Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(Tomassella @ 2009 11 11, 13:54)
pritariu, kad pigiau. Pati adminsitruoju el. parduotuve ir delioju kainas, tikrai jei ne keliais litais, tai bent kokia pusantro tai tikrai pigiau uz m2. O akciju dabar yra tikrai geru. Kam idomu, galit klausti per az.



laba diena,

idomu butu pasidairyti po jusu el.parduotuve bigsmile.gif
o gal kazka galetumete konkreciai pasiulyti. ieskome kuo panasesnio i musu baldine plokste user posted image
maksimaliai praktisko ir kokybisko bendrai patalpai holas+svetaine+virtuve
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indra*: 13 gruodžio 2009 - 13:17
Turiu klausimą: esu gridėjus apie parketo beicavimą ir aliejavimą, o kaip yra su laminatu? Labai jau atsibodo sena (nors ne tiek ir sena, vos porą metų turim tą laminatą doh.gif ) spalva, norėtųsi ją pakeisti nekeičiant paties laminato lentų, nes tikrai kokybiškas, netiesiant kiliminės dangos... ką galėtumėt patarti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kūmutė @ 2009 12 22, 21:23)
Turiu klausimą: esu gridėjus apie parketo beicavimą ir aliejavimą, o kaip yra su laminatu? Labai jau atsibodo sena (nors ne tiek ir sena, vos porą metų turim tą laminatą  doh.gif ) spalva, norėtųsi ją pakeisti nekeičiant paties laminato lentų, nes tikrai kokybiškas, netiesiant kiliminės dangos... ką galėtumėt patarti?  ax.gif


is esmes galima butu nulakuoti spec. laku ar nubeicuoti, bet jeigu laminatas nera pilnai impregnuotas, gali buti bedu su juo. Apskritai laminatui nerekomenduojama, nes gali susigadinti. Geriau tada dar pakenteti su atsibodusia spalva laminato ir veliau pakeisti nauju, arba keisti iskart, nes sugadinti rizikuojat stipriai.
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2009 12 23, 11:59)
is esmes galima butu nulakuoti spec. laku ar nubeicuoti, bet jeigu laminatas nera pilnai impregnuotas, gali buti bedu su juo. Apskritai laminatui nerekomenduojama, nes gali susigadinti. Geriau tada dar pakenteti su atsibodusia spalva laminato ir veliau pakeisti nauju, arba keisti iskart, nes sugadinti rizikuojat stipriai.

Aciu uz atsakyma 4u.gif Kazin kaip issiaiskint ar pilnai impregnuotas? blush2.gif Gal parduotuvej, kur pirktas pasiteirauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kūmutė @ 2009 12 23, 18:05)
Aciu uz atsakyma  4u.gif Kazin kaip issiaiskint ar pilnai impregnuotas?  blush2.gif Gal parduotuvej, kur pirktas pasiteirauti?  ax.gif


taip, issiaiskinkite, bet net su gamintoju kalbejausi, nes pirma karta isgirdau toki klausima biggrin.gif nerekomenduojama vistik jokiu, nes laminatas ne medis, o medzio drozliu plokste, nuo lako ji sudreksta vistiek. Jusu vietoje nerizikuociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2009 12 23, 18:41)
taip, issiaiskinkite, bet net su gamintoju kalbejausi, nes pirma karta isgirdau toki klausima  biggrin.gif nerekomenduojama vistik jokiu, nes laminatas ne medis, o medzio drozliu plokste, nuo lako ji sudreksta vistiek. Jusu vietoje nerizikuociau  4u.gif

Aisku, labai dekui uz konsultacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kūmutė @ 2009 12 24, 10:03)
Aisku, labai dekui uz konsultacija  wub.gif



nera uz ka wink.gif toks mano darbas biggrin.gif linksmu svenciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 08 25, 12:32)
plytučių neturėjusi, buvo linoleumas, dabar quickstep laminatas - vituvei jokių priekaištų ir kitą kartą daryčiau taip pat 4u.gif


Sveiki! 4u.gif

Noriu pasiteirauti placiau apie Quick Step laminata 32klases 7mm, kaip tik nusiziurejom tamsuji is Classic kolekcijos Panga laminata, ir mes ji planuojame deti ir virtuveje, nenorim plyteliu is vis schmoll.gif
AŠA kokie atsiliepimai apie Quick stepa virtuvej? kaip valosi, ar nesimato riebalu demiu ? plaunant kaip, nera ruozu? zodziu labai noretusi isgirsti platesni komentara apie sita laminata rolleyes.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonata_B: 15 sausio 2010 - 12:23
QUOTE(Sonata_B @ 2010 01 15, 12:02)
Sveiki!  4u.gif

Noriu pasiteirauti placiau apie Quick Step laminata 32klases 7mm, kaip tik nusiziurejom tamsuji is Classic kolekcijos Panga laminata, ir mes ji planuojame deti ir virtuveje, nenorim plyteliu is vis  schmoll.gif
AŠA kokie atsiliepimai apie Quick stepa virtuvej? kaip valosi, ar nesimato riebalu demiu ? plaunant kaip, nera ruozu? zodziu labai noretusi isgirsti platesni komentara apie sita laminata  rolleyes.gif  aciu


Pas mus Quadra serija. Virtuvėj esu be galo patenkinta: nesimato purvo, jei išsipila kas nors, tą vietą aš tiesiog perbraukiu su servetėle ir viskas, nelieka nei jokių ruožų, nei dėmių nei šiaip nuvalius, nei išplovus, arba tiesiog jų nesimato, nes labai dėkinga ir spalva, ir tekstūra (kodas UF1018), o vat svetainėj jau nebe taip schmoll.gif čia jau ir šuns pėdutės, ir seilės geriau matosi, ir valyt kažkaip sunkiau (gal kad nesu iš tų, kuri kasdien su skudurėliu laksto...), o ir šuns kelis nagų įbrėžimus įžiūrėjau, žodžiu, reikia daugiau priežiūros, nors pats gražesnis už virtuvinį, ką gi, grožis reikalauja aukų blush2.gif (kodas TU1298)
Jei dar kas domina - klauskit, bet galiu pasakyt tik konkrečiai apie mano naudojamus, nes akivaizdu, kad net ta pati Quadra serija skiriasi, tekstūra kita, spalva ir viskas cool.gif Tiesa, vizualiai žiūrint, svetianėje esančio ir viršutinis naudingas storis mažesnis, t. y. plonesnis paviršius, nors rašo, kad toks pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 01 15, 15:05)
Pas mus Quadra serija. Virtuvėj esu be galo patenkinta: nesimato purvo, jei išsipila kas nors, tą vietą aš tiesiog perbraukiu su servetėle ir viskas, nelieka nei jokių ruožų, nei dėmių nei šiaip nuvalius, nei išplovus, arba tiesiog jų nesimato, nes labai dėkinga ir spalva, ir tekstūra (kodas UF1018), o vat svetainėj jau nebe taip schmoll.gif čia jau ir šuns pėdutės, ir seilės geriau matosi, ir valyt kažkaip sunkiau (gal kad nesu iš tų, kuri kasdien su skudurėliu laksto...), o ir šuns kelis nagų įbrėžimus įžiūrėjau, žodžiu, reikia daugiau priežiūros, nors pats gražesnis už virtuvinį, ką gi, grožis reikalauja aukų blush2.gif  (kodas TU1298)
Jei dar kas domina - klauskit, bet galiu pasakyt tik konkrečiai apie mano naudojamus, nes akivaizdu, kad net ta pati Quadra serija skiriasi, tekstūra kita, spalva ir viskas cool.gif Tiesa, vizualiai žiūrint, svetianėje esančio ir viršutinis naudingas storis mažesnis, t. y. plonesnis paviršius, nors rašo, kad toks pats g.gif



Aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Mes nusiziurejom vos ne tamsiausia varianta doh.gif
Quick Step Classic kolekcijos Panga laminata, nu bet mums jis pats graziausias ax.gif
Tikiuosi bus viskas ok, man aktualiausia ar virtuvej jis nesugeria riebalu, nes jau kaip ir nusprende deti, tai bijau, kad neprasikeikciau, vyras pas mane gamintojas maisto, o terlius toks doh.gif doh.gif doh.gif nu kaip visi virejai... o man valyt reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2009 12 13, 13:15)
idomu butu pasidairyti po jusu el.parduotuve bigsmile.gif

ir aš norėčiau gauti nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Man asmeniškai Balterio gražiausias laminatas http://www.balterio....?lang=en&con=eu

Jo kainos geriausios čia: http://solum.lt/lami...tojas/balterio/ bigsmile.gif
Atsakyti