Įkraunama...
Įkraunama...

Komunikacijos

Noriu paklausti, o kiek kainuoja kanalizacijos ir vandentiekio ivedimas, jei namas yra centrineje miesto gatveje, kur jau yra be abejo visos komunikacijos?
Atsakyti
QUOTE(pumiux5 @ 2005 07 22, 07:55)
Pas mus pirmiausia ivede elektra nes be jos statybu pardet  neiseina. Po to padare kelia. Pagal projekta yra aiski vieta nuotekoms ir greziniui, bei duju pajungimui. Tad rudeniop atves dujas, o paskui jau vandeniu ir nuotekom susitvarkysim. visi dirba pagal savo dalies projektus, tad nelabai isivaizduoju kaip galetu koks vamzdis eit per kabeli, ar atvirksciai.

O jūs gal naujai suformuotame kvartale vedėt komunikacijas?

QUOTE(westa @ 2005 07 24, 21:36)
Mūsų kvartale mes pirma padarėm kanalizaciją ir nuotėkas, dabar va laukiam elektros, po to planuojam dujas ir tada jau kelią  4u.gif

Ar kūrėt bendriją kvartale? Iš kiek sklypų kvartalas?
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2005 08 04, 16:06)
Musu kvartale jau pradeda vesti komunikacijas, tai elektra kainavo apie 3400lt(vienam sklypui), o kt komunikacijos(grezinys, keliai-neasfaltuoti, vandentiekis, kanalizacija, drenazo atstatymas, grezinys) beveik 18000lt. Bet kai buvo projektai atiduoti i firmas (kad pateiktu samatas), tai kaina tik uz komunikacijas (be elektros )svyravo nuo 14000lt iki 21000lt/sklypui.

evansmum , ką reiškia drenažo atstatymas g.gif ar pas jus jau buvo tas dar tarybiniais laikais darytas ir jį dabar atstatinėsit g.gif
Atsakyti
Tas drenazas, kiek as zinau, yra dar prieskarinis doh.gif (tarp kitko, sako labai gerai issilaikes), bet kasant griovius komunikacijoms, ,tas drenazas pazeidziamas, ir ji reik atstatyti.
Atsakyti
Ačiū , reiks pasižiūrėt ,kad pas mus jo nepažeistų , nes taip pat gerai veikiantis smile.gif
Atsakyti
Labas visoms, gal ir kvailas klausymas, bet nesijuokit doh.gif Ar man pakeis žemės paskirtį, jei pas mus tikrai neatvesi dujų, vandentekių, t.y. bus tik elektra, grežinis ir vietinės nuotekos?
Ir dar kas turi važiuoti ir daryti projektą su el tinklais aš ar architekte? I r kokiu momentu tai jau galima pradėti daryti? Šio momentu jau baigiu padalinti žemę.
I r gal kas žino, kur yra Gargždų rajono el tinklai?
Atsakyti
QUOTE(*Julyte* @ 2006 01 13, 02:57)
I r gal kas žino, kur yra Gargždų rajono el tinklai?

Na mes tai VST (Laugaliuose) viską tvarkėm , nuo Klaipėdos važiuojant , kairėj kelio pusėj , baltas pastatas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2006 01 13, 15:29)
Na mes tai VST (Laugaliuose) viską tvarkėm , nuo Klaipėdos važiuojant , kairėj kelio pusėj , baltas pastatas  mirksiukas.gif

Tai jie ir yra "Gargzdu elektros tinklai" 4u.gif

O del paskirties keitimo tai ,manau, jeigu jus tik ten gyvensit (na nebus padalinta i sklypus), tai, man rodos, galesit pakeisti. Na siuo klausimu Westa pas mus profe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2006 01 13, 16:29)
Na mes tai VST (Laugaliuose) viską tvarkėm , nuo Klaipėdos važiuojant , kairėj kelio pusėj , baltas pastatas  mirksiukas.gif

O kur reikia nuo Klaipėdos važiuoti? doh.gif durna mano galva doh.gif grybauju aš rajonuose ax.gif Laugaliai?
QUOTE(evansmum @ 2006 01 13, 17:19)
O del paskirties keitimo tai ,manau, jeigu jus tik  ten gyvensit (na nebus padalinta i sklypus), tai, man rodos, galesit pakeisti.

Savo sklypą nekeisim, o tą kitą norim padalinti į tris ir pakeisti, kad brangiau parduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julyte* @ 2006 01 13, 19:00)
[size=1][/size]
O kur reikia nuo Klaipėdos važiuoti?  doh.gif durna mano galva doh.gif grybauju aš rajonuose ax.gif Laugaliai?

Važiuoji autostrada ir suki link Gargždų pro Dauparus
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2006 01 13, 23:40)
Važiuoji autostrada ir suki link Gargždų  pro Dauparus
My Webpage

Dėkui, dėkui, visai pamiršau apie maps.lt
Reik nuvažiuoti pasiklausti kas, kur kada....O ten kasdien dirba? Gal pamenat grafiką, nes kaimuose kitokie grafikai...
Atsakyti
QUOTE(*Julyte* @ 2006 01 14, 01:52)
[size=1][/size]
Dėkui, dėkui, visai pamiršau apie maps.lt
Reik nuvažiuoti pasiklausti kas, kur kada....O ten kasdien dirba? Gal pamenat grafiką, nes kaimuose kitokie grafikai...


VST Gargždų skyrius

Skyriaus viršininkas 8-46 453140
Dispečerinė tarnyba 8-46 452485

Pabandyk paskambinti, kai vyras skambino, sakė maloniai į klausimus atsakinėjo
thumbup.gif
Atsakyti