Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Laminuotos grindys
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rudaakė
pirkom II klases, 8 mm storio, impregnuota laminata su klik sistema. Pavirsius truputi gruobletas. Paklota dejom specialu, 5 mm storio, tokie lakstai, tai viskas labai liuks thumbup.gif Ir nera saltas, ir nebarska, tik valant laminato problema - lieka dryziai, bet jau nebekreipiu demesio i tai 4u.gif
akvilyte

QUOTE(happy @ 2006 09 26, 11:11)
nu man tai aiskino,kad yra spec parketas skirtas sildomoms grindims  g.gif
*

taip- yra bigsmile.gif
happy
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 05, 14:13)
tik valant laminato problema - lieka dryziai, bet jau nebekreipiu demesio i tai  4u.gif
*

man Viledos sluota tuos dryzius nuvale puikiausiai thumbup.gif
Rudaakė
QUOTE(happy @ 2007 04 06, 20:29)
man Viledos sluota tuos dryzius nuvale puikiausiai  thumbup.gif
*

a cia kokia sluota? 4u.gif Niu kaip ji atrodo smile.gif
INGRIDIK81
sveikutes.gal kas zinot kas vilniuje prekiauja vokiskos firmos eger atrodo taip vadinasi laminatu?
Latte
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 07, 21:28)
a cia kokia sluota?  4u.gif  Niu kaip ji atrodo smile.gif
*

Jų būna prekybcentriuose mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif
Rudaakė
QUOTE(Latte @ 2007 04 13, 07:49)
Jų būna prekybcentriuose  mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif
*

na manoji tai gera tikrai, ir daug kainavo, bet vistiek dryziuku lieka 4u.gif
žvilgsnis
QUOTE(Latte @ 2007 04 13, 08:49)
Jų būna prekybcentriuose  mirksiukas.gif Jei gera šluota tai dryžių neturėtų būti ax.gif
*

tai kokia ta sluota gera? g.gif kokios firmos?
kokia jos kaina? nes dryziai ir pas mane lieka doh.gif
happy
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 07, 20:28)
a cia kokia sluota?  4u.gif  Niu kaip ji atrodo smile.gif
*

kaip sitoj nuotraukoj apie 45 lt kainuoja
user posted image
Rudaakė
as pirkau tau turkio spalvos kur yra, brangios sluotos, su kibiru per akcija mokejau 130 lt. Labai supoer sluota, bet dryziukai lieka.

O sita kaip greziasi? Rankom ar yra koks mechanizmas tongue.gif
Matqai manoji tai grudri, pati dziovinasi blush2.gif
FOSA
QUOTE(MariusA @ 2006 09 03, 16:42)
Labas.
Pareikšiu aš savo nuomone. Perskaičiau visus jusų pasisakymus ir nei vieno pasakymo kad būtų tiesa. Viena galiu pasakyti, kad laminato - kitaip plaukiončiomis grindimis,  kaina nesvarbu koki pirksi brangu ar pigu susidesi ta pati. Ir dar kažkas raše kad jis girdžda. Girrdža todėl, kad nedėjot po apačia pakloto ir tikrai nereikia pirkti tokio kad butu iškart jau paklijuotas. Sakau dėl to kad aš pats jį pardavinėju žmonėm ir buna patenkintu pano konsultavimu ir pasirinkimu. Kas nori daugiau konsultaciju nesvarbu apie ka klauskite mariusa@statyba.lt padėsiu kaip galėsiu. ir ne tik apie laminatą
*

NU čia tai paskei, nei pridėsi nei atimsi.
Tai kaip tau atrodo kam tada kainų skirtumai yra jei vistiek tas pats gaminys?
Šiaip jei dirbi prie grindų tai turėtum žinoti, kad yra skirtumas tarp laminato 31 ir 33 klasės, ir tarp 6,7,8 bei 11 ar 12mm lentelių storių,be to dar visokios garso izoliacijos, impregnavimas ir t.t. už geresnius duomenis žmonės ir moka daugiau.dar gamintojo vardas kainą lemia.
Ir aš prekiauju grindimis, todėl irgi žinau ką kalbu
happy
QUOTE(Rudaakė @ 2007 04 13, 16:44)
O sita kaip greziasi? Rankom ar yra koks mechanizmas tongue.gif
Matqai manoji tai grudri, pati dziovinasi  blush2.gif
*

rankom sita greziasi
lepune
klausimukas: virtuve 9,11 kv m, ar uzteks jei pirksiu 10? ar daug reikia uzsimesti? ar daug ju susipjausto, suluzta ar pan?
Kazkodel man atrodo kad tamsus laminatas gali nusitrinti nuo vaiksciojimo ir plovimo.. bet man jis grazesnis, kaip praktikoje? ar priklauso nuo klases? kolidoriuje reikia atsparesnio kaip suprantu.. ar nenusitrins?
ax.gif doh.gif doh.gif
undi
o kas geriau, kad ilgiau laikytu laminatas, isvaskuoti ji ar nulakuoti?
jurave
Ka reiskia tos klases,t.y.kokia geriausia imti?O tu lenteliu storis mm?Noriu detis svetaine 16 kvadratu.Patarkit kokia imti?Nenoriu deti labai prasta,bet ir labai kosmine kaina moketi.O tie paklotai,kad grindys negirgzdetu?Nes dabar yra medines nudazytos .
_Smalsutė_
QUOTE(lepune @ 2007 05 31, 15:44)
Kazkodel man atrodo kad tamsus laminatas gali nusitrinti nuo vaiksciojimo ir plovimo.. bet man jis grazesnis, kaip praktikoje?
*

Man irgi gražesnis tamsus, bet sako, kad ant jo kur kas labiau dulkės matosi. verysad.gif (Nors tamsus tamsiam gal nelygu).
_Smalsutė_
QUOTE(jurave @ 2007 06 03, 12:03)
Ka reiskia tos klases,t.y.kokia geriausia imti?
*

Apie klases. 4u.gif
emanacija
Pas mus laminatu išdėtas visas butas, nes natūraliai medienai dar neužsidirbam bigsmile.gif . Laminatas tikrai yra šaltas, palyginus su medžiu... Sūnus mėgsta pasvaidyt žaislus (lėktuvai skrenda biggrin.gif ), tai jau mačiau keliose vietose įdužimus. Po kiek laiko tos vietos gavę drėgmės išsipučia. Labai svarbu spalvos: tamsaus bordo lygaus laminato koridoriuj neįmanoma nuplauti, jis visada atrodo pripėduotas ir dulkinas unsure.gif . Sendinto ąžuolo variantas su reljefiniu paviršium neteplus, bet lentų imitacijose - tarpeliuose kaupiasi trupiniai. Mažųjų svečių išspjautus pridžiūvusius sausainius tenka krapštyt su dantų krapštuku doh.gif
Labai pasisekė su virtuviniu laminatu - nesimato jokio trupinio rolleyes.gif Pirkom IRIS parduotuvėj, vadinasi "šviesi jūržolė". Atrodo, tarsi šiaudeliai ar bambukai sudėti. Rekomenuoju thumbup.gif
edita.z
Gal kas turit laminatą ir šunų ant jo? smile.gif Namie grindys medinės, bet visiškai išvagotos nuo šunų nagų. Žinau, kad idealios tvarkos nebus, kai šunys namie, bet pasigražint namus norisi. Pasidalinkit patirtim smile.gif
jurgaval
QUOTE(emanacija @ 2007 07 16, 15:24)
Pas mus laminatu išdėtas visas butas, nes natūraliai medienai dar neužsidirbam  bigsmile.gif . Laminatas tikrai yra šaltas, palyginus su medžiu... Sūnus mėgsta pasvaidyt žaislus (lėktuvai skrenda biggrin.gif ), tai jau mačiau keliose vietose įdužimus. Po kiek laiko tos vietos gavę drėgmės išsipučia. Labai svarbu spalvos: tamsaus bordo lygaus laminato koridoriuj neįmanoma nuplauti, jis visada atrodo pripėduotas ir dulkinas unsure.gif . Sendinto ąžuolo variantas su reljefiniu paviršium neteplus, bet lentų imitacijose - tarpeliuose kaupiasi trupiniai. Mažųjų svečių išspjautus pridžiūvusius sausainius tenka krapštyt su dantų krapštuku  doh.gif
Labai pasisekė su virtuviniu laminatu - nesimato jokio trupinio  rolleyes.gif Pirkom IRIS parduotuvėj, vadinasi "šviesi jūržolė". Atrodo, tarsi šiaudeliai ar bambukai sudėti. Rekomenuoju  thumbup.gif
*

man atrodo pas mus irgi tokis pat laminatas, jeigu apie ta pati kalbame http://www.ollo.lt/home.6,p.374,e.6,show,l.lt nuo apacios 3 mirksiukas.gif
man jis liuks. visame bute isdejome vienoda.
Mamusik
Man laminatas yra idealus variantas. Beveik visame bute (isskirus koridoriuka ir virtuve) isklojom laminatu. As labai patenkinta. Plaunasi SUPER, pridziuvusius sausainius gerai nuvalau (tik truputeli patrinu suvilgytu vandenyje skuduriuku). kazkaip man nekyla tokios problemos kaip kai kuriems: siuksles tarpuose (isvis tokiu nepastebejau), nenuvalomos demes. Nors turiu namuose 1m. 9 men. suneli (kuris ir maisto primeto, ir skyscius ispila) dar neturejau problemu su grindim. Mums parduotuveje (kai pirkome laminata) rekomendavo ji isvaskuoti, pasake kad ilgiau tarnaus.
cheery
norėjau paklaust apie vaškavimą, kas tai darė smile.gif laukia greit ir mūsų toks darbelis smile.gif
su kokio pluošto skudurėliu geriausia vaškuot (niu kai jau ištepus vašką reikia išblizginti) ar tai neturi didelės reikšmės? ax.gif
Blessing
QUOTE(emanacija @ 2007 07 16, 15:24)
Pas mus laminatu išdėtas visas butas, nes natūraliai medienai dar neužsidirbam  bigsmile.gif . Laminatas tikrai yra šaltas, palyginus su medžiu... Sūnus mėgsta pasvaidyt žaislus (lėktuvai skrenda biggrin.gif ), tai jau mačiau keliose vietose įdužimus. Po kiek laiko tos vietos gavę drėgmės išsipučia. Labai svarbu spalvos: tamsaus bordo lygaus laminato koridoriuj neįmanoma nuplauti, jis visada atrodo pripėduotas ir dulkinas unsure.gif . Sendinto ąžuolo variantas su reljefiniu paviršium neteplus, bet lentų imitacijose - tarpeliuose kaupiasi trupiniai. Mažųjų svečių išspjautus pridžiūvusius sausainius tenka krapštyt su dantų krapštuku  doh.gif
Labai pasisekė su virtuviniu laminatu - nesimato jokio trupinio  rolleyes.gif Pirkom IRIS parduotuvėj, vadinasi "šviesi jūržolė". Atrodo, tarsi šiaudeliai ar bambukai sudėti. Rekomenuoju  thumbup.gif
*

Ruosiames pirkti ta sviesia juros zole ir kloti visame bute, bet neisivaizduojame kaip atrodo didelis situo laminatu padengtas plotas. Gal turi savo virtuves nuotrauku? Aciu.
cheery
QUOTE(cheery @ 2007 08 04, 21:24)
norėjau paklaust apie vaškavimą, kas tai darė smile.gif laukia greit ir mūsų toks darbelis smile.gif
su kokio pluošto skudurėliu geriausia vaškuot (niu kai jau ištepus vašką reikia išblizginti) ar tai neturi didelės reikšmės?  ax.gif
*

tai nieks nevaškavot? unsure.gif
Meda-1
kai isvaskavau kambari, tai savo bute vos neuzsimuseme lygioje vietoje...O katinas vargsas su tokiais prakasais lakste...Tik pamatai - jau ant pilvo ciuozia...Nu baisiai slidu buvo...
Jurgutėlė
QUOTE(Meda-1 @ 2007 08 15, 13:44)
kai isvaskavau kambari, tai savo bute vos neuzsimuseme lygioje vietoje...O katinas vargsas su tokiais prakasais lakste...Tik pamatai - jau ant pilvo ciuozia...Nu baisiai slidu buvo...
*

lotuliukas.gif
Mes irgi vaškavom ,tai paskui grindys labai girgždėt pradėjo ,nežinau ar jas išsausino labai tas vaškas ,ar kas ten atsitiko ,bet stipriai girgžda iki šiol ax.gif
elzė 76
QUOTE(edita.z @ 2007 07 16, 15:39)
Gal kas turit laminatą ir šunų ant jo? smile.gif Namie grindys medinės, bet visiškai išvagotos nuo šunų nagų. Žinau, kad idealios tvarkos nebus, kai šunys namie, bet pasigražint namus norisi. Pasidalinkit patirtim smile.gif
*

Turim ir lamintą ir šunį ant jo - 31 klasės laminatas - visai nesubraižytas per 3 metus - tuo tarpu medinės grindys doh.gif . Tik niekada nebesirinkčiau lygaus paviršiaus - klaikiai matosi kiekviena dulkė ir pūkas .
Treglė
Gal kas turite išsamią instrukciją kaip pačiam susidėti laminatą???
Ačiū
edita.z
QUOTE(Treglė @ 2007 08 27, 13:33)
Ačiū
*

kad viskas ant paties laminato pakuotės turi būt parodyta. Mes kai dėjom, tai trūko tik vienos mažos pastabėlės, kad reikia švelniai pakalt (yra toks specialus komplektukas laminato dėjimui - metalinis kampainis toks ir kaiščiukai palei sienas užremt). Kol nepakalėm per tą kampainį, tol neišsilygino plokštuma, oi kiek nervinomės. Bet stuktelėjus iškart viskas susitvarkė.

Čia gan išsami instrukcija yra: http://www.grindudanga.lt/qsinstrukcija.php
Treglė
QUOTE(edita.z @ 2007 08 27, 13:52)
kad viskas ant paties laminato pakuotės turi būt parodyta. Mes kai dėjom, tai trūko tik vienos mažos pastabėlės, kad reikia švelniai pakalt (yra toks specialus komplektukas laminato dėjimui - metalinis kampainis toks ir kaiščiukai palei sienas užremt). Kol nepakalėm per tą kampainį, tol neišsilygino plokštuma, oi kiek nervinomės. Bet stuktelėjus iškart viskas susitvarkė.

Čia gan išsami instrukcija yra: http://www.grindudanga.lt/qsinstrukcija.php
*

Ačiukas mirksiukas.gif . Tikrai išsamiai viskas paaiškinta thumbup.gif . Teks padirbėti.....
ANŽELINA
O mes nupirkom į virtuvė 34 klasės laminatą. Tai sakė, kad ši klasė nieko nebijo
Mamusik
QUOTE(Treglė @ 2007 08 27, 14:33)
Ačiū
*

Mes emem is SENUKU. Ju lankstinuke labai gerai aprasyta ir parodyta paveiksleliais. Tuos lankstinukus dalina nemokamai.
Genita
mes susidejom 32 klases laminata,toki gana marga,bet sviesu,visai naujas nematytas niekur marginimas,na jau nieko,jei kas nukrinta,nesimato,o kaip lengva priziuret,o kaip gera.Mes sudejo koridoriuje ir virtuveje(tik nebijokite deti i virtuve laminato,man patare ir as jau galiu patvirtint,tik ne mazesne kaip 31 klases,nes kuo mazesnis skaicius tuo blogesne danga),o kambariuose pas mus visur kilimine danga,taip pat labai sviesi persikine,labai gerai derinasi ir labai malonus vaizdas.O kaip kloti laminata daug kur yra internete,adresu parinkau http //www vitra.lt/klojimas.php kitas adresas ten visko yra http //www asa.lt/grindys/s01.php?iq=496 dar http //www alkena.lt/index_files/Apie_laminuotas_grindis.htm(susidekit taskus) na yra daug tu adresu,paieskokite google isplestineje paieskoje.Tik viena pastaba,kuria suzinojau is pardavejo,jis patare,kad labai svarbu imti is eiles lentas is pakuotes,tada rastas labai gerai deliojasi.
Forgete
Sveiki,

islupom senas grindis. Buvo linoliaumas, po linoliaumu plosktes, po plokstem medines grindys (viso aukstis apie 10cm). Dasikasem iki betono. Bukt zmogai patarkit ka kloti po laminatu, kad kaimynai is apacios nesiskustu bildejimu. Taip pat, kad tas klojinys gal islygintu nelygumus likusius isbetonavime.

Aciu 4u.gif
KriuKriu
QUOTE(Forgete @ 2007 09 08, 17:21)
Sveiki,

islupom senas grindis. Buvo linoliaumas, po linoliaumu plosktes, po plokstem medines grindys (viso aukstis apie 10cm). Dasikasem iki betono. Bukt zmogai patarkit ka kloti po laminatu, kad kaimynai is apacios nesiskustu bildejimu. Taip pat, kad tas klojinys gal islygintu nelygumus likusius isbetonavime.

Aciu  4u.gif
*

juk tai mano sunenas bigsmile.gif Uuu-tiu-tiu... fainuolis. Iskart pazinau smile.gif

Kadangi mes jau greit pirksim laminata, klojimu biski domejausi.
Klojant laminata ant betono, jei yra duobiu, grindis reikia islyginti plyteliu klijais (nes dengiant plona sluoksni betonu, sutrukines). Tada reikia patiesti paprasta polietileno plevele, kad dregme ir garai pro grindis neitu. Tada ant tos pleveles dazniausiai kloja putinto polisterolio plevele ir tada kloja laminata.
Taciau pasidomejus placiau, yra dar budu ka deti ant pirmos pleveles. Vietoj to putinto polisterolio galima kloti medzio plausu tokias minkstas plokstes. Jos gerai viska izoliuoja, bet labai bijo dregmes. Uzpylus vandens, puciasi ir kreivinasi, todel reik atsargiai saugot grindis. O visu geriausia izoliacija nuo bildejimo yra kamstinis paklotas. Bet jis gana brangus, kainuoja 15 Lt uz kvadrata.
AŠA
QUOTE(Vestina @ 2005 08 06, 17:31)
gal kas esat susidėję fimos Quick step laminatą? Jis yra ne pigus -apie 100 lt už kvadratą aišku yra ir pigesnių,  labai mums jį pardavėja išgyrė. Jis yra iš storų lentų ir atrodo gan rimtai. Niekaip negalim apsispręst ar laminata ar parketlentes dėt g.gif
*

Mane irgi Quick step'as domina ax.gif Rinkomės rinkomės ir kažkaip labai jau suviliojo blush2.gif sako ne tik pačioms lentutėms, bet ir sujungimams nuolaidą duoda thumbup.gif davė pora lentučių namo parsivežt, spalvą paderint wub.gif šiaip tai labai vilioja, tik kaina tokia g.gif gal jau kas turit, galit pakomentuoti ax.gif
emrata
QUOTE(AŠA @ 2008 02 24, 15:28)
Mane irgi Quick step'as domina ax.gif Rinkomės rinkomės ir kažkaip labai jau suviliojo blush2.gif sako ne tik pačioms lentutėms, bet ir sujungimams nuolaidą duoda thumbup.gif davė pora lentučių namo parsivežt, spalvą paderint wub.gif šiaip tai labai vilioja, tik kaina tokia g.gif gal jau kas turit, galit pakomentuoti ax.gif
*

mes kaip tik dejomes Quick Step laminata riesutmedzio spalvos plonasias triju dydziu lenteles smile.gif kadangi dar tik 3 menesius vaikstom ant jo tai nieko blogo negaliu pasakyt, siaip aisku tamsi spalva gal truputi daugiau prieziuros reikalauja, bet kadangi grindis valineju su Leifheit priemonemis tai jokiu problemu...kiti kazkaip dar pabijo tamsiu spalvu, bet ziurisi tikrai gerai
beje, pradzioj mastem apie parketa, bet pagalvojom kokio velnio mum reikia tu ilgaamziu grindu, juolab ir gyvent nesiruosiam toj vietoj visa likusi gyvenima...ir siaip turbut finansai dar truputi nuleme smile.gif uz laminata mokejom kazkur apie 80 lt/m
dalmentina
QUOTE(Forgete @ 2007 09 08, 17:21)
Sveiki,

Aciu  4u.gif
*

Yra mačiau laminatas su garso izoliacija, tik nežinau ar jis veiksmingas .
snace
mes pries pora metu susidejom laminata raudonmedzio spalvos, siaip spalva atrodo super, bet kas licia jo prieziura, tai patikekit manim, kazkas baisaus doh.gif doh.gif doh.gif , kozna diena reikia plauti norint kad atrodytu graziai, matosi visi "smorai", neuztenka praeiti su sluotike paprastai, reikia gerokai papluseti kad isplovus grindis nelyktu jokiu dryziu, siaubelis, kuo greiciau svajoju ji islupti velniop ir susideti parketi 4u.gif, sios spalvos kaina tikrai neatitinka kokybe schmoll.gif schmoll.gif

user posted image
Follow
QUOTE(snace @ 2008 02 27, 01:03)
mes pries pora metu susidejom laminata raudonmedzio spalvos, siaip spalva atrodo super, bet kas licia jo prieziura, tai patikekit manim, kazkas baisaus  doh.gif  doh.gif  doh.gif , kozna diena reikia plauti norint kad atrodytu graziai, matosi visi "smorai", neuztenka praeiti su sluotike paprastai, reikia gerokai papluseti kad isplovus grindis nelyktu jokiu dryziu, siaubelis, kuo greiciau svajoju ji islupti velniop ir susideti parketi  4u.gif, sios spalvos kaina tikrai neatitinka kokybe  schmoll.gif  schmoll.gif
*

tai vat doh.gif tie šmorai košmaras, ką daryt kad nebūtų jų...su sausu po to dar patrynus-jų nelieka, bet kiek knisimosi kol būna švaru...gal žinot kokių gerų priemonių?
emrata
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 08:26)
tai vat doh.gif tie šmorai košmaras, ką daryt kad nebūtų jų...su sausu po to dar patrynus-jų nelieka, bet kiek knisimosi kol būna švaru...gal žinot kokių gerų priemonių?
*

na as kaip ir minejau Leifheit priemones nuostabios, ir sluotos ir skysciai, dar esu naudojus Amway firmos valymo priemones thumbup.gif
Follow
QUOTE(emrata @ 2008 02 27, 10:59)
na as kaip ir minejau Leifheit priemones nuostabios, ir sluotos ir skysciai, dar esu naudojus Amway firmos valymo priemones  thumbup.gif
*

ir nebūna tos plėvelės kaip kad sakiau????kur perki tas priemones Leifheit?
snace
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 11:10)
ir nebūna tos plėvelės kaip kad sakiau????kur perki tas priemones Leifheit?
*

aga, as ir noriu daugiau suzinoti apie sias priemones smile.gif, gal jos palengvintu sia nemalonia grindu plovimo procedura doh.gif doh.gif
emrata
viskas labai paprasta nueinat i kuri nors prekybos centra ir nusiperkat biggrin.gif jei rimtai, tai as jokiu nusiskundimu neturiu, isvalo puikiai, dar yra spec kibiras kuris nugrezia, zodziu nereikia nei ranku slapintis. nuostabiai valo ir plyteles, man ypac aktualu, nes vonioje yra matines ir sviesios grindys, o nuvalius su Leifheit priemonemis tiesiog viskas spindi...as cia gal giriu del to, nes pries tai naudojau tikrai niekam tikusias sluotas doh.gif
Beje maciau yra Leifheit uzmaunami skudurai, kurie nusausina ir nublizgina grindis, todel jeigu ir lieka druzes ar tos pleveles po dregno valymo, tai kuo puikiausiai galit tais sausais pravalyt thumbup.gif zodziu kol nepabandysit tol nesuzinosit smile.gif
Follow
QUOTE(emrata @ 2008 02 27, 14:32)
viskas labai paprasta nueinat i kuri nors prekybos centra ir nusiperkat biggrin.gif jei rimtai, tai as jokiu nusiskundimu neturiu, isvalo puikiai, dar yra spec kibiras kuris nugrezia, zodziu nereikia nei ranku slapintis. nuostabiai valo ir plyteles, man ypac aktualu, nes vonioje yra matines ir sviesios grindys, o nuvalius su Leifheit priemonemis tiesiog viskas spindi...as cia gal giriu del to, nes pries tai naudojau tikrai niekam tikusias sluotas  doh.gif
Beje maciau yra Leifheit uzmaunami skudurai, kurie nusausina ir nublizgina grindis, todel jeigu ir lieka druzes ar tos pleveles po dregno valymo, tai kuo puikiausiai galit tais sausais pravalyt  thumbup.gif  zodziu kol nepabandysit tol nesuzinosit smile.gif
*

šiandien pat išbandysim ir atraportuosim jei ne šiandien tai rytoj drinks_cheers.gif seniai man jos krito į akį tos šluotos, bet vis delsiau...o tų priemonių irgi yra visur?kažkaip neatkripiau dėmesio...prie kitų valymo priemonių padėtos? g.gif
snace
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 14:34)
šiandien pat išbandysim ir atraportuosim jei ne šiandien tai rytoj drinks_cheers.gif seniai man jos krito į akį tos šluotos, bet vis delsiau...o tų priemonių irgi yra visur?kažkaip neatkripiau dėmesio...prie kitų valymo priemonių padėtos? g.gif
*

thumbup.gif , butinai atraportuok, paskui ir as tada bandysiu, bet tik man tie kibirai kur nusausina ir nereikia grezti kazkaip, nezinau... gal kad nepratus esu.. siaip man geriausiai grindys issiplauna valant jas atsiklaupus keleniukais lotuliukas.gif , tada geriausiai gali isplauti visus prilipintus vaiku maisto likucius, sutrintus sausainiukus, bananus ir visa kita kas yra valgoma blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
emrata
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 12:34)
*

vat mes kai pirkom tai buvo padetos salia tu visu sluotu ir kibiru, o siaip nelabai atkreipiau demesi kitose parduotuvese, mes pirkom IKI Gardino g.
Papildyta:
QUOTE(snace @ 2008 02 27, 13:03)
thumbup.gif , butinai atraportuok, paskui ir as tada bandysiu, bet tik man tie kibirai kur nusausina ir nereikia grezti kazkaip, nezinau... gal kad nepratus esu.. siaip man geriausiai grindys issiplauna valant jas atsiklaupus keleniukais  lotuliukas.gif , tada geriausiai gali isplauti visus prilipintus vaiku maisto likucius, sutrintus sausainiukus, bananus ir visa kita kas yra valgoma  blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

man pradzioje irgi juokingai atrode tas kibiras, bet dabar be jo neisivaizduoju valymo smile.gif tikrai gerai nugrezia vandeni ir nereikia paciai ranku terliot smile.gif cia gal ir ispindejimas, bet kai pabandai tai kitaip jau ir nebeisivaizduoji..
Follow
Raportas lotuliukas.gif
IKI būtent to skuduro nebuvo (buvo tik langų valymui skirti), o Maximoj vien tas kibiras 140lt....eina peklon...kur dar šluota pati...nu jo, galvoju,mano grindelas apsieis be tokios investicijos doh.gif , nupūčiau į Senukus ir ten nebuvo tos firmos nei šluotų, nei valiklio to, tai nusipirkau VILEDA naująją šluotą su mikropluošto skuduru tokiu naujovišku, kur kampai tokie iš vandenį sugeriančios medžiagos, o vidury mikroplaušeliai(akcija 89lt,prieš tai kainavo 114lt), naują kibiriuką ir grįžusi kibau į darbą...tai visai patiko rezultatas, tikrai verta dėmesio šluota... thumbup.gif
snace
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 17:36)
Raportas lotuliukas.gif
IKI būtent to skuduro nebuvo (buvo tik langų valymui skirti), o Maximoj vien tas kibiras 140lt....eina peklon...kur dar šluota pati...nu jo, galvoju,mano grindelas apsieis be tokios investicijos doh.gif , nupūčiau į Senukus ir ten nebuvo tos firmos nei šluotų, nei valiklio to, tai nusipirkau VILEDA naująją šluotą su mikropluošto skuduru tokiu naujovišku, kur kampai tokie iš vandenį sugeriančios medžiagos, o vidury mikroplaušeliai(akcija 89lt,prieš tai kainavo 114lt), naują kibiriuką ir grįžusi kibau į darbą...tai visai patiko rezultatas, tikrai verta dėmesio šluota... thumbup.gif
*

nu jo... ohmy.gif karsta.gif , mano grindys manau ir be to kibiro bus grazios... smile.gif gal geriau as savo nuosavom rankutem ta skuduraiti pagreziosiu rolleyes.gif , va i senukus tai reikes ryt nubraukti tos sluotos paziureti, tik klausimas ar pas mus bus cia tuose Kedainiuose g.gif g.gif
Beja, aciu uz raporta thumbup.gif thumbup.gif
Follow
QUOTE(snace @ 2008 02 27, 20:07)
nu jo...  ohmy.gif  karsta.gif , mano grindys manau ir be to kibiro bus grazios...  smile.gif gal geriau as savo nuosavom rankutem ta skuduraiti pagreziosiu  rolleyes.gif , va i senukus tai reikes ryt nubraukti tos sluotos paziureti, tik klausimas ar pas mus bus cia tuose Kedainiuose  g.gif  g.gif
Beja, aciu uz raporta  thumbup.gif  thumbup.gif
*

nėr už ką...žinok Šiauliuos didžiąjam Senukų PC tos akcijos nebuvo, tik pietiniame, tai ten ir prigriebiau...įdomu, turėt visur būt ta akcija g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.