Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

Sveikos!!!
S O S !!!! help.gif
Ar yra Vilniuje pirkti omaru??
Please, labai skubiai reikia suzinoti!!!
Aciukas!!! 4u.gif
Atsakyti
Ar galite man, berazumei, paaiskinti kaip kepti lasisa? doh.gif Neseniai valgiau restorane labai skanu lasisos kepsni su kazkokiu kreminiu/giretineles padazu. Tas lasisos kepsnys buvo toks didelis (kaip steikas) ir neapskrudes. Kaip toki reiketu iskepti? Isivaizduoju, kad ant aliejaus tokio neiskepsiu, o kaip orkaiteje kepti lasisa? Ar ja i folija ivynioti ir padeti ant groteliu, ar ja i kokia skarda ideti ir tiesiog kepti, kokia temperatura turetu buti, kiek laiko kepti? Vienu zodziu, esu visiskai zalia, neturiu jokio supratimo, kaip iskepti nemaza lasisos gabala, kad jis nebutu apskrudes, bet ir ne virtas doh.gif Noreciau rytojui pagaminti toki patiekala, bet neisivaizduoju kaip cray.gif
Atsakyti
Aš kepu lašisą orkaiteje.Ištrinu druska pipirais ,idedu krapu ,citrinos griezineliu .Viska dedu i foliją-uzdedu sviesto ,tada suvynioju ir kepu.Prieš baigiant kepti atidengiu foliją ir dar truputi pakepu. thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot kaip skaniai užmarinuoti stintas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 02 16, 14:07)
Gal žinot kaip skaniai užmarinuoti stintas  blush2.gif


aš tik pipirus ir druską naudoju stintom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyka @ 2005 11 05, 02:15)
Pasidalinsiu ir as savo receptuku smile.gif <...>
Zuvies kotleteliai
Zuvi (apie 800 g) supjaustyti smulkiais kubeliais, imusti 3 kiausinius, ideti 3 saukstus krakmolo, 3 saukstus majonezo, prieskoniu, kmynu ir palikti marinuotis. Pries kepant i tesla galima ideti tarkuoto lydyto surio. Galima kepti ir is karto, bet pasimarinavus skaniau.  Mano atveju visai gerai isejo - sunaudojau visa zuvi tongue.gif, nereikejo saldyti, nes ta marinuota mase laikiau saldytuve 2 dienas, nuo to ji tik skanesne smile.gif


thumbup.gif Vakar kepiau pagal šį receptuką (be sūrio) ir dar grietinėlėje patroškinau. Gavosi labai skaniai thumbup.gif Mano dičkė apskritai žuvies nevalgo, o šituos kotletukus sušveitė! rolleyes.gif
Atsakyti
o as tai darau tokius paprastus kotletus zuvies:

farso, kiausini, manu pora saukstu, druskos,prieskoniuku, cesnako pora skilteliu, svoguno smulkiai pjaustyto. Uzminkau tesla, padarau kotleta,apvolioju miltuose ir kepu. Paskui patroskinu dar padaze kokiam pagal fantazija ir psio, skanaus su ryziais ar bulvemis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2007 02 17, 19:01)
thumbup.gif Vakar kepiau pagal šį receptuką (be sūrio) ir dar grietinėlėje patroškinau. Gavosi labai skaniai thumbup.gif Mano dičkė apskritai žuvies nevalgo, o šituos kotletukus sušveitė! rolleyes.gif


lygiai tą patį galima daryti su vištienos file arba šlapia dešra..irgi labai skanu ax.gif
Atsakyti
Turiu nemažai karšių, gal žinote ką skanaus galima iš jų padaryti? ax.gif
Atsakyti
Labai ačiū už receptus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif geri receptukai issirinkau pacius paprasciausius kotletukus reiks pabandyti.o jei daznai gaminat zuvi nusipirkit SKORPIONZUVES labai skani riebi be kaulu,parsiduoda tik MAXIMOJ labai skanu troskinta su grietinele ir ryziais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(belosneska @ 2007 02 27, 18:44)
4u.gif geri receptukai issirinkau pacius paprasciausius kotletukus reiks pabandyti.o jei daznai gaminat zuvi nusipirkit SKORPIONZUVES labai skani riebi be kaulu,parsiduoda tik MAXIMOJ labai skanu troskinta su grietinele ir ryziais thumbup.gif


Ne tik maximoj parsiduoda schmoll.gif Yra ir norfoj ir aisku pigiau tongue.gif O kokybe ta pati, nes pirkau ir ten ir ten thumbup.gif
Atsakyti