Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

Gla gali saunios kulinares ir man pagelbet ax.gif Kaip skaniai paruost triusiazuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diviana @ 2009 02 09, 17:19)
Gali pasiulyt toki patiekaliuka:
200g saldytu grybu
200g maltos zuvies
1 kiausinis
2saukst. krakmolo
dziuveseliu
druskos, pipiru
aliejaus

grybus isvirt, nuvarvint ir sumalti. i mase deti krakmola, kiausini, malta zuvi ir prieskonius. formuoti kepsnelius, apvolioti dziuveseliuose ir kepti.
as dar kartais i mase itarkuoju morka, idedu svoguna. zodziu kas patinka smile.gif
skanaus mirksiukas.gif

aciu wink.gif
tik vat beda, grybu neturiu, o i parduotuve sia savaite jau nebeeisiu blush2.gif tai bandysiu juos pakeisti kazkuo kitu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(diviana @ 2009 02 09, 16:40)
Gla gali saunios kulinares ir man pagelbet   ax.gif  Kaip skaniai paruost triusiazuve?  g.gif

As tiesiog iskepu 4u.gif Ji labai skani. Kaulu neturi, o vietoj stuburo kramzle blink.gif
Arba dar pakepu svogunus su morkom, ant virsaus uzdedu triusiazuve ir ji tiesiog issitroskina. Galima uzpilti grietineles, dar skaniau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 09 vasario 2009 - 18:00
QUOTE(laurindre @ 2009 02 09, 18:59)
As tiesiog iskepu 4u.gif Ji labai skani. Kaulu neturi, o vietoj stuburo kramzle blink.gif
Arba dar pakepu svogunus su morkom, ant virsaus uzdedu triusiazuve ir ji tiesiog issitroskina. Galima uzpilti grietineles, dar skaniau thumbup.gif



aciukas 4u.gif
Niekad nesu tokios zuvies gaminus, bet ryt reiks pameginti blush2.gif Tikiuosi ji bus valgoma biggrin.gif
Atsakyti
patarkit man, turiu nemažą gabalą rūkytos lašišos ir nežinau ką galima skanaus pasidaryti, apart salotų ir sumuštinukų g.gif
Atsakyti
Jums prireiks :
750g lynas,
60g sviesto,
4 šaukštai konjako,
šaukštas miltų,
svogūnas,
skiltelė česnako,
0,5 stiklinės sauso raudono vyno,
lauro lapų,
krapų, petražolių,
mairūno.


Veiksmai :
Svogūną supjaustykite griežinėliais. Griežinėlius apkepinkite svieste ir įberkite miltų. Įpilkite truputį vandens ir padarykite tyrę. Supilkite vyną ir padažą užvirinkite. Sudėkite prieskonius ir česnaką. Pasūdykite. Sudėkite nuluptus žuvies gabaliukus. Kepkite apie 5 min. Konjaką supilkite į samtį ir uždenkite.Po to konjaką supilkite į troškinį. Troškinkite dar apie 20 min. Į pusdubenį dėkite baltos duonos riekutes, o ant jų uždėkite po žuvies gabaliuką ir apipilkite padažu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
siandien pirma karta kepiau pangasija ax.gif ir labai neblogai gavos blush2.gif bet jau MB liko suzavetas smile.gif
jeigu kam idomu, parasysiu kaip dariau ax.gif
nuploviau zuvyte (pangasijos file), supjausciau gabaliukais, tada itryniau su druka, pipirais ir zuvytei skirtais prieskoniais, dar idejau citrinos griezineliu per puse perpjautu. Palaikiau saldytuve puse valandos, nes daug laiko neturejau doh.gif tada apvoliojau krakmole ir iskepiau smile.gif patiekiau su virtom ir apkeptom bulvem (ant ju uzpyliau nuo marinavimo likusio skyscio), padazu (majonezas, citrinos sultys, dziovinti krapai) ir del grozio padejau kelis citrinos gabalelius smile.gif
receptukas turbut daug kam zinomas, nes gaminau jusu ideju prisiskaicius ax.gif blush2.gif
Stai kaip atrode leksteje zuvyte blush2.gif
Labai neteiskit, nes as dar tik pradedancioji kulinare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 02 18, 20:34)

Stai kaip atrode leksteje zuvyte  blush2.gif
Labai neteiskit, nes as dar tik pradedancioji kulinare  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D+R @ 2009 02 18, 20:34)

Stai kaip atrode leksteje zuvyte  blush2.gif
Labai neteiskit, nes as dar tik pradedancioji kulinare  blush2.gif

Net uzsimaniau ax.gif
Atsakyti
Aš,žuvį kepu nevoliodama miltuose,ir ,man,tai skaniau.
Į keptuvę įdedu pjaustyto imbiero,porą trejatą skiltelių česnako,aitrios paprikos ciberžolės.
Aišku,savaime į keptuvę įdedu sviesto+alyvų aliejaus{toks mišinys žuviai suteikia pikantišką skonį}
Sudėjus visus mano iš vardytus prieskonius,dedu žuvį,kepu ,sūdau,baigiant kepti{radau savo knygose ,kad taip sūdant žuvis nepraranda gerųjų savybių}
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2009 02 09, 22:22)
patarkit man, turiu nemažą gabalą rūkytos lašišos ir nežinau ką galima skanaus pasidaryti, apart salotų ir sumuštinukų  g.gif


user posted image

Radau stai toki recepta: Lasisos Musas

Siaip manau tai taip pat labai gera ideja vakareliui arba vakarui prie TV, kai norisi valgyti su rankom. Na uzsitepi muso ant krekerio arba skrudinto batono ir maitini savo brangiausiaji... rozine dar spalva... Na dar zvakiu reiketu ir romantika!!!
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif , na aš irgi nusipirkau pangasijų filė gabaliukus sušaldytus, bet neįsivaizduoju, kaip čia man ją iškepti blush2.gif , nes matyt per daug atlaidinau ar kaip, nesuprantu g.gif , paėmiau užmarinuoti, o ji man visa ištižo ax.gif , patarkit kaip man su ja pasielgti, ir labai nesijuokit smile.gif
Atsakyti