Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Pradžioj nėštumo įnirtingai domėjausi ką galima, ką negalima. O informacija visur prieštarauja viena kitai doh.gif
Tad per visą nėštumą negėriau jokių vaistų ar vaistinių augalų. Džiaugiuosi, kad ir apsiėjau bigsmile.gif
Atsakyti
Laba vakara mergaites. Turiu klausima sergancioms migrena nestukems. Ar galima gerti kokius nors vaistus priepolio metu? Pvz IMIGRANT ,ar kitus panasaus tipo. Negaliu perskaityt ankstesniu temu,nes uzejo va dbr akyse mirga, kunas tirpsta,butu laikas gert tablete,bet vat ir nezinau galima ar ne...ka daryt... verysad.gif Gal kas zinot?

P.s priepolio metu man netik kad skauda galva be proto,bet mirga kyse,sunkiai matau,negaliu sneket,nutirpsta puse kuno... gal kam panasiai buna ? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kreiduota: 23 gruodžio 2009 - 20:34
mergaites, klausimas, ar esat kuri gerus "Dalacin" antibijotikus nestumo metu ir ar viskas gerai lialiukui? bo taip staigiai sugeriau del kaklelio sutrumpejimo ir atsiverimo, nespejau, net gines paklaust, ar tikrai butina...o dabar ta mintis is galvos neina..pasidalinkit, Aciu ax.gif
Atsakyti
Man irgi tenka gerti antibus uvamin retard sad.gif dėl leukocitų šlapime. Prieš tai echo žiūrėjo sakė, kad stiprus, sveikas stuburiukas, širdis leliaus anotacijoj rašo tinka antrą nėštumo trimestrą vartot, bet taip neramu, tik galingi judesiukai ramina. Gal kas vartojot uvamin?
Atsakyti
as cia tokia info buvau radus ir guodziuos, kad gydytojai zino, ka skiria


1. Nėštumo metu saugiai vartojamiems antibiotikams priskiriami penicilinai (išimtis tikarcilinas), cefalosporinai, eritromicinas (išimtis eritromicino estolatas) ir galbūt aztreonamas (nedaug duomenų apie poveikį vaisiui).

2. Nėštumo metu atsargiai vartojamiems antibiotikams priklauso aminoglikozidai, vankomicinas, klindamicinas, imepenemas-cilastatinas, trimetoprimas ir nitrofurantoinas.

3. Nėštumo metu kontraindikuotini chloramfenikolis, eritromicino estolatas, tetraciklinas, fluorokinolonai ir trimetoprimas-sulfametoksazolis. Kontroversiški duomenys yra apie metronidazolio vartojimą dėl jo karcinogeninio potencialo. Sulfonamidų nereikėtų skirti trečiąjį nėštumo trimestrą. Kai kurie ekspertai nerekomenduoja skirti tetraciklino nėštumo metu dėl nustatyto teratogeninio veikimo graužikams.
Atsakyti
gydytojai nestukem be rimtos priezastiem vaistu neskiria.negydomas uzdegimas,uzleista liga gali leliukui labiau pakenkti nei gerai parinkti vaistai
Atsakyti
Laba vakara.
Stipriai sloguoju ir skauda gerkle. Gyd. israse kazkokiu vaistu kad vaisiui nepakenktu, taciau nenoriu nieko gerti ir vaistu.
Gal zinote kokiu priemoniu kitu, kas butu galima ir padetu greiciau?
Geriu arbatas, idedu citrinos, truputeli medaus nepiknaudziaujant.
Atsakyti
QUOTE(vvictory @ 2010 01 05, 19:40)
Laba vakara.
Stipriai sloguoju ir skauda gerkle. Gyd. israse kazkokiu vaistu kad vaisiui nepakenktu, taciau nenoriu nieko gerti ir vaistu.
Gal zinote kokiu priemoniu kitu, kas butu galima ir padetu greiciau?
Geriu arbatas, idedu citrinos, truputeli medaus nepiknaudziaujant.


Taigi ir gerk juos! mirksiukas.gif tikriausiai homeopatiniu paskyre.
O apie sloga gydytojai sako: gydoma praeina per 7 dienas, negydoma - per savaite lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, esu naujoke, ir dar nelabai igudusi supermama forume smile.gif tikiuosi atleisite, jeigu kartosiuosi su klausimu blush2.gif man bando herpis ant lupos issokti, bet vat beda, tiek visko prisiklausiau, kad net bijau paprastus kadaise vartotus tepaliukus naudoti (acic ir pan.) unsure.gif ir dabar net nezinau jau ka galima, ko ne, kas gali pakenkti kas ne...

belandziodama visagaliame internete radau straipsniuka: http://www.sveikaszm...r...=6&ligid=99

bet nezinau, labai Jusu nuomone noreciau isgirsti ypatingai tu, kurios patyrusios smile.gif
aciu labai uz pagalba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonai @ 2010 01 11, 16:42)
Sveikos merginos, esu naujoke, ir dar nelabai igudusi supermama forume smile.gif tikiuosi atleisite, jeigu kartosiuosi su klausimu  blush2.gif man bando herpis ant lupos issokti, bet vat beda, tiek visko prisiklausiau, kad net bijau paprastus kadaise vartotus tepaliukus naudoti (acic ir pan.) unsure.gif ir dabar net nezinau jau ka galima, ko ne, kas gali pakenkti kas ne...

belandziodama visagaliame internete radau straipsniuka: http://www.sveikaszm...r...=6&ligid=99

bet nezinau, labai Jusu nuomone noreciau isgirsti ypatingai tu, kurios patyrusios smile.gif
aciu labai uz pagalba  rolleyes.gif



del herpeso man gydytoja sake, jei anksciau naudojau kazkokius tepaliukus nera problemos juos naudot ir dabar!! tik nereiktu geriamu vaistu nuo herpeso naudot, o tepamus, tai pirmyn!! (as pat naudojau Silicea tepaliuka)
Atsakyti
Aciu labai, nuraminot dusele mano smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytės nestuke.gif
man padarė šlapimo tyrimus tai pasakė, jog jie nėra labai geri, trūksta kažkokių druskų g.gif
taigi daktarė išrašė vaistų URINAL blink.gif
Daugiau nieko neaiškino, tik liepė juos vartoti. Gal kuri nors esate vartojusi šiuos vaistus ir ar padėjo ? blush2.gif
Atsakyti