Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(ekona @ 2010 11 06, 02:40)
Ar galima besilaukiancioms vartoti Mezym? Vienur raso, kad galima gydytojui paskyrus, kitur kad ne. O kaip is tiesu? Nes pats Mezym skaitosi naturalus virskinimo fermentas  g.gif

kazkur cia forume skaiciau, gyditojos atsakyma, kad galima. ir as taip manau retkarciais galima betkoki tau tinkanti vaista
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2010 11 06, 02:40)
Ar galima besilaukiancioms vartoti Mezym? Vienur raso, kad galima gydytojui paskyrus, kitur kad ne. O kaip is tiesu? Nes pats Mezym skaitosi naturalus virskinimo fermentas  g.gif

Sveika,mano seimos gydytoja sake,kad nevartoti.Geriau jau Frutin,Rennie,Gastricumeel.Tik tiksliai nezinau,kurie is ju pagerina virskinima.Man blogai virskina,ypac dabar nestuke.gif,bet kol kas nieko nevartoju.Nuo remens galima Rennie ar Gastricumeel.Apie Frutin dar reiks paieskot info kam jis tiksliai vartojamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborg34: 08 lapkričio 2010 - 16:45
Dekui uz atsakymus 4u.gif man pirmom nestumo savaitem streikavo skrandis, atrode maistas stovi nevirskinamas, o ir anksciau kai dar nebuvau nestuke.gif megdavau isgert mezymo virskinimo veiklai pagerint. blush2.gif

Is tiesu priejau isvada - geriau jokiu vaistu nevartoti kol laukiesi, jei tai nera itin butina.
Atsakyti
Labukas mamytės, mums eina šešta savaitė, labai maudena ir raižo pilvą, pradžioje viską didejančiai gimdai nurašinėjau, bet dabar jau įtariu kad čia virškinimo bėdos, ir viduriai pastoviai paleisti. Kaip manot ar gerosios bakterijos kapsulėse galimos nėštumo metu, nu pvz Bifovalis koks?? Gal kas ką girdėjot?
Atsakyti
Nescioms galima vartoti vaistus, kurie skiriami kudikiams, na bifolaca kudikimas galima reiskia ir jums galima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutuke @ 2010 11 11, 10:11)
Labukas mamytės, mums eina šešta savaitė, labai maudena ir raižo pilvą, pradžioje viską didejančiai gimdai nurašinėjau, bet dabar jau įtariu kad čia virškinimo bėdos, ir viduriai pastoviai paleisti. Kaip manot ar gerosios bakterijos kapsulėse galimos nėštumo metu, nu pvz Bifovalis koks?? Gal kas ką girdėjot?


Bifolac infolapelyje rašo:

BIFOLAC yra saugus įvairaus amžiaus vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims, suaugusiems, jokie pašaliniai reiškiniai nepastebėti. Jame nėra alergiją ir kitus pašalinius efektus sukeliančių sudėtinių dalių. Tai kompleksas gyvų šaldytų-džiovintų bakterijų su optimalia jų augimui mitybine terpe.
Atsakyti
Sveikos, gal galit patarti dėl Ranitidino...
Vakar draugės "patariama" ( kuri beja irgi laukias) sugėriau dvi tabletes šio vaisto. Šiandien internete radau, kad kai kur rašo, jog jį vartoti draudžiama - kitur - kad saugu blink.gif Ar kuri gėrėt šį vaistą nuo refliukso? Pati tikrai daugiau nebegersiu, supykau ant patarėjos savo ( ji šį vaistą nuolat geria), bet gal dvi tabletės nepakenks?
Atsakyti
is savo patirties.... naudojau paracetamoli,salbutamoli (nuo dusulio,as astmininke),citramona,homeopatinius nuo gerkles ir kosulio
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 11 12, 12:41)
Sveikos, gal galit patarti dėl Ranitidino...
Vakar draugės "patariama" ( kuri beja irgi laukias) sugėriau dvi tabletes šio vaisto. Šiandien internete radau, kad kai kur rašo, jog jį vartoti draudžiama - kitur - kad saugu  blink.gif  Ar kuri gėrėt šį vaistą nuo refliukso? Pati tikrai daugiau nebegersiu, supykau ant patarėjos savo ( ji šį vaistą nuolat geria), bet gal dvi tabletės nepakenks?

jau tikrai kad del to gali ramiai miegot smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,labai gera temele sukurta,aciu autorei 4u.gif
Mane labai daznai kamuoja galvos skausmai,kartais issiverciu ir be ju,bet kartais isgeriu APAP ax.gif kaip manot ar jis nekensksmingas g.gif
O kas liecia zalia arbata,tarkim zalia su citrina ir imbiero saknimis,Sambala,su zenseniu saknimis,ir zalia arbata su jazminaiciais.Isvardijau sias arbatas,ne mama labai dauk man ju pripirko is Presto g.gif todel idomu ar as jas galiu gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*zara* @ 2010 11 14, 13:13)
Sveikutes,labai gera temele sukurta,aciu autorei 4u.gif
Mane labai daznai kamuoja galvos skausmai,kartais issiverciu ir be ju,bet kartais isgeriu APAP ax.gif kaip manot ar jis nekensksmingas g.gif
O kas liecia zalia arbata,tarkim zalia su citrina ir imbiero saknimis,Sambala,su zenseniu saknimis,ir zalia arbata su jazminaiciais.Isvardijau sias arbatas,ne mama labai dauk man ju pripirko is Presto g.gif todel idomu ar as jas galiu gerti g.gif

sveika, labai retais atvejais jei isgersi APAPO nieko blogo nenutiks, bet jis nesciom negalimas, o arbateles kurias turite, gerkite i sveikata smile.gif ,
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 11 14, 12:18)
sveika, labai retais atvejais jei isgersi APAPO nieko blogo nenutiks, bet jis nesciom negalimas, o arbateles kurias turite, gerkite i sveikata smile.gif ,

Aciu uz informacija 4u.gif Reiskia buvau blogai informuota apie APAP g.gif sake galima,o pasirodo ne schmoll.gif viskas jo nebegersiu schmoll.gif
Atsakyti