Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

Sveikos mamytės, sakykit, o jūs lakuojate nagus? Aš kai sužinojau , kad laukiuosi, niekad nebesilakavau nagu... o taip norisi pasigrazinti rankeles ax.gif tik kažin ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2011 03 11, 22:05)
Sveikos mamytės, sakykit, o jūs lakuojate nagus? Aš kai sužinojau , kad laukiuosi, niekad nebesilakavau nagu... o taip norisi pasigrazinti rankeles  ax.gif  tik kažin ar galima?

siulyciau dar karta perskaityti temos pavadinima... mes cia apie VAISTUS diskutuojame.......
Atsakyti
sveikos,
gal kas turesit infoir man padesit patarimais

laukiuos 25 savaite, pries savaite buvau persalusi suvartojau amoxicillin'o 6 dienas. Dabar yra islike bronchu spazmai gydytojas pulmonologas paskyre Miflonide 200 mikrogramu infaliaciniai milteliu, sake kad hemeopatiniai, taciau informaciniai lapelyje randu, kad neciosiom sis vaistas yra neskiriamas ir jo sudetis yra budezonidas.. tad suabejojau del vartojimo.
Gal kazka zinote apie siuos vaistus?...
Atsakyti
Sveikos mamytes, turiu dideli nerima, prasau pagalbos, pasirodo, kad pastojau to visiskai nesitikeda, o pirmaja savaite po pastojimo stipriai persirgau virusine infekcija, tad nesitikedama jog galiu lauktis nesisaugojau vaistuku dabar yra apie 4-5 savaite, vis dar kosulys neatstoja, jei galit kas papasakokit ar pirmoji savaite labai pavojinga vaisiaus vystymuisi, ar didele apsigimimu tikimybe, ka daryti?labai norim leliuko, bet bijau kad gali buti negerumu.esu didelej panikoj, asaru negaliu sulaikyti.laukiu atsakymu....aciu
Atsakyti
QUOTE(LIMIK @ 2011 03 20, 11:35)
Sveikos mamytes, turiu dideli nerima, prasau pagalbos, pasirodo, kad pastojau to visiskai nesitikeda, o pirmaja savaite po pastojimo stipriai persirgau virusine infekcija, tad nesitikedama jog galiu lauktis nesisaugojau vaistuku dabar yra apie 4-5 savaite, vis dar kosulys neatstoja, jei galit kas papasakokit ar pirmoji savaite labai pavojinga vaisiaus vystymuisi, ar didele apsigimimu tikimybe, ka daryti?labai norim leliuko, bet bijau kad gali buti negerumu.esu didelej panikoj, asaru negaliu sulaikyti.laukiu atsakymu....aciu

ramiau ramiau ramiau 4u.gif pirmaja savaite leliukas (zirniukas, gal tiksliau) negauna jokiu medziagu is taves, jis tik taisosi dar pas tave, todel tikrai nieko negali jam pakenkti... kiek gi buna netyciuku, kai moteris ir isgeria, ir paruko, ir tikrai turi sveikus leliukus, todel ramybes, ir grazaus nesiojimo 4u.gif aukit ir didekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerberiuke @ 2011 03 21, 09:14)
ramiau ramiau ramiau  4u.gif pirmaja savaite leliukas (zirniukas, gal tiksliau) negauna jokiu medziagu is taves, jis tik taisosi dar pas tave, todel tikrai nieko negali jam pakenkti... kiek gi buna netyciuku, kai moteris ir isgeria, ir paruko, ir tikrai turi sveikus leliukus, todel ramybes, ir grazaus nesiojimo  4u.gif  aukit ir didekit  4u.gif


labai aciu uz padrasinancius zodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIMIK @ 2011 03 19, 21:35)
Sveikos mamytes, turiu dideli nerima, prasau pagalbos, pasirodo, kad pastojau to visiskai nesitikeda, o pirmaja savaite po pastojimo stipriai persirgau virusine infekcija, tad nesitikedama jog galiu lauktis nesisaugojau vaistuku dabar yra apie 4-5 savaite, vis dar kosulys neatstoja, jei galit kas papasakokit ar pirmoji savaite labai pavojinga vaisiaus vystymuisi, ar didele apsigimimu tikimybe, ka daryti?labai norim leliuko, bet bijau kad gali buti negerumu.esu didelej panikoj, asaru negaliu sulaikyti.laukiu atsakymu....aciu

galit but visiskai rami, tokiam laike, gemaline puslele tik iesko vietos pilvelyje kaip prisitvirtint, todel jokio kontakto su mama neturi, as pati kol nezinojau kad laukiuos , o kai suzinojau jau buvo 5sav, buvau tiek vaistu prisitasius, raminantys, kraujo spaudima reguliuojanciu doh.gif , aisku supanikavau, ginekologe ziurejo i mane ir sypsojos, kad visiskai neimciau i galva, del sventos ramybes pasidariau priska 1, rezultatai buvo geri, finisas-gyvas ir sveikas leliukas smile.gif auginkit pilviuka ir dziaukites, nes tik geros emocijos jums abiem reikalingos dabar.
Atsakyti
prasom 4u.gif
o vat jei kas galetu pakonsultuoti mane del nimesil vartojimo penkta menesi, buciau labai dekinga... auksciau rasiau apie savo nerima, taciau niekas nieko man neatsake... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 03 21, 10:14)
galit but visiskai rami, tokiam laike, gemaline puslele tik iesko vietos pilvelyje kaip prisitvirtint, todel jokio kontakto su mama neturi, as pati kol nezinojau kad laukiuos , o kai suzinojau jau buvo 5sav, buvau tiek vaistu prisitasius, raminantys, kraujo spaudima reguliuojanciu doh.gif , aisku supanikavau, ginekologe ziurejo i mane ir sypsojos, kad visiskai neimciau i galva, del sventos ramybes pasidariau priska 1, rezultatai buvo geri, finisas-gyvas ir sveikas leliukas smile.gif auginkit pilviuka ir dziaukites, nes tik geros emocijos jums abiem reikalingos dabar.



uoj kaip gerai, kad jus cia taip optimistiskai visos thumbup.gif , nors del tos sventos ramybes ir as galvoju pasidaryti ta genetini tyrima, tikiuosi, kad jis to optimizmo daugiau suteiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2008 12 29, 17:01)
Gal kam pravers wink.gif
Pykinimui, vėmimui, seilėtekiui slopinti:

Imbieras
Medetkų užpilas
Erškėčių vaisių nuoviras
Pipirmėčių silpnas užpilas
Kepenų, tulžies latakų ligoms gydyti:

Šlamučių žiedynų užpilas
Pipirmėčių lapų užpilas
Kmynų vaisių nuoviras
Kalendrų vaisių nuoviras

Aktyvinti žarnyno veiklą:

Erškėčių lapai
Dilgėlių lapai
Inkstų, šlapimo takų ligos:

Rugiagėlių žiedynai
Beržų lapai ir pumpurai (negalima esant inkstų nepakakankamumui)
Care-lady papildas
Cranberry papildo NEGALIMA
Augalai GALIMI nėščioms:

Sukatžolė
Trikertė žvaginė
Medetkos
Erškėčiai
Valerijonai
Beržų lapai
Dirvinis asiūklis
Gudobelės vaisiai
Rugiagėlė
Petražolė
Spanguolė

Augalai, NEGALIMI nesčioms dėl abortinio bei toksinio poveikio:

Čiobrelio
Raudonėlio
Ugniažolė
Alijošius
Amalas
Kadagys
Kartusis pelynas
Senos lapai
Rabarbaras
Šaltekšnis
Šalpusnis
Taukė

SAUGŪS vaistai(nepraeinantys pro placentą)( bet tai nereiškia, kad juos galima gerti kiek nori!Tik labai reikiant):

Penicilinai(antibiotikų grupė)
Cefalosporinai(antibiotikų grupė)
Paracetamolis
Narkotiniai analgetikai(morfinas, tramadolis ir t.t - manau jų tikrai neprireiks)
Metildopa (antiparkinsoninis vaistas)
Polivitaminai
Maža ir vidutinė dozė gliukokortikoidų (nuo astmos pusrškalai)
Teratogeniški vaistai( praeina pro placentą, kenkia kūdikiui):

AKF inhibitoriai(vaistai nuo spaudimo pagrinde)
alkoholis
Nuo epilepsijos
Litis(nuo depresijų, manijų)
Visi xanax, relanium, bromazepamas, diazepamas - raminantys benzodiazepinai
Estrogai (lyt mot hormonai)
Tetraciklinai (antibiotikai)
vaistai nuo cukrinio diabeto
Chinolonai(antibiotiku grupė)
vaistai nuo vėžio

Laktacijai didinti:

Anyžių vaisiai+kmynai+pankoliai+dilgėlė= (visus lygiom dalim paimti reikia) 1 arbatinį šaukštelį 1 puodeliui užpilti karštu vandeniu ir gerti 1-2 kartus per dieną.
Laktacijai mažinti:

Graikinio riešutmedžio lapai (20 dalių)+apynių spurgai (20 dalių)+šalavijo lapai (40 dalių) Gerti po 1 arb šaukstelį užpylus verdančiu vandeniu 1 puodelį per dieną.
p.s. copy-paste iš kito tinklapio  4u.gif

Atsakyti
O kazi kaip su metom? g.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif laukiuosi jau 3 vaikelio,dabar yra kazkur 8 savaites, bet turiu problemu su nugara,ji man visad skaudedavo,o dabar kai sueme,tai baisu,man gydytojas pasiule injekcija i stubura,sako,kad nekenks vaisiui,gyvenu airijoj, o cia gydytojai,nepatikimi,zinau savo "kailiu" smile.gif lankau dabar proceduras,gal galit ka patart?
Atsakyti