Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Galimi/negalimi vaistai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
D'Elija
QUOTE(Požiūris @ 2008 12 29, 17:01)
Gal kam pravers wink.gif
Pykinimui, vėmimui, seilėtekiui slopinti:

labai aciu uz info 4u.gif
o kas tiktu nuo viduriu uzketejimo unsure.gif blush2.gif
Tekantisaule
QUOTE(Bamu @ 2011 01 24, 15:37)
labai aciu uz info 4u.gif
o kas tiktu nuo viduriu uzketejimo unsure.gif  blush2.gif
*

Dziovintos slyvos, slyvu sultys, kiviai, jogurtas, kefyras, avizine kose...
Reiktu vengti kavos, bananu ir kt., kas kietina vidurius. mirksiukas.gif
Zuikis puikis ilgausis
o kur parasyta, kad negalima zemuogiu?
as ka tik kokias 6 saujas saldytu su cukrum suvalgiau verysad.gif
muji
QUOTE(ingeborg34 @ 2011 01 20, 15:51)
Sveikos,gal kas zinote,kodel negalima vartot zemuogiu?Daug turiu trintu su cukrum atsargu ir negaliu valgyt.O seile net varva.. smile.gif
*

galima tas zemuoges! valgykit i sveikata. Nestukems jos kaip tik super !
kaubojey
Paracetamoli gerti sako, kad galima, nors lapelyje raso, kad:

NĖŠTUMO IR ŽINDYMO LAIKOTARPIS

Paracetamolis prasiskverbia per placentą ir patenka į motinos pieną, todėl jo nėščioms moterims ir žindyvėms galima vartoti tik būtinu atveju. Tokių moterų gydymą paracetamoliu turi prižiūrėti gydytojas.

Tai kaip cia? Galima, bet tik neperdaug?
#69#
sveikutes o ar galima gerti theraflu? labai kosiu ir pakilo temperatura,net nezinau ka gerti
zabukas
QUOTE(#69# @ 2011 02 04, 19:21)
sveikutes o ar galima gerti theraflu? labai kosiu ir pakilo temperatura,net nezinau ka gerti
*

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėščia ar kūdikį krūtimi maitinanti pacientė, prieš vartodama bet kokių medikamentų, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
#69#
QUOTE(mucka @ 2011 02 04, 21:55)
Nėštumo ir žindymo laikotarpis

Nėščia ar kūdikį krūtimi maitinanti pacientė, prieš vartodama bet kokių medikamentų, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
*

zinau kad turiu pasitarti,bet be pirmadienio niekaip
Medaus mona
QUOTE(#69# @ 2011 02 04, 22:46)
zinau kad turiu pasitarti,bet be pirmadienio niekaip
*

Tai gal tiesiog paprasto paracetamolio išgerkit tabletę, jei temperatūra aukšta, t. y. 38 ir daugiau. Nors irgi nelabai patariama pirmą nėštumo trimestrą, bet geriau, nei per aukšta temperatūra. 4u.gif O šiaip kuo daugiau skysčių vartokit, karštos arbatos su medum, laikykit kojas šiltai ir būtinai gulėkit iki pirmadienio, kada jau galėsit pasitarti su gydytoja mirksiukas.gif
Medaus mona
Ir dar, nuo kosulio vartoju Pectosan sirupą, ir Gelomyrtolio tabletes, šie vaistai augaliniu pagrindu sukurti. O šiaip daugiau nežinau, dėl rimtesnių vaistų vartojimo tikrai reikia pasitarti su gydytoja. Tikiuosi, kad pagelbėjau, sveikit! 4u.gif
smalsuole :)
sveikutes 4u.gif
is karto atsiprasau,visos temos neskaiciau,bet atejau pas jus su klausimu,kaip ir dauguma smile.gif
esu girdejusi,kad nestukem nuo pilvo maudimo galima naudoti nospa,ar tiesa?ir jaigu taip,gal zinot kiek tab per diena galima? smile.gif
Tekantisaule
smile.gif+2011 02 05, 15:03-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2011 02 05, 15:03)
sveikutes 4u.gif
is karto atsiprasau,visos temos neskaiciau,bet atejau pas jus su klausimu,kaip ir dauguma smile.gif
esu girdejusi,kad nestukem nuo pilvo maudimo galima naudoti nospa,ar tiesa?ir jaigu taip,gal zinot kiek tab per diena galima? smile.gif
*

Bent jau as pirma karta girdziu... g.gif ir siaip, nerizikuociau nospos gerti, visgi stiprus vaistas. Neaisku koks tas Jusu pilvo maudimas, ar skrandi skauda, ar gimda spazmuoja? Jei butent del pilvo tempimo ir gimdos spazmu, tai patariama gerti magnio tabletes 3d. po 1tab., arba jei milteliais, tai Diasporial 1pak. per diena.
O skrandzio skausmams malsinti, galima isgerti angliuka. Sekmes.
Flika
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?
Tekantisaule
QUOTE(SuperLaura @ 2011 02 07, 12:16)
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif  Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif  Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif  Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?
*

Del ciobreliu tikrai nesijaudinciau... mirksiukas.gif Man ir paciai pediatre buvo rekomendavusi gerti vaistazoles, kai sirgau: ciobrelius, ersketuoges, salpusnius ir pan. O kas del Ospamoxo, tai jis vienas silpniausiu antibiotiku ir daznai skiriamas butent nesciosioms. As manau, kad tavo zirniukui viskas gerai. mirksiukas.gif Paciai neteko jo gerti, bet paskaitinejusi rasi nemazai info, kad daug nestuke.gif skyre butent tuos antibiotikus ir pagimde sveikucius grazucius mazylius. smile.gif Taigi, sekmes, atsipalaiduok ir megaukis nestumu. 4u.gif
ArTutė
Pries menesiuka (16 sav buvo) ir man teko ospamox gerti, bet israse buvo ne 500 o 1000. Dabar dare echo, tai vaikutis vystosi, viskas tvarkoje. Ir kai internete pasiskaiciau tai tikrai daugumai nestukiu juos israso jei yra butina mirksiukas.gif
Flika
Ačiū, mielosios už paguodos žodžius... 4u.gif
barboryte1
Skaiciau straipsni nesciosioms Anglijoje, kad su vaistazoliu arbatom taip pat reikia neisijausti, nes tai irgi yra vaistai. Daznai mums atrodo, kad zoleliu arbata, nes naturali, maziau kenkia, bet kas ten zino. Gal kai kurios zoles ar augalai labiau kenkia nei tam tikri vaistai.
As nestumo pradzioj, kol nezinojau kad laukiuosi, keleta dienu geriau ibuprofena, nes labai skaudejo galva. Isigandau, nes jis nesciom netinka. Sakiau gydytojui, sake, kad neturetu pakenkti. Gal nenorejo gasdinti. Bet kuriuo atveju, nervai nieko nepakeis, geriau tiketi, kad viskas gerai ir nestresuoti.
September_Lady
QUOTE(SuperLaura @ 2011 02 07, 13:16)
Sveikutės,
pasiskaitinėjau temą nuo pradžios, tai nusigandau..Nes 2 sav kaip man bronchitas, o 6 sav, kaip laukiuosi ax.gif  Visa savaitę gėriau čiobrelius, nes man kaip tik minėjo, kad jie nekenksmingi, sakė tik nuo tų žolių, gali vaikas gimti alergiškas..Na, čia matyt kiekvienam skirtingai rodos. Kadangi liaudies medicina nepadėjo pasveikti, tai išrašė antobiotikų Ospamox 500mg... g.gif  Kosulys aprimo, bet lb pergyvenu dėl žirniuko... Juolab, kad pas mane buvo 2 nesivystantys nėštumai... verysad.gif  Gal kas gėrėt Ospamox ar panašius vaistus nėštumo pradžioje?
*

as 22sav geriau 1000mg Ospamoxa nuo bronchito. gine sake tikrai maziau kenksminga, nei pati liga.

del ciobreliu nestumo pradzioj ir pabaigoj esu girdejus kita nuomone. ne tik del alergijos, bet del persileidimo/prieslaikinio vertetu vengti ju. aisku cefyro ten is ju kibirais negeri...tai ir nekenkia gal...
Inga.D
Sveikos merginos,

Ar teko kuriai nestumo metu Olynth vartoti? Mane vargina baisi nestumine sloga, uzgulta nosis siaubingai. Diena iskenciu, o nakti niekaip. Ir taip jau 2 sav. verysad.gif
Ritusikas
QUOTE(Inga.D @ 2011 02 20, 14:02)
Sveikos merginos,

Ar teko kuriai nestumo metu Olynth vartoti? Mane vargina baisi nestumine sloga, uzgulta nosis siaubingai. Diena iskenciu, o nakti niekaip. Ir taip jau 2 sav. verysad.gif
*

as per nestuma irgi kankinausi su sloga, tai kelis kart purshkiausi, nes negalejau visai kvepuot...(nu bent buvo tokis jausmas), niu phu phu phu, lyg ir nieko, dabar dar maitinu ( zinoma maziau, kelis kart per para), bet vel uzpuolus baisinei slogai kelis kart isipurshkiau smile.gif

manau nieko tokio, o dazniausiai vaistuose rashoma, kad negalima nesciosioms, tik del to, kad kuri nescia, ar maitinanti mama rizikuos savo vaikiuko sveikata ir dalyvaus vaistu bandymuose?? g.gif taip ir rashoma, kad draudziama, nepatartina ir t.t..
paslydaunetycia
sveikutės visos

užpuolė niežuliai perštuliai, nuėjau pas gyd. padarė tepinėlį, ir išrašė vaistų..... kiek suprantu užpuolė grybels. nėštumas 12 sav. išrašė Clotrimazolum žvakutes, ir Fluconazol kapsules...... bet kapsulių informaciniame lapelyje parašyta, kad negalima nėštumo metu....... dabar pasimetus ęsu.... ar gertituos vaistus, ar ne...... išgyti tai reikia..... gal vien žvakutės padės......
gal kuri susidūrėte su šitomis kapsulėmis nėštumo metu?
Gris
QUOTE(paslydaunetycia @ 2011 02 21, 15:59)
sveikutės visos

užpuolė niežuliai perštuliai, nuėjau pas gyd. padarė tepinėlį, ir išrašė vaistų..... kiek suprantu užpuolė grybels. nėštumas 12 sav. išrašė Clotrimazolum žvakutes, ir Fluconazol kapsules...... bet kapsulių informaciniame lapelyje parašyta, kad negalima  nėštumo metu....... dabar pasimetus ęsu.... ar gertituos vaistus, ar ne...... išgyti tai reikia..... gal vien žvakutės padės......
gal kuri susidūrėte su šitomis kapsulėmis nėštumo metu?
*

o gydytoja žino, kad jūs nėščia? aš bandyčiau gydytis vien tik žvakutėmis.. 4u.gif
paslydaunetycia
QUOTE(Cansado @ 2011 02 21, 16:03)
o gydytoja žino, kad jūs nėščia? aš bandyčiau gydytis vien tik žvakutėmis..  4u.gif
*

tikrai žino.
drugelis.
Sveikos, o kaip dėl Ospamox? Man ausies uždegimas, patikino, kad saugūs, bet gal dar ką jūs turit pridurti?
nenorom šiandien jau pirmą tabletę sugėriau... verysad.gif
Anzelika.P
sveikos, uzejo gerkles skausmai. turiu purskaliuka "faringo spray". Jo sudetis:medetku aliejus, saltalankiu aliejus , bergemonciu aliejus, augalinis aliejus.
atrodo, kad sudetis gan gera, bet ar tie aliejai nepakenks, nes net ne visu vaistazoliu galima nestumo metu....o info apie si vaista nesciosiom neradau nete...
gal kuriai gyd. skyre ar zinote galima ji naudoti ar ne.
dekui 4u.gif
gerberiuke
sveikutes, merginos,
noreciau jusu patarimo... nakti sueme didziulis danties skausmas, bet toks siaubingas, kad kenteti negalejau, lyg nervas atviras butu, kazkas baisaus... per savo kvaila galva ir nezinojima isgeriau nimesilio... o dabar labai pergyvenu, kad nebuciau pakenkusi leliukui... mums 18-ta savaitele dabar... gal kuri esate susidurusi su panasia situacija?..
pupa7775
Sveikos mamytes, norejau paklaust ar vartojat "Mamita" maisto papildus nestukems-kiek zinau ten pagrinde tik Omega3, gelezies ir folio rugsties komponentai, to ko sunku gauti per sveika mityba. Ka apie juos manote ir kaip ilgai juos reikia vartoti?
Papildyta:
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 07, 05:14)
sveikutes, merginos,
noreciau jusu patarimo... nakti sueme didziulis danties skausmas, bet toks siaubingas, kad kenteti negalejau, lyg nervas atviras butu, kazkas baisaus... per savo kvaila galva ir nezinojima isgeriau nimesilio... o dabar labai pergyvenu, kad nebuciau pakenkusi leliukui... mums 18-ta savaitele dabar... gal kuri esate susidurusi su panasia situacija?..
*

Pasikonsultuok su ginekologe, bet kadangi jums 18-ta savaite, tai gal nieko tokio. Bandau paguost. unsure.gif
gerberiuke
QUOTE(pupa7775 @ 2011 03 10, 09:43)
Sveikos mamytes, norejau paklaust ar vartojat "Mamita" maisto papildus nestukems-kiek zinau ten pagrinde tik Omega3, gelezies ir folio rugsties komponentai, to ko sunku gauti per sveika mityba. Ka apie juos manote ir kaip ilgai juos reikia vartoti?
Papildyta:
Pasikonsultuok su ginekologe, bet kadangi jums 18-ta savaite, tai gal nieko tokio. Bandau paguost.  unsure.gif
*

aciukas... gine sake nuo to kio kiekio nieko bet daugiau nereikia... bet kad vis tiek man neramu........ sad.gif net baisu pagalvoti apie blogiausia......
Laola
Sveikos mamytės, sakykit, o jūs lakuojate nagus? Aš kai sužinojau , kad laukiuosi, niekad nebesilakavau nagu... o taip norisi pasigrazinti rankeles ax.gif tik kažin ar galima?
gerberiuke
QUOTE(Laola @ 2011 03 11, 22:05)
Sveikos mamytės, sakykit, o jūs lakuojate nagus? Aš kai sužinojau , kad laukiuosi, niekad nebesilakavau nagu... o taip norisi pasigrazinti rankeles  ax.gif  tik kažin ar galima?
*

siulyciau dar karta perskaityti temos pavadinima... mes cia apie VAISTUS diskutuojame.......
mrgata
sveikos,
gal kas turesit infoir man padesit patarimais

laukiuos 25 savaite, pries savaite buvau persalusi suvartojau amoxicillin'o 6 dienas. Dabar yra islike bronchu spazmai gydytojas pulmonologas paskyre Miflonide 200 mikrogramu infaliaciniai milteliu, sake kad hemeopatiniai, taciau informaciniai lapelyje randu, kad neciosiom sis vaistas yra neskiriamas ir jo sudetis yra budezonidas.. tad suabejojau del vartojimo.
Gal kazka zinote apie siuos vaistus?...
LIMIK
Sveikos mamytes, turiu dideli nerima, prasau pagalbos, pasirodo, kad pastojau to visiskai nesitikeda, o pirmaja savaite po pastojimo stipriai persirgau virusine infekcija, tad nesitikedama jog galiu lauktis nesisaugojau vaistuku dabar yra apie 4-5 savaite, vis dar kosulys neatstoja, jei galit kas papasakokit ar pirmoji savaite labai pavojinga vaisiaus vystymuisi, ar didele apsigimimu tikimybe, ka daryti?labai norim leliuko, bet bijau kad gali buti negerumu.esu didelej panikoj, asaru negaliu sulaikyti.laukiu atsakymu....aciu
gerberiuke
QUOTE(LIMIK @ 2011 03 20, 11:35)
Sveikos mamytes, turiu dideli nerima, prasau pagalbos, pasirodo, kad pastojau to visiskai nesitikeda, o pirmaja savaite po pastojimo stipriai persirgau virusine infekcija, tad nesitikedama jog galiu lauktis nesisaugojau vaistuku dabar yra apie 4-5 savaite, vis dar kosulys neatstoja, jei galit kas papasakokit ar pirmoji savaite labai pavojinga vaisiaus vystymuisi, ar didele apsigimimu tikimybe, ka daryti?labai norim leliuko, bet bijau kad gali buti negerumu.esu didelej panikoj, asaru negaliu sulaikyti.laukiu atsakymu....aciu
*

ramiau ramiau ramiau 4u.gif pirmaja savaite leliukas (zirniukas, gal tiksliau) negauna jokiu medziagu is taves, jis tik taisosi dar pas tave, todel tikrai nieko negali jam pakenkti... kiek gi buna netyciuku, kai moteris ir isgeria, ir paruko, ir tikrai turi sveikus leliukus, todel ramybes, ir grazaus nesiojimo 4u.gif aukit ir didekit 4u.gif
LIMIK
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 21, 09:14)
ramiau ramiau ramiau  4u.gif pirmaja savaite leliukas (zirniukas, gal tiksliau) negauna jokiu medziagu is taves, jis tik taisosi dar pas tave, todel tikrai nieko negali jam pakenkti... kiek gi buna netyciuku, kai moteris ir isgeria, ir paruko, ir tikrai turi sveikus leliukus, todel ramybes, ir grazaus nesiojimo  4u.gif  aukit ir didekit  4u.gif
*

labai aciu uz padrasinancius zodzius 4u.gif
sileste
QUOTE(LIMIK @ 2011 03 19, 21:35)
*

galit but visiskai rami, tokiam laike, gemaline puslele tik iesko vietos pilvelyje kaip prisitvirtint, todel jokio kontakto su mama neturi, as pati kol nezinojau kad laukiuos , o kai suzinojau jau buvo 5sav, buvau tiek vaistu prisitasius, raminantys, kraujo spaudima reguliuojanciu doh.gif , aisku supanikavau, ginekologe ziurejo i mane ir sypsojos, kad visiskai neimciau i galva, del sventos ramybes pasidariau priska 1, rezultatai buvo geri, finisas-gyvas ir sveikas leliukas smile.gif auginkit pilviuka ir dziaukites, nes tik geros emocijos jums abiem reikalingos dabar.
gerberiuke
prasom 4u.gif
o vat jei kas galetu pakonsultuoti mane del nimesil vartojimo penkta menesi, buciau labai dekinga... auksciau rasiau apie savo nerima, taciau niekas nieko man neatsake... verysad.gif
LIMIK
QUOTE(sileste @ 2011 03 21, 10:14)
galit but visiskai rami, tokiam laike, gemaline puslele tik iesko vietos pilvelyje kaip prisitvirtint, todel jokio kontakto su mama neturi, as pati kol nezinojau kad laukiuos , o kai suzinojau jau buvo 5sav, buvau tiek vaistu prisitasius, raminantys, kraujo spaudima reguliuojanciu doh.gif , aisku supanikavau, ginekologe ziurejo i mane ir sypsojos, kad visiskai neimciau i galva, del sventos ramybes pasidariau priska 1, rezultatai buvo geri, finisas-gyvas ir sveikas leliukas smile.gif auginkit pilviuka ir dziaukites, nes tik geros emocijos jums abiem reikalingos dabar.
*

uoj kaip gerai, kad jus cia taip optimistiskai visos thumbup.gif , nors del tos sventos ramybes ir as galvoju pasidaryti ta genetini tyrima, tikiuosi, kad jis to optimizmo daugiau suteiks 4u.gif
mamyte4
QUOTE(Požiūris @ 2008 12 29, 17:01)
Gal kam pravers wink.gif
Pykinimui, vėmimui, seilėtekiui slopinti:

Imbieras
Medetkų užpilas
Erškėčių vaisių nuoviras
Pipirmėčių silpnas užpilas
Kepenų, tulžies latakų ligoms gydyti:

Šlamučių žiedynų užpilas
Pipirmėčių lapų užpilas
Kmynų vaisių nuoviras
Kalendrų vaisių nuoviras

Aktyvinti žarnyno veiklą:

Erškėčių lapai
Dilgėlių lapai
Inkstų, šlapimo takų ligos:

Rugiagėlių žiedynai
Beržų lapai ir pumpurai (negalima esant inkstų nepakakankamumui)
Care-lady papildas
Cranberry papildo NEGALIMA
Augalai GALIMI nėščioms:

Sukatžolė
Trikertė žvaginė
Medetkos
Erškėčiai
Valerijonai
Beržų lapai
Dirvinis asiūklis
Gudobelės vaisiai
Rugiagėlė
Petražolė
Spanguolė

Augalai, NEGALIMI nesčioms dėl abortinio bei toksinio poveikio:

Čiobrelio
Raudonėlio
Ugniažolė
Alijošius
Amalas
Kadagys
Kartusis pelynas
Senos lapai
Rabarbaras
Šaltekšnis
Šalpusnis
Taukė

SAUGŪS vaistai(nepraeinantys pro placentą)( bet tai nereiškia, kad juos galima gerti kiek nori!Tik labai reikiant):

Penicilinai(antibiotikų grupė)
Cefalosporinai(antibiotikų grupė)
Paracetamolis
Narkotiniai analgetikai(morfinas, tramadolis ir t.t - manau jų tikrai neprireiks)
Metildopa (antiparkinsoninis vaistas)
Polivitaminai
Maža ir vidutinė dozė gliukokortikoidų (nuo astmos pusrškalai)
Teratogeniški vaistai( praeina pro placentą, kenkia kūdikiui):

AKF inhibitoriai(vaistai nuo spaudimo pagrinde)
alkoholis
Nuo epilepsijos
Litis(nuo depresijų, manijų)
Visi xanax, relanium, bromazepamas, diazepamas - raminantys benzodiazepinai
Estrogai (lyt mot hormonai)
Tetraciklinai (antibiotikai)
vaistai nuo cukrinio diabeto
Chinolonai(antibiotiku grupė)
vaistai nuo vėžio

Laktacijai didinti:

Anyžių vaisiai+kmynai+pankoliai+dilgėlė= (visus lygiom dalim paimti reikia) 1 arbatinį šaukštelį 1 puodeliui užpilti karštu vandeniu ir gerti 1-2 kartus per dieną.
Laktacijai mažinti:

Graikinio riešutmedžio lapai (20 dalių)+apynių spurgai (20 dalių)+šalavijo lapai (40 dalių) Gerti po 1 arb šaukstelį užpylus verdančiu vandeniu 1 puodelį per dieną.
p.s. copy-paste iš kito tinklapio  4u.gif
*

Janushka_
O kazi kaip su metom? g.gif
kramtuke7
sveikutes smile.gif laukiuosi jau 3 vaikelio,dabar yra kazkur 8 savaites, bet turiu problemu su nugara,ji man visad skaudedavo,o dabar kai sueme,tai baisu,man gydytojas pasiule injekcija i stubura,sako,kad nekenks vaisiui,gyvenu airijoj, o cia gydytojai,nepatikimi,zinau savo "kailiu" smile.gif lankau dabar proceduras,gal galit ka patart?
LIMIK
QUOTE(kramtuke7 @ 2011 03 28, 18:14)
sveikutes  smile.gif  laukiuosi jau 3 vaikelio,dabar yra kazkur 8 savaites,  bet turiu problemu su nugara,ji man visad skaudedavo,o dabar kai sueme,tai baisu,man gydytojas pasiule injekcija i stubura,sako,kad nekenks vaisiui,gyvenu airijoj, o cia gydytojai,nepatikimi,zinau savo "kailiu" smile.gif lankau dabar proceduras,gal galit ka patart?
*

sveikute, pries savaitele ir mane buvo suriete i ozio raga, bet nedariau nieko, tik gulejau ir nors pati nesitikejau atleido nugara be jokiu vaistuku thumbup.gif
kramtuke7
na as ir taip manau,pakentesiu jei ka,o gal tos ir manksteles pades smile.gif
troliuke
Sveikutes, turiu problemu su sloga. neina kvepuoti per nori, nors tu ka doh.gif
nepadeda jokie juros drusku vandenai, niekas. net pasidariau senovini receptuka, vistiek nieko gero verysad.gif

Naudoju kad prakvepuociau XYMELIN. bet zinau kad jo nestuke.gif naudoti negalima doh.gif .
patarkite ka daryti ax.gif doh.gif
Busiukas
QUOTE(troliuke @ 2011 04 05, 13:58)
Sveikutes, turiu problemu su sloga. neina kvepuoti per nori, nors tu ka  doh.gif
nepadeda jokie juros drusku vandenai, niekas. net pasidariau senovini receptuka, vistiek nieko gero  verysad.gif

Naudoju kad prakvepuociau XYMELIN. bet zinau kad jo  nestuke.gif naudoti negalima  doh.gif .
patarkite ka daryti  ax.gif  doh.gif
*

Bandyk lasinti Pinosol lasiukus arba Sinupreta tabletes zinau kad galima nestuke.gif ,o del sirupo pasiklausk pas vaistininka.
troliuke
QUOTE(Busiukas @ 2011 04 05, 11:08)
Bandyk lasinti Pinosol lasiukus arba Sinupreta tabletes zinau kad galima  nestuke.gif ,o del sirupo pasiklausk pas vaistininka.
*

aciukas 4u.gif , eisiu i vaistine, ziuresiu ka sakys del tu lasukiu ax.gif
LIMIK
Norejau paklausti, ar pats kosulys gali pakenkti vaisiui? mums 7 savaites,gydytojai prie plauciu nieko neranda, sako turi praeiti, bet kosulys kankina nuo pat nestumo pradzios ir niekaip juo neatsikratau schmoll.gif ir gal kas gali patarti kaip juo galima atsikratyti liaudiskais budais ax.gif
~VEGA~
sveikos,
gal koks nors tepalas nugarai tinka nesciosioms? is tu visu fastum geliu ir tt?????
klausiau gines--tai nieko nesugebejo atsakyti.
lori30
Raso alijosiaus negalima, tai kaip su tuo gerimu "zaliose bonkose" ten lyg alijosiaus gerimas???? g.gif
ekona
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 04 18, 11:14)
sveikos,
gal koks nors tepalas nugarai tinka nesciosioms? is tu visu  fastum geliu ir tt?????
klausiau gines--tai nieko nesugebejo atsakyti.
*

bent jau informaciniam lapely tai raso kad turi buti skiriamas atsargiai. Kas per gine kad negali atsakyt doh.gif
mazasvelniukas
gaila neatradau sio forumo kai laukiausi, labai daug naudingos info 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.