Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

mes si sestadieni irgi vaziuosim pirkti aukstu koloniniu tuju.. tvora tversim palei metaline tvora biggrin.gif tik kad man irgi labai rupi, kaip cia geriau joms zeme paruost .. g.gif
Atsakyti
mes bandom is sakeliu tuju uzsiaugint rolleyes.gif
Atsakyti
ir as del idomumio pabandziau pasisodinti tujas. pradziai pazaidziau su 3 sakelemis g.gif 2 prigijo ir puikiai auga. reiks uzsiimti siuo "verslu", nes labai tuju gyvatvores norisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2007 06 11, 21:05)
ir as del idomumio pabandziau pasisodinti tujas. pradziai pazaidziau su 3 sakelemis  g.gif  2 prigijo ir puikiai auga. reiks uzsiimti siuo "verslu", nes labai tuju gyvatvores norisi  thumbup.gif

po kiek laiko prigijo pas jus?
Atsakyti
mano brolis pries pora geru meteliu sodino keturias piramidines tujas pas mane, o tai as buvau nestuke.gif
dabar situacija tokia: viena, nors maza, zalia ir grazi, o kitos trys patysusios, tik ju krastai aprude blink.gif , auga viena salia kitos.
man toks itarimas paskutiniu metu, kad jis zemiu nedapyle doh.gif , nes kai laistau pirmaja, ji normaliai vandens priima, paskui per krastus, o jeigu su laistytuvu laistai kitas, tai laistai laistai, kaip i tusciuos 3-4 kibirus g.gif
bandziau zemiu kraut, bet tik ant virsaus uzsikrauna doh.gif gal rudeni iskast lauk ir persodint nepagailejus zemiu g.gif
ar cia ne tame kampas?
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 06 15, 01:28)
mano brolis pries pora geru meteliu sodino keturias piramidines tujas pas mane, o tai as buvau  nestuke.gif
dabar situacija tokia: viena, nors maza, zalia ir grazi, o kitos trys patysusios, tik ju krastai aprude  blink.gif , auga viena salia kitos.
man toks itarimas paskutiniu metu, kad jis zemiu nedapyle  doh.gif , nes kai laistau pirmaja, ji normaliai vandens priima, paskui per krastus, o jeigu su laistytuvu laistai kitas, tai laistai laistai, kaip i tusciuos 3-4 kibirus  g.gif
bandziau zemiu kraut, bet tik ant virsaus uzsikrauna  doh.gif gal rudeni iskast lauk ir persodint nepagailejus zemiu g.gif
ar cia ne tame kampas?

Vadinasi kažkur vanduo nuteka ir jos džiūsta, kai bus lietiga arba rudeniop bandyk kasti ir keisti žemę. Gali būti, kad po jom kokie kurmiai urvus pasidarė.

Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 15, 14:57)
Vadinasi kažkur vanduo nuteka ir jos džiūsta, kai bus lietiga arba rudeniop bandyk kasti ir keisti žemę. Gali būti, kad po jom kokie kurmiai urvus pasidarė.


bijau, kad tas kurmis, tai mano brolis lotuliukas.gif
ot balvonas doh.gif , as taip ir maniau, dekui, Knifofija 4u.gif
Atsakyti
O ar reikia tujas tresti? Ir kaip?

Nes kai klausiau augintojus (kurie mugej pardavinejo), sake, jog nereikia nieko daryti. Bet as abejoju kazkaip g.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2007 08 12, 17:51)
O ar reikia tujas tresti? Ir kaip?

Nes kai klausiau augintojus (kurie mugej pardavinejo), sake, jog nereikia nieko daryti. Bet as abejoju kazkaip  g.gif  laugh.gif

pirmus kelis metus trešiau,tikrai nepamaišo .Dabar kažkaip nebeprisiruošiu patrešti blush2.gif ,bet visai gerai auga ir netreštos.Dabar kaip saulė kepina,tai kuo dažniau stengiuosi palaistyti ir daugiau nieko aš joms nedarau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 12, 19:12)
pirmus kelis metus trešiau,tikrai nepamaišo .Dabar kažkaip nebeprisiruošiu patrešti blush2.gif ,bet visai gerai auga ir netreštos.Dabar kaip saulė kepina,tai kuo dažniau stengiuosi palaistyti ir daugiau nieko aš joms nedarau wub.gif

Tujoms tinka visos trašos skirtos spygliuočiams. Tik jokiu būdu netreškit azotinėmis trašomis.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 08 12, 18:22)
Tujoms tinka visos trašos skirtos spygliuočiams. Tik jokiu būdu netreškit azotinėmis trašomis.

šita tai žinau,visada pirkdavau skystas trašas spygliuočiams.Nes tų granulėmis tai bijau padauginti,bebarstydama smile.gif .
Atsakyti
Aciux, mergaites 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti