Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras užsienietis Lietuvoje

Sveikos merginos, yra planu ir pamastymu, atsivezti vyra i Vilniu. Ash neshcia ir bent jau metus auginsiu vaika cia, todel vyrui si karta tektu taikytis, bet ar verta??
Neshnekant apie dokumentus, su kokiomis problemomis lietuviu mentalitete susidurete jus ir jusu vyrai???
Atsakyti
Nejaugi nera nei vienos lietuvaites kuri su vyru grizo i Lietuva??
Atsakyti
Sveikute,

mano vyras olandas. Mano vyrui buvo sunku susitaikyt su aptarnavimu, pavyzdziui parduotuveje ar banke. Nes uzsienyje aptarnavimo lygis yra tikrai labai aukstas, tai jam tiesiog nesuprantama, kaip gali banke motereles snekuciuotis ir kavute gerti, kai kruva zmoniu eileje laukia. Dar ji labai labai nervina, kad jei jau uzsienietis, tai visi stengiasi kaip nors apsukti, kad pinigu isplesti, kainas didesnes plesia turguje, pvz. ar pan. Ir su policija tas pats - nesakau, kad visi policininkai tokie, tikrai ne, kai kurie labai saziningi ir mandagus, bet pasitaiko tokiu, kurie nori grynuju sustabde kelyje (aisku, jie to nori ir is lietuviu biggrin.gif ), bet tiesiog mano vyra tai piktina.

keliu eismo kultura Lietuvoje labai skiriasi nuo uzsienio saliu. Ir cia ne vien jau is savo vyro, bet ir is kitu uzsienieciu esu girdejusi, kad baisiai laksto visi, ten kur negalima. Jei isukti i kokia judria gatve kur nors lauki, tai ir lauksi per amzius, niekas nepraleis, kazin ar isvis pagalvos smile.gif Kaip Bangladese lotuliukas.gif
Papildyta:
O mane pacia nervina, kad jei kur nors su vyru einu, tai puse liaudies galvoja (matosi is veidu), kad istekejau del to, kad jis turtingas doh.gif Nors nieko apie mus nezino, nei kaip mes susitikom, nei kas mes per zmones.
Atsakyti
Sveika,

Na ziurint is kurios salies tavo vyras...kurios rases...jeigu baltasis neturetu buti didelio demesio, tik kaip pries tai pasisakiusi forumiete bandytu apgauti..ir t.t.
Taciau jeigu vyras juodukas - lauk daugiau bedos..Sakau is patirties...mes tik atostogu atvykom su vyru (jis afrikietis wub.gif ) porai savaiciu bet jau jam uzteko... schmoll.gif
Na tiesiog lietuviai dar nesueuropeje...laukiniai dauguma.. thumbup.gif Tiesiog sakau kaip man buva..Mano gera drauge puse metu lt gyvena su vyru, jis is afrikos(apsizenije, turi vaikeli ir t.t.)...taciau jau kelia sparnus is lt, nes sako nebeimanoma...vos "neuzvaziavo" vyrui viena moteris prekybos centre... blink.gif Ir be galo didelis demesys...Nors mano mb toks biski su humoru, tai sako jauciuos kaip "zvaigzde"..
Jeigu tu gyvensi sostineje, tai neturetu buti taip baisu...nes sostine tai visai kas kita...o as kilusi is miestelio (ka cia miestelis, dauguma net nezino kur tai) tai aisku sulaukiama didelio demesio...
Bet juoka kelia isgirdus komentarus kai mes eidavo pasivaikscioti visa seimynele wub.gif ..ir ko as apie save neisgirdau is aplinkiniu..visaip net rekiama buva...gaila kad visa tai teko regeti musu atzalai.. verysad.gif ir iki dabar nepamirsta poros keismazodziu doh.gif .. blink.gif Mano tevai ir giminaiciai tai liuks thumbup.gif bet aplinkiniai... doh.gif
As tai visiskai nekreipiau demesio, o mb perleido per juokus viska, ir visus mums gatveje, parduotuveje, orouoste sakomus "komentarus"... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tiesiog sakau kaip man buvo, kitiems gal kitaip buna...zinai kaimas visad liks kaimu... thumbup.gif o sostinej kitaip..taip kad nepergyvenk..visas BUS GERAI...kad 4u.gif Tik kviesk savo mb ir laimingai gyvenkit...nes per atstuma ne kas...nesvarbu kur gyventi, nesvarbu kaip, bet svarbiausia kad KARTU...Drasiau..se tau balioneli.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiOliMwa: 02 sausio 2009 - 02:44
Sutinku su DiOliMwa smile.gif Jei i Vilniu veziesi, tai nieko, ten jau priprate prie uzsienieciu. As irgi galima sakyti kaime gyvenu, mazam miestely, tai cia tikrai demesio galima susilaukti biggrin.gif
Atsakyti
Mano drauge su vyru gyvena Lietuvoje jau 10 metu. Kai jis apsiprato, kalba ismoko, susirado draugu ir darba - viskas thumbup.gif Dabar gyvena kaip ir visos kitos poros Lietuvoje.

Reikia laiko. Ir dar - reikia gerai jei zmona turi geru draugu rata, kuris priima ta vargsa uzsienieti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle22 @ 2009 01 02, 11:02)
zmona turi geru draugu rata, kuris priima ta vargsa uzsienieti...  blush2.gif


o kodėl jis vargšas? todėl kad užsienietis?

ir nelabai sutinku su tuo,kad Vilniuj pripratę prie užsieniečių.. kodėl tada jie būna sumušami?
Atsakyti
mano vyras Lietuvoj tikriausiai nupuštų g.gif

o kas dėl sumušimų -- pats tikriausiai greičiau ką nors priluptų, o tada turėtų bėdos dry.gif

o šiaip -- nė minties kad Lietuvoj apsigyvent schmoll.gif
Atsakyti
Sutinku su KPC, tikrai vienas ish negatyvu yra zvilgsniai ir komentarai, tas spoksojimas tiesiog zudo, stereotipai ir stigmos dedamos kas zingsni.
Nemanau kad verta prasideti su Lietuva ishvis, Vilnius nors ir sostine yra didelis kaimas ir cia toli grazu ne kiekvienas sugeba priimti tai kaip norma,
Del sumushimu- sumusha ir vietinius, niekas tik del to skandalu nekelia, bet vis gi xenofobija Lietuvoje ziauriai paplitusi, to labiausiai ir bijau
Atsakyti
jei galite gyvent užsienyje, ko raunatės į tą Lietuvą?
Atsakyti
Sveikos merginos!!! su Naujais!!!

turiu klausima- as irgi istekejau uz uzsieniecio ir dabar reikia tvarkytis laikino leidimo gyventi Lietuvoje dokumentus. gal kuri turi patirties tikrai svarbus ir skubus reikalas!!
Atsakyti
QUOTE(tabatule @ 2009 01 02, 20:11)
turiu klausima- as irgi istekejau uz uzsieniecio ir dabar reikia tvarkytis laikino leidimo gyventi Lietuvoje dokumentus. gal kuri turi patirties tikrai svarbus ir skubus reikalas!!


tu geriau pasiskambink į migracijos tarnybą ir viską tau išaiškins mirksiukas.gif kokių dokumentų reikia ir tt 4u.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magistrante: 02 sausio 2009 - 21:30