Įkraunama...
Įkraunama...

Išpuoliai prieš kitataučius. Airija

Netoli mūsų gyvena airių šeimynėlė, vyras normalus, o ta boba su vaikais, tai nusiteikę prieš kitataučius, pvz važiuojam pro šalį, tai tokiu žvilgsniu žiūri, kad atrodo užmuštų jei galėtų, o šiandien ėjau namo, jų vaikai kieme buvo, ir kažkuris sustaugė: ei ar girdi, norėčiau,kad mirtum blink.gif buvau apšalus, nors gyvenu jau du metus, tai pirmas toks atsitikimas
Atsakyti
Hm..O kur tu gyveni? Kokiam mieste?
Siaip visur visokiu zmoniu yra. Normalus airiai taip nesielgia, o va traveller'iai elgiasi buten taip g.gif Kartais ne ju isigyjai kaiminysteje?
Atsakyti
QUOTE(tukslis @ 2009 01 02, 21:59)
Netoli mūsų gyvena airių šeimynėlė, vyras normalus, o ta boba su vaikais, tai nusiteikę prieš kitataučius, pvz važiuojam pro šalį, tai tokiu žvilgsniu žiūri, kad atrodo užmuštų jei galėtų, o šiandien ėjau namo, jų vaikai kieme buvo, ir kažkuris sustaugė: ei ar girdi, norėčiau,kad mirtum blink.gif buvau apšalus, nors gyvenu jau du metus, tai pirmas toks atsitikimas


gal ta boba koks lietuvis buvo isprievartaves....
Vyrui tai ka...vienodai, o bobai nuoskauda liko.
Atsakyti
Mano vyrui siūlo darbą Belfaste, tai truputį abejojam ar sutikti g.gif
O jūs kur gyvenate?
Atsakyti
ELI --> Manau, nebijokit, tiesiog atsargiai rinkitės gyvenamą vietą. Rasistų yra visur.
Atsakyti
Aš gyvenu Atlhone, šiaip dauguma airių super malonūs, bet šitie doh.gif , na ir dar po tam tikrus rajonus vakarais patariama nevaikščiot, bet ten kiek suprantu irgi kitataučiai gyvena blush2.gif
Atsakyti
Na galiu pasakyti tik viena. Dabar kai prasidejo ta bedarbystes krize labai daznai ir as girdziu visokiausiu komentaru gatveje... Nebutinai tik i mane nukreiptu, bet realybe tokia, kad vis daugiau ir daugiau airiu nemegsta kitatauciu. blink.gif Nors kai tik atvykau i sia sali tai visi labai malonus buvo. O ir rinktis reikia kur apsigyveni, nes kitaip gali labai svilti kasdiena nuo zvilgsniu ir kitokiu baisiu zodziu. mirksiukas.gif
Atsakyti
tikra tiesa rasisitu visur yra ir nieko cia nepadarysi.mes ir turejom panasia situacija tai paprasciausiai pakeitem gyvenama vieta ir problema isspresta .... smile.gif
Atsakyti
Na, mes gyvenam jau ketvriti metai cia, bet dar nesam patyre jokiu ispuoliu - airiai siaip kaip tauta yra labai draugiski zmones, visada pasisveikins, paklaus, kaip sekas ir pan. (aisku, nekalbu apie tuos travell'erius - cia kaip ir LT vadinama romu bendruomene - juk jei listume i ju teritorija, tai ir patirtume ispuoliu mirksiukas.gif )

Atsakyti
Visur yra patriotu ir rasistu ,lietuvoje taip patnelabai megsta lenku ar ten rusu.O airijoj tai aisku kai kuriuos nervina kad mes atvazeve dirbam darbus sakykim ju ir isvis kad atvaziavom ir parodem ju darbdavems ka reiske zmones kurie dirba o ,ne s... mala.Bet bent as kai gyvenau dubline tai ten nesijaute tokio dalyko ,man greiciau lietuvei patikdavo kai garsei eidavo ir visus komentuodavo.O va kur mano mama gyevno tai ten mazesnis miestas vieni kitus zino ir jau mato kad kita tauciai okai kuriu vaikai labai megsta graziu komentarus tokiem svaistyt.Taip kad nesijaudinkit labai ,o jei daugiau tokiu nesamoniu bus tai siulyciau persikelt kitur jei yra galimybe ar i kita gala miestelio.
Atsakyti
Mes gyvename S.Airijoj, Newtownards. Nuo Belfasto centro apie 10 myliu. Per 5,5 metu jokiu ispuoliu pries save nepatyrem ( tfu,tfu tfu). Daugumoj zmones draugiski, nes visur uzsienieciu jau pilna. buna pradeda pasakot kas koki pazista ir galvoja kad as juos zinosiu biggrin.gif Zinau ir tokiu kurie turejo su vietiniais nemalonumu, bet tai daugumoj jauni pacanai/ereliai, kur per naktis baliavoja ir nesiskaito su kaimynais. Pries 3 metus, nusipirke nama, kraustemes i gana prastesnes reputacijos rajona (protestantu), bet musu visi kaimynai malonus. Su vienais daugiau pabendraujam, su kitais tik pasilabinam. Idiotu visur buvo ir bus, net ir toj pacioj LT. Cia svarbiausia, elgtis maloniai su visais, o jei kokie bando prisikabinti - eit i policija ir pakeist gyvenama vieta ...
Atsakyti
mes dubline jau 3metai gyvename paiame centre na jei kas zinote ai centre gyvena didzioji dalis socialai ,tai ka as zinau cia galioja viena taisykle neuzkabink fakais nesiuntinek ir gyvensi ramiai pas mane kaimynas is moldavijos kaska viena karta jiems pasake tai uz keliu dien masinai stikla isdauze priekini ,o musu masinos stovi viena priesais kita tai musu neliete,as taippat manau kad visose salyse yra tokiu nevisprociu kuriems tiesio patinka taip daryti
Atsakyti