Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cheminis sušukavimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ILGAPLAUKE
As jau senai noriu cheminio,mano plaukai ilgi ir stori,kazin kas gautusi turbut kaip ala pugaciova biggrin.gif
Gal kuri patyrusi ant savo plaukuciu g.gif
Jurzuk
Buvau susidejusi chemini pries kokius 6 - 7 metus doh.gif Dabar net is tolo neprisileidziu tokios minties. Is pradziu buvo grazu, patepi zele ar putom ir graziai susibanguoja plaukuciai, graziai slapio efekto garbaneles atrodo, BET... Pradeda ataugineti TIESUS plaukai! Kokius 2 men, gal dar nieko, bet veliau, esi priversta arba vel detis chemini, arba kazkokiu budu atsiauginti plaukus ir nukirpti chemiskai sugarbanotus. Vaizdas panasiai kaip Mijos jei kas ja pamenat kaip atrode doh.gif Beto plaukai puciasi, butina kasdien kazkaip juos tvarkyti, teplioti visokiom zelem... Chemiskai pazeistam plaukui islikti sveikam mano galva neimanoma arba reikia visa alga paaukoti plauku prieziuros priemonem ir ne bet kokiom!
Ir dabar kai pamenu kokius ilgus ir tiesius plaukus turejau vis pagalvoju ar ne po cheminio mano plaukai patys pradejo siek tiek banguotis ir pustis doh.gif Nors cheminis jau seniausiai nuauges unsure.gif
murrkute
sveikute, as po gimdymo buvau susidejusi praejus pusmeciui, tai susigarbanavo labai gerai thumbup.gif
AlKi
QUOTE(Flinstoun'ai @ 2009 06 25, 10:31)
panos,SOS!

noriu chemini detis,buvau pries 5metus susidejus,jau seniai nuauge,ir ilgiausi sweiki plaukai dabar,bet va,esu po gimdymo 2men,ir mane gasdina wisi,kad nesigaus man tas cheminis doh.gif gal kas bande detis po gimdymo?
*

Buvau po pirmo gimdymo susidėjusi. Atrodė gražiai...
Praėjo jau virš 5 metų. Nors ir pasižiūriu foto, gžu ir tiko, bet tokios klaidos dabar nedaryčiau...Antras, trečias kartai cheminio jau tokie gražūs man nebebuvo. O atsiaugint plaukus oj kaip sunku buvo. O ir nusausėjo žiauriai.

Dabar va džiaugiuosi tiesiais kaip stagariukai plaukais (net žnyplių nereikia jų tiesint).

Vistik tas cheminis tai laikinas grožis, kaip mano kirpėja sako - tai ekstra ekstra paskutiniu atveju reikia daryt. Geriau kelis kartus persikirpt ir persidažyt ieškant savo varianto rolleyes.gif
ILGAPLAUKE
QUOTE(Svajoklė* @ 2009 07 09, 14:42)
Buvau susidejusi chemini pries kokius 6 - 7 metus  doh.gif Dabar net is tolo neprisileidziu tokios minties. Is pradziu buvo grazu, patepi zele ar putom ir graziai susibanguoja plaukuciai, graziai slapio efekto garbaneles atrodo, BET... Pradeda ataugineti TIESUS plaukai! Kokius 2 men, gal dar nieko, bet veliau, esi priversta arba vel detis chemini, arba kazkokiu budu atsiauginti plaukus ir nukirpti chemiskai sugarbanotus. Vaizdas panasiai kaip Mijos jei kas ja pamenat kaip atrode  doh.gif Beto plaukai puciasi, butina kasdien kazkaip juos tvarkyti, teplioti visokiom zelem... Chemiskai pazeistam plaukui islikti sveikam mano galva neimanoma arba reikia visa alga paaukoti plauku prieziuros priemonem ir ne bet kokiom!
Ir dabar kai pamenu kokius ilgus ir tiesius plaukus turejau vis pagalvoju ar ne po cheminio mano plaukai patys pradejo siek tiek banguotis ir pustis doh.gif Nors cheminis jau seniausiai nuauges  unsure.gif
*

Perskaicius,dingsta man tas noras unsure.gif bet ir tiesus pabodo rolleyes.gif
Jurzuk
QUOTE(Ilgaplauke @ 2009 07 09, 23:33)
Perskaicius,dingsta man tas noras unsure.gif bet ir tiesus pabodo rolleyes.gif
*

Turint tokius ilgus ir storus plaukus tikrai ju negadinciau, ypac cheminiu schmoll.gif Pagalvok kiek laiko reikes juos atauginti, norint vel tureti sveikus plaukus doh.gif
Pentarda
Laabai nooriuuu cheminiu, nes jau igriso tiesus lysi plaukai doh.gif atrodau baisiai doh.gif po gimdymo jau ilgus uzsiauginau tai sakau pries iseinant i darba susidesiu chemini rolleyes.gif
Prasau patarimo kur Kaune gera meistra rast ilgu plauku cheminiui sudeti ax.gif

QUOTE(ricci @ 2009 04 20, 17:35)
kazkada ankstesneje temoje pasakojau apie headline, tai tokia forumiete po to susigunde ir ji daresi Vilniuje- Jasinskio gatveje. Po to imete cia mums foto- ir labai graziai atrode ax.gif  Nezinau pas kuria kirpeja daresi. As dariausi Kauno sarma style. Pries savaite susidejau chemini visunitoje- su Alfaparf. A la tausojantis, drekinantis.. Nieko blatno g.gif  Tas pats kas headline. Sarma style man dar net labiau patiko, nes suktukai pas juos geresni- labiau pakelia plauka nuo saknu. Na bet nesigailiu, baisiai norejau ta alfaparf tausojanti chemini isbandyt ax.gif
*

WAu bigsmile.gif kaip idomu rolleyes.gif ir kaip fain kad Kaune yra tokiu dalyku thumbup.gif

QUOTE(inguckiene @ 2009 05 11, 19:19)
laba.as tai praeita savaite dejaus chemini.kaune naomi kirpykloj. su ir galiuku pakirpimu 80lt sumokejau
*

Ane bigsmile.gif tai nebrangu visai bigsmile.gif
Kaip daba tavo plaukuciai? ar nesugadinti? g.gif
QUOTE(ricci @ 2009 05 14, 23:00)
sikart dejausi visunitoj Vilniuje- su alfa parf. Mokejau 250 su pakirpimu. Bet nuo saknu praktiskai nepakilo verysad.gif  Na nezinau...man headline is wellos labiau patinka. Sarma style suktukai tai tikrai geresni  ax.gif Grisiu kitakart i sarma style.
Jei apie headline kainas, tai siaip dar pries metus su pakirpimu mokejau 135 uz headline- Kaune.
*

Domina mane tas headline cheminis bigsmile.gif
O,kur Kaune dejai? Pas kokia kirpeja? g.gif
ra2ga
Merginos,
kodėl jus nuotraukų neįdedat? unsure.gif
Taip norisi pasižiūrėti ax.gif
Susigundžiau ir ašej...
zvaigzdielaite
user posted image
Pagaliau turiu garbaneles mirksiukas.gif
ra2ga
QUOTE(zvaigzdielaite @ 2009 08 28, 16:41)
Pagaliau turiu garbaneles  mirksiukas.gif
*

Man gražu bigsmile.gif
O čia šlapi plaukai?
Mano plaukai šiek tiek žemiau pečių.
Ir blondi...
Kažna ar gražiai atrodytu. g.gif
Blackgate
Man labai įdomu, tos kurios dėjosi tausojančius plaukus cheminius, kaip jums plaukai po kurio laiko, ar nenugeltonavo, nenusausėjo? g.gif
*Voriukas*
QUOTE(Svajoklė* @ 2009 07 09, 14:42)
Buvau susidejusi chemini pries kokius 6 - 7 metus  doh.gif Dabar net is tolo neprisileidziu tokios minties. Is pradziu buvo grazu, patepi zele ar putom ir graziai susibanguoja plaukuciai, graziai slapio efekto garbaneles atrodo, BET... Pradeda ataugineti TIESUS plaukai! Kokius 2 men, gal dar nieko, bet veliau, esi priversta arba vel detis chemini, arba kazkokiu budu atsiauginti plaukus ir nukirpti chemiskai sugarbanotus. Vaizdas panasiai kaip Mijos jei kas ja pamenat kaip atrode  doh.gif Beto plaukai puciasi, butina kasdien kazkaip juos tvarkyti, teplioti visokiom zelem... Chemiskai pazeistam plaukui islikti sveikam mano galva neimanoma arba reikia visa alga paaukoti plauku prieziuros priemonem ir ne bet kokiom!
Ir dabar kai pamenu kokius ilgus ir tiesius plaukus turejau vis pagalvoju ar ne po cheminio mano plaukai patys pradejo siek tiek banguotis ir pustis doh.gif Nors cheminis jau seniausiai nuauges  unsure.gif
*

Dabar daro chemini ir trumpam laikui. Nereikia laukti kol ataugs. As dariau pusmeciuj, pabandyti ar patiks. O kiek atkalbinejo visi doh.gif . Padariau, labai patenkinta, ir dar noriu. bigsmile.gif
CarpeDiem
4u.gif Pasipasakosiu ir as. Chemeni dejaus kelis kartus ( rodos 4 g.gif). Pirma karta dare ant mano naturaliu plauku. Labai stiprus, labai garbanotas (ant vidutini biguduku) -na, atrode graziai. Tada dar buvau jaunute ir jokiu spec. kaukiu ar kazkokios spec. prieziuros plaukuciams netaikiau unsure.gif Nors plaukai atrode sveiki, bet po kiek laiko galiukai nuluzinejo unsure.gif Bet cheminis tikrai buvo gan stiprus padarytas, nes kai plaukai ataugo skirtumas buvo labai ryskus. Nauji plaukai ataugineja, o garbanos ne kiek neissileidzia. Tas buvo doh.gif
Veliau visi mano cheminiai buvo silpnesni ir reikedavo vos ne kasdien detis fiktojancis priemones, kad matytusi garbaneles, nes po nakties jos paprasciausiai issileisdavo. Ir dar vienas dalykas, kuris man labai nepatiko- du paskutinius kartus cheminio prie pat saknu isvis nesimate. Kodel?? Ar tai todel, kad dar puse plauku garbanavos (visai nedaug) jie ir susigarbanavo vel, o atauge ne?? Trumpai laike?Gal turejo prie saktu kaip nors ilgiau laikyti... Na,znz. Pas dvi skirtingas kirpejas dariaus, o rezultatas tas pats : labai mazai garbanuoti plaukuciai prie saknu, kurie jau po menesiu visai issileidzia. g.gif
Bet vistiek as noriu to cheminio.. smile.gif Nes paziuriu i savo senas nuotraukytes ir suprantu, kad garbanuoti plaukuciai man daug labiau tinka!! 4u.gif
Dukati
sveikos smile.gif mano plaukai ilgi, iki pat subiniuko, tai dabar labai mąstau ar verta dėti cheminį, ar nesugadinsiu jų...
Koks būtų pats stambiausias? nes norėčiau stambių garbanų, o ką galėtumėte papasakoti apie dalinį, laikiną cheminį? smile.gif ar plaukai tuomet nespėja nuaugti?
Snzk
As labai daug metu norejau garbaneliu ir pagaliau padariau...Ir zinokit niekad daugiau nedarysiu...sugadinau plaukus ir dabar laukiu kol ataugs...pasisieke man su kirpeja sad.gif
jolak
noriu ir as pasisakyti,
esu bandzius chemini, bet tai ne man
mano plaukai labai ploni ir sviesus
as dejausi headline, cia su wella produkcija, radau tik siauliuose, pazystama pasake, esu labai patenkinta,
kai einu i kirpykla pasikirpti galiuku, net kirpejos klausia ar cia tavo naturaliai garbanojasi,
kaip yra faina kad plaukai atrodo naturaliai o ne kad cheminis detas, isplovus galva jie nesusoka i garbanas kaip po cheminio, reikia jas paspaudyti, nu zodziu yra tokia procedura.
tai va jei kas domina, galiu duoti tel nr.
as jau ne viena karta dejausi, tikrai nenusivyliau
o ta kirpeja patars kokiems plaukams geriausia
Blackgate
O kur Vilniuje daro headline? Jau beveik apsisprendžiau dėtis cheminį, tik noriu cheminio, kažkiek tausojančio plaukus. Nes kiek suprantu, kad ir koks cheminis bebūtų, vis tiek kažkiek pakenks. rolleyes.gif
Airuciux
QUOTE(jolak @ 2009 10 09, 08:04)
noriu ir as pasisakyti,
esu bandzius chemini, bet tai ne man
mano plaukai labai ploni ir sviesus
as dejausi headline, cia su wella produkcija, radau tik siauliuose, pazystama pasake, esu labai patenkinta,
kai einu i kirpykla pasikirpti galiuku, net kirpejos klausia ar cia tavo naturaliai garbanojasi,
kaip yra faina kad plaukai atrodo naturaliai o ne kad cheminis detas, isplovus galva jie nesusoka i garbanas kaip po cheminio, reikia jas paspaudyti, nu zodziu yra tokia procedura.
tai va jei kas domina, galiu duoti tel nr.
as jau ne viena karta dejausi, tikrai nenusivyliau
o ta kirpeja patars kokiems plaukams geriausia
*

gundausi ir as cheminiam, kirpeja irgi minejo wella, atseit su zolelemis, plaukams nekenkia, bet mane labai nustebino, kai pasake jog is pradziu reiks padazyti, o tik po to darytis chemini, nors mano plaukai dazyti pries 3 savaites ir dar nedaug nuauge.. ar gali taip buti? g.gif
ricci
gal susimaise... nes tikrai zinau, kad pirma cheminis, po to dazoma (mazdaug po 2 sav.) ax.gif
jolak
LABA. JEI NENORI TAI IR NEDAZYK, GI NEBUTINA,
AS SI SAVAITGALI VARAU I SIAULIUS DARYTIS VEL HEADLINE,
IR UZSIRASIAU SRUOGELIU TAIP PAT DAZYMUI, TAI PAZIURESIM KA PIRMA PADARYS,
ricci
Patarciau bent 1 savaite palaukti po cheminio ir tik tada dazyti, labai plaukams pakenksit ax.gif
ella*
QUOTE(Snzk @ 2009 10 08, 17:49)
As labai daug metu norejau garbaneliu ir pagaliau padariau...Ir zinokit niekad daugiau nedarysiu...sugadinau plaukus ir dabar laukiu kol ataugs...pasisieke man su kirpeja sad.gif
*

panasiai ir man buvo unsure.gif turejau plaukus kurie siek tiek banguodavosi, visi visuomet labai girdavo kad grazus ir pan wub.gif bet uzsinorejau as smulkiu garbaneliu, vista doh.gif pasidariau ta chemini, ir taip plaukus susigadinau schmoll.gif gyvenime daugiau niekas manes neprivers jo darytis. plaukai tokie nusiure buvo, pusdavosi, kaip pas pudeli doh.gif dabar jau praeje metai po cheminio susukavimo, tai jau atsibodo tie galai nusiure, ir turbut teks eit kirpt savo ilgus plaukus ir nesiot trumpus verysad.gif nes kad ir kokias priemones benaudojau, niekas neatgaivino mano plauku.. labai pavydziu tom, kurioms cheminis pavyksta ir atrodo nepriekaistingai wub.gif
picolina
o kur galima buti raski kokiu cheminiu susukavimu nuotraukyciu.labai ir as noriu garbaneliu
miaow
gal kas gali pasiulyti kokia gera kirpeja Vilniuje del cheminio? smile.gif nes pati noreciau susigarbanoti plonom sruoglem,mano plaukai vidutinio ilgio,kazin ar labai sutrumpes? ax.gif
musical-girl
o ar imanoma istiesinti chemini? jei po poros dienu visai nebepatinka? Dar plaukuciai nebuvo plauti. Tai gal kas kokiu budu zinote?
Balalaika.
QUOTE(musical-girl @ 2010 02 04, 00:59)
o ar imanoma istiesinti chemini? jei po poros dienu visai nebepatinka?  Dar plaukuciai nebuvo plauti. Tai gal kas kokiu budu zinote?
*

Manau, jog tikrai ne. Nebent cheminis plaukų tiesinimas, tačiau ar įsivaizduojat aip pakenksit plaukams darydama iškart antrą cheminį? Kadangi cheminio metu yra pakeičiama plauko struktūra, tai paprastai nepaimsit ir nesusigrąžinsit buvusios. Mano patarimas būtų toks, prieš kiekvieną plovimą dėti aliejaus kaukes, kokosų ar alyvuogių, laikyti per naktį, plovimo metu dėti pirktines kaukes. Ir išplovus plaukus tiesinti tiesintuvu, jei negalite susidraugauti su banguotais plaukais. Aišku naudoti serumus, priemones apsaugančias nuo karščio, kad nebūtų stipriai pažeidžiami plaukai. Ir tiesiog laukti kol nuaugs. Gal kas patars kitokių būdų, geriausia aišku, kad patartų žmogus dirbantis su plaukais.
Felem
labutis merginos
gal kuri is cia esanciu yra isbandzius Wella headline chemini susukavima ? labai noretusi isgrist apie sia priemoniu atsiliepimu.
ir gal dar galit rekomenduot kokia kirpeja vilniuj kuri gerai dirba su sia priemone ?
Ingrila
Sveikos,
padariau aš lengvą cheminį prieš kelias dienas ir labai nusivyliau, nors ir apie saloną ir apie meistrę girdėjau tik gerus atsiliepimus, nors kita vertus gal čia mano plaukai tokie. Garantavo kad laikysis du mėnesius gal ir ilgiau, tačiau neišsilaikė net iki namų, plaukai kaip vielutės, jokių bangelių ir garbanėlių nesimato, tiesiog negražūs styrančios į visas puses sruogos. vos vos garbanuojasi prie kaklo ir tiek, nežinau dabar ką su jais ir daryt, kirpt gaila, bet ir taip vaikčiuot doh.gif vienintelis pliusas - šiek tiek pasikėlė nuo šaknų, bet paguoda nedidelė. o dar tas šlykštus niekaip neišsigaruojantis ir neišsiskalaujantis chemikalų kvapelis doh.gif labai norėjau garbanotų plaukų ir dabar vis dar noriu, bet jeučiu vien plaukų atgaivinimui ir gydymui išeis geri metai.
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 03, 20:28)
Sveikos,
padariau aš lengvą cheminį prieš kelias dienas ir labai nusivyliau, nors ir apie saloną ir apie meistrę girdėjau tik gerus atsiliepimus, nors kita vertus gal čia mano plaukai tokie. Garantavo kad laikysis du mėnesius gal ir ilgiau, tačiau neišsilaikė net iki namų, plaukai kaip vielutės, jokių bangelių ir garbanėlių nesimato, tiesiog negražūs styrančios į visas puses sruogos. vos vos garbanuojasi prie kaklo ir tiek, nežinau dabar ką su jais ir daryt, kirpt gaila, bet ir taip vaikčiuot  doh.gif vienintelis pliusas - šiek tiek pasikėlė nuo šaknų, bet paguoda nedidelė. o dar tas šlykštus niekaip neišsigaruojantis ir neišsiskalaujantis chemikalų kvapelis doh.gif  labai norėjau garbanotų plaukų ir dabar vis dar noriu, bet jeučiu vien plaukų atgaivinimui ir gydymui išeis geri metai.
*

o kokiom salone ir koki chemini suskavima dareisi ? gal cia su Wella headline priemonem taip gavosi ?
Ingrila
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 11:36)
o kokiom salone ir koki chemini suskavima dareisi ? gal cia su Wella headline priemonem taip gavosi ?
*

Dariau taip vadinamą lengvą cheminį, specialiai tariausi su meistre, kad būtų banguojantys natūraliai atrodantys plaukai, dariau Vilniuj, Sarma style, Jasinskio g. Praejo jau biši daugiau nei savaitė, cheminio neliko nei ženklo, jokio bangavimosi, jokio net ženklo kad apskritai buvo darytas cheminis, tik sugadinti plaukai. Darė su Wella
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 10:21)
Dariau taip vadinamą lengvą cheminį, specialiai tariausi su meistre, kad būtų banguojantys natūraliai atrodantys plaukai, dariau Vilniuj, Sarma style, Jasinskio g.  Praejo jau biši daugiau nei savaitė, cheminio neliko nei ženklo, jokio bangavimosi, jokio net ženklo kad apskritai buvo darytas cheminis, tik sugadinti plaukai. Darė su Wella
*

o tu nebandei i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba pasiskambint ? manau kad tokiu atveju uz nekokybiska darba galit prasyt grazint pinigus
o gal tavo plaukai tiesūs, nepasiduoda sukimams, po sukimo suktukais iš karto išsileidžia?
Beja gal atsimeni koks kirpejos vardas kuri dejo ? as kaip tik siandien uzsirasius i ta pacia sarma darytis su Wella cheminio unsure.gif
Tetavova
Gal kas rekomenduotų meistrę cheminiam sušukavimui Klaipėdoje? Labai noriu garbanėlių smile.gif
Ingrila
Darė šviesiaplaukė moteris Gitana, man rodos vardas jos, na plaukai tai tiesūs, kitaip nedaryčiau cheminio, bet pakankamai lengvai susigarbanoja, po suktukų nakties laisvai 2 dienas pravaikštau, tiesiog labai nemaloniai jaučiuosi dabar, sumokėjau 150 lt, ejau nes girdėjau gerų atsiliepimų, o dabar negaliu išeit iš namų nesurišus plaukų į kuodą.
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 12:48)
Darė šviesiaplaukė moteris Gitana, man rodos vardas jos, na plaukai tai tiesūs, kitaip nedaryčiau cheminio, bet pakankamai lengvai susigarbanoja, po suktukų nakties laisvai 2 dienas pravaikštau, tiesiog labai nemaloniai jaučiuosi dabar, sumokėjau 150 lt, ejau nes girdėjau gerų atsiliepimų, o dabar negaliu išeit iš namų nesurišus plaukų į kuodą.
*

o ka sake pati kirpeja del tokio "cheminio " ? neliepe kokiu papildomu priemoniu naudot kad garbanas suformuot ar atgaivint plaukaus ?
kazkaip jau baisu man eit siandien i kirpykla fear.gif
Ingrila
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 14:57)
o ka sake pati kirpeja del tokio "cheminio " ? neliepe kokiu papildomu priemoniu naudot kad garbanas suformuot ar atgaivint plaukaus ?
kazkaip jau baisu man eit siandien i kirpykla  fear.gif
*

sakė ant šlapių plaukų putas tepti ir visks, na bet kas iš tų putų kai ant jų drėgnų garbanų nė pėdsako. sakau nespėjau nuvažiuot iki namų kai to cheminio jau nesimatė doh.gif
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 13:02)
sakė ant šlapių plaukų putas tepti ir visks, na bet kas iš tų putų kai ant jų drėgnų garbanų nė pėdsako. sakau nespėjau nuvažiuot iki namų kai to cheminio jau nesimatė doh.gif
*

aš jau kokie 4 metai noriu cheminį išbandyt, tai manau pasiryšiu nueit šiandien į SarmąStyle. Parašysiu atsiliepimus kas ir kaip smile.gif
dar turiu prašymą - gal gali savo plaukų foto įmest ? labai jau įdomu kaip jie po tokio cheminio atrodo ?
Ingrila
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 15:09)
aš jau kokie 4 metai noriu cheminį išbandyt, tai manau pasiryšiu nueit šiandien į SarmąStyle. Parašysiu atsiliepimus kas ir kaip smile.gif
dar turiu prašymą - gal gali savo plaukų foto įmest ? labai jau įdomu kaip jie po tokio cheminio atrodo ?
*

pradžioj atrodė kaip viela, dabar kaip šluota, parašyk paštą atsiųsiu, nemoku čia foto dėt smile.gif ir lauksiu atsiliepimų, gal čia man tik taip nepasisekė
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 13:13)
pradžioj atrodė kaip viela, dabar kaip šluota, parašyk paštą atsiųsiu, nemoku čia foto dėt smile.gif ir lauksiu atsiliepimų, gal čia man tik taip nepasisekė
*

as labai tikiuosi koki nors panasu efekta i situs išgaut su tuo well headlines biggrin.gif

http://public.fotki.com/ikejos/plaukai/cel...r-08.html#media

http://public.fotki.com/ikejos/plaukai/82169515.html

Felem
mano pirmi ispudziai po Wella headlines cheminio
dejausi pas ta pacia kirpeja Sarma Style salone vilniuj, Jasinskio gatvej. Plaukai susigarbanojo, bet........ as prasiau kad detu ant paciu didziausiu suktuku, sudejo ant tokiu kaip kirpeja sake - kad grazu butu, deja man kol kas vaizdas nelabai patinka. Matyt mano ir kirpejos supratimas kas grazu skiriasi, nors manau kad turejo atsizvelgt i mano nuomone, jei prasiau didziausiu.
Dabar atrodo visa issiputus ir smulkiai garbanota...... Nors sake kad po poros plovimu plaukai susigules ir pakris i savo vietas. tikiuosi kad taip ir bus, nes kitaip tai ne zinau ka daryt reiks g.gif
Ingrila
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 23:09)
mano pirmi ispudziai po Wella headlines cheminio
dejausi pas ta pacia kirpeja Sarma Style salone vilniuj, Jasinskio gatvej. Plaukai susigarbanojo, bet........ as prasiau kad detu ant paciu didziausiu suktuku, sudejo ant tokiu kaip kirpeja sake - kad grazu butu, deja man kol kas vaizdas nelabai patinka. Matyt mano ir kirpejos supratimas kas grazu skiriasi, nors manau kad turejo atsizvelgt i mano nuomone, jei prasiau didziausiu.
Dabar atrodo visa issiputus ir smulkiai garbanota...... Nors sake kad po poros plovimu plaukai susigules ir pakris i savo vietas.  tikiuosi kad taip ir bus, nes kitaip tai ne zinau ka daryt reiks g.gif
*

o gal nuotraukytę gali įdėt?
Felem
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 10, 09:42)
o gal nuotraukytę gali įdėt?
*

greitu laiku tureciau idet..... bet kol kas rezultatu esu nepatenkinta...... tikrai nerekomenduotu Sarma Style salono
gal kuri turit ir galit imest foto suktuku su kuriais ta chemini daro ? man vis neduoda ramybes mintis kad kirpeja tikrai ne pacius didziausius man susuko ir uz tai rezultatas toks doh.gif
sinta
Sveikutės smile.gif

Niekas nebebandot darytis cheminio? smile.gif Aš prieš 6 gal metus dariausi pusmečiui ir buvau labai patenkinta garbanytės buvo smulkios man labai patiko tik gaila, kad Kaune su sesės pagalba, bet dabar vėl užėjo noras patapti garbane smile.gif Tik kai paskaičiau skaudžius išgyvenimus Sarma Style salone net nežinau kur darytis g.gif:
braske24
4u.gif Sveiki, pries kokius 7-8 metus kai dar gyvenau ir mokiausi Kaune buvau pirma karta susidejusi chemini - buvau juo abai patenkinta - nes garbanos buvo tokios naturalios - dideles - kaip naturaliai banguoti plaukai(kas pamatydavo nesuprasdavo,kad tai cheminis)Chemini susukavima dariausi laisves alejoj buvusioj kirpykloj - dabar ten tos kirpyklos, o ir kirpejos nebera - tokia inga dare - dabar ji berods amerikoj. PO to pirmo karto kai issileido cheminis praejo, gal kokie 7-8 menesiai.tada susidejau antra karta - ir vel viskas liuks - buvau patenkina.o jau trecia karta dejausi kitam mieste pas kita kirpeja - tai kai sugarbanojo mane kaip avina smulkiom garbanom - nors ir sakiau, kad taip nenoriu - bet...tai nuo to laiko bijau.Bet dabar bresta mintis vel vasarai susigarbanoti.
Razynka
et, kai dejausi chemini ir as aiskinau,kad noriu ant didziausiu suktuku, kad garbanos butu kaip naturalios ir ka jus manot? rezultatas priesingas, garbanos smulkios, istysusios, vaizdas klaikus, tvarkyk kaip nori, bet norimo grazaus efekto neisgausi. kai kirpeja pamate,kad likau nepatenkinta pasiteisino tuo, kad mano norima efekta galima isgauti tik sukant dideliais suktukais, su kuriasi jie cheminio nededa,o is karto negalejo to pasakyt???
praejo beveik metai, plaukai pasipute, o pries tai turejau ilgus grazius, lygius plaukus, kaip susigrazinti ta lyguma, ne neisivaizduoju, nes jei nenaudociau balzamo, kaukes, tai suku isvis neikisciau i savo kudlas. gyvenime daugiau jokio cheminio nesidesiu, geriau jau sus suktukais vargsiu rolleyes.gif
S.A.T.I.N.E
as ir noreciau cheminio,ypac ispydingai man atrodo slapias wub.gif rodos taip jis vadinas g.gif visa problema kad plaukus su dazymais pagadinau ir kirpeja atsisake chemini daryt verysad.gif
Tetavova
QUOTE(braske24 @ 2010 03 18, 13:15)
4u.gif Sveiki, pries kokius 7-8 metus kai dar gyvenau ir mokiausi Kaune buvau pirma karta susidejusi chemini - buvau juo abai patenkinta - nes garbanos buvo tokios naturalios - dideles  - kaip naturaliai banguoti plaukai(kas pamatydavo nesuprasdavo,kad tai cheminis)Chemini susukavima dariausi laisves alejoj buvusioj kirpykloj - dabar ten tos kirpyklos, o ir kirpejos nebera - tokia inga dare - dabar ji berods amerikoj. PO to pirmo karto kai issileido cheminis praejo, gal kokie 7-8 menesiai.tada susidejau antra karta - ir vel viskas liuks - buvau patenkina.o jau trecia karta dejausi kitam mieste pas kita kirpeja - tai kai sugarbanojo mane kaip avina smulkiom garbanom - nors ir sakiau, kad taip nenoriu - bet...tai nuo to laiko bijau.Bet dabar bresta mintis vel vasarai susigarbanoti.
*

Ziuriu, Braske24, pati is Klp. Tai gal sakau domejaisi, arba girdejai atsiliepimu, kas Klp. neblogai deda chemini... labai ir as noriu ant vasaros garbaneliu smile.gif
dkontvainiene
sveikos, as pries pora metu turjau chemini smile.gif , mano plaukai buvo iki liemens ir dar sviesinti (su augaliniais dazais) tai kirpejau pusantros valandos bande atkalbeti, bet labai norjau tai nepavyko jai biggrin.gif aisku visa tai labai pakenke plaukam, bet tepiau viska ka galejau bet ne kiek nesigailiu 4u.gif dabar jau vel noreciau ax.gif ax.gif
kasele
sveikos, gal galite papasakoti pagrindinius vadinamojo šlapio cheminio ir paprasto skirtumus? ir būtų gerai, jeigu galėtumėte pailiustruoti savo pasakojimą nuotraukomis. nežinau, kurį iš jų pasirinkti, todėl tikrai praverstų privalumų/trūkumų išvardijimas, kokio ilgio/storio/kitų savybių (ne)turintiems plaukams kuris labiau tinka ir pan. ačiū smile.gif
Meškinija
Nu parodykit kas nors savo garbaneles 4u.gif Labai noreciau cheminio, bet vis neapsisprendziu... blush2.gif
apolla
ir as senai turejau chemini, mano plaukas storas,nepaslankus, tarsi arklio uodega biggrin.gif tuo metu chemini darydavo ant plonu, mediniu suktuku, sededavau po gaubtu ir be jo ilgai ,procedura uztrukdavo apie 2 val.gal ir ilgiau.Garbaneles gaudavosi smulkios,laikydavo ilgai,kol nuaugdavo plaukas, jeigu su putom,tuo metu didesnis pasirinkimas budavo zele,nepadengdavau, tai plaukai issipusdavo. Antra karta dariau pas jauna kirpeja,kuriai nepavyko man sudeti cheminio is pirmo karto,teko pakartoti,rezultatas,sugadinti plaukai,ypac galai nusiure,bangeles greitai issileido, be to suko tais paciais mediniais, smulkiais suktukais. plaukai greitai ataugo,turejau lengva laipteliu kirpima. siuo metu vel mastau apie chemini ,atsibodo besikartojantis kirpimas, grazu man banguoti plaukai,tik si karta smulkiu suktuku atsisakau, bandysiu pati pasidaryti, tai kur kas pigiau ir sirdeles neskaudes jeigu ne taip gausis, esu nusiziurejus suktukus,priemones,labai daug info youtubeje,kaip namu salygomis galima pasidaryti chemini susukavima,tai tikrai nera sunku.Noreciau stambesniu lengvai krentanciu bangu, aveles tipas man nebeidomus biggrin.gif
jeigu kuri bande pati pasidaryti chemini namu salygom,parasykite man 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.