskyrus pašalinį doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kad beria - juk normalu, dėl vitaminų įtakos valosi oda. Man tas pats buvo su siliciu - kai pradėjau gerti, bėrė, bet po truputi mažėjo mažėjo, kol visiškai išsivalė oda, o dabar skaisti ir graži mirksiukas.gif O dėl šių vitaminų apskritai, mane taipogi pykindavo. Dėl skrandžio skausmų mečiau gert po 2 mėnesių. rolleyes.gif
Atsakyti
Mane taip pat nuo ju pykina, net nesugeriau visos pakuotes doh.gif
Atsakyti
bet jei spuogų vis daugėja, tai negi reiškia, kad oda taip valosi?... doh.gif
šiaip ir man užeina keistų skrandžio skausmų, bet kažkaip net nepagalvojau to susiet su šiais vitaminais... gal jūs tuščian skrandin gerdavot? nes ten aiškiai parašyta, kad taip negalima...
Atsakyti
QUOTE(Mažoji Kuku @ 2008 12 29, 13:54)
bet jei spuogų vis daugėja, tai negi reiškia, kad oda taip valosi?...  doh.gif
šiaip ir man užeina keistų skrandžio skausmų, bet kažkaip net nepagalvojau to susiet su šiais vitaminais... gal jūs tuščian skrandin gerdavot? nes ten aiškiai parašyta, kad taip negalima...

tikrai ne ant tusčio skrandžio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažoji Kuku @ 2008 12 29, 15:54)
bet jei spuogų vis daugėja, tai negi reiškia, kad oda taip valosi?...  doh.gif
šiaip ir man užeina keistų skrandžio skausmų, bet kažkaip net nepagalvojau to susiet su šiais vitaminais... gal jūs tuščian skrandin gerdavot? nes ten aiškiai parašyta, kad taip negalima...

Na taip valosi. mirksiukas.gif Aš tai ir ant tusčio ,ir ne ant tusčio, vienodai pykindavo doh.gif
Atsakyti
vadinasi, žala didesnė nei nauda doh.gif turiu dar vieną net nepradėtą pakuotę... negi reiks išmest... verysad.gif nors nagučiai taaaaaaaaaaaaaip sustiprėjo thumbup.gif
Atsakyti