Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkinių reakcija sužinojus apie vestuves

Noriu pasiguosti, bet labai yra kam šiuo metu, tai... Bandysiu tai padaryti čia...
Matot, mūsų giminėj labai daug pletkininkių, tai po mūsų pareiškimų padavimo nepraėjo nei pora dienų kaip visi jau žinojo...Ir ka jūs galvojat, ogi prasidėjo kalbos...Matot aš per jauna (man 21), tikriausiai iš reikalo, nors kartu jau beveik 2 metai ir t.t.
Širdy tikrai labai blogai jauciuosi, juk turėtu kartu su manim džiaugtis, o ne išvedinėti teorijas, dėl ko mes čia tai darom...Nesuprantu, juk aš ir toliau studijuosiu, dirbu, mano išrinktasis taip pat, be to jis vyresnis ( jam 25) ir tikrai manimi pasirūpins esant bėdai...Bet....
Noriu paklausti, ar kam nors yra panašiai? Ar tik man vienai tokia dalele teko....Visa tai, labai užgožia busimos šventės džiaugsma.
Atsakyti
Ei!!!
tu ka - reaguoji i tokias nesamones?!!!!!
juk buk stipri, tikekit vienas kito meile ir viskas... uzmerk akis... as irgi seniau reaguodavau, bet va, nezinau, kas atsitiko, as absoliuciai nebekreipiu demesio i man nesvarbiu zmoniu nuomone... jau nekalbant apie visas tetas ir dedes.. seniai ju niekur nekvieciu ir pas juos nevaziuoju.. ir i savo vestuves nekvieciau, nors visiems seile buvo nutysus - jau taip lauke, taip lauke:)) as ju nei nekenciu ,nei myliu.
myliu ir gerbiu savo vyra, tevus ir seseri. viskas. o visi kiti - lai....
Atsakyti
puikiai tave suprantu, mano situacija siek tiek kitokia..
kai pasakiau siek tiek svetimesniems zmonems, isvadina durna ir t.t. tipo cia anksti zenytis, dar palakstyt reikia ir t.t. nors uz tave as vyresne....

bet as neimu i galva, arba atkertu, kad patys dar jaunesni apsivede, tai tiesa... tongue.gif
Atsakyti
Na pas mus tai tik besidžiaugantys-bet tas džiaugsmas ir skirtingas: vieni nuošisdžiai džiaugiasi, kiti negali atsidžiaugti proga pavalgyti ir pagerti.... sad.gif Bet ačiū dievui tokių nedaug....
O tu nekreipk dėmesio į tokius dalykus. Juk tai jūsų šventė ir jūsų reikalas.
Atsakyti
aš tai siūlyčiau nekreipt dėmesio, swarbiausia kad tau gerai o į kitų okią nuomonę nusispjaučiau. wat man ir 21 mes pareiškimus nunešėm sausį o westuwės rugpjūtį tai gal todėl niekas nieko nešnekėjo, na gal ir šnekėjo bet man tai wisai nerūpi. tik mano grupiokai ir brangiausiojo šefas paklausė ar iš reikalo biggrin.gif nors iš mano giminės wisi senesni žmonės džiaugėsi, tikriausiai todėl kad nepatiko jog kartu gywenam 2 metus nesusituoke biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai aš tekėjau man irgi buvo 21. Ir kai vestuvių dienoj išėjau į kiemą,jau važiavom į santuokų rūmus, tai išgirdau vienos kaimynės žodžius " pagaliau ir šita senmergė išteka". Tai nuskambėjo labai nemaloniai, bet aš nepasimečiau ir atrėžiau" jeigu aš senmergė, tai kas tavo dukra?" Jai tuo metu buvo 25 metai ir ji buvo netekėjusi. Svarbiausia neimti gyliai į širdį, tegul jie užsi.... savo kalbom tongue.gif
Atsakyti
mus visi sveikino, tik 2 atvejai buvo ypatingi.
1. mano geriausia drauge, suzinojusi, kad isteku, numete rageli doh.gif tipo labai nesitikejo, galvojo, kad tekesiu kitais metais ir t.t. bet cia speju buvo kazkoks nevaldomas pavydo impulsas mirksiukas.gif
2. vyro pusbrolis su drauge (nesusituoke gyvena 2 metus), paklause - ar is reikalo, kai pasakem, kad ne - labai nustebo, tipo, o tai kam tada tuoktis doh.gif nors draugavom jau 4 metus.
ps, man buvo 22 metai biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų giminaičiai ir draugai irgi skirtingai reagavo. Vieni džiaugesi nuoširdžiai, kiti su ryškiai matomų pavydu. Jaunuojo tėvas nors mums nieko ir nesakė, bet sužinojome vėliau, kad turėjo minčių, jog iš reikalo, nors paskui pats suprato kad nusišnekėjo, kadangi pasakėm apie vestuvės beveik prieš 4 menesius. O yra ir giminaičių kuriems kai pasakėm, tai reakcija buvo tokia...." oi kaip gerai, bet kaip nelaiku mes taip neturim pinigų " doh.gif man tai čia visai buvo šokas blink.gif Bet iš tikrųjų nereikia kreipti demėsio, negadinkit sau nuotaikos, čia gi mūsų šventė biggrin.gif
Atsakyti
na mes kiek pasakem, tai is tetu tik dvi pasveikino, visi kiti suregavo, net nezinau kaip nei tai dziaugiasi, nei tai liudi nesuprasi reakcijos. is draugu tai dalis pasveikino, dalis is kart klause gal is reikalo, nes pagal juos zenitis ne is reikalo tai nelabai schmoll.gif
o del kaimyniu, tai pas mus vestuves 2 diena, bet nebus prabangios, tai kaimyne man kazkada uzmete, kad jus turit daug pinigus vestuves darot 2 diena, o mano anuke tai viena diena dare. bet kai as nuotraukose paziurejau kokios tos anukes vestuves buvo, tai doh.gif mano 2 dienu bus daug paprastesnes. as tai manau, kad jai pavydas, kad anuke nepadare 2 dienu nugerimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toja: 21 liepos 2005 - 08:18

Ačiū merginos už palaikyma, o taip man jau visai nuotaika buvo nukritusi, vienu momentu jau net galvojau viska nutraukti sad.gif Tačiau mano būsimasis vyras taip su užsidegimu organizuoja šita šventę ir labai palaiko mane...Jis man labai wub.gif svarbus...Tikriausiai tik tai man ir suteikia drąsos ir ryžto spjauti ant visų...
Atsakyti
Kad nusprendėme tuoktis tai niekas nieko tokio blogo nesakė...
Didžiausių atkalbinėjimų sulaukėme dėl to, kad nereikia daryti vestuvių , nes NIEKAS jų šiais laikais nedaro, paprastai pavakarieniauja ir važiuoja į kokią prabangesnę kelionę, remontuojasi butus ir etc. smile.gif va tokių pasisakymų nuo kovo mėn. girdėjau turbūt apie 100 kartų...
Vienu metu vos nepasidaviau... jau galvojau,kad gal tikrai nereikia to vestuvių baliaus...
Bet brangiausiasis nei į kalbas nesidavė... sakė reikia ir viskas.. smile.gif
Atsakyti
mane ir prajuokino 21-senmergė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
wat dar prisiminiau, kad apie tai pranešėm ieniems iš draugų, tai draugė labai apsidžiaugė kad pamergė bus, kitiems geriausiams draugams pasakius jie iš wis kaškaip wisą wakarą tylūs buwo, bet po to pasakė kad lengwas šokas buwo.
Atsakyti