Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

o sia zuvvi kepu taip:
pengasiju file grietines padaze
2-3 file
2svogunai
did grietine
aliejus
druska
(padazui sutirstint galima ibert miltu)


zuvi supjaustau juostelem plonom, dedu i ikaitinta alieju, vandeniui isgaravus (o galima ir nelaukti) sudedu svogunus supjaustytus pusmenuliukais ir viska apkepinam 5min. poto sudome, ir idedame grietine, sumaisome viska, troskiname apie 15min. galima truputi dapilt vandens ir miltu. padazo bus daug ir tirsto. ir tada su bulvemis virtomis tiekiame. cia "slapio" o ne kepto maisto megejams , skanumelis essen.gif blush-anim-cl.gif
i padaza, kai toks nusibos, galima iberti kario prieskoniu, gaunasi taip pat skanu ax.gif
Atsakyti
Aš neseniai troškinau menkę aluje mirksiukas.gif Žuvį įtryniau druska, pipirais, česnakėliu, palaikiau, prieš kepimą apšlakščiau citrinos sultimis, į skardą pyliau alaus ir kepiau apie 45 min. orkaitėje. Buvo skanu, bet skaniau kitą dieną, kuomet žuvis "sugeria" skystį skaniau, nes tik iškepus sausoka buvo g.gif
Atsakyti
Gal galite PADĖTI, gal prieš praitas kalėdas vyras kalmaru filė parvilko,aš ją tyliai į šaldklį imečiau ir atseit pamiršau,bet vat jis ją rado ,tai sakau gal kas žno ką iš jos pagamint galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(CARMA @ 2008 09 24, 22:57)
Gal galite PADĖTI, gal prieš praitas kalėdas vyras kalmaru filė parvilko,aš ją tyliai į šaldklį imečiau ir atseit pamiršau,bet vat jis ją rado ,tai sakau gal kas žno ką iš jos pagamint galima g.gif

Puslapiu atgal kalmarų receptas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 25 rugsėjo 2008 - 13:16
QUOTE(Renačiukas @ 2008 09 08, 19:03)
Aš neseniai troškinau menkę aluje  mirksiukas.gif Žuvį įtryniau druska, pipirais, česnakėliu, palaikiau, prieš kepimą apšlakščiau citrinos sultimis, į skardą pyliau  alaus ir kepiau apie 45 min. orkaitėje. Buvo skanu, bet skaniau kitą dieną, kuomet žuvis "sugeria" skystį skaniau, nes tik iškepus sausoka buvo  g.gif


seniai norejau su alumi ka iskepti thumbup.gif o zuvies nepjaustei gabaliukais? ir turbut uzdengt nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 09 25, 14:16)
Puslapiu atgal kalmarų receptas smile.gif

Dekui,visai akla vakar skaiciau ta puslapi ir nemaciau doh.gif ,o ka galma dar be kotletu gal kokia misraine kas zino su tais kalmarais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jini @ 2008 01 08, 19:39)
As zuvies nelabai megstu bet siandien toki superini receptuka pavyko isgauti, kad pakeiciau nuomone apie zuvi smile.gif
O gaminau taip:
Skorpionžuvės file supjaustyti gabaliukais (gana stambiais). Apibarstyti žuvies prieskoniais (perku skirtingų rūšių ir sumaišau), vištienos prieskoniais ir šafranu (galite nedeti, bet patiekala labai pagardina smile.gif), išdėliot į orkaitę išteptą aliejum.
Svogūnus pakepinti, sumaišyti su sutarkuotom morkom, įberti aitriųjų paprikų prieskonių, vegetos, 1 š.vilniaus majonezo, 1š. lydito sūrelio, 2š. helmans majonezo, pora šaukštų kečiupo.  Galima manau ir vienos rūšies majonezą dėti, tiesiog rašau ką aš dejau smile.gif Viską sumaišyti ir uždėti ant žuvies file. Apibarstyti tarkuotu sūriu ir dėti į įkaitusią orkaitę.
Skanaus  4u.gif

nu va radau gal ir bus skanu bu vyras išprotėjo parvilko 5kg skorpionžuvies o ji taip man dumblu smirda jau galvojau kad teks išmesti,gal dar kas žinot kokių šios žuvies receptų kad tas (dumblas)nesijaustu gi turi būt g.gif g.gif
Atsakyti
Citrinos sultimis palaistyk, bent jau man lynui padėjo, man irgi žiauriai dumblas nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 09 26, 19:13)
Citrinos sultimis palaistyk, bent jau man lynui padėjo, man irgi žiauriai dumblas nepatinka schmoll.gif

jei zuvis atsiduoda dumblo kvapu reike i zuvies burna ipilti acto palaikiti ,o po to darineti ja.
Atsakyti
Pas mane isdarineta buvo, o skorpionzuve isvis file g.gif Jauciu, burnos nerasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Noriu pasidalinti savo lasisos receptuku smile.gif
4 porcijoms Jums reikes: 4 gabaleliu lasisos file (arba steiko, tuomet kauliukus reikia isimti), 1 citrinos, 1/2 stiklines majonezo, druska, pipirai pagal skoni, petrazoles.
Citrina sutarkuoti. Isspausti sultis. Sumaisyti majoneza, 2 valgomus saukstus citrinos sulciu, 1 valgoma sauksta tarkuotos citrinos, petrazoles, druska, pipirus. Lasisos gabalelius (odele zemyn) sudeti ant folijos, suteptos aliejumi, uztepti puse majonezo-citrinos misinio. Kepti orkaiteje apie 8 min. Patiekti su likusiu majonezo-citrinos misiniu, bulvytemis ir darzovemis.
Mums labai patinka, siulau ir Jums pabandyti 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2008 05 30, 20:41)
Nusirašiau šitą jūsų receptą. Labai paprastas ir skanus pasirodė  thumbup.gif
O čia paprasta žalia lašiša ar marinuota? Gaunasi kaip bulviniai blynai su lašiša, taip? g.gif

na, per velai apsiziurejau - lasisa paprasta zalia, gaunasi panasiai kaip bulviniai blynai, tik stambiau tarkuoti smile.gif
Atsakyti