Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

QUOTE(tarijo @ 2007 11 29, 09:39)
o gal kas žino kokių receptų su ančiuviais? blink.gif

Aš dievinu picą su ančiuviais .......... net seilė nusivarvėjo smile.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu kalmaru kotletus pagaminti, bet niekad nesu dariusi gal kas koki receptuka zinot. Nezinau netgi ar nevirtus kalmarus reikia malti, ar pradzioje isvirti, parasykit kas zinot koki receptuka ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2007 11 30, 18:51)
o man Pangasijos  nepatiko  - labai riebi žuvis. Pirmą karta pjausciau nuo žuvies lašinius kaip nuo kiaulienos ...


Riebi žuvis yra gėris - omega-3 riebiosios rugštys. Jau geriau valgyti riebią žuvį nei pirkti žuvies taukus.
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2007 11 26, 11:42)
sveikos, as esu virusi zuvies suktinukus tokiame kaip ir marinate: vanduo, lauro lapas, druska , pipirai, o padaza gaminau atskirai is virto kiausinio ir sviesto: ji smulkiai supjausciau ir kepiau svieste, pabarsciau zalumynais, labai skanu  thumbup.gif

Oho, keptas virtas kaiušinis, dar neteko girdėti, labai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kaip skaniau iškepti jūros lidekos filė folijoje?
Kepsiu pirmą kartą, tai norėčiau kuo daugiau patarimų, ką ir kaip daryt.

Atsakyti
Na, žinovės, pasakokit, kokį ruošiat garnyrą prie žuvies. Kūčioms planuoju kepti Lašišinį upėtakį (akcijų auka lotuliukas.gif ) orkaitėj - tai dabar galvoju, kokį čia neriebų garnyrą sugalvoti g.gif
Atsakyti
Upetakis mano megstamiausia zuvele wub.gif As tai darau taip, nenaudoju jokiu prieskoniu jam, tik biskiuka druskos ir svieziai maltu pipiru uztenka, nes zuvies skonis bus sugadintas. O tada patiekti su bulvytem ir virtom darzovem (morkytem pjaustytom siaudeliais ir kalafijoru ar siaip jeigu neiperkat svieziu pirkit saldyta rinkini darzoviu, kur mokrkytes, kalafijorai, brokoliai ir bus VA ok.gif ) Tada virtas darzoves gerai pakepinti sviestuke... Nu skonis wub.gif laukiu nesulaukiu Kuciu, tai valdysiu skaniai bigsmile.gif
Atsakyti
Bet tas upetakis tai visas, o as file noreciau ir nezinau kaip atskirti doh.gif gal kuri patarsit, kaip is cielos zuvies pasidaryti file blush2.gif As visada file Airijoj pirkdavau, o dabar gryzau namo ant svenciu ir va kad nori kokios bedos g.gif padekit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 12 20, 17:08)
Na, žinovės, pasakokit, kokį ruošiat garnyrą prie žuvies. Kūčioms planuoju kepti Lašišinį upėtakį (akcijų auka  lotuliukas.gif ) orkaitėj - tai dabar galvoju, kokį čia neriebų garnyrą sugalvoti  g.gif



man labai skanu prie zuvies sparagu ugliai pakepti keptuveje smile.gif
Papildyta:
labai megstam kepta lasisos file. paimu dubeneli, ipilu aliejaus, nepagailiu kario, dar druskos ir pipiriuko. ismaisau viska. tada imu po gabaliuka lasisos file ir pavolioju tame "marmale". dedu i ikaitinta keptuve, kepu po kokias 3min is abieju pusiu. super gaunasi..... valgom su virtom bulvem ir pakepintais sparagu ugliais (arba kitom darzovem). si recepta is kazkur esu nusikopinus, nu tikrai labai skanu smile.gif siemet bus musu kuciu pagrindinis patiekalas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Sun23,2007 12 21, 22:56]
Bet tas upetakis tai visas, o as file noreciau ir nezinau kaip atskirti doh.gif gal kuri patarsit, kaip is cielos zuvies pasidaryti file blush2.gif As visada file Airijoj pirkdavau, o dabar gryzau namo ant svenciu ir va kad nori kokios bedos g.gif padekit rolleyes.gif




Mano vyras kai daro file, tai pjauna per sujungima is isores. Dabar negaliu jo tiksliai paklausti, ar siek tiek virs, ar zemiau to sujungimo... Bet jei neturi patirties, tai tik zuvi sugadinsi. Man upetakis labai skanu keptas visas. As ji pabarstau druska, pipirais, i vidu idedu svoguno skilteliu (supjaustau svoguna ketvirciais ar i astuonias dalis), sviesto truputuka, suvinioju i folija ir kepu. Dar salia idedu bulviu ar siaip kokiu darzoviu.
Mano seimynai labai skanu.
Atsakyti
As zuvies nelabai megstu bet siandien toki superini receptuka pavyko isgauti, kad pakeiciau nuomone apie zuvi smile.gif
O gaminau taip:
Skorpionžuvės file supjaustyti gabaliukais (gana stambiais). Apibarstyti žuvies prieskoniais (perku skirtingų rūšių ir sumaišau), vištienos prieskoniais ir šafranu (galite nedeti, bet patiekala labai pagardina smile.gif), išdėliot į orkaitę išteptą aliejum.
Svogūnus pakepinti, sumaišyti su sutarkuotom morkom, įberti aitriųjų paprikų prieskonių, vegetos, 1 š.vilniaus majonezo, 1š. lydito sūrelio, 2š. helmans majonezo, pora šaukštų kečiupo. Galima manau ir vienos rūšies majonezą dėti, tiesiog rašau ką aš dejau smile.gif Viską sumaišyti ir uždėti ant žuvies file. Apibarstyti tarkuotu sūriu ir dėti į įkaitusią orkaitę.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir neradau niekur zuvies marinate g.gif tai vat jei kam idomu, parasysiu smile.gif dievinu tokia zuvyte... thumbup.gif

*Zuvies file supjaustau nedideliais gabaliukais ir pavoliojusi kiausinio plakinyje ir miltuose apkepu...
*Marinata verdu taip: stambokai supjaustau svoguno daug, gal kokius du didelius ar net tris, priklauso kiek zuvies darau smile.gif , morkytes irgi supjaustau grezineliais tris didokas, grezineliai turetu buti tokie stamboki irgi. Galima ideti paprikos(bet man neskanu su paprika schmoll.gif )Tada morkas ir svogunus metu i puoda su vandeniu virti. Vandeniuka padruskinu, papipirinu, imetu kelis zirniukus kvepianciuju pipiru ir lauro lapeliu. Kai viskas isverda, ipilti reiketu kazkur puse stiklines acto, ziureti kad butu toks astrokas tas marinatas, nes zuvis sugeria ta visa astruma, nu zodziu pilant ragauti reikia rolleyes.gif
*Kai marinatas atvesta, tada jau galima sudeti ten kepta zuvyte. Palikti kad pastovetu per nakti. Pusryciams bus kaip tik bigsmile.gif thumbup.gif

Man tai tos morkytes ir svoguniukai labai skanu rolleyes.gif tai ju iskart nebelieka... Pabandykit tikrai verta... smile.gif Skanaus! thumbup.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti