Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis sušukavimas

Darė šviesiaplaukė moteris Gitana, man rodos vardas jos, na plaukai tai tiesūs, kitaip nedaryčiau cheminio, bet pakankamai lengvai susigarbanoja, po suktukų nakties laisvai 2 dienas pravaikštau, tiesiog labai nemaloniai jaučiuosi dabar, sumokėjau 150 lt, ejau nes girdėjau gerų atsiliepimų, o dabar negaliu išeit iš namų nesurišus plaukų į kuodą.
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 12:48)
Darė šviesiaplaukė moteris Gitana, man rodos vardas jos, na plaukai tai tiesūs, kitaip nedaryčiau cheminio, bet pakankamai lengvai susigarbanoja, po suktukų nakties laisvai 2 dienas pravaikštau, tiesiog labai nemaloniai jaučiuosi dabar, sumokėjau 150 lt, ejau nes girdėjau gerų atsiliepimų, o dabar negaliu išeit iš namų nesurišus plaukų į kuodą.



o ka sake pati kirpeja del tokio "cheminio " ? neliepe kokiu papildomu priemoniu naudot kad garbanas suformuot ar atgaivint plaukaus ?
kazkaip jau baisu man eit siandien i kirpykla fear.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 14:57)
o ka sake pati kirpeja del tokio "cheminio " ? neliepe kokiu papildomu priemoniu naudot kad garbanas suformuot ar atgaivint plaukaus ?
kazkaip jau baisu man eit siandien i kirpykla  fear.gif


sakė ant šlapių plaukų putas tepti ir visks, na bet kas iš tų putų kai ant jų drėgnų garbanų nė pėdsako. sakau nespėjau nuvažiuot iki namų kai to cheminio jau nesimatė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 13:02)
sakė ant šlapių plaukų putas tepti ir visks, na bet kas iš tų putų kai ant jų drėgnų garbanų nė pėdsako. sakau nespėjau nuvažiuot iki namų kai to cheminio jau nesimatė doh.gif



aš jau kokie 4 metai noriu cheminį išbandyt, tai manau pasiryšiu nueit šiandien į SarmąStyle. Parašysiu atsiliepimus kas ir kaip smile.gif
dar turiu prašymą - gal gali savo plaukų foto įmest ? labai jau įdomu kaip jie po tokio cheminio atrodo ?
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 15:09)
aš jau kokie 4 metai noriu cheminį išbandyt, tai manau pasiryšiu nueit šiandien į SarmąStyle. Parašysiu atsiliepimus kas ir kaip smile.gif
dar turiu prašymą - gal gali savo plaukų foto įmest ? labai jau įdomu kaip jie po tokio cheminio atrodo ?



pradžioj atrodė kaip viela, dabar kaip šluota, parašyk paštą atsiųsiu, nemoku čia foto dėt smile.gif ir lauksiu atsiliepimų, gal čia man tik taip nepasisekė
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 09, 13:13)
pradžioj atrodė kaip viela, dabar kaip šluota, parašyk paštą atsiųsiu, nemoku čia foto dėt smile.gif ir lauksiu atsiliepimų, gal čia man tik taip nepasisekė



as labai tikiuosi koki nors panasu efekta i situs išgaut su tuo well headlines biggrin.gif

http://public.fotki....r-08.html#media

http://public.fotki....i/82169515.html


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikea: 09 kovo 2010 - 13:49
mano pirmi ispudziai po Wella headlines cheminio
dejausi pas ta pacia kirpeja Sarma Style salone vilniuj, Jasinskio gatvej. Plaukai susigarbanojo, bet........ as prasiau kad detu ant paciu didziausiu suktuku, sudejo ant tokiu kaip kirpeja sake - kad grazu butu, deja man kol kas vaizdas nelabai patinka. Matyt mano ir kirpejos supratimas kas grazu skiriasi, nors manau kad turejo atsizvelgt i mano nuomone, jei prasiau didziausiu.
Dabar atrodo visa issiputus ir smulkiai garbanota...... Nors sake kad po poros plovimu plaukai susigules ir pakris i savo vietas. tikiuosi kad taip ir bus, nes kitaip tai ne zinau ka daryt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2010 03 09, 23:09)
mano pirmi ispudziai po Wella headlines cheminio
dejausi pas ta pacia kirpeja Sarma Style salone vilniuj, Jasinskio gatvej. Plaukai susigarbanojo, bet........ as prasiau kad detu ant paciu didziausiu suktuku, sudejo ant tokiu kaip kirpeja sake - kad grazu butu, deja man kol kas vaizdas nelabai patinka. Matyt mano ir kirpejos supratimas kas grazu skiriasi, nors manau kad turejo atsizvelgt i mano nuomone, jei prasiau didziausiu.
Dabar atrodo visa issiputus ir smulkiai garbanota...... Nors sake kad po poros plovimu plaukai susigules ir pakris i savo vietas.  tikiuosi kad taip ir bus, nes kitaip tai ne zinau ka daryt reiks g.gif



o gal nuotraukytę gali įdėt?
Atsakyti
QUOTE(Ingrila @ 2010 03 10, 09:42)
o gal nuotraukytę gali įdėt?



greitu laiku tureciau idet..... bet kol kas rezultatu esu nepatenkinta...... tikrai nerekomenduotu Sarma Style salono
gal kuri turit ir galit imest foto suktuku su kuriais ta chemini daro ? man vis neduoda ramybes mintis kad kirpeja tikrai ne pacius didziausius man susuko ir uz tai rezultatas toks doh.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Niekas nebebandot darytis cheminio? smile.gif Aš prieš 6 gal metus dariausi pusmečiui ir buvau labai patenkinta garbanytės buvo smulkios man labai patiko tik gaila, kad Kaune su sesės pagalba, bet dabar vėl užėjo noras patapti garbane smile.gif Tik kai paskaičiau skaudžius išgyvenimus Sarma Style salone net nežinau kur darytis g.gif:
Atsakyti
4u.gif Sveiki, pries kokius 7-8 metus kai dar gyvenau ir mokiausi Kaune buvau pirma karta susidejusi chemini - buvau juo abai patenkinta - nes garbanos buvo tokios naturalios - dideles - kaip naturaliai banguoti plaukai(kas pamatydavo nesuprasdavo,kad tai cheminis)Chemini susukavima dariausi laisves alejoj buvusioj kirpykloj - dabar ten tos kirpyklos, o ir kirpejos nebera - tokia inga dare - dabar ji berods amerikoj. PO to pirmo karto kai issileido cheminis praejo, gal kokie 7-8 menesiai.tada susidejau antra karta - ir vel viskas liuks - buvau patenkina.o jau trecia karta dejausi kitam mieste pas kita kirpeja - tai kai sugarbanojo mane kaip avina smulkiom garbanom - nors ir sakiau, kad taip nenoriu - bet...tai nuo to laiko bijau.Bet dabar bresta mintis vel vasarai susigarbanoti.
Atsakyti
et, kai dejausi chemini ir as aiskinau,kad noriu ant didziausiu suktuku, kad garbanos butu kaip naturalios ir ka jus manot? rezultatas priesingas, garbanos smulkios, istysusios, vaizdas klaikus, tvarkyk kaip nori, bet norimo grazaus efekto neisgausi. kai kirpeja pamate,kad likau nepatenkinta pasiteisino tuo, kad mano norima efekta galima isgauti tik sukant dideliais suktukais, su kuriasi jie cheminio nededa,o is karto negalejo to pasakyt???
praejo beveik metai, plaukai pasipute, o pries tai turejau ilgus grazius, lygius plaukus, kaip susigrazinti ta lyguma, ne neisivaizduoju, nes jei nenaudociau balzamo, kaukes, tai suku isvis neikisciau i savo kudlas. gyvenime daugiau jokio cheminio nesidesiu, geriau jau sus suktukais vargsiu rolleyes.gif
Atsakyti