Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(vikulija @ 2006 01 23, 11:00)
Mes pirkome laminatą už 50Lt/m2.Jis atsparus dregmei, žalios spalvos, viršus ąžuolo emitacija. atrodo labai gražiai, šiltas, jokių tarpų ir t.t. labai patinka tai, kad vaikas kartais numeta kokį sunkesnį žaislą arba pvz mėsmalę, ir nelieka jokių žymių, kaip pvz ant medinių grindų. Kol vaikas mažas tai yra idealiausias variantas.


o kur pirkot ir kokios atsparumo klasės?
Atsakyti
kažką panašaus nusižiūrėjom: 32 klasė, sendintas ąžuolas
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
dar kelios nuotraukėlės
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
yra iš ko rinktis laminatą čia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2006 03 07, 14:48)
o kur pirkot ir kokios atsparumo klasės?


pirkom Rubikone Ukmergės g., dabar Decor, man atrodo vadinasi. žinau, kad auksščiausios neprisiminu numerio, gal 33 g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikulija @ 2006 03 20, 09:52)
pirkom Rubikone Ukmergės g., dabar Decor, man atrodo vadinasi. žinau, kad auksščiausios neprisiminu numerio, gal 33 g.gif

ir mes ten pirksim, 32 klasės
Atsakyti
Musu bute jau 5 m. sendintas azuolas, 33 klase. Fantastika: jokio nusitrynimo, buvo uzpiltas holas - neisisbangavo. Tik kai pries saule ziuri dulkes labai matosi ax.gif , bet cia tikriausiai visos tamsios dangos problema, bet i sviesias nekeisciau.
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 03 20, 10:09)
Musu bute jau 5 m. sendintas azuolas, 33 klase. Fantastika: jokio nusitrynimo, buvo uzpiltas holas - neisisbangavo. Tik kai pries saule ziuri dulkes labai matosi  ax.gif  , bet cia tikriausiai visos tamsios dangos problema, bet i sviesias nekeisciau.

kur pirkai? man taip sendintas ąžuolas patinka ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes pirkom naturalu uosio parketa ir tikrai net nebuvo minciu pirkt laminata. laminatas saltas, nusitrina ir visgi nenaturalus medis, o dulkes kiek matosi doh.gif Tikrai nenoriu nieko izeisti, bet kas dar svarstote ka pasirinkti, patariu naturalu parketa po 45Lt/m, nei laminata po 50Lt/m schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nice @ 2006 03 20, 10:35)
patariu naturalu parketa po 45Lt/m, nei laminata po 50Lt/m schmoll.gif

kur tokios kainos? blink.gif
man parketas iš esmės nepatinka, nu nemėgstu. o natūralaus medžio grindų neįkandu. lieka laminatas bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus jau 5 metai sudetas uosio perketas. Labai thumbup.gif ir nekeisciau i jokias kitas grindis ypac i laminata.
Atsakyti
eikit girtis į medinių grindų temą biggrin.gif
pasirinkusios laminatą turi savų motyvų tokiam pasirinkimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 20, 12:03)
eikit girtis į medinių grindų temą  biggrin.gif
pasirinkusios laminatą turi savų motyvų tokiam pasirinkimui  mirksiukas.gif


Gerai čia pasakei drinks_cheers.gif

O parketas man irgi schmoll.gif ,lentos perbrangu verysad.gif ,tai lieka laminatas ir nieko prieš jį aš visai neturiu biggrin.gif
Atsakyti