Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

siandien nusipirkom toki laminata, bet iki bendro vaizdo dar toli. Laukia kambario remontas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dianulle @ 2011 07 04, 13:58)
...buna pirkti spec. minkstas "pukelis"...

Aciu. ieskosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 07 09, 18:25)
siandien nusipirkom toki laminata, bet iki bendro vaizdo dar toli. Laukia kambario remontas. smile.gif
Papildyta:

Aciu. ieskosiu  smile.gif


sveikinu 4u.gif o mes irgi namie apklijave visas kedziu ir stalu kojas ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal kas dėjotės 8 mm laminatą ant šildomų grindų? Ar gerai laiko, patenkinti?

Buvau įsitikinusi, kad dėsiu 10 mm, bet dabar kai reikia pirkti visi atkalbinėja ir sako kad pilnai užtenka 8 mm g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 07 10, 13:22)
Sveiki  4u.gif

Gal kas dėjotės 8 mm laminatą ant šildomų grindų? Ar gerai laiko, patenkinti?

Buvau įsitikinusi, kad dėsiu 10 mm, bet dabar kai reikia pirkti visi atkalbinėja ir sako kad pilnai užtenka 8 mm  g.gif



tikrai uztenka 4u.gif
Atsakyti
Tikriausiai neimanoma atsatyti laminato ploksteliu keleto,kai jos siek tiek issipucia i virsu nuo dregmes? Per neapdairuma palikau skalbinius ir prilasejo,o keliose vietose iskilo ploksteles prie sujungimu doh.gif

Ar imanoma pakeisti tik tas kelias ar reiketu viska nuimti, jei ka?
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 07 10, 14:22)
Sveiki  4u.gif

Gal kas dėjotės 8 mm laminatą ant šildomų grindų? Ar gerai laiko, patenkinti?

Buvau įsitikinusi, kad dėsiu 10 mm, bet dabar kai reikia pirkti visi atkalbinėja ir sako kad pilnai užtenka 8 mm  g.gif

Tikrai uztenka ir puikiai tarnauja su sildomom.
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2011 07 10, 20:26)
tikrai uztenka  4u.gif


QUOTE(Renata_Bo @ 2011 08 01, 23:10)
Tikrai uztenka ir puikiai tarnauja su sildomom.


Ačiū, tokį ir nusipirkome 4u.gif
Atsakyti
vakar susidejom Alloc laminata. jau trecias musu laminatas, neradom mums tinkamesnio varianto nei tokios grindys visgi. kol kas ispudziai geri, jausmas, kad ant medzio basom vaikstai. ir kaina gera gavom, suklojo pats pardes savininkas, aisku letai klojo, bet nu idealiai mano galva. ir kaina suklojimo irgi gera gavosi.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Ar kas turite pilkas/pilksvas grindis? Kaip ju teplumas/praktiskumas? Man tai vienas svarbiausiu kriteriju renkantis jas, antras grozis (aisku, 32 klase ir 8 mm biggrin.gif ) nes randu smagesniu uzsiemimu nei kasdien plauti grindis bigsmile.gif
Dekociau uz pasidalinta patirti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisIndependent: 11 rugpjūčio 2011 - 00:07
ikelsiu pvz

sviesesnes pilkos

arba

tamsesnes

Labai lauksiu nuomoniu, beje, ir apie pacia firma gal ka zinot mirksiukas.gif
Papildyta:
ir dar vienos, tik bijau, kad sitos gali sukurti labai "country" stiliu, nes siaip pas mus visas stilius minimalistinis - balta virtuve, baltos sienos, balta moduline sistema. Laminata desime visur, ir virtuves, ir koridoriaus zonoje 4u.gif
lentos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisIndependent: 11 rugpjūčio 2011 - 00:06
o gal domina tokispalva, kur baltos?

user posted image

o ci is arciau:

user posted image


33 kl., 12,3 mm storis. Kaina 49 Lt, bet kaina derintina smile.gif pavirsius labai tvirtas, o sioje foto matosi struktura "bangeliu":

user posted image
Atsakyti
hm, pas mus sildomos grindys daug kur, tai ar nebus per storos 12 mm? Ta prasme, ne taip praeis sildymas? Ne ekspertas as cia,siaip moteriskai pamasciau 4u.gif o spalvyte tai man sviesoka siek tiek, per baltos smile.gif Tai vat ir nezinau kaip cia su tuo tapnumu, nes norisi tamsesniu, kad grinys butu aiskiai pilkos rolleyes.gif o kur jus cia randates? nes mes tai Kaune ax.gif
Atsakyti