Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Sveikos,

gal zinot ar galima kaitintis kojas kai esi nestuke.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Velgi @ 2010 08 25, 17:10)
Sveikos,

gal zinot ar galima kaitintis kojas kai esi  nestuke.gif ?

viskas galima, tik protingai, nestuke tai ne ligone kuriai reikalingas atskiras meniu, jei reikia tai ir pasikaitink ti aisku neverdanciam vandeny:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif O gal kas žinot, ką daryti su migrena? Pirmą nėštumą kentėjau, net po kelias dienas į darbą neidavau, po gimdymo praėjo, taip džiaugiausi, o dabar ir vėl kartojasi. Šeimos gydytoja net nesivargino ką nors patarti, pasakė tik tiek, kad ateik, kai pagimdysi doh.gif Kai tik pajuntu skausmą, geriu paracetamolį ir deduosi šaltą lininį rankšluostį, bet tai tikrai nepadeda. Gal kas žinot ką nors nekenksmingo, bet veiksmingo?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Turiu problema del uzsikimsusios nosies, jau kelias dienas negaliu normaliai kvepuoti neisilasinusi vaistu. Gyvenu ne Lietuvoje, cia nerandu jokiu gydanciu purskalu, tik ta gryna chemija, labai neramu, ar jis maziukui nepakenks verysad.gif Be to ir pries nestuma ta purskala daznai naudodavau, nebesinori man jo taip daznai naudoti, tai gal zinote kokiu geru budu, kaip atlaisvinti uzsikimsusia nosi be tu visu chemiju?
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 05, 15:17)
Sveikos 4u.gif Turiu problema del uzsikimsusios nosies, jau kelias dienas negaliu normaliai kvepuoti neisilasinusi vaistu. Gyvenu ne Lietuvoje, cia nerandu jokiu gydanciu purskalu, tik ta gryna chemija, labai neramu, ar jis maziukui nepakenks verysad.gif Be to ir pries nestuma ta purskala daznai naudodavau, nebesinori man jo taip daznai naudoti, tai gal zinote kokiu geru budu, kaip atlaisvinti uzsikimsusia nosi be tu visu chemiju?

Plauk jūros vandeniu, tikrai tikiu, kad tokio ir užsienio parduotuvėse pilna mirksiukas.gif
O šiaip geri homeopatiniai vaistukai yra Euphorbium compositum, pabandyk paieškoti, gal rasi vaistinėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 05, 15:17)
Sveikos 4u.gif Turiu problema del uzsikimsusios nosies, jau kelias dienas negaliu normaliai kvepuoti neisilasinusi vaistu. Gyvenu ne Lietuvoje, cia nerandu jokiu gydanciu purskalu, tik ta gryna chemija, labai neramu, ar jis maziukui nepakenks verysad.gif Be to ir pries nestuma ta purskala daznai naudodavau, nebesinori man jo taip daznai naudoti, tai gal zinote kokiu geru budu, kaip atlaisvinti uzsikimsusia nosi be tu visu chemiju?


As siuo metu turiu ta pacia problema kaip ir tu. Maziausias blogis kaip ir patare yra juros vanduo arba purskalas, kuri galima nesciosioms - Xymelin menthol
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2008 12 29, 18:01)

SAUGŪS vaistai(nepraeinantys pro placentą)( bet tai nereiškia, kad juos galima gerti kiek nori!Tik labai reikiant):

Penicilinai(antibiotikų grupė)
Cefalosporinai(antibiotikų grupė)
Paracetamolis

schmoll.gif
Klinikinių duomenų apie paracetamolio vartojimą nėštumo metu nepakanka.

Nors preparatas prasiskverbia per placentą, jo vartojimo metu žalingo poveikio motinai ir vaisiui bei naujagimiui nenustatyta, jei vartojamos terapinės dozės. Nustatyta, kad moterims vėlyvuoju nėštumo laikotarpiu dažnai vartojant paracetamolio, kūdikiams ir mokyklinio amžiaus vaikams didėja dusulio, net bronchinės astmos atsiradimo rizika, todėl nėštumo laikotarpiu paracetamolio vartoti nerekomenduojama.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

pas mane rado kazkokia negera bakterija ir gydytoja israse Ospamox 1000 antibiotiku... labai bijau kad nepakentu leliukam, gal kas zinot ar ne per didele doze po 1 tabl 3 kartus dienoj?
Atsakyti
QUOTE(Kristina! @ 2010 09 03, 13:06)
Sveikos 4u.gif  O gal kas žinot, ką daryti su migrena? Pirmą nėštumą kentėjau, net po kelias dienas į darbą neidavau, po gimdymo praėjo, taip džiaugiausi, o dabar ir vėl kartojasi. Šeimos gydytoja net nesivargino ką nors patarti, pasakė tik tiek, kad ateik, kai pagimdysi doh.gif  Kai tik pajuntu skausmą, geriu paracetamolį ir deduosi šaltą lininį rankšluostį, bet tai tikrai nepadeda. Gal kas žinot ką nors nekenksmingo, bet veiksmingo?


Susisiek su anikute. Ja nestumo metu irgi kankino migrena ir zinau, kad jai gydytoja leido gerti kazkokius vaistus nuo migrenos, nes geriau kartais isgerti vaistu, nei kenteti dideli skausma.
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 05, 15:17)
Sveikos 4u.gif Turiu problema del uzsikimsusios nosies, jau kelias dienas negaliu normaliai kvepuoti neisilasinusi vaistu. Gyvenu ne Lietuvoje, cia nerandu jokiu gydanciu purskalu, tik ta gryna chemija, labai neramu, ar jis maziukui nepakenks verysad.gif Be to ir pries nestuma ta purskala daznai naudodavau, nebesinori man jo taip daznai naudoti, tai gal zinote kokiu geru budu, kaip atlaisvinti uzsikimsusia nosi be tu visu chemiju?

Paskutinem nestuke.gif savaitem buvau persisaldzius, tai nuo siaubingos slogos ir nosies uzgulimo gydytoja leido gelbetis Pinosol lasiukais. Tai zolelinis preparatas. Dar labai padeda inhaliacijos(turejau spec aparata).
Atsakyti
Vartojau tik homeopatinius ir prireikus numust temperatura paracetamoli.Plius esu astmininke tai teko ir ventolina purkstis,bet sis jokio poveikio vaisiui nesukelia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Velgi @ 2010 08 25, 15:10)
gal zinot ar galima kaitintis kojas kai esi  nestuke.gif ?

Tikrai negalima, nes gali sukelti persileidimą schmoll.gif

Peršalus gerdavau arbatėlės (citrina+medus+imbieras arba aviečių uogienė+vanduo) 4u.gif
Kai skaudėjo gerklę, čiulpdavau kažkokius saldainiukus (vaistinėj pirkau) 4u.gif
Į užsikimšusį nosiuką purkšdavau jūros vandenį 4u.gif
O kai vienąkart buvo siaubingai pakilusi temperatūra, gėriau paracetamolį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 16 rugsėjo 2010 - 12:41
man slapime rado streptokoka, ir liepe penicilina gerti, cia radau kad lyg ir galima,bet as taip pergyvenu taip nenoriu jo, kad uzmus visas geras bakterijas, ir gal dar kuo pakenks ,...tiesiog is proto varo....
Atsakyti