Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Norėjau paklausti gal kas nėtumo metu buvo susidūręs su žarnyno parazitais unsure.gif Kokius vaistus vartojot. Man teko susidurti tai vartojau vermoxo, nors parašyta kad negalima, bet man Helmintofobija ir su tais padarais nesitaikysiu tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 08 08, 11:38)
Norėjau paklausti gal kas nėtumo metu buvo susidūręs su žarnyno parazitais unsure.gif  Kokius vaistus vartojot. Man teko susidurti tai vartojau vermoxo, nors parašyta kad negalima, bet man Helmintofobija ir su tais padarais nesitaikysiu tikrai schmoll.gif



as turejau spalinukiu kai laukiausi pirmo vaikelio, daktare griestai uzdraude vartroti Jusu minimus vaistus, tik naturaliais budais kovoti liepe, karstu lygintuvu lyginti apatinius, juos keisti 3 k. per diena. taip pat apsiprausti netgi darzniau, cesnako valgyti ant tuscio skrandzio, taip pat gerai ant tuscio skrandzio konjako 50 gr. ikalti, zodziu taip kovojau as,... visai neblogai sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 08 08, 13:26)
as turejau spalinukiu kai laukiausi pirmo vaikelio, daktare griestai uzdraude vartroti Jusu minimus vaistus, tik naturaliais budais kovoti liepe, karstu lygintuvu lyginti apatinius, juos keisti 3 k. per diena. taip pat apsiprausti netgi darzniau, cesnako valgyti ant tuscio skrandzio, taip pat gerai ant tuscio skrandzio konjako 50 gr. ikalti,  zodziu taip kovojau as,... visai neblogai sekesi  mirksiukas.gif


Pas mane askaridozė, spalinukės dar puse velnio, galima česnakų klizmas darytis kad išsinaikintų. O va šitų didžiųjų česnakas neima, nes jį suvalgius jis tiesiog suvirškinamas skrandyje. Užtat sakau net nežinau ko daugiau griebtis unsure.gif
Atsakyti
gal kas nors nėštumo metu gėrė ka nors kepenų ir tulžies funkcijai pagerinti, dažnai niežti kulnai, padai, ir maisto reik laikytis, net nebežinau ka ir bevalgyti, gal sakau kokios žolelės tinka g.gif
Atsakyti
Laba diena, mamytės


Esu Jūsų komandoje naujokė. Gydytoja paskyrė gerti "PROPYCIL"(tai vaistas nuo padidėjusios skydlaikės veiklos), o jokios info apie šį vaistą nėra. Informacinis lapelis vokiečių kalba, gal kuri nors turite išverstą inf.lapelį, arba gėrėte šį vaistą? Prašau padėkite sad.gif , nes neramu, ar nenuodiju leliučio.
Atsakyti
QUOTE(mamasaulė @ 2009 08 31, 10:39)
Laba diena, mamytės
Esu Jūsų komandoje naujokė. Gydytoja paskyrė gerti "PROPYCIL"(tai vaistas nuo padidėjusios skydlaikės veiklos), o jokios info apie šį vaistą nėra. Informacinis lapelis vokiečių kalba, gal kuri nors turite išverstą inf.lapelį, arba gėrėte šį vaistą? Prašau padėkite sad.gif , nes neramu, ar nenuodiju leliučio.


Čia truputis info apie šį vaistą - Propycil (propiltiouracilas) vartojamas gydyti padidėjusiai skydliaukės funkcijai. Jis vartojamas ir nėštumo metu. Nors šis preparatas praeina placentos barjerą, tačiau jo poveikis vaisiui mažesnis negu kitų, skydliaukės funkcijai slopinti vartojamų, preparatų. Propiltiouracilas taip pat išskiriamas į motinos pieną, todėl jį vartoti žindymo metu reikia atsargiai. Labai svarbu jo neperdozuoti bei sekti skydliaukės hormono kiekį kraujyje gydant šiuo preparatu ir jam tapus normaliu, mažinti vaisto dozę.

Atsakyti
Labai ačiū, šią info aš jau buvau radusi pati. Siunčiau skanuotą info lapelį vertimų biurui, tai kainuotų apie 200 Lt. - brangoka!!
Nelabai koks jausmas geriant tą vaistą. Geriu vos savaitę, o burnoje kartu ir jau skrandį skauda. unsure.gif Gal kuriai teko gerti jį?
Gydytoja atostogauja visą mėnesį.

Atsakyti
sveikutes smile.gif
nesupykit, kad visko neskaiciau( gal kita diena prisesiu pazioplinet) tik pirma sarasiuka perzvelgiau.
Ir ten kaip galimas dalykas yrasyta petrazole g.gif zinokite turiu pusles problemu ir tiktai daug tuo domejausi. Ir PETRAZOLES TIKRAI NEGALIMA nestuke.gif VARTOTI
cituoju:
Kadangi jis skatina gimdos susitraukimus, nėščiosios turėtų nevartoti petražolių arbatos ir aliejaus.

g.gif nesupykit, bet saraselis pasirode nepatikimas ax.gif tikrai nenoriu izeisti autores, bet negalejau tylet, kad kuri bedos nepasidarytumet
Atsakyti
aciu uz info 4u.gif
del ciobreliu ir petrazoles tai tikrai keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2009 09 07, 16:36)
sveikutes  smile.gif
nesupykit, kad visko neskaiciau( gal kita diena prisesiu pazioplinet) tik pirma sarasiuka perzvelgiau.
Ir ten kaip galimas dalykas yrasyta petrazole  g.gif  zinokite turiu pusles problemu ir tiktai daug tuo domejausi. Ir PETRAZOLES TIKRAI NEGALIMA  nestuke.gif  VARTOTI
cituoju:
Kadangi jis skatina gimdos susitraukimus, nėščiosios turėtų nevartoti petražolių arbatos ir aliejaus.

g.gif  nesupykit, bet saraselis pasirode nepatikimas  ax.gif  tikrai nenoriu izeisti autores, bet negalejau tylet, kad kuri bedos nepasidarytumet


Saraselis paimtas is farmacijos studentes paskaitu uzrasu. Bet, kiek pastebejau, tai del daugelio augalu yra skirtingu nuomoniu, todel as atsakomybes neprisiimu. Asmeniskai as del kiekvieno neaiskumo pasikonsultuociau su giniu. 4u.gif


meska
2004 07 21, 17:22
Man labai lengva forma streikuoja inkstai, tai daktaras liepe gerti petrazoliu arbatos, taip padesite dirbti inkstams ir uzbegsite didesniems nestumo metu atsirandantiems negalavimams uz akiu del inkstu.


Cia gal pasenus info skaitos g.gif Bet as nesistebiu, kad vieni daktarai rekomenduoja, kiti-draudzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 12 rugsėjo 2009 - 21:27
Gal kas nors žino, ar gali pakenkti vaistai, mažinantys testosterono kiekį organizme nėštumo metu? Gydytojas man išrašė THYBON, o jo aprašymas tik vokiečių kalba (kita net ir nerandu). Nežinau ką daryti verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes.Gal zinot ar galima nestumo metu gerti liebzedziu arbata? 4u.gif
Atsakyti