Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis sušukavimas

QUOTE(vandene6 @ 2010 11 09, 10:18)
vaikystėje mano plaukai buvo mano pasididžiavimas- kasa riešo storumo  ax.gif
būdama jauna kvaila- daugiau nei prieš dešimt metų, be mamos žinios, nuėjau į kirpyklą, aišku, visiškai prastą, pasidariau cheminį. po to kuokštais iškrito du trečdaliai mano gražiųjų plaukų... vaikštau su kasa, kuri dabar yra piršto storumo...  unsure.gif


Tai va jus jau ir pasakote,kad nuejote i visiskai prasta kirpykla,laikai pasikeite,daug kas patobulejo. Vien pacios priemones visiskai kitokios nei pries 10m ar 20m. Manau su geros kirpejos pagalba galima tureti labai grazias garbanas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano patarimas - jei galit išbūt be cheminio, geriau išbūkit be jo...Aš dariausi ant dažytų šviesintų, sausio viduryje, tai po mėnesio ėjau ir kirpyklą ir nurėžiau kokius 10 cm - nebeapsikenčiau - nebe plaukai, o vilna..Kirpykla tikrai gera, ir kirpėja, ir priemonės geros buvo, bet ne šviesintiems plaukams cheminis. Šviesinimas plaukus išsausina, cheminis keisdamas plauko struktūrą paskutinę drėgmę ištraukia - tiesiog pakraupus buvau, kai pamačiau, kad plaukų galai, ne tai, kad šakojasi, skilo galiukai į 5 dalis unsure.gif , ant tiek perdžiovino plaukus tas cheminis, nors pirmą mėn tai džiaugiausi...dabar naudoju tik tik itin pažeistiems plaukams skirtą kosmetiką, šampūnas, kaukės, balzamas -forte, viskas tik spec. plaukų atstatymui, kas mėn dar darau papildomas keratino procedūras, tai jau jau...Plaukas jau prisotintas drėgmės ir ne taip pučiasi.

beje, anksčiau, preš kokius 5-6 metus dariausi cheminį ant nedažytų plaukų - visai patiko, kai jis šiek tiek išsileido..bet cheminis ant dažytų ir nedažytų - bus visai skirtingas rezultatas ant tos pačios galvos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 13 kovo 2011 - 21:24
QUOTE(Violeta* @ 2011 03 13, 21:22)

gal turite foto ir galite pasidalinti. labai norisi paziureti kaip tas cheminis atrodo
Atsakyti
QUOTE(Belesa @ 2011 03 12, 16:52)
Tai va jus jau ir pasakote,kad nuejote i visiskai prasta kirpykla,laikai pasikeite,daug kas patobulejo. Vien pacios priemones visiskai kitokios nei pries 10m ar 20m. Manau su geros kirpejos pagalba galima tureti labai grazias garbanas.  mirksiukas.gif

Galiu tik pritarti, kad dabar cheminis nėra tokia jau tragedija plaukams. Priemonės nėra tokios agresyvios kaip anksčiau.
Aš jau gal trečius metus vis susidedu. Tiesa, stengiuosi išlaukti kiek galima ilgiau, kad negautų plaukas 2 cheminių.
Dažau nuolat(tiesa ne šviesiai), bet kartais palepinant aliejinėmis kaukėmis ir formavimui naudojant alų mano plaukai puikiai atrodo, blizga thumbup.gif

Ir nors tas ataugimo laikotarpis pakankamai bjaurus, aš iš principo vistiek džiaugiuosi cheminiu. Nes man garbanoti plaukai labiau tinka ir svarbiausia - juos paprasčiau tvarkyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe_Ilgakojine: 14 kovo 2011 - 13:16
Merginos, gal galite papasakoti kaip su alum darot? g.gif
Atsakyti
Aš skiedžiu alų su vandeniu per pusę ir pelpilų išplautus plaukus. Tada pirštais pagniaužau, kad nutekėtų ir susiformuotų garbanos, o tada dar su rankšluosčiu tą patį padarau, kad nevarvėtų nuo plaukų.
Palieku natūraliai išdžiūt. Jei norisi tokio labiau šlapio efekto, tai įsipilu į saują alaus ir pamaigau jau išdžiūvusius.
Anksčiau kai neturėjau laiko natūraliai džiovint, tai viską darydavau taip pat, tik džiovindavau fenu su difuzorium.

Ant sausų plaukų tikrai nesijaučia jokio kvapo mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprašau, ne ten pataikiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 23 kovo 2011 - 14:12
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 03 15, 19:47)
Aš skiedžiu alų su vandeniu per pusę ir pelpilų išplautus plaukus. Tada pirštais pagniaužau, kad nutekėtų ir susiformuotų garbanos, o tada dar su rankšluosčiu tą patį padarau, kad nevarvėtų nuo plaukų.
Palieku natūraliai išdžiūt. Jei norisi tokio labiau šlapio efekto, tai  įsipilu į saują alaus ir pamaigau jau išdžiūvusius.
Anksčiau kai neturėjau laiko natūraliai džiovint, tai viską darydavau taip pat, tik džiovindavau fenu su difuzorium.

Ant sausų plaukų tikrai nesijaučia jokio kvapo mirksiukas.gif


Ir nenuplaunat ??? Juk alus turi stipru kvapa g.gif
Atsakyti
nenuplaunu. O jei norisi, kad sruogelės būtų labiau išryškintos, tai dar išdžiūvusius pamaigau alum sudrėkintais pirštais mirksiukas.gif
Tikrai nelieka jokio kvapo thumbup.gif jau antrus metus taip formuoju plaukus ir niekas niekada nesakė, kad smirda biggrin.gif
Atsakyti
jo kazkada esu perplovus plaukus su alumi, graziai blizgejo bet labai velesi manau nuo to kad lipnumo turejo.. dar esu bandzius formuot garbanas su juodos duonos vandeniu(juoda duona ismirkyt vandenyj ir tuo skysciu tept plaukus) irgi garbanos laikes puikiai ti kad vel tas lipnumas tai teko sukuojant po to nemazai plauku ispest
Atsakyti
as imanoma toki chemini susukavima pasidaryt kaip mergina sitoj fotkej?
http://www.google.lt.../...020&bih=588
Atsakyti
merginos, gal ir labai kvailai paklausiu, tai nepykit, bet norejau zinoti gal yra koks cheminis, kuris labai papurintu plaukus, bet nebutu garbanu, nzn ar supratot klausima 4u.gif
Atsakyti